Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
8. mar 2010

UM neviem 😉 Ale kedysi sa robilo len z prevarenej vody z vodovodu (teda aspon u nas, teda pri mne 😀 ) Ale to by som sa spytala Dr.
Leni k mojim klbom sa ani nevyjadrujem. Hlavne kolena mam v .... (ale u mna je to hlavne slacha 😔 a vrodena vada) Ale moja teta hovori, ze na klby je dobre pit urologicky caj. Bo oblicky a klby idu ruka v ruke. Tak skus 😉
Jani no tak Misko je rovnaky pomocnik pri jedeni, takze dostava svoju lyzicku (a mne s jedlom kradne o kusok menej) a na zasuvanie jedla dalej do hrdla je ruka lepsia ako jazyk! No a do toho boje s kopajucimi nohami a ked krmenie trva dlhsie ako 2 minuty tak ma nervy 😠 😀 (si mysli ze to bude take rychle ako s kojenim 😀 😀 😀 )

bay
autor
8. mar 2010

Holky mne je deeeeeeeesne zle ☹
Pazrava som neskutocne. Uplna kyselina 😝 😀 a do toho ma boli brucho ako sialene. No moj stary "dobry" PMS. Tak neviem ci sa startuje telo alebo mam ocakavat ms 😅
Ale inak uz sme zdraviiiiiiiiii 😵 😵

halienka
8. mar 2010

No Kami, a nemôžu to byť už "iné" príznaky? 😅 lebo kojenie nie je moc istá natikoncepcia 😝 😀 Ten urologický skúsim, nech niečo zaberie, lebo som jak 80-ročná starena 😀

halienka
8. mar 2010

Jani, ozaj, ty si plánovala používať tie látkové plienky, ako to dopadlo? Používaš? 😅

bay
autor
8. mar 2010

Leni ee. Nemam nalady ani mi neopuchlo dasno 😀 😀 a hlavne pri tej frekvencii istej aktivity nepotrebujem ziadny iny druh antikoncepcie 🤐 😀 😀

halienka
8. mar 2010

Kami, tak to si ako ja 😀 😀 ešte šťastie že sa nesnažíme, bo takto by ani nebola šanca 😀 😀

evitkamalicka
8. mar 2010

bay no ja by som si nebola taka ista, lebo kojenie nie je vobec antikoncepcia

bay
autor
8. mar 2010

Leni asi tak... 😀 😀 Ja to uz beriem ako vynimocnu prilezitost - narodeniny, vianoce, ... 😀 😀

bay
autor
9. mar 2010

Ahojte 😉 Tak dvojnozci su u nas uz zdravi 😵
Za to cernoch je teraz chory ☹ a nevedia co jej je 😔

No a dnes v noci zas bruskaty sen. Ale tentokrat som nebola tehula ja 😀 😵 A este sa mi snivalo ze bol Misko chory a isli sme na pohotovost a tam mu Dr. urcila liecbu bez toho aby sa nanho vobec pozrela, tak som zurila v sne 😀 😉

halienka
9. mar 2010

Ahojte babulky 🙂 dnes je tu ticho a kľud...akosi 😀 Moja dcéra si ako vždy obžiera ruky 😀 dúfam, že jej zostanú aspoň po dva prsty na každej ruke 😀 😀 a ja sa za chvíľu chystám do mesta, som potrebovala niekoho kto by postál pri kočíku kým vybehnem na poštu bo tam sa ide dosť zle s kočíkom, no a neni toho kto by pomohol, zrazu majú všetci nejaký iný program 😠 tak asi poprosím nejakého statného šuhaja nech mi kočík vynesie 😎 😀
Kami a čo je černochovi? 😕 Ju niečo bolí alebo ako sa to prejavuje? A kto bol tehula v tom tvojom sne? Že by tvoj MK? 😀 😀

bay
autor
9. mar 2010

Ženy sú anjeli.
A keď nám niekto poláme krídla,
jednoducho v lietaní pokračujeme.....
...na metle.
Sme flexibilné !!!

ellise
9. mar 2010

jo Leni, to znám, schody a schody, ať žije bezbariérový přístup, u nás naštěstí to není velký problém, ale mně už je to stejně jedno 😀 😀 a za pár let až budu na vozíku, to už bude úplně všude.

