Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
8. jan 2009

Kuska, kym horsie nie je 😉

Loli a to az odkedy? Preco to teda takto odkladaju? A ako sa inak mas???

halienka
8. jan 2009

Hojte babky 🙂 krásne dopoludnie všetkým prajem 🙂 dnes je u nás pekne slnečno, ale zato kosa. No zvnútra z tepla to vyzerá dobre 😀 Peti, tak to si presne ten typ čo ja 😀 minule sa ma kámoš spýtal po roku aj čosi po potrate, že teda čo idem podniknúť ďalej a ja sommu vysvetlovala čoho som a čoho nie som schopná lebo to psychicky nezvládam a on tak prekvapene na mňa, že na tebe to vôbec neni vidno že by si sa takto cítila. No ale zabijeme sa keď sme také? 😀 No to teda nie ! 😝 😀 Šak mi sa už na niekom, alebo niečom vyventilujeme 😀
Bay, tak to som nevedela, že aj psom sa určuje takto zložito ovulka 😕 no zas som múdrejšia 😀
Loli, to je dobre že ideš na tú PN, ale ma štve že nebudeš na koňovi 🤐 Skús to veru nejak poriešiť, veď isto budeme zvedavé ako sa máš a čo porábaš 😉

bay
autor
8. jan 2009

Leni, ani ja som nevedela 😀 😀 😀
Aj ja poctivo tajim vriaci kotol. Ale MK ma uz vie prekuknut 😅 Alebo to on len tak preventivne, ked sa na nic nestazujem, tak je nieco zle... 😀 😀 😀

lola19
8. jan 2009

Bay mna teraz budu dost pozorovat, budem ako pokusna mys, na kontroly budem chodit kazde dva tyzdne, teda uz aj chodim. A keby sa doktorovi co len nieco nezdalo, hned porobia testy a nasadia injekcie na riedenie krvicky. Pre vsetkych tych hematologov je rozhodujuce len to, ze som viackrat nepotratila, je to na hlavu, se..u ma teda 😠

sisipetka
8. jan 2009

Loli, tak hlavne, ze Ta budu stale kontrolovat a my vsetky Ti budeme drzat palceky a dufam, ze nas budes priebezne informovat ako malinke krasne rastie 😉
Bay - mna uz MM tiez pozna, ked nieco nie je ok...ale tak to ma byt, ved aspon vie, kedy sa ma rychlo zdekovat pred mojim vykypenim, co je tak raz za rok 😀
Leni, hmm to poznam - niektori ludia, co ani nevedeli, ze som bola tehu a ine rodinne udalosti - tak mi povedia ako dobre vyzeram a pod. 😅 Joj, ale to nevideli moje srdiecko 😔 Zajtra by mal anjelik 1 rok - juj baby, tazky to bude dnicek - ideme aj na cintorincek 😔
Ale zvladnem to, hlavne, ze sme ako tak zdrave a nesedime zavrete niekde na psychiatrii 😵

bay
autor
8. jan 2009

Tak mna Dr. nastval tym ze mi dal kontrolu az po 6 tyzdnoch, ale mna sa tak lahko nezbavi 😀 😀 😀 Sa tam chystam bud. tyzden. Lepsie byt pod drobnohladom ako riskovat 😉
Peti, to zvladnes... 😔 a poriadne si poplac.

bay
autor
8. jan 2009

Haloooooooooo, ze druha strana?? 😠 😠

lola19
8. jan 2009

Akoze druha strana, tu prva, tu prva 😀

bay
autor
8. jan 2009

😀 😀 😀 Tu vorel 😀 😀 Dasenka jde celou dobu v backurkach 😎

lola19
8. jan 2009

Petka a dakujem za tie palcoky, velmi mi pomahate 😉

bay
autor
8. jan 2009

Ja som najprv precitala to tvoje slovo palcoky ako palacinky a hned som na ne dostala chut 😝

lola19
8. jan 2009

Jaj tak ja na ne dostavam chut tiez a my sme ich mali aj na obed a ja blba som si dala rizoto ☹ jaj s jahodovym dzemikom 😝

