Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
4. máj 2009

Mysicka ma zas nejake problemy s nozickami 😔 😢 😢 😢 a pritom je to taka mladica, ved ma len 8 rockov 😢 😢

skybaby
4. máj 2009

hm to je smutne s mysickou 😔 nas malamut sa dozil skoro 14 rokov a tento druhy tiez vyzera na taky nezmar
bay odveci teraz, uz mas vybraty nejaky kocik?

bay
autor
4. máj 2009

Hmmm. Moj prvy havo sa dozil 7rokov, tak snad si to dalsi nebudu navysovat len po roku ale rovno po desatrociach 😀 😀 😀
Kocik je vybrany 😉 3 kombinacia, Cam Cortina, foto s vanickou je v albume a aj tu farbu 😉

skybaby
4. máj 2009

no veru mali by to viac navysovat aspon po 5 rokov 😉
jeeej kocok je pekny len ja som sa nejako zafixovala ze chcem styri kolesa 😀 ale mozno sa este odfixujem

bay
autor
4. máj 2009

Jani, ja som zas nafixovana ze tri 😀 😀 😀 a si myslim ze do terenu su 3 lepsie, bo ked ho odparkujem pri parkure tak nech sa nekymaca na tych nerovnostiach 😀 😀 😀 😀

skybaby
4. máj 2009
bay
autor
4. máj 2009

Jani, trosku tmavy na moj vkus 😅 A pre tu tvoju bambulku uz uplne 😀 😀 A ma aj tie predne kolecka otocne, ci su napevno?

bay
autor
4. máj 2009

Uz je vyrovnane 2:2 😒

skybaby
4. máj 2009

no nemam to zatial nastudovane tak dopodrobna, casu dost 🙂 no videla som ze 2:2 😠 co uz s nimi
no idem ja konecne domov, este sa zastavim v carefoure a na veceru budu mozno francuzske zemiake, uz ma mataju vyse tyzdna 😀

nada.hope
4. máj 2009

bay ty spehujes? ahojte...........

nada.hope
4. máj 2009

😉 😉 😉

bay
autor
4. máj 2009

Jasne, ved ma poznas 😀 😵 predomnou sa neschovas 😉

bay
autor
4. máj 2009

Jani, kam chodis do carefu?

bay
autor
4. máj 2009

Mala je na tych fotkach uuuuuuzasna 😵 😵 Uplna herecka 😀
Inak ten obrazok co mas v dvojke chcem nakreslit drobcovi na stenu 😵 😀 😉

bay
autor
4. máj 2009

Tak toto bola hlaska komentatora - zaciatok predlzