Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
25. feb 2009

Ahojte babulky 😀 som vymasírovaná, tak sa Vám môžem konečne venovať 😀
Weji, no teraz by mala nasledovať tá psychologická príprava a tej dávam tak 3 mesiace. Potom psychologička urobí nejaké vyhodnotenie, aj sociálna pracovníčka, počle sa to všetko do TN a tam sa rozhodne či nás vôbec zaradia do poradovníka žiadateľov. Potom nám príde vyrozumenie ak teda áno, no a potom pôjdeme do TN pozrieť, aké deti majú pre nás na výber. Si myslím, že ak objavíme nejaké vhodné, tak to môže byť aj do vianoc. Lebo ono potom nejako tuším nasleduje pár návštev v DD, potom si ho môžme zobrať na prechádzku trebars, potom postupne na deň, dva domov párkrát, aby si zvykalo, no a potom už nastálo. No ak neobjavíme hneď nejaké vhodné, tak budeme musieť hľadať aj po širšom okolí, alebo čakať dlhšie. Sama toho viac neviem, ale takto nejako to odhadujem. 🙂
Bay, tak aspoň vidíš, aký sú chlapi, oni si asi myslia, že to dietko je tam bez pohybu do narodenia 😀 škoda že si nemala foťák, mohla si mať dobrú fotku nielen maličkého ale aj muža 😀
Sky, to je fajn, že už máš po prednáške a konečne môžeš vegetiť. Ja by som asi žiadnu prednášku nezvládla, ja som strašný trémista 😀
Eliška, no kruté to tam máte vo firme, do šlaka, dnes mi aj bráško volal, či mu nepožičiam nejaké prašule aby aspoň účty poplatil, lebo že oni síce robia, ale akosi im výplata neprichádza na účet a nikto im ani nevie povedať kedy príde a či príde 😖 Nech už ide preč tá blbá kríza 😝 No a s odseknutým prstom má skúsenosti aj môj brat, keď mal štyri roky, odsekla mu prst bránka, ktorú iné dieťa za ním prudko zavrelo a on tam mal prst. Bol to malíček, prišili mu ho ale chirurg povedal, že s ním nikdy hýbať nebude. A čo sa stalo? Normálne s ním hýbe akoby s ním nič nemal. Iba jazvu vidno doteraz 😉 Dúfam, že aj u tvojej kolegyni to tak dobre dopadne 🙂 Ono, je to síce blbé takéto niečo rozoberať, ale je lepšie odrezaný prst ako utrhnutý. Jednému môjmu bývalému kolegovi utrhla prostredník brúska, ktorá mu zachytila pracovnú rukavicu. Ten prst sa už nedal zachrániť. Našťastie kolega je bohovský humorista a keď som sa ho pýtala, či mu ten prst chýba, povedal, že takmer vôbec, jedine vtedy, keď mu vydávajú drobné a on nastaví dlaň a cez tú dieru, čo mu tam po prostredníku zostala mu všetky tie drobné vypadnú 😀 😀 No prípad chalan 😀

halienka
25. feb 2009

No bay, ako vidíš píšem príspevok ako šlak, trvá mi to s mojím dvojprstovým prstokladom pol hodiny kým niečo takéto napíšem 😀 aj Haus mi kôli tomu uteká 😀

bay
autor
25. feb 2009

Leni, byt v tvojej blizkosti je tusim o prsty 😝 😝

halienka
25. feb 2009

Bay, no díky 😀 😀 😀
Zuzi, tvoj muž zdá sa pochopil situáciu a našiel si správne heslo na tieto mesiace 😀
A u nás s poschodia počujem riadne bachoty a strašné nadávky, dúfam že môj muž má ešte všetky prsty 😀

bay
autor
25. feb 2009

Leni, za malo... Na mna je spolah 😀 😀
No moj si dnes zas skoro zlomil prstik na nohe 😠

maso
25. feb 2009

Elis, moj muz miluje ryzu, moze ju jest naozaj so vsetkym, tak som si na niektore jedla v kombinacii s ryzou zvykla aj ja 😀

