Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
30. mar 2009

Nadi, som minule nezvladla tu psenovu kasu ☹ 😔 bola nejaka horkasta a nie a nie zmaknut 😢

nada.hope
30. mar 2009

no super, tak uz mam aspon pokoj s hladanim zenicha 😉

nada.hope
30. mar 2009

no ty si mi teda kucharka. 🙄

bay
autor
30. mar 2009

Ta najlepsia 😀 😀 😀 😀

nada.hope
30. mar 2009

no ona by sa mala dlhsie varit s mliekom na malom ohni, myslim ze podobne sa robi aj pohankova kasa. 😵

evitkamalicka
30. mar 2009

idem si ja dat kapucinko a keksik a potom sup pod perinu, nalepila sa na mna nejaka pliaga choroba

weja
30. mar 2009

no ja asi odpadnem.... 🤐 Leni, tak toto je prekvapko mesiaca... 😀 😵 😵 😵 GRATULUJEEEEEM 😵 😵 😵 ty si teda riadna tajnostkarka 😉
aj Danke gratulujem k srdiecku... 😉
tehulky tak pekne davajte na seba pozor 😉

Nadi, no neviem, ci som na rade, ale na mna sa akosi nic nechce nalepit.... ☹ no co uz...

nada.hope
30. mar 2009

bay kedy ides na 3D nech vieme na koho sa mame tesit?

bay
autor
30. mar 2009

No skus to prirovnat k niecomu co poznam a nie furt nejake divnosti 😒 😀 😀 😀

nada.hope
30. mar 2009

wejka neboj pride to ako blesk z cista jasna, tak ako to prislo k nam 😉 my sme s tym nepocitali a boli riadne prekvapeni.

nada.hope
30. mar 2009

bay 😀 😀 😀

bay
autor
30. mar 2009

Weji, nebude to tou mraziarnou co tam mate? Ved vam tam musi vsetko umrznut 😠 sup do teplych krajin - napr. Bratislava 😀 😀 😀 😀
Nadi, na 3D sa chystam cca 23tt ale buduci tyzden mam poradnu a Dr. sa ma nezbavy kym neprezradi pohlavie 😀 😀 😀

nada.hope
30. mar 2009

Bay tak pre Teba tu je recept:

1,5 l mlieka, 240 g psena, lyzicka soli, 50 g masla, na posypanie cukor so skoricou a pernik

Prebrate a umyte pseno dvakrat sparime vodou. Dobre ho scedime a vysypeme do vriaceho osoleneho mlieka. Zamiesame a varime ho na miernom ohni do makka asi 40 minut. Vareskou zlahka a odspodu miesame, aby sme ho nerozmliazdili. Uvarenu kasu polejeme rozpustenym maslom, posypeme skoricou, cukrom a pernikom.

nada.hope
30. mar 2009

A co si myslis, ze sa tam vnutri ukryva?

bay
autor
30. mar 2009

A potom mozem zacat vyberat buduceho partnera/partnerku pre moje drobcatko 😀 😀 😎 😀 😀
Nadi, ved vies. Ako ked varis caj alebo kavu alebo parky. Nic zlozitejsie na mna neskusaj 😀 😀 😀 😎

halienka
30. mar 2009

Nadi, Bay ďakujem 🙂
Bay, tak ty si to tušila? 😀 No asi máš pravdu, s tou adopciou, sme sa zo sestričkou dnes smiali, že proste ja vždy musím urobiť nejaké závažné rozhodnutie, aby som otehotnela 😀 Minule som dala výpoveď v robote a bum - za 2 mesiace tehotná. Teraz som sa rozhodla pre adopciu a bum- za 2 mesiace tehotná 😀 No neviem, čo si vymyslím nabudúce 😀
Joj, ja by som to už tak dopriala Wejke aj Peťke 😵dúfam, že aj na ne zapôsobí prichádzajúca jar tak ako na nás a pekne sa zvezú s nami v tomto boome 😵

nada.hope
30. mar 2009

Bay no ale mala by si zacat, ved za chvilu tu bude drobcek a hadam s nim nebudes chodit po restikach? 😀

bay
autor
30. mar 2009

No tak ta voda mi chybala 😀 😀 a pernik vynecham 😠 to nejem 😝 😠

weja
30. mar 2009

no ja neviem, cim to je... ale ked tu mame stale taku zimu, aj sa patricne tulim k MM, ale asi nestaci... mozno na to treba konecne jar... 😕 🙂

bay
autor
30. mar 2009

Leni, tusila, ale nechcela som ti hovorit aby si skusala testik. Som myslela ze ms mala byt len tot a nie tak davno 😒 Zle som pocitala. Ufff 😠
Nadi, vsak, bude na mlieku a ked dojde, mame tu mlieko pre stenata, tak skusime ci mu narastie chvostik 😀 😀 😀

nada.hope
30. mar 2009

Wejka no ja som si na to pocasie v LM nezvykla ani za 5 rokov, co som tam bola a ani neviem ci tam bolo niekedy teplo 😝

halienka
30. mar 2009

Weji, presne tak, keď príde už aj k vám trošku slniečka, tak sa to určite podarí 😵 A to bude čoskoro, Ilko už hlásil od zajtra oteplievanie a pekné počasie 🙂 Kedy máš mať ms? aby sme začali počítať dni... 😀 😀

bay
autor
30. mar 2009

Weji, tak pred tulenim, treba vyhnat manzu na balkon slabo obleceneho 😉 Vraj robi chlad dobre bojovnikom za ludske prava 😵 tak treba vyuzit kym mate chlad 😀

nada.hope
30. mar 2009

bay 😀 tak ty si riadne cislo, pekne zacni psenovou kasou, prejdes na krupicu a pomaly potom polievky, do pol roka to hadam zvladnes a pol roku zacneme niecim komplikovanejsim 😉 budem tvoj asistent cez internet 😵

bay
autor
30. mar 2009

Wejka mala teraz cez vikend 😉 Takze dalsi vikend priputat taniere 😀 😀 😀

bay
autor
30. mar 2009

Nadi, to nestacia granule????? 😨

nada.hope
30. mar 2009

nie bohuzial nestacia ☹

bay
autor
30. mar 2009

Hmmmm.... No tak to bude musiet MK navarit nez vyrazi zarabat na nas 😀 😀 😀

halienka
30. mar 2009

bay, no vieš, keď mne mešká, tak ja to ani nejako neberiem moc vážne, bo mne sa to stáva často a môj cyklus je v priemere za posledné mesiace 32 dňový, niekedy aj viac, takže to nejako neriešim. Len teda ma štvalo, že ma to brucho bolí a bolí a dosť sa to stupńovalo každým dňom, chcela som si šlahnúť ibuprofen, ale reku radšej spravím test, keby nááááhodou 😀 No to tiež robievam často pre tie bolesti, takže som bola presvedčená, že tam bude jedna čiarka ako vždy 😝 A boli dve 😕 si myslím, do šlaka, ja mám ale smolu, ešte zrovna ja natrafím na pokazený test. tak som si kúpila druhý a ten to isté 😀 tak reku takú smolu snáď až nemám aby boli pokazené obidva 😀 Ale keď dr. povedal, že jeho sono je určite v poriadku, tak už som musela uveriť 😀

bay
autor
30. mar 2009

No to chapem, ze nastve cloveka, jeden sa chce nadopovat liekmi a nemoze 😠 😀 😀 😀
A uz aj srdiecko videl? Alebo to este treba tyzden pockat?