Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
23. feb 2009

tak kvoli tebe zajtra 😀 vstredu strasne skoro vstavam a mam tu prednasku tak budem rada ze som rada 😀
tak teda zajtra
to uz by na 3D mohlo byt vidno ci amelia, marek alebo risko 😉
my mame zatial tienika 😀

maso
23. feb 2009

😀 Sa tesim Sky, dufam, ze to bude ako pise Bay - tmavnut a tmavnut. Drzim palceky!

Mne sa tiez nechce nic robit, stale dospavame ten ples a nas maly to nejako nechape 😀

Adamko je maly macher, nebudeme si to tajit, nie? 😵 Len nech je taky sikovny, aspon mozes byt nanho pysna 😵

evitkamalicka
23. feb 2009

masko ved ja som rada ze tak prospieva

bay
autor
23. feb 2009

Jani, myslis ze Dr. povie uz aj meno??? 😀 😀 😀 No ja dufam, ze dorbec sa predvedie, ci bude princezna alebo futbalista 😵 😀
My sa v stredu vyspime 😀 😀 Bo 3D mame az 9.45 a predtym teda do prace nejdem 😀 😀 😀

maso
23. feb 2009

Ach Bay, neuveritelne, este pred chvilou si bola snazilka a uz ides na 3D 😵 som zvedava, co sa podari "vykukat" resp. co vam babo ukaze 😀

bay
autor
23. feb 2009

No ty mas co hovorit, pred nedavnom si zahlasila najdenie // a uz je Branko velky chlap!

maso
23. feb 2009

😀 😀 😀 ozaj to leti ... uz sa neviem dockat, ked bude vediet sediet 😵

Co by ste chceli? Babu alebo chalana?

bay
autor
23. feb 2009

Masi, ja ze promocie 😀 😀 😀 😀

MK sa nevyjadril 😠 ze sa nechce upinat na to co chce ked to nemoze ovplyvnit (no ked chlap nemoze, tka kto potom????) a mne je to uz jedno, hlavne nech je drobec zdravy a ja sa budem tesit aj princeznicke, ktoru bude MK rozmaznavat aj na prvorodeneho, z ktoreho by sa nosil ako pav 😀

skybaby
23. feb 2009

ja som pri prvom tehu strasne chcela chalana a mala som citaka ze to bude chalan, kym nas lekar nevyviedol z omylu ... som sa potom na to vyspala a uz by som baby za nic nemenila 😀
a kedze moja mama ma tri dcery a ja som cakala dve baby tak budu asi aj mne baby sudene 😀 ale je to fakt jedno

maso
23. feb 2009

Bay 😀 😀 😀

Ok, suhlasim s Vami ...

maso
23. feb 2009

Ja padam, pekny zvysok dna 🙂

bay
autor
23. feb 2009

To som co napisala ze Masi 😅 🤐 ja som trdlo, to sa mi ako podarilo miesto Masko napisat Masi?

m311293
23. feb 2009

ahoj holky, teď jsme dorazila

Sky, no nevím nevím jestli ti odpustíme ten tunguzský meteorit, teď jsme tady všechny odborníčky přes meteority..... ale na ČT 1 prý běří super seriál, něco jako Šifra mistra Leonarda po česku.

Leni a Martinky jsou od vás daleko. Já tam teda byla jen jednou a ani jsem nelyžovala ale Marťa bývala nadšená. A to jste jezdili autem až nahoru, nbo jen k té dolní lanovce?

No nic jdu obalovat řízky, moji jedou zítra, tak ať neumřou hlady.

halienka
23. feb 2009

Ahojte babky 🙂 ja som dnes totál odkvacnutá kôli mrche, len sedím ako mrena na gauči 😝 😀
Sa pridávam, že sa mi tiež dnes nič nechcelo robiť, ale ako na potvoru, keď je človeku na hovno, vtedy sa mu just navalí robota. A kolega čo by mal ma odbremeniť, just išiel do terénu 😀 Takže či ma bolí brucho alebo nie, hybaj robiť 😝 Ešteže po sediačky, bo inak neviem, neviem... 😀
Eliška, tak toto ti ja neviem o tých Martinkách presne povedať, iba viem, že keď je veľa snehu, tak aj reťaze musíme nasadiť aby sme vyšli hore, takže myslím, že asi k hornému vleku až ideme. Tam je fakt super kopec, taký akurátny. No ale je to už dosť ďaleko, hodina cesty autom z Považskej približne, takže sa tam nedá chodiť často. A keď už, tak zaplníme auto (aspoň štyria) a ide sa na celý deň, nech to stojí za to. Som zvedavá aká bude tá Spálená dolina čo ideme budúci týždeň, v telke čo dávajú ráno tie strediská vyzerá perfektne. A ako sa ti dnes šoférovalo? U nás to teda bol blázinec, cez noc pripadlo veľa snehu a ešte aj cez deň kydalo.

m311293
23. feb 2009

ahoj leni, dnes to řízení docela šlo, ráno trochu mokro, v lese spíš sníh, ale odpoledne suché silnice. Tady bylo dnes krásně, teploty nad nulou a dokonce svítilo sluníčko.

