Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
6. feb 2009

Ahojky Mery 😵 tak skoda ze sa drobcovi este nechce na tento svet ☹ ale ved ono to pride 😉
Diky za info o Nadke, no snad budu vporiadku. Asi ta nechce premeskat v tej nemocnici, keby si nahodou isla rodit skor ako ona 😀 😀

bay
autor
6. feb 2009

Mery, tak skus studenu vanu, ked ta tepla ho von nedostane, mozno studeny odchov ho vyzenie 😀 😀

mery.maja
6. feb 2009

Bay ahoj 🙂 urcite budu v poriadku radsej do nemocky ako keby sa malo nieco stat len viem si predstavit ze je to take deprimujuce aj ja by som z toho bola smutna keby musim ist lezat dopredu 😖
a co ty??ranne nevolnosti uz presli??

mery.maja
6. feb 2009

studeny odchov? 😀 😀 😀 ty si teda pripad.

mery.maja
6. feb 2009

no niekde ste asi zmizli,asi musite pracovat idem sa ja niecoho najest som zvedava co chladnicka dá 😀 😀

bay
autor
6. feb 2009

No na ranne nevolnosti mam uz dobry recept. Hned rano roztek s nutelou. Potom umyt zuby a az potom lieky. Ine poradie je katastrofa. No a potom cestou do prace zatinat zuby a prehovarat telo ze tie nevolnosti si len namyslam a netreba ich brat vazne 😀 😀

halienka
6. feb 2009

Majka, s tou adopciou to ide pomaly. najhoršie je, že najskôr musíš povybavovať všetky papier, odsedieť si 26 hodín u psychologičky a keď to už všetko absolvuješ (cca 3 mesiace dokopy to trvá) tak až vtedy oni rozhodujú či ťa zaradia do poradovníka, čiže či ti tú adopciu dovolia. Celú tú tortúru človek absolvuje a oni ti nakoniec môžu povedať pre niečo, že nie. Nuž ale tak to chodí, ja zas chápem, že nemôžu dať dieťa hocikomu.

bay
autor
6. feb 2009

Leni, vam urcite daju 😉 😉 aj cely krrrrrrrrrrdel 😵

m311293
6. feb 2009

tak jsem procourala městem, pouklízela, za chvílku vyzvedbu tomíka že školky, má něco do sebe ten volný pátek.....jen doufám že v březnu už to bude práca, nerada bych byla na 60 %.

Leni a co se šéfstvu nelíbilo?

když tobě nedají děti tak už nevím komu by je měli dát.

halienka
6. feb 2009

No snáď dajú, trochu sa len bojím toho zdravotného stavu, ak sa im nebude páčiť že trpím chronickým ochorením, ktoré niekedy dosť obmedzuje normálne fungovanie... 😖 no uvidíme, snáď to bude dobré. inak by im nemalo hádam nič vadiť. Aj keď niekde tu som čítala, že páry ktoré sa dlho snažia o potomka a potom sa rozhodnú adoptovať lebo sa im nedarí, tak sú na tom tak zle psychicky, že sa sami tým vyšachujú zo šance o adopciu. Neviem presne ako to bolo myslené ale som sa vtedy na tom rozčúlila 😖
Eliška, no to sa šéfovi nelúbi, že je málo zákaziek, a samozrejme je to vina nás predajcov, že nevieme získavať zákazníkov, nie vina zdvihnutých cien a krízy atď. No ale veď na najlepšie to je hodiť na nás. Ale ako mám niekoho získať, keď sem 3 hodiny nikto nevkročí? 😕

bay
autor
6. feb 2009

Vyrazit do ulic, porozbijat vsetkym ludom okna a mas zakaziek a zakaziek 😀 😀 😀 😀
Neboj, vam dieta daju a keby nieco mi pojdeme vypovedat v tvoj prospech 😵 😉

halienka
6. feb 2009

Bay, ty máš super konštruktívny prístup 😀 tak to ma nenapadlo 😀 V pondelok posielam kolegu s kameňmi, nech to zariadi 😀 A beriem ťa za slovo, keby čosi, tak ti volám a povieš tete zo sociálky akí sme skvelí 😉 😀 Sa idem tuším hodiť do vane a tiež by sa patrilo "chupy odrápac" 😀

maso
6. feb 2009

Caute baby 🙂 ako sa mate?
Leni, tiez by som sa nebala, urcite tou torturou prejdete v pohode, chce to len zatat zuby a vydrzat 😉
Bay, ze rozok s nutelou 😀 ucis si malicke na sladke, co? Tusim sa tu niekto prehupol do druheho trimestra, cooo? 😀 😵 postupne by mali tie nevolnosti prestat, teda tak sa to hovori ... 😅
Majka a co babo? Skus mu vazne dohovorit, nas maly to zobral poriadne vazne a vypytal sa 5 tyzdnov skor - tak za pokus to stoji, nie?
Elis, MM mi dnes navrhol, aby sme si urobili vylet to Brna na vystavu Tutanchamon, takze pojdeme kuknut do CR 😀

Inak, vcera sme boli s MM v kine a moja mama varovala Branka jr. - to bol nacvik, lebo 21.2. ideme na ples 🙂
Krmila, kupala a uspavala a vsetko dopadlo ok, tak sa tesim 😵
No a maly uz vydava vselijake zvuky a krasne sa smeje 😵 😵

maso
6. feb 2009

Leni, mam ti poslat fotku mojich noh? 😀 😀 😀 😀

bay
autor
6. feb 2009

No mozem aj ja pridat foto pralesu 😀 😀 Strojcek ma uz MD 😀 😀 😀
Zuzi, no ked uz sunku s rozkom nemozem ani citit a nutelka zatial smakuje 😀 😀 Ale inak zatial stale prevazuje chut na slane a teda musim dochucovat riadne 😀 😀 No a ten ples aj kino zavidim. Mna MK nikam nepusti ☹ 😒
Leni, kludne 😉

halienka
6. feb 2009

Jáj, babky, tak to som rada, že nie som sama s pralesom na nohách 😀 ešteže nemáme tých našich chlapov rozmaznaných a neočakávajú že budeme furt hladké ako gumenné hadice 😀 Zuzi, tak to je už super keď Branko začína komentovať okolie 😅 počkaj, raz dva sa ti začne montovať do prebalovania a kŕmenia 😀 A v Brne je výstava o Tutanchamónovi? To by som aj ja išla, keby sa dalo, staroveký Egypt ma vždy fascinoval. Kedy to je?

bay
autor
6. feb 2009

Zuzi, chod!! Vraj je to uplne uzasne. Sesterka bola a moc si pochvalovali. 😵
Leni, no som rada ze ten moj nie je moc zhyckany a uz chudak drzi 10 tyzdnov celibat 🤐

halienka
6. feb 2009

Ti poviem, majú to ťažké niekedy tí chlapi 😀 najskôr ich ideme uhnať so sexíkom a potom si chudáci 3 mesiace (aspoň tie kritické) nevrznú 😀 nuž ale musia aj oni dačo vydržať 😉 😝

bay
autor
6. feb 2009

No nemozu si len uzivat 😀 😀 😀 Za potomstvo treba aspon trosicku trpiet 😀

bay
autor
6. feb 2009

A este som vam nepisala dnesnu story 😀 Len tak si sedim vecer na gauciku a konikujem. Postavim sa ze idem do kuchyne si po chlebik a ze dojem svoje leco 😵 A ako obchadzam stol tak len MK vyplesti oci mojim smerom a ked uz som pri nom zahlasi len jezisi to co je. No ja sa otocim ze na co cumi a vtom to zbadam na lustri. Zjacim a letim do inej miestnosti (najradsej by som zmenila min planetu, ale neviem ci by mi to pomohlo). Na lustri si sedel asi 5cm pavuk BLEBLEBLEBLEBLE tak MK lovil do pohara od vyzivy. Ulovil a pavuk skoncil v kosi 😀 😀 No ale teda hnusil sa aj MK a o mojej hroze ani nehovorim 😝 😠 😠 😠

maso
6. feb 2009

Leni, vycmucham to na internete, dokedy to je ...

K tym chlapom ... co je ich utrpenie oproti tomu babskemu? Staci si pripomenut, ako je Bay kazdy den zle .... 😅

Bay, krasna story! 😀 😀

bay
autor
6. feb 2009

Zuzi, ak mas zaujem, mozem ti ho poslat 😀 😀 😝
Podla ich nazoru je ich utrpenie priserne 😀 😀 😀 😀 😀

maso
6. feb 2009

Juchuuuuuuuuu - posli! 😀 😀 😀 ale nie, opovaz sa!!! 😀

Ja si myslim, ze zeny rodia preto, lebo chlapi by to nezvladli 😀 (nie ze sa zlaknes, tak som to nemyslela 😀 )

maso
6. feb 2009

Leni Tutanchamon je do 18.3. ked hodis do googla "tutanchamon vystava" hned ti to najde stranku brnenskeho muzea 😉

bay
autor
6. feb 2009

Vsak to ja viem ze by to nezvaldli a to ani nemusim ratat porod 😀 😀 😀

maso
6. feb 2009

😀 😀

sme proste dobre 😎

padam, idem robit konecne veceru, MM je na ceste domov 😉

pekny vecer Bay

bay
autor
6. feb 2009

Uzi si chlapcov 😉 a dobru chut 😵

m311293
6. feb 2009

Zuzi, Martinka na tom byla minulý týden a byla nadšená. Jinak naše marťa chce studovat medicínu aby mohla do Afriky, jako lékaři bez hranic, dnes si vybírala adopci na dálku, a chce přispívat do unicef

jo a Tomík už umí R, , ve slovech mu to ještě nejde, ale aspoň vrčí.

maso
6. feb 2009

Cau Elis, ako daleko je Brno od Znojma? 😅 Neboj, nechcem urobit prepadovku, ide mi o Freeport 😉

m311293
6. feb 2009

Zuzi, asi 70 km, a klidně udělej přepadovku 😀