Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
9. apr 2009

Leni, spravne, nech si mozes uzit slniecka 😉
A to aky krem pouzivas? By som skusila, bo takto je to utrpenie uz na druhy den po skulturneni sa 😀 😀 A este nemam prales, len poriadny les 😀 😀
Bambulky, ako je to so slnieckom v tehu? 😅 Ja som to vlastne nikdy riesit nemusela 😅 😔 My mame mat v sobotu oslavu na zahrade pri bazene tak ze ci musim byt stale niekde zalezena alebo obcas mozem aj vyhriat svoje stare kosti? 😅

nada.hope
9. apr 2009

Ahojte bay gratulujem k chlapcekovi 😵 😵 😵
Ja som vcera rozmyslala o dalsom dietati tak som sa sama so sebou dohodla, ze na pol roka pojdem do roboty a pod stromcekom zacnem nahanam malych spermonikov 😀 😀 😀 s otehotnenim sme problemy nemali tuk tuk 😵
Inc bay je vela tehuliek, ktore chodia aj k moru, ale myslim, ze je potrebne sa natierat dost vysokym faktorom, aby si sa nespalila, pokial mas bledsiu pokozku. Ja osobne som na slniecko moc nechodila bala som sa, ja sa velmi rychlo spalim a zasadne sa nekremujem, neznasam kremy kdekolvek. 😵 😵
Leni len pekne papaj a do krasy priberaj 😉
A hlavne tehulky davajte si pozor, teraz ked je jedalnicek plny vajec, na salmonelu 😉 😉 😉

halienka
9. apr 2009

Bay, ja používam Veet, kupujem si takú zelenú nádobku s bielou pumpičkou hore na dávkovanie. Stojí niečo cez 300,- Sk ale vydrží mi cca pol roka (záleží od porastu 😀 , ale ja má dosť veľký 😀 ) Oni sú viaceré druhy tuším na normál pokožku a na citlivú pokožku a neviem či nie a nejaký parfumovaný. Ja si kupujem ten zelený, ten je tuším na citlivú pokožku. Ale dá sa kúpiť aj len menšie množstvo, len taká tuba ako pasta, tak ak chceš skús najskôr tú aby si zbytočne moc nevyhodila ak ti to nebude robiť dobre. Ja si to vždy len nanesiem (samozrejme nie priamo vieš kde, ale tak bikiny vzor 😉 😀 ) píšu tam že 3-6 minút počkať, no keďže ja mám silný porast, tak čakám tých 6 minút a potom je tam k tomu priložená taká ako stierka a tou to len jemne postupne pozotieraš chĺpky aj s tým krémom a potom sa opláchneš. Uvidíš, je to sakra rozdiel, ani nebudeš vedieť nasledujúce dni, že by ti niečo rástlo 😉
So slniečkom by nemal byť problém, sú tam len dve nebezpečenstvá pre tehu ženu:1. nesmieš sa prehriať, aby ti neprišlo zle, telo by to o moc horšie zvládalo a mohla by si dostať úpal alebo horúčku. Čiže najlepšie len tak optrne a striedať slnko a tieň. 2. Vďaka hormonálnym zmenám sa ti môžu povytvárať hlavne na tvári pigmentové škvrny, ktorých a už potom nedá zbaviť, takže radšej si asi tvár chrániť vysokým faktorom a riešiť to nejako makeupom.
Ale moja mama keď čakala nás, tak o takýchto veciach nič nevedela a opalovala sa ako besná aj brucho, až keď ju doktor videl na poradni, tak ju strašne zjazdil, že či chce aby sa jej bábätko uvarilo v tej vode - čo vysvetľuje prečo sme takí pripečení teraz 😀 Takže asi radšej opatrne, ale zas nie tak že vôbec nevýnsť na slnko 😉

halienka
9. apr 2009

Ahoj nadi, no pekne si si to naplánovala 😀 Myslím, že to bude aj taký príjemný vekový rozdiel medzi detičkami 🙂 Tak držím palčeky aby plán vyšiel 😉 A ako si inač nažívate? Ninka priberá do krásy 😅 A poslúcha?