bay
autor
8. jan 2009

Provokaterka!!!!! Asi sa na jednu zastavim cestou domov 😀

sisipetka
8. jan 2009

no a ja sa snazim aspon troska do plesu schudnut, tak som si na tu miernu dietku kupila BANANY V COKOLADE 😀 - mnam, uz su vo mne 😉

bay
autor
8. jan 2009

Tak ja som dnes zjedla tri banany. Aj ked bez coko 😒 ale co uz ked ine na stole na docah ruky neboli 😀 😀

bay
autor
8. jan 2009

Idem domov. Cestou a najem v Poluse. Len neviem ci si dam palacinku or Meka 😒 bo doma nie je nic na jedenie 😝 MK si vymyslel (po mojom vymenovani moznosti - ovsena, ryzova, krupicova kasa - jedine co ostalo z nakupu spred vianoc asi len mlieko) ze chce ryzovu kasu... A kym pride tak aj umrem a zjem len malicko... Tak sa musim nadlabnut este tu.

sisipetka
8. jan 2009

No, tak to prid ku nam. My mame opacny problem - vyhlasili sme bojkot nakupovaniu, pretoze sa nam uz aj mraznicka sama otvara od preplnenia 😨 Takze teraz pekne postupne papkame a likvidujeme vsetko, co tam mame - predpoklad na prvy normalny nakup je koniec januara 😀

skybaby
8. jan 2009

ahojte, vidim ze sa prebera moja oblubena tema - jedenie 😀 jooj dala by som si nieco dobre, ale tiez to mame doma vybrakovane, vidim to na nakup 😉 bay byvas niekde pri poluse? ja tiez 🙂

bay
autor
8. jan 2009

Ja tam robim 😉 Byvam dalej.
Moj dnesny prichod domov bol ako navrat do minuleho storocia. Vsade tma. Okna - tma, poulicne lampy - tma, mesiac - tma 😎 Som si ani nevedela odomknut a vyliezt po schodoch - Och. Este ze mam mobil 😀 😀 Doma som s mobilom nasla zapalovac, pozapalovala sviecky - romantika 😵 nasla celovku a potom sa rozbehla elektrina ☹ Vonku lampy sice nerozdychali, ale aspon doma uz mame svetlo 😀 😀 😀

m311293
8. jan 2009

ahoj holky, koukám že jste se dnes snažili.
My dnes měli velkou poradu v práci a závěry shrnu do jedné věty.....blablabla, kecy o krizi,...přesčasy se nebudou platit a žádné prémie nebudou a můžeme v práci poslouchat rádio....blablabla. Konec. celé to trvalo dvě hodiny.

Tchyně mně taky nasrala, před deseti dny se mně ptala jestli když bude dělat knedle, jestli má udělat taky pro nás..... Na to já ni řekla že kdy je bude dělat a ona že ještě neví...... Už to mně nasralo že se mně na něco co neví kdy bude, to nesnáším. tak jsem ji řekla že to záleži od toho kdy je bude dělat..... ve středu většinou vařím, ale možná ve čtvrtek......ale ať mi před tím zavolá a domluvíme se. Dnes mi volá a suše mi oznámila že mi posílá 12 kynutých knedlí, že jsme říkala ve čtvrtek, tak je mám ve čtvrtek.......přitom mám na balkoně hrnec segedínu.....tak si je bude jíst její synáček, však to stejně dělá kvůli němu, protože já mu předse vařím jen jednou týdně chudáčkovi....... minule když je dělala mně 3x upozornila abychom nechali i taťkovi, že on je chtěl. 😝