Sky, wau, ze advokatka, klobuk dolu 🙂

bay
autor
25. feb 2009

Tak u nas najviac ryze zjedia psy 😅 Ja som na zemiaky a kedze vasinou varim ja, tak ryza ma smolicku...

maso
25. feb 2009

Baby padam, caka ma kupanie malickeho (chvalabohu uz mam plne brucho 😀 😀 😀 ), zehlenie a chcem si este urobit pedikuru 🙂 Ja Hausa pocuvam popri ostatnych cinnostiach 😀

bay
autor
25. feb 2009

No ja som tento diel uz videla, tak to mam tiez len okrajovo 😎

skybaby
25. feb 2009

baby ja robim fantasticke rizoto podla jamieho 🙂 to by chutilo urcite aj bay 😀 ale tiez som inak viac na zemiaky
masko preboha ... maly je tak dlho hore? ci to je v takom veku normalne ?

bay
autor
25. feb 2009

Jani, to vies, ked cez den spinka, tak vecer zuruje 😀 😀
Ja zas netvrdim ze nelubim ryzu 😅 ale ako prilohu preferujem zemiaky a knedlik, ...

skybaby
25. feb 2009

dost uz o jedle lebo pojdem vyjest chladnicku a kedze som bola na nakupe tak je aj co vyjedat 😉
na dnes sa lucim ... sprcha a postel a nejaka knizka ... citate niektora murakamiho?

halienka
25. feb 2009

Zuzi, dobrú nôcku tebe aj maličkému 😉
Sky, tak hoď recept 😉 ja som tiež viac zemiaková, ale zas ke´d je diéta tak idem na ryžu 😀

halienka
25. feb 2009

Sky, nie nepoznám 😕 žeby poézia 😅

bay
autor
25. feb 2009

Jani, asi nie. Co napisal?

halienka
25. feb 2009

Aha, už som vygooglila 😀 takže próza 😉 a dobrý je?

bay
autor
25. feb 2009

Lenka, spionka 😀

halienka
25. feb 2009

Bože, ten internet je taký skvelý 😀 šecko tam je, šecko 😀

bay
autor
25. feb 2009

jj. uzasny to vynalez 😵 😀 😀 skoro ako koleso 😀

m311293
25. feb 2009

sky, od Murakamiho mám knížku Norské dřevo, četla si ji? je dobrá? já čtu sidneyho sheldona: Prezra´d mi svoje sny, a ve slovenčině. 😀 btw, advokátka se vždy hodí.

leni, palec ji přišili, ale zatím neví jak to dopadne, ještě je příliš brzo.

já jim všechno, maso, buchty rýži i brambory, jediné co nejím je grenadýr, a tekvicový prívarok, po vychodňarsky dziňanka.

zuzi, tvůj branko je nespavec jak náš Tom, ten v pohodě vydrží do 23. hodiny.

bay
autor
26. feb 2009

Dobre ranko. ak tuto noc som spala faaaakt dobre. Len 2x na zachode, to sa mi uz davno nestalo 😀 😀 😀
Len som mala taky divny sen... Zacinal pri Eifelovke, ale bolo to v Japonsku (nezrovnalosti pls ignorujte) A hore z Eifelovky si musela skocit lanom dole na pilier (ano Eifelovka stala v mori na pilieroch) a odtiel si sla asi 5m na kolobezke k metru. Nasadla a hura na cestu. Len obcas sa stalo ze morska vlna trafila aj metro a potom boli cestujuci vnutri mokry. Tak sme nasadli a prisli revizori ale nekontrolovali listky, ale ake lieky si doviezol do krajiny. A takto si vzali jedneho japonca a mojho MK a mna tam nechali samucku. A vystupili s nimi a MK sa nestihol vratim kym sme sa pohli. Tak ja narek, ze mi ho urco zabiju. Medzitym sa metro zmenilo na bus a sli sme po dialnici. A tak sme zastali na jednom odpocivadla, a to nas uz dobehol MK, ale ja som bola nanho nastvana, ze ma nechal samu (no ako keby si mohol vybrat, ze?) a nebavila som sa s nim, tak ma kolegyna z prace presviedcala ze on za to predsa nemoze. Tak ja ze ok ale ze mi chyba jeden pes. A ked som ho nasla, tak som sa zobudila. MK vedla mna stastne spiaci a zivy 😀
A potom sa i este snivalo nico s mackami a rano som mala opuchnute oko. Nahoda? No nie, alergia 😀 😀 aj na imaginarne 😀 😀 😀 😀

