Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
11. feb 2009

Leni, uvidim ako sa dohodnem so sefkou ak sa snou vobec niekedy stretnem 😠 uff uff zas byt navyse 4 mesiace bez penazi ma moc nelaka... Ale zas radsej obetujem prasule ako dietko 😎

maso
11. feb 2009

Caute baby,
Elis, diky za to Znojmo, hned som si to ulozila a ked bude mat MM cas, spolu kukneme 😉

Mery, no konecne!! Schvalujem meno, ake ste pre chlapceka vybrali, aj mne sa paci Matusko, 20.1.09 sa nam tiez narodil synovec Matusko 🙂

maso
11. feb 2009

Evit, maly je hrozne zlaty, az sa mi leskli oci, sikovny je, machersky drzi hracku a to pregulenie sa na brusko 😵 to je parada 😵

evitkamalicka
11. feb 2009

ahoj kocky

masko dakujeme za pochvalu

maso
11. feb 2009

Elis, perfektny zazitok 😀 viem si predstavit, tomu sa hovori Bionicle zasluzeny nielen za R ale aj za pevne nervy, len neviem, ci by si si aj ty nezasluzila nejaku odmenu, ze si to tak zvladla 😉

Jani, zavidim ti, ja by som si tiez zalyzovala 😅 ale do mojich lyziarskych nohavic sa nevojdem ani omylom 😒 mam stale brucho ako vo stvrtom mesiaci ... ale minule som bola vonku tri hodiny a krizovala som po meste, citila som sa potom ako po riadnej ture 😀

halienka
11. feb 2009

Ahojte babky 🙂 ja som po masáži a je mi dobre 😵 😀
U nás to dnes s tým počasím tiež nebolo bohviečo, cez obed by som ani psa von nevyhnala 😝 teraz sa to už trošku zlepšilo k večeru. Bola som mame nakúpiť nejaké veci, chúďa nie a nie sa vyhrabať z tej chrípky. Dúfam, že to od nej nelapnem. 😉
Bay, ja viem, v dnešnej dobe je to ťažko, no uvidíš ako sa budeš cítiť, ale teda keby čosi tak neriskuj 😉 🙂
Eliška, no to máš normálne tú "školu šmyku" 😀 ešte zo dva dni a budeš v tom macher ako zvládať hnusné počasie a zlé podmienky. 😉 A ten tvoj šéf, no veru, to by si si nepomohla, veru len preč od neho. Šak ja neviem čo vôbec chce sedieť s niekym v kancli, veď šéf má mať kanceláriu sám, no nie? 😅
Masko, ani sa nenazdáš a tvoj malý bude tiež tak vyvádzať ako Evitkin 😀 a potom už pôjdu aj kilká dole, lebo budeš musieť byť v pozore či sa niekde neskotúľa 😀 Vôbec sa pre tie kilká navyše netráp, ono sa to pomaličky dostane do normálu. 🙂

evitkamalicka
11. feb 2009

masko ja mam tiez este brusko po porode take lemrave, tak poctivo doma v kombinacii s pitim L-carnitinu cvicim na stepri uz treti den ked maly spi, chcela by som si troska vyformovat postavu a schudnut, tak dufam ze sa podari

bay
autor
12. feb 2009

Dobre ranko, ak uz je rano a toto sa este nepovazuje za hlboku noc 😔 Dnes vyrazam do prace rekordne skoro, bo idem odviest MK na autobus na lyze 😝 a odchod maju 6:30 grrrrrrrrrrrrrrr 😠
No a dnes v noci ten sen uuuufffff. Este vacsia divocina nez vcera 😀 😀 napisem, ale az z prace. Papa