halienka
8. jan 2009

Čaute babky, mňa ten mechúr stále trápi, už mi bolo trochu lepšie, tak som sa schytila povysávať a utrieťpdlahu auž ku koncu som cítila, že som prestrelila, odvtedy sa pre bolesť ledva hýbem. Zvláštne mi tá bolesť striela do zadu na spodok chrbta aj. To som ešte nezažila. Akoby som tam mala 10kg balvan. Takže koniec dovolenky premaródim a to som mala ešte fúru vecí na pláne. 😠 Čo sa plných chladničiek týka, tak našu sme už vybrakovali, akurát huckám MM aby šiel do obchodu, sa mu moc nechce. No zajtra ide na lyžovačku a mne má prísť návšteva a čo ponúknem? 😝 😀
Eliška, no aspoň že to rádio povolil 😀 to asi aby zmiernil tie zlé správy tak aspoň jednu dobrú povedal. Sa vraciame 100 rokov späť, nepreplácanie nadčasov, drina viac ako predtým, ale platy menšie...To mi pripomína ako kedysi chodil mailom taký pracovný poriadok niekedy zo začiatku minulého storočia. 12 hodin pracovný čas, dovolenka žiadna, keď ochorel, žiadne peniaze nedostal, uhlie na kúrenie si museli zamestnanci zháňať sami... 😀 A tá tvoja svokra, no prípad. Vidím, že nie som sama komu svokra lezie krkom 😀 No ak už s tebou nie je svokra spokojná, tak potom už neviem akú nevestu by chcela. Sa vymeň so mnou na dva týždne a potom ti bude nohy bozkávať keď sa vrátiš 😎 niektorým ľuďom neulahodíš 😝

m311293
8. jan 2009

Leni, ty sis teda dala...takovej nápad....že uklízet....okamžite si uvař čaj a mazej do postele.....což o to, já bych si s tebou povykládala, ale radši se zdravou než nemocnou.

Tak já se s tebou vyměním, ´já bych něco uvařila, s vladom bychom se podívali na nějaký sport, to by bylo bezva. Jen ty by si asi rychle utíkala... 😀 a tyky nevím co na to Vlado.

sisipetka
8. jan 2009

pekny vecer kocky,
Leni, tak ty si asi tiez cislo - tak ako pise Eliska, rychlo do postele a oddychovat lebo Ta pridem vybit 😉
Eliska - no svokru si clovek nevybera 😖 My, ked prideme na navstevu, tak vzdy MM nuka jedlom s vetou "doma take urcite nemas" 😅 To ma vie vzdy tak vytocit, vsetci sa tvaria akoby sme doma hladovali a ja vobec nevarim a nepeciem, no a mozno ani neupratujem, ze 😕
Skybaby ja som tiez kedysi byvala pri Poluse a ked som chodila domov z prace, tak som prebehla vsetky obchody a potesila dusicku 😉 Teraz opacny koniec - blizko Aupark, ale tam ma to az tak casto nelaka 😝
Inac dnes keby ste ma v praci videli - nejako mi asi prechladlo prave zapestie s prstami a cely den som mala tu ruku studenu a dost bolela a trnula. Tak som si natiahla v praci kozenu rukavicu a pekne pracovala, vyzerala som ako Jack Rozparovac - viete si predstavit, ruka na mysi v krasnej ciernej kozi 😀 😀 😀 Ale fakt neviem co to je, este aj teraz ma boli pri vesani pradla 😅

m311293
8. jan 2009

peti a co takhle syndrom karpálního tunelu. Je ti jen zima, nebo ti i brní prsty, můžeš udělat " špetku" ?

bay
autor
8. jan 2009

Leni, to co su za hlupe napady???? Ked si marod, tak mas lezat v poseli a nie takto vyvadzat 😠 😠 Aspon keby ten dovod bol dobry, ale upratovanie???? 😠 😠 😠
Mne tak raz zosaleli prsty na ruke na tri dni. Ma dva boleli tak priserne, ze som skoro uverila ze ich mam zlomene... Len taky maly detail. Ani som sa nebuchla ani nic, tak neviem ako by sa mi to podarilo. A ako to prislo, tak to aj zmizlo 😅 😒 Tak pekne musis pracovat v rukavickach 😀 😀