Kamča se asi bojí říct kdo byl ve snu těhu.. Žeby lenka? 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

ahoj ženy

bay
autor
9. mar 2010

Tehula bola neznama 😅 nejaka mlada vydesena skolacka 🤐
Leni mala by si viac trenovat. Schody s kocarom sa daju zvladat. Ja uz mam natrenovane aj samostatne vystupovanie z MHD 😔

No cernoch mal "depresiu". Tak som zasla k Dr. nech ju pozrie ci nema fyzicky dovod na trapenie sa alebo len depku bo hara. Mala teplotu (40°), anemicka. Tak jej zobral krv na rozbory. 1. vysledok ma babeziozu (minuly rok to mala mysicka akurat ze u nej na to prisli skoro), takze dostala lieky (antimalarika!) a je jej pekne mizerne. A teraz musime este pockat na druhe vysledky ohladne obliciek (ci nie su poskodene) a maternice (ci nema zapal). Takze super kombinacia 😔

halienka
9. mar 2010

No Kami ale ty máš 24 rokov (či kolko 😀 ) kdežto ja 36 a bolavé kĺby 😝 😀 😀 ja som rada keď ráno zídem po schodoch zo spálne 😀
Eliška a ty čo tak na koníku o takomto čase? Žeby si predsalen toho šéfa postrašila tými všami? 😅 😀 A nestraš s tým tehu - joj ani počuť teraz 😀
Kami a čo je to za chorobu prosím ťa? A kde to chytil? Do prdelky aj s chorobami 😠 ☹
Ahoj Evitka 😉 nenaskakujú ti tam tie týždne akosi rýchlo? 😅 sa mi to ani veriť nechce žeb 19tt 😵

evitkamalicka
9. mar 2010

Leni aj mne sa zda 😅

weja
9. mar 2010

ahojte 🙂
Bay, to si hviezda, že zvládaš schody s kočiarom 😝 ty si tiež také tintítko... ale čo už, keď človek musí... 😒
Leni, no ako si to vyriešila s tým kočiarom? pomohol ti niekto?

ja mám na vás prosbu - nemáte niekto číslo na Ninku? písala ma na FB, chcela odo mňa jeden kontakt, lebo teraz je v LM, ale ja na ňu nemám číslo a na FB sa nedostanem 😠 tak mi ho prosím hoďte do IP 😉

ellise
9. mar 2010

Leni, můj šéf má na vši moc krátké vlasy. 😀

Dnes jsem byla darovat krev. měla jsem jít až zítra, ale máme v práci školení "Týmová spolupráce" chtěla jsem jít některý jiný den, s jinou skuopinou, ale prý to nejde, bo celý úsek controlingu musí jít najednou, aby sme týmově spolupracovali. ... má to logiku, ale s hlavní účetní se vidím jen když občas potřebuji ověřit nějakou fakturu nebo dobropis, IT nevidím skoro vůbec, mzdovou účetní jen kolem výplaty. Zato víc spolupracuji s odbyťákmi, přípravou práce a výrobou. ..... ale utužovat kolektív musím s někým jiným.

Tak jsem šéfovi oznámila že jdu na krev dnes a tak se tady válím, koukám na filmy.

bay
autor
9. mar 2010

No clovek sa mnohe veci nauci. Kedze aj do MHD mi skor pomozu dedulkovia ako mladi chalani. Ti radsej rychlo zdrhaju do inych dveri ked ma zbadaju 😠 😠 😠
Weji ja na nu cislo nemam. Ale na FB by som jej napisat za teba mohla 😉
Elis, tak si poriadne uzi doma leharo 😵
Leni no to prenasaju take speci klieste 😔 a tym sa dari v luznych lesoch 😠 Mrchy jedny. A ani som ho na nej nenasla. Keby hej tak to letim rovno bo tie su skoro 100% infikovane 😠 Mrchavci!!! A ten vek mi ani nepripominaj!!! A netvar sa staro! Takeho "starca" ako si ty mam doma. Takze vidim ako ho kazdu chvilu niekde boli ci picha 😀 😀 😀 😀
No a dnes som poob uplne odpadla. Az tak ze sm nutila Miska spat 😅 som nutne potrebovala zalomit. Nejak zo seba nechapem... 😖

halienka
9. mar 2010

No ja som nakoniec na pošte nebola, bo malá nie a nie zaspať v kočíku, to mi ešte neurobila, a lepilo mi že mi tam začne revať na celú tú veľkú halu 😝 😀 Chodila som hodinu po meste či nezaspí a keď som to vzdala a otočila sa domova, tak na spaitočnej ceste zapsala, no mne sa už nechcelo vracať späť 😖 vonku fučalo ako besné, ešte teraz ma z toho vetra oči štípu. 😝
Weji, číslo na Ninku veru nemám 😒 dúfam, že sa ti podarilo nejako skontaktovať 😉
Eliška aj ja chcem pozerať fííílm 😀 ja už som tak dávno žiadny vkuse nevidela 😀 a mám na USB Avatara a 2012 a nie a nie sa k nim dostať 😖 a obávam sa že najbližší rok sa k nim ani nedostanem 😀
Kami, tak to je naprd, tie kliešte 😖 Dúfam, že sa černoch z toho dostane. Ja to nechápem načo tie kliešte v prírode existujú, šak nič dobré nerobia, iba zle 😠 No a konečne aj na teba padla únava - po pol roku už načase 😀