Největší úspěch měl perník v práci, už jsem rozdala 2x recept. na zítra jsem jim nabalila na lyže, zbytek dám zase v práci a je po něm. Ale je pravda že s rozinkama je lepší.

To víš, někdy to tak vypálí, že si něco naplánuješ (třeba odpočinek v práci) a ono h..no, h..no zlatá rybka...Tal ale ibalgin to vyspravil, ne. Já to teda neznám bolení břicha při mrše já nemám, jenom mírný tah jen jeden den.

Tak to jste jeli na Martinky až nahoru, dokonce dopoledne je jede nahoru a odpoledne dolů.

bay
autor
24. feb 2009

Dobre ranko, tak dnes pre zmenu zase snezi 😀 😀 😀
Tak ja som bola v noci o druhej donutena vlastnym zaludkom ist nieco zjest. Kedze slaninku nemame 😅 (cakam na domacu zo zabijacky, mala by byt bud tyzden) tak som si dala suchy chlebik so solou a zjavne to bola dobra volba, bo som potom hned zaspala a spala som az do rana, co znamena 5h bez vstatia na zachod a to sa mi teda v noci za posledne tyzdne nestalo 😀 😎

bay
autor
24. feb 2009

Tak ja som dnes bola rano akcna, som poliala kvety, umyla riad, roztopila snehuliaka - Bay, namalovala Mickey Mousa 😀 😀 a teraz cakam na MK kym vyleze z vane a oblecie sa 😉

halienka
24. feb 2009

Dobré ránko babulky 🙂
Eliška, tak to ti v dobrom závidím, že ťa brucho nebolieva, ja ešte aj teraz skuvíňam a mám problém sa vyhrabať do roboty. A to som už tretí deň mrchy, a deň pred ma už trošku tiež pobolievalo. Som včera v zúrivosti normálne zanadávala na celé krámy, že na čo sú mi, aj tak z toho nemám úžitok a trpím takto od prvého menzesu v 12 rokoch. Už je to 23 rokov 😕 😝 😀 jéžiši, to radšej nejdem prepočítavať, lebo si budem ešte k tomu pripadať aj stará 😀 😀 Som rada, že koláčik chutil 😉 a myslím, že ani nie je ťažký, čo povieš?
Bay, tak to už sa ti konečne začína s tým žalúdkom zlepšovať,už ťa snáď ten hlad nebude tolko budiť v noci 😉 A to isto aj preto si bola taká akčná, lebo si sa dobre vyspinkala, to hneď má človek viac sily 😅
Inak u nás tiež zas sneží 😖 veď už dlho nesnežilo, že áno 😝 😀

bay
autor
24. feb 2009

Leni, tak to ja fakt zle s tou tvojou ms 😠 😠 A nic ti nezabera? Mne napr. celkom slusne uvolnoval krce caj z alchemilky, ale je fakt, ze az take bolesti ako ty som nemala 😔 na moju velku radost 😀
No to vies... druhy trimester, to ma vraj tehula najviac energie 😀 😀 tak teraz budem ako s vrtulkou v zadku 😀

skybaby
24. feb 2009

dobre ranko baby aj vrtulka bay 😀 tak som kvoli vam dnes rano znovu testla a ciarka je o nieco silnejsia ako v nedelu, 6.3 idem k lekarovi 🙂
som z minuleho tehu zvyknuta na brutalne silne ciarky od dvojiciek, tato teraz je slabsia ale to testovanie sa mi zapacilo, tak testnem znovu niekedy v piatok, sobotu 🙂
leni nezavidim veru, ja pri ms ani neviem ze ju mam
babyyyy ta hlupa prednaska sa mi blizi .... uz zajtra vecer to budem ma t za sebou a budem si potom v robotke vegetiiiiiiiiiit 🙂

bay
autor
24. feb 2009

Tak ja som dnes dostala v praci vynadane 😀 😀 😀 ale za nieco co nie je tak uplne moja chyba. No ako mozem vediet ze mam nieco urobit ked mi to nikto nepovie??? 😀 😀 Takze si z toho tazku halvu fakt nerobim 😉
Jani, ved som ti to hovorila 😉 No tak si budes musiet asi tie dve deticky odnosit a odrodit na dvakrat a nie jednym vrzom 😀 😀