halienka
26. feb 2009

Ahojte kočky, tak tu je dneska ticho 😅 Bay, teda parádny sen, hotový film 😀 😀 A ty máš alergiu na mačky?
Ja dnes prežívam v tichu a kľude v robote, ani noha tu ešte nevošla od rána. 😝

bay
autor
26. feb 2009

jj. Alergia na macicky teda riadna ☹ 😠 A ja by som ich hladkalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

skybaby
26. feb 2009

ahojte babulky 🙂
leni recept na rizoto neviem naspamat ale priblizne je to tak ze na masle nechat zosklovatiet ryzu a potom ju podlievas asi 1 dcl vina a ked sa vsetko vino odpari zacnes podlievat teplym bujonom a potom ku koncu uz primeisas co chces napr. brokolicku alebo masko alebo hocico ... finta je v tom ze sa to cely cas musi miesat aby to bolo take mazlave a na konci ked je to uvarene sa da este na vrch syr a zakryje sa hrniec aby sa aj syr krasne sparil a roztopil 😉

murakami je japonec a ja som citala od neho uz viac knih ... nieco sa mi pacilo viac nieco menej ... eliska norske drevo je smutne ale pekne ... kafka na pobrezi bolo take haluzne ale super 🙂
bay kokoooooos ine sny 🙂 ja macky velmi nemusim ale alergicka nie som

som sa nejako blbo objednala k tomu doktorovi az buduci tyzden v piatok a teraz sa neviem dockat, ale skor by to asi aj tak nemalo zmysel ....

petka tu uz strasne dlho nebola, co je s nou? neviete?

bay
autor
26. feb 2009

Jani, no skor ako 6tt aj tak nic nevidno 😉 tak dockaj, nech vidis rovno aj srdiecko 😉

A to som sa vcera ani neprejedla na veceru, ze by mali byt z coho take salene 😀 😀

skybaby
26. feb 2009

ved ja viem 🙂 to by som mala byt na konci 6tt
ty si sa neprejedla ale ja by som jedlaaaaaa, som sice pred chvilou bola na obede ale stale som hladnaaaaa alebo skor pazrava 🙂

bay
autor
26. feb 2009

To zas netvrdim, ze by som nejedla, ale ked viem ake to ma nasledky 😅 😅
Plus vcera ma fakt desne bolelo brusko 😔 a dnes boli na obed zas fazulky a kukurica. Neviem co to vsade pchaju 😠 😠

skybaby
26. feb 2009

no veru z toho ta bude akurat nafukovat ... ja som obedovala svieckovu 😉

bay
autor
26. feb 2009

njn. Ale z tych jedal co dnes boli dole sa nedalo nic lepsie vybrat 😝 ja tam tak nerada chodim, ale kolegyne su lenive ist inam 😠 😠 tak raz tyzdenne sa necham stiahnut a vzdy lutujem 🤐

Elis, nevies poradit kde v Brne je najlepsie vyrazit na nakupy? Zaujem: tehu oblecenie, obleky, topanky pre chlapa k obleku.

weja
26. feb 2009

no ahojte 🙂
konecne som si od rana urobila prestavku a precitala vas... 🙂

Bay - no ty mas ine sny... 😅 mojmu MM sa najviac rata, ked sa mi sniva nieco s nim, ale v tom sne sa nechova tak, ako by som si predstavovala, tak este aj po zobudeni som nanho nasr...ta... 😀

Sky - tak za tu prednasku ta obdivujem, ja neznaaaasam vystupovanie pred ostatnymi ludmi... 😝

inak, co sa tej krizy tyka, podla mna to vela firiem vyuziva ako vyhovorku... 😖 nech sa na mna nehnevaju, ale co je vela, to je moc... 😠

aj ja som nejaka rozozrata, ale ja mam pred mrchou, tak som tiez ospravedlnena... 😀 😀