bay
autor
12. feb 2009

Tak som konecne v praci... A kde zacat? Je 7.30 a ja mam uz toho dnes plne zuby, len zaliezt do perin a majte ma radi 😠 Ved to aj urobim 😀 😀 😀
Takze, MK dnes odchadzal na lyze, kedze mi vecer volala teamleaderka, ze mam rano dojst do inej budovy nez sedim normalne a to uz som bola doma, takze som si musela po pocitac dnes 😝 Tak som si vymyslela, ze cestou ako pojdeme odviest MK na autobus, vyzdvihneme moj pocitac (to zabere par sekund) a pojdeme potomna ten bus, co je hned vedlajsia budova od tej co dnes robim... Ale rano som to zmenila, bo o 6.30 by som sa do tohto mrakodrapu ani nedostala ☹ tak sme mali rano aspon o par minut na seba viac casu 😀 MK som odviezla na bus, isla do prace po pocitac a potom spat kde som vylozila MK 😀 😀 No jak tululum 😅 Ale ok prezila som. Do budovy som sa dostala, ALE len do budovy. Poschodia su zamknute a otvorit sa daju badgom. A kedze ma nasa firma tri budovy v BA, tak badge ti moze platit len v dvoch a nie ze si mozes vybrat. Zavisi to v ktorej budove sedis 😠 A mne sa mozrejme tu nefunguje, ale za to mam pristup do budovy, kam vobec nechodim. Juchuuuu 😵 Tak som si hodinku posedela na kreslach pred zavretym bufetom (keby som si aspon druhe ranajky mohla kupit) No a o pol osmej sa laskavo uracil konecne aj SBSkar na tom poschodi co potrebujem, tak som sa koooonecne dostala dnu. A to ze tu mame mat wifi je sice pekne, ale pri tom bufaci na kreslach teda nebolo, tak som ani na konika nemohla ist, to by mi ten cas lepsie ubiehal 😀
Tak som sa postazovala, komu sa nechce citat taky dlhy prispevok nemusi 😀
Co sa tej migreny tyka. Tak to poviem dnes teamleaderke a bud. tyzden sefke. Chapem, ze som teraz v tehu asik narocnejsia na kyslik, ale aj ine baby v office sa stazovali ze ich po praci bolieva hlava, takze to az take subjektivne nebude. Takze bud sa to bude riesit a v kancli bude kyslik a aj ja, alebo tak kyslik nebude a ani ja (bud pojdem na dlhodoby homeoffice alebo PN) ale ja si takto ublizovat nebudem. Hlava ma prestala bolet okolo druhej v noci a to som sa dovtedy budila na bolesti. A este som aj veceru videla druhykrat 😝

bay
autor
12. feb 2009

Tak a teraz ten slubeny sen 😀 😀
Tak tuto noc som riesila kojenie. Len berte ohlad, ze sialenost sna bola asik ovplyvnena migrenou 😀 😀 😀 Viem ze MK mi nechcel dovolit, aby som isla kojit nasho drobca, ze najprv musim tam tu opicku (no mne to pripadalo skor ako hlodavec, ale neriesila som to) na co som spustila zufaly rev ze to teda nie a total histeria a mnozstvo argumentov, preco treba uprednostnit v kojeni nase dieta pred opickou 😀 😀 Na co teda MK ze ok, ale ze musim vypit to co mi da. A ja ze ee, bo uz som videla ako to miesa. tristvrte pohara nejaky tmavy alkohol a ta trosku navrchu asi dzus 😝 No MNAMKA (ze by mi chybali ozranparty??? 😀 😀 ) Tak som to teda nakoniec vypila, ked ani dalsie argumenty a protesty nezabrali 😅 a ze teda idem za nasim dietatom. Tak som vysla na balkon a z balkona som videla bociana ako kruzi popri dome tak som ho zavolala a on doletel, ale vtedy uz bol pelikanom 😀 s hlaskou ze jeej mlieko doslo. No a to som sa nastastie uz zobudila 😀
Toto keby niekto rozanalyzoval, tak zisti ze som blazon a ze patrim do blazinca 😀 😀 😀

halienka
12. feb 2009

Bay, sa tu válam od smiechu 😀 😀 😀 No poviem ti, človek nevie či sa má smiať či ťa ľutovať, hrozné sny, lietačky po budovách a ešte vidíš aj večeru druhýkrát 😀 Ono to v podstate až také smiešne neni, ale keď ty to tak podarene píšeš, že sa musím smiať 😀 Dúfam, že s tou klímou to nejako vyriešite, to je fakt na nervy aby ťa každý deň bolela hlava a ešte si ani tabletku zobrať nemôžeš 😖
A inak všetkým dobré ránko 🙂 Frčím do roboty, odtiaľ sa ozvem 😉