bay
autor
9. mar 2010

Leni no uz piaty den mi je pekne mizerne od zaludku a neviem z coho 😔 Asi skocim k Dr. nech mi vezme krv, ci nemam zas enormne vysoko bilirubin 😔 A teda robis si problemy z veci z ktorych by si si nemala. No a co ze zacne revat. Ved je to male mimino!!!! A ked to bude okolo sotjacim ludom vadit, tak nech ta pustia dopredu nech rychlo zmiznes 😉 😀
Cernochovi lieky zabrali 😵 Sice si uzila vsetky vedlajsie ucinky 😅 (prvy pes co ich mal co maju nasi vetosi skusenost) ale uz jej je lepsie. Uz vrti chvostikom a vonku vymysla 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellise
9. mar 2010

no jo Leni, viděla jsem Na odstřel a Stmívání. A na USB, mám asi pět které chci vidět, ale nevím, jak začne teplo, tak se budu víc zdržovat venku. A tenhle měsíc chci jít do kina, Marťa otravuje, že už jsme nikde dloiho nebyli. Na Alenku v říši divů, to nevím jestli zvládnu.

Leni, klíšťata jsou na to, aby farmaceutické firmy mohli vydělávat. Vlastně, jsou to nasazení špióni ve službách farmacie.

denne73
9. mar 2010

Ahojte babenky. Lenka ak si chceš pozrieť fakt super film odporučam film Cestujíci.vynikajúci. A tiež suprový dokument, Tajemství 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja tak trošku pomedzi to mučenie učenie relaxujem pri telke

sisipetka
9. mar 2010

Ahojte kocky,
Jani perfektne si popisala krmenie Barborky 😉 Uz aj ja sa na tieto dnicky tesim, ked budem nahanat Chriskove rucicky. Uz teraz mam co robit, ked pijeme flaskou a on pritlaca oboma rukami akoby som mu to chcela ja spapat 😀
....no a dva dni po sebe sme vstavali az o 3.30....som zvedava ako dopadne tato noc...a zajtra mame 3 mesiaciky, boze ako to leti 🙂

....a zajtra ma opusta MM...ide na lyzovacku a ja teda slamena vdova....som zvedava ako to zvladneme, aj ked mamina mi pride pomoct...ved by som sa cely den sama zblaznila....

pekny vecer vsetkym a hlavne krasne snicky 😵

bay
autor
10. mar 2010

Peti ved sme tu pre vas 😉

halienka
10. mar 2010

Bré ránko babky 🙂
Kami, tak to je blbé s tým žalúdkom 😔 neskúšala si žalúdočný čajík? Alebo kamilkový, mne aj ten pomáha. No ak to máš z toho bilirubínu, tak to asi bude treba nejako inač liečiť. Dúfam, že aspoň černoch je už na tom lepšie 😉
Eliška 😀 😀 s tými kliešťami si na to kápla 😀 😀 aj komáre sú podobná sorta 😀
Peti, no veru nech ti niekto príde pomôcť, ja tak nenávidím utorky, bo to MM chodí na futbal, a to príde z roboty, naje sa, pochystá si veci a ide a vracia sa o pol deviatej, keď už malú ukladám spať, a to mám už plné zuby všetkého za celý deň 😝

bay
autor
10. mar 2010

Skusim v piatok skocit k Dr. aj ked netusim co so mnou bude robit ked kojim 😅
Ale inak to mlieko rychlo odchadza 😔 Misko mal na veceru kasu z MM a zjavne ho to nezasytilo tak ako z UM a budil sa kazde 2h na jedlo. No a ja uz som ho nad ranom nemala cim krmit ☹ Som mu musela rano zohriat mlieko z mrazaku jak ma vysal 😀 😀 (njn. niet sa co cudovat ked pol dna uz nekojim 😅 )

evitkamalicka
10. mar 2010

dobre ranecko

bay bud rada, ze si vobec mohla kojit, co ja by som za to dala.....dufam, ze pri druhom sa mi to podari

bay
autor
10. mar 2010

Evitka ved ja som. Prave ze som smutna ze tak rychlo o to prichadzam 😔

evitkamalicka
10. mar 2010

ja som mala v plane kojit do 6. mesiacov no ale akosi nevyslo