bay
autor
9. apr 2009

Dakujeeeeeeem. Cize mazat mazat mazat a ja aj tak dlho na slnku nevydrzim, nie som vypekaci typ 😀

halienka
9. apr 2009

Inak Bay, ten krém používam aj v podpazuší, tiež to je príjemnejšie 😉

bay
autor
9. apr 2009

A kolko to po tom vydrzi? 😅

halienka
9. apr 2009

Takmer ako aj pri holení. Ono ten chĺpok akoby utrhne tam kde sa stretáva s pokožkou, kdežto pri holení sa trošku človek pri zatlačení na pokožku dostáva aj akoby pod pokožku a ureže ten chĺpok trošku nižšie, ale podľa mňa tam nie je taký rozdiel, že by ti to po holení vydržalo trebars o týždeň dlhšie. Možno jeden deň - aspoň u mňa je to tak. Mne to proste príde hádam aj to isté. Ja sa holím raz za týždeň, ale tie čo majú jemnejšie chĺpky a pomalšie im rastú, tak tie možno aj zriedkavejšie. 🙂

bay
autor
9. apr 2009

No tak ja mozem aj kazdy druhy 😠 😠 grrrrrrrrrrrrrrr
Takze nohy na leto vyepilujem (auuuuuuuuuuuuuu) a mam mesiac pokoj 😀 😀

halienka
9. apr 2009

Na nohy používaš epilátor? Priznám sa, aj ja ho mám doma, ale je to strašné utrpenie, jedna noha mi trvá snáď aj hodinu a stejne sa mi to potom pozapaluje tiež, isto viac ako po holení. Takže nohy radšej holím, aj keď častejšie. 😝

bay
autor
9. apr 2009

No utrpenie je to pre mna len prvykrat po zime 😀 A mam pocit ze v poslednej dobe sa mi tak zapaluju nohy menej 😒 Ale tiez dva roky len lezal v kupelni 😀 😀

nada.hope
9. apr 2009

a vy ste este tu?

bay
autor
9. apr 2009

Ja uz bezim na obed!!!! 😉

nada.hope
9. apr 2009

tak dobru chut 😵

bay
autor
9. apr 2009

Dakujeeeeeeeeem. Bolo to dobrucke. Peken kebab masicko, hranolky, no proste zeleny stvrtok ako sa patri 😀 😀 😀 Ale ked u nas v kantine nerobia dobry spenat (minule malo z neho crevne problemy polka kanclu) a vo fastfoode take nerobia 😔 Takze ani keby som chcela 😀

halienka
9. apr 2009

No ja som do seba natlačila pár kúskov bravčového a pár zemiačkov, teraz to už predýchavam 😀 a idem sa obliecť a frčím k tej doktorke 😎 potom príde bráško na kafe, tak sa mi aspoň trošku minie 😵

bay
autor
9. apr 2009

Tak pekny zvysok dna prajem 😉

halienka
9. apr 2009

No toto, tu je dnes ticho 😕 Kdeže ste babky 😅
Ja som bola u Dr. a maródku mám stále, lebo tá trúbka má dovolenku, dnes mala ordinačné hodiny poobede a na papieri na dverách bolo, že ju zastupuje dnes lekárka ktorá ordinuje len doobeda. Keďže som tam bola o druhej poobede tak už mi to bolo prd platné, pravda 😖 😠 No ale asi sa na to vykašlem a cez tie sviatky aj tak niekam vybehnem, veď hádam ma nikto nepôjde kontrolovať cez sviatky, no nie? 😀

m311293
9. apr 2009

Ahoj holky

bay
autor
10. apr 2009

Ahoj Leni 😉 To je co za inteligentny napad s tym zastupovanim??? 😠 😠 😠

bay
autor
10. apr 2009

Tak mne sa uz rozbehla alergia na plne obratky 😔 Tento rok nejak skoro 😠 😠

lenusska
10. apr 2009

Bay nasla som Ta 😵 Jak sa mas?