bay
autor
12. feb 2009

Som rada ze som ta pobavila 😀 😀 Na mna je spolah, mne sa vzdy nieco prihodi 😝
Tak urcite to chcem riesit, bo tie bolesti su hrozne a dojst z prace o stvrtej, lahnut do postele, o siestej nieco zjest, o hodku to 😝 a potom ist zas pred osmou spat. Nic moc zivot 😠 Ale aspon by sme usetrili na elektrine, kedze musi byt vtedy v byte uuuplna tma a ticho 😀 😀 😀 😀
No a kedze som dnes v praci autom, tak moj tip je ze ho tu zabudnem a ja pojdem MHD 😀 😀 😀

danka24
12. feb 2009

bay ty ozran jeden 😀 😀

halienka
12. feb 2009

Bay, no ale aspoň je ten život pestrý a človek sa zasmeje aj na sebe keď už nie je na čom inom 😀 Počula som kdesi taký prípad, že chlapík zasatavila auto na nejakej ceste, ani nezaparkoval pri krajnici, len rýchlo vybehol, že si kúpi noviny a zrazu zbadal električku ktorou pravidelne chodieva do práce a rýchlo do nej nastúpil, odrobil smenu a až večer keď sa vracal domov a nevidel auto pred domom tak mu došlo čo urobil a potom si spomenul ako v rádii hlásili : ulica tá a tá zablokovaná nejaký debil si tam zabudol auto 😀 😀

danka24
12. feb 2009

leni tak to sa fakt stalo?? urcite to bolo v bratislave 😀 😀

halienka
12. feb 2009

Dani, ja už si nespomínam, kde som to počula, ale isto v telke to niekto rozprával, že sa to stalo jeho známemu 😀 Si tiež myslím, že to bolo v Blave 😀

bay
autor
12. feb 2009

Tak dufam ze az taka sikulka, ze budu o mne hovorit v radiu a telke 😀 😀 😀

danka24
12. feb 2009

bay vidis dobry napad .. maly by sme zavolat do radia 😀 😀

danka24
12. feb 2009

oprava mali 🙂

bay
autor
12. feb 2009

Ja uz pisem ako madar 😀 😀 mi vypadlo slovko nebudem 😀 😀 😀

bay
autor
12. feb 2009

Tak som tehu oznamila teamleaderke a sa taaaaaaaaaaaaak tesila 😵 😵 😵 tak uz len zastihnut sefku 😝

danka24
12. feb 2009

bay ty si to este sefke nepovedala??? ty kotuha 😀 😀
ze ako madar .. a ty niesi madarka? 😀

bay
autor
12. feb 2009

No nepovedala, ked sa s nou neviem stretnut a zatial sa mi zdalo oznamit to medzi dverami (ako sa ja dozvedam responsibilities) ako nedostojne miesto, ale asi budem musiet a teraz je na dovci, takze v pondelok ju uz donutim 😠 😠
Ja nie, ja rodeny bratislavcanka!!!! 😎

danka24
12. feb 2009

blava neee 😀

bay
autor
12. feb 2009

Aaaale, o mne by si to ani nepovedala, ani o MK 😉 A ja som dokonca hrda Petrzalcanka 😀 a teraz ma tu uz rovno ukamenujete 😅 🤐

danka24
12. feb 2009

jasne ty petrzka 😀 😀

bay
autor
12. feb 2009

Toci ma telka neeeeeeee 😀 😀 😀 😀

danka24
12. feb 2009

tak sa usmievaaaaaaaaajjjjj neeeeee 😀 😀 😀

bay
autor
12. feb 2009

Vsak aj kyvam 😀 😀 😀 A chcela by som pozdravit....

danka24
12. feb 2009

tak ma pozdrav neee 😀 😀 😀 blavacka a dokonca petrzalcanka 😀 😀