halienka
8. jan 2009

Eliška, Vlado by bol v pohode určite, jéj ten by si pošmákol, ja mu teda tak nevypekám a nevyváram, takže síce by "akože" hundral že priberie, ale všetko by zhltol len také fukoty a ešte by bol rád že má vedla seba niekoho kto rozumie športu. 😀 No ja by som to u toho tvojho vydržala už len kôli tebe, aby pochopil ako sa má dobre, on totiž asi inú nezažil. Ja keby mi zahlásil, že chce večeru, tak by dostal odpoveď: sprav si, veď si dospelý 😀 ja som tiež bola cez deň v robote ako ty, takže neviem prečo by som ťa mala po večeroch obsluhovať 😀 a bol by vybavený, by za tie dva týždne mal takú štíhlu líniu ako v dvadsiatke 😀 A jeho mamička by asi bola úplne hotová z toho 😀 bože ja som mrcha 😀
Peti, aj švagriná to máva, a veru jej doktor povedal to čo hovorí Eliška, karpálny tunel. Ale pohľad na teba mohol byť dobrý 😎 😀 No ale veď profesionáli pracujú v rukavičkách, no nie? 😀
Bay, no vidíš, ja som taká trúba niekedy 😀 chcela som urobiť aspoň niečo. A teraz som na tom jak ty pred mesiacom, aj sme sa snažilkovali a teraz beriem ATB na mechúr. To som zvedavá ako to dopadne. Ale ja si zas nejaké velké nádeje už nerobím. 😝

sonicka07
8. jan 2009

ahojte dievcence. dakujeme vsetkym za gratulacie.
leni,zaujimavy pribeh,ktory napise fakt len zivot. je to uzasne. ja uplne verim,ze aj ty budes mat vlastne dietka a to uz coskoro. moja mala je na mne prisata a k tomu pusta do plienky take strely 😀 sme dnes boli na kontrole,zas ju dopichali, hodnoty uz ma lepsie ale stale to este musia kontrolovat,takze v nedelu nas zas caka dalsi odber krvi. chudatenko moje. pozerali tie nozicky,ale vraj je to dobre. tak teraz neviem. bud.tyzden ideme k GP-vseobec.lekarovi,tam mu o tom poviem.
nevyhodou mat dieta je neustale obavy,ze nieco nie je v poriadku. kruty udel rodicov.
petka,musi to byt strasne,to smutne vyrocie. uz aby si mala dalsiu fazulku na svete. drzim palceky.papa

bay
autor
9. jan 2009

Ahoj holky! Konecne piatok 😵
Peti, moooooooooc na teba myslim 😵 😔

sisipetka
9. jan 2009

Dobre ranko kocky a dakujem za podporu 😔
Zatial je to ok, lebo som v praci. Vecer ideme na cintorin a beriem si domov psika od mamy, aby mi nebolo az tak smutno 😔
S tou rukou neviem co je. PRacovat mozem normalne, len mi tak mierne trnula. V noci som spala s rukavickou a teraz ju mam na ruke tiez. Je to vsak uz lepsie - myslim si, ze je to od zimy.
Eliska, co je to "špetka" a karpalny tunel? Idem pozriet na nete - tieto cudzie slova mi nic nehovoria 😀
A hadam to nie je nic vazne, uz nechcem riesit dalsich doktorov 😅 Buduci tyzden sa objednavam na sukromnu kliniku s tym kolenom, tak mozno aj to stihneme zoperovat 😅

halienka
9. jan 2009

Ahojte babky 🙂 Soni, to verím, že máš obavy, to každý rodič. Je to všetko umocnené tým, že to bábenko nevie ešte rozprávať a človek musí len hádať, či je všetko oukej. Ale ženy to nejak majú vrodené a vedia to odhadnúť 🙂 A ja verím že v tvojom prípade bude určite všetko v poriadku. A čo tá tvoja noha? Už je to lepšie?
Peti, aj ja na teba myslím a večer za tvojho maličkého zapálim sviečočku 😔 Viem že ti bude moc smutno 😔 No snáď ti aspoň malou útechou bude myšlienka, že mu je v nebíčku dobre a nič ho netrápi. Držkaj sa.
Bay ako? Dnes raňajky v tebe vydržali? 🙂