halienka
24. feb 2009

No Bay, to ako ti môžu tehotnej nadávať? 😕 Šak nech nás neštvú, lebo tam nabehneme všetky a sa z toho zos...ú 😀
Jani, tak to je super 😵 a ak môžem mať tú drzosť a spýtať sa či to je prirodzene alebo po IVF? Moc ti držím palčeky na tú zajtrajšiu prednášku, dúfam, že to budeš mať čo najskôr za sebou 😉 A nezabudni si predstavovať, že pred tebou sedia kapustné hlavy 😀 😀

bay
autor
24. feb 2009

Leni, to si dovolila kolegyna, co netusi ze hovorila z tehulou 😀 😀 😀 tak ale vies ako sa mato dotklo, kedze sefka bude stat za mnou 😎 Pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎

m311293
24. feb 2009

ahoj holky,
že nevíte co jsme dnes snídala, smažený kuřecí řízeček. a budo ho mít i k večeři.
A jinak, dnes se v práci rozhodlo, že se bude propouštět, asi 17, lidí, zatím tam máme 5 lidí s pracovní dobou určitou, 5 půjde do důchodu a zbytek z výroby a část z THP. Mně sice můj šéf uklidnil, že mně se to netýká, ale neví co bude za dva měsíce. A pak začal něco jestli potřebujeme ISO v tom rozsahu jako máme teď, čím naznačil, že pokud bude druhé kolo tak nejspíš půjdu taky.....a teď mi cholky řekněte, co je to, už budu propuštěna ze 4 zaměstnání z organizačních důvodů a vždy po dvou letech. Ve Znojmě místa nejsou, takže mně zbývá Brno, takže zase dojíždění 2 hodiny denně. A navíc mně nebaví se učit každé dva roky něco nového, a taky jak to vypadá na životopise, každé dva roky jiná práce. A taky chci přestat vtávat o 5, chci spát aspoň do 6, co je to kurva za život, furt dojíždět, a pak se ještě učit s prvňákem.

halienka
24. feb 2009

No ešte že tak 😉 Som si dnes pýtala aj ja dovolenou a len o chlp mi ju dal riďo 😝 Pritom roboty málo, sa tu nudíme, ale tí šéfovia vždy musia okolo toho zahrať divadielko 😀 Ale mne bolo aj tak jasné, že mi ju dá 😉 😀 Takže budúci týždeň od nedele do štvrtku som v Tatrách 😅

halienka
24. feb 2009

Eliška, tak ja som na tom podobne, ibaže ja vždy po dvoch-troch rokoch odídem sama, lebo to už tam nemôžem vydržať 😀 Tiež mám pestrý životopis 😀 ale z toho si nič nerob, to len v socíku sa dalo pracovať na jednom mieste 30 rokov, dnes je iná doba. Ber to pozitívne, že aspoň na životopise vidia aká si všestranná a flexibilná a vieš sa všeličo nové naučiť 😉 🙂 mne to teda zatiaľ nikto nevytkol. Akurát teda by bol prúser ak by si musela hľadať robotu mimo mesta, lebo to ti verím, že dochádzať ďaleko je na nervy. Čo keby ti pomohol tvoj muž niečo nájsť? nemá on nejaké známosti? No, radšej nemalujme ešte čerta na stenu, ja verím, že ťa neprepustia 😉

m311293
24. feb 2009

znýmé má, ale tady je to dost špatné, všude se propouští a Znojmo patří mezi 5 okresů s největší nezaměstnaností, už jsem žhavila i JOBS. cz ale vše v brně, a všude ang. nebo nemčina případně fránina. Asi mi nezbyde nic jiného než vzít knížky a začít se učit jazyky. z angličtiny hlavně slovní zásobu.

Já sice už dojížděla, ale to jsem učila a končila v 1, o půl 3 jsem byla doma. Z tohoto důvodu je Brno dost drsný, projedeš až 3 hodiny. No ale co já stím nadělám? změnit to nemůžu, tak to musím brát tak jak to je.

bay
autor
24. feb 2009

Elis, no verim ze sa situacia zlepsi a uz druhe kolo nebude 😠 😠
No u nas na HR sa zastava nazor ze tak po 2 az 3 rokoch treba zmenit poziciu. Ci uz vo firme alebo aj tu 😀 😀 Takze sa riadis asi tymito pravidlami 😅

m311293
24. feb 2009

Bay, ale nedobrovolně

bay
autor
24. feb 2009

Hmmmmm njn. ono je to blbe ked nemas na vyber 😠

My sme teraz dostali novu najvyssiu sefovu a jej prva hlaska voci nam: Zabudnite na volne vikendy do juna. Tak polka kolegyn, zhavi profesiu ☹ A mne je dobre, mne nic nakazat nemoze 😀 😀 😀