bay
autor
10. apr 2009

Cau spinka 😀 😵 Dobre, len skoda ze ked mozem konecne rano spat, tak som aj tak hore uz pred siedmou 😔 Asi si musim zacat zvykat, ze spanok je luxus na ktory nemam narok 😀 😀
A co ty? Som citala ze ta hneva ten tvoj cyklus 😠 😠 Kolky mesiac uz beries Duphik?

lenusska
10. apr 2009

No tie ranne stavanie poznam od kamosky.No hneva,berem ho 3 cyklus teda som vcera uz dobrala a teraz sa rozhodujem co dalej.
Krasne 21tt idem kuk album co tam mas nove 😵

lenusska
10. apr 2009

jej jak vidno maleho..Bude fesak 😵

halienka
10. apr 2009

Dobré ránko, respektíve doobedie prajem 😀 Konečne som predýchala troje raňajok, tak som sa rozhodla trošku poupratovať, aby sa nepovedalo, že zanedbávam sviatky jari 😀
Eliška, kdeže si? Akosi si tu málo, teba isto chytil upratovací a pečiaci ošiaľ 😀 😀
Bay, asi to bude tak s tým spánkom akopíšeš, príprava na kojenie 😀 A môžeš teraz niečo na tú alergiu?

m311293
10. apr 2009

Ahoj všechny,
leni já dnes byla v práci, my nemáme svátek, ale přišla jsem dřív, ale hned poběžím na hřbitov a pak nějaké drobnosti dokoupit.
Včera to bylo horší, stavila se kámoška na kafe, pak jsem sázela kytičky a bylinky na balkón, nakoupit do sparu, večeře, nádobí, uklidit nákup a bylo 8. Šla jsem na MK a nikde nikdo.
Zatím nepeču, večer udělám mazanec a to ho hodím do pekárny a zbytek až zítra. Jsou tady kolotoče, tak odpoledne vyženu chlapy a budeme s marťou pekařit.
A úklid, Martinka měla dnes prázdniny tak je to jasné kdo uklízel.

jen pro neveřící:
http://lubomirnemes.blog.sme.sk/c/189380/Mame-r...

cikyta
10. apr 2009

Ahojte..........Len som tak kukla bajočkom medzi vás a musím napísať,že tá Bayna uspávanka nemá chybu.Skoro som sa dosikala.Tu to ozaj stále žije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A všetkým želám príjemné prežitie najkrajších sviatkov jary 😵

bay
autor
10. apr 2009

Leni nemozem 😔 zatial dychat mozem. Len oci mi stale slzia a opuchaju ale tie kvapkat mozem, len tie kvapky desne stipu som 10 min po nich total slepa, niekedy mam pocit ze vypaluju oci 😀 😀 😀
Este som zabudla napisat ako MK reagoval, ze budeme mat chlapa 😀 😀 😀 Viac sa potesil ze viem pohlavie a na to ze to bude chalan reagoval ako keby som mu povedala ze ma kupit mlieko 😀 😀 😀 Ale to je unho uplne normalna reakcia 😅 Ale tesi sa nanho velmi, vcera uz zacal vyberat meno 😵

halienka
10. apr 2009

Bay, ešte len začal vyberať meno a pritom netuší, že ty už máš vybraté 😀 😀 Ale ja viem že ty ho nenápadne dokopeš k tomu svojmu 😉 S tou alergiou sa ti to snáď nejako moc nerozbehne, v tehu by mala byť imunita trochu tlmená, tak dúfam, že to vydrží len také miernejšie.
Eliška,mne to nedošlo, že vy nemáte v piatok sviatok ako my 😝 😀 Ako sa podaril mazanec? 😅 článok je dobrý, pobavila som sa 😀