Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
12. mar 2009

Bay, hej, mrška vôbec sa dopredu naohlásila, aby som mohla vyupratovať 😀 Asi nečakala, že my robíme až do piatej. Tak som zvedavá, kedy nás prepadne nabudúce. Ozaj, písala som ti ako si to máš nastaviť v tej mozille, aby ti tie súbory nesťahovalo rovno na plochu. Našla si to?

bay
autor
12. mar 2009

jj. Pisala, nasla, zajtra vyskusam, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

halienka
12. mar 2009

Som rada, dúfam že to bude oukej 😉 🙂

bay
autor
13. mar 2009

Dobre ranko, tak noc sme prezili v plnom pocte aj ked par sebevrazednych alebo vrazednych pokusov bolo 😉 Konecne som objavila vyhodu casteho chodenia na zachod v noci 😅 Nemusim sa bat poriadne zaspat, bo viem ze sa tak do troch hodin zobudim ze musim na zachod a mozem skontrolovat drobcata. A v pripade nudze, vedia knucat teda poriadne a to uz len letiiiim a zachranujem. Vacsinou chlapca ako vypadol z domceku na zem a nevie sa dostat spat k mame. A mamina chudak podla mna celu noc nespala 😔 Az teraz. Nastahovala so drobcov do postele aj s maminou a koooooonecne spi.

halienka
13. mar 2009

Dobré ránko babky 🙂 tak bay, veselé noci ťa čakajú, to máš teraz prípravu na svoje miminko 😀 Ale nerozumiem, že pred akými vražednými a sebevražednými pokusmi ich to zachraňuješ 😕 Veď hádam ich nechce zavraždiť ich mamička 😕

bay
autor
13. mar 2009

No oni sa zatial len plazia. Chudata hluche slepe 😉 No a chlapec vypadaval z domceka co by bez tepla a mlieka mamy do rana sotva prezil... Ale jacal o zachranu riadne. A mamina ich nevie dvihat, tak musim ja 🙂 No a rano mamina zalahla svoju dcerenku 😅 tak som musela lovit spod maminy. A tiez riadne jacala 😉 No to su len nehody 😀 😀 inak ich vsetci mame radi 😎

halienka
13. mar 2009

aha, a to bude ako dlho takto trvať, že to budeš musieť takto sledovať, aby sa nič nestalo?

bay
autor
13. mar 2009

par dni... kym sa naucime 😉 aj oni aj my 😉

halienka
13. mar 2009

no tu je ticho dnes, no ale nečudo, keby som nebola v robote, tak aj ja už spím niekde zamuchlaná po dekou 😀 ale teší ma že je piatok a zajtra hurááá víkend 😀 bay, nieže zabudneš, že aj ty si tehotná, pekne nezabudni papať a spinkať poobede 😉

bay
autor
13. mar 2009

Neboj, nezabudam. Sie drobcek este nekope ☹ ale spinkame radi 😀 a o jedle ani nehovorim. Ale dnes som spala uz doobeda a poob som uz otvorila salko 🤐 a cele bude moje, bo MK je na sluzobke a vrati sa az v nedelu a dovtedy isto neostane 😀 😀 😀 😀 😀

danka24
13. mar 2009

bay ahooj ci dobre ranko 😀 😀 no kopkat budete zachvilu a potom ti neda ani spat 😉

bay
autor
13. mar 2009

njn... Ale dnes ideme na kontrolu kvetovi, tak ak nebude mat vela ludi, tak skusime ci zvladne aj usg cloveka 😀 😀 😀 uz minule sa na to zastrajal 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
13. mar 2009

Bay, na kopkanie je ešte čas 😉 neboj, užiješ si, a keď ťa tak do rebra riadne, joj 😀

bay
autor
13. mar 2009

No futbalista nema po kom byt 😀 😀 ale lenivec ano. chichi 😀 😀 😀

halienka
13. mar 2009

Bay, šak lenivec má tiež svoje výhody 😅 😀
Eliška, kde si? 😅
Akurát som riadne nasrala MM, som prišla neskôr z roboty a to sa nemalo stať, bo on má dnes futbal a ja som na to zabudla. A ja som bola autom v robote a on potreboval to auto aby sa na ten futbal zaviezol. No prúser ako hovado, ten pohľad ste mali vidieť, čakal ma už z igelitkou pred domom, no ani dvere sa teraz so mnou nebudú rozprávať 😝 😀

bay
autor
13. mar 2009

Leni, tak to teda nezavidim tichu domacnost... Mozes prist ku mne, ja sa s tebou rozpravat budem 😉 😵

halienka
13. mar 2009

No šak ho nechám vychladnúť a uvidíme. Ak by chcel trucovať nejako moc dlho tak na neho zavrčím a potom ho to raz-dva prejde. Tiež mi to mohol pripomenúť, že má dnes futbal, veď ja nemyslím celý deň len na jeho futbal, no nie? 😀 Je to vlastne jeho chyba 😀 hneď mi je lepšie 😀
Bay, keby to malo trvať nejako dlho, tak sa k tebe nasáčkujem. Aspoň ti pomôžem so šteniatkami 😉

bay
autor
13. mar 2009

No jasne ze je to jeho chyba... Koho ineho by to mohla byt??? Nebodaj nie tvoja, ked si zarabala na zivobytie a on sa chce ist zabavat... 😠 😀
Si vzdy vitana a mame aj chlebik a slaninku. Len horcica chyba ☹ 😉

halienka
13. mar 2009

Jééé 😅 slaninka 😅 počkaj idem kuknúť kedy mi ide vlak 😀 😀 😀

bay
autor
13. mar 2009

Mam auto, mozem po teba prist na stanicu 😉 😀 😀 to by mi mala este nafta vydrzat. Cesta domov je odtial dole kopcom, ked tak roztlacime a potom to pojde 😀 😀

weja
13. mar 2009

ahojte 🙂
Bay - tak vy uz mate doma veselo 😵 a dnes si nam zabudla napisat, co sa ti snivalo 😀 😉

Leni - 😀 jasne, ze je tvoj drahy na vine, tiez si vymysli na piatok poobede taku hlupost ako je futbal... 😀
a ako si sa dohodla s tou socialnou pracovnickou? (jeeezis, teraz ma v suvislosti s tymto slovnym spojenim napadlo cosi ineee 😀 😀 )

tak vam zelam krasny vikend 😎 ja sa uz neviem dockat, ako sa konecne vyspim 😵

ozaj, tusim som citala, ze Danka je tehu...??? 😕 😵 dufam, ze som to nedoplietla... ale gratulujeeeem 🙂

bay
autor
13. mar 2009

😉 jj. Danka je tehula.
Weji, snivalo? A kedy???? Ved som mala furt usi na stopkach a kazdu chvilu hore... Nestihala som snivat

halienka
13. mar 2009

Ahoj Weji 🙂 no teta sociálna pracovníčka príde zrejme v pondelok ráno medzi siedmou-ôsmou. Ale ešte má zavolať, lebo nevie presne či vtedy bude môcť. Neviem či ma chce naťahovať alebo čo 😝 😀 Šak som sa smiala, že majú papiere, kde majú napísané náš pracovný čas a ona sa vtedy zrovna dohrabe. A dnes bol MM doma celý deň, tak jej hovorím, že môže sa ísť pozrieť. A ona že to nie, lebo že pri tom musím byť aj ja a že sa nás bude pýtať rôzne otázky (dúfam, že nie ako a robí sviečková, lebo tú som ešte nikdy nerobila 😀 ) tak mám zas stres aké záludné otázky to budú. 😝
Bay, no ja keď menej spím tak vtedy sa mi ešte divokejšie sny snívajú 😀 To sú vtedy naháňačky a vraždy, poprípade úplne bludy 😀

bay
autor
13. mar 2009

Leni, tak ak chce, ja ti napisem ako sa robi svieckova 😉 je to celkom lahke 😀 😀
No mozno sa mi aj snivalo, ale vzdy moje prve myslienky patrili stencom a ich kontrole a na sny nebol cas... A teda take sny by mi asi moc neprospeli 😀 😀

halienka
13. mar 2009

Veru nie, bay, to radšej nesnívaj 😉 😀

bay
autor
13. mar 2009

Idem sa tusim odniest s knizkou a stendami o postele... Len ci potom este budem chciet vymenit steniatka za MK ked sa vrati zo sluzobky?!? 😒 😀 😀 😀 Dobru nocku zelame...

halienka
13. mar 2009

Dobrú nôcku Bay 🙂

m311293
13. mar 2009

ahoj holky, dřív jsem fakt nemohla, odpoledne jsem byla na nákupech, Marťa chtěla nějaké hadry, a v podvečer jsem šla s kamarátkou do kina, a pak na dvě deci, teď mně čeká ještě práce, obrat uzené maso z kosti na zítřejší šunkofleky.
Film byl dobrý přesně pro mně, žádné bláznivé komedie, skvěle zahrané, na Kate winslet bylo vidět jak je něšťastná, nečekaný konec.

bay
autor
14. mar 2009

Dobre ranko, tak mne sa dnes podarilo spa az do deviatej!!!!! Je sice fakt, ze sme boli o piatej rano vonku, ale zas teraz nemusim 😵 Noc bola uz bez nehod, takze sa lepsime a ja som sa teda faaakt vyspala 😉 aj sa mi nieco snivalo, ale nic tak blaznive a navyse som si to nezapamatala 😅

halienka
14. mar 2009

Dobré ránko babky 🙂 Tak ja som asi bola venčiť Bay s tebou, lebo som tiež akosi nespala od tretej do piatej, ale potom som ešte našťastie zaspala až do nejakej pol ôsmej. MM je stále ofučaný, ešte som ho dnes dorazila, že je síce vonka krásne ale ja nechcem ísť lyžovať, takže neviem kedy sa odfučí 😀 No roboty doma ako na kostole, vŕtať diery a montovať tyče na záclony, vypratávať detskú izbu od haraburdia, lebo sa k nám ide na pár týždňov nasťahovať švagriná, poprať, požehliť a teraz idem hlavne najskôr variť 😝 A MM si myslí že môže celý víkend prelyžovať. To bolo rečí, ke´d sme stavali dom, ako jeho bude baviť robiť všetko na dome a okolo domu. A teraz je to tak isto ako na byte, do všetkého ho musím kopať. 😖 Ach tí chlapi! 😝
Eliška, ten film, to bol ten čo Kate Winslet zaň teraz získala Oscara? Ako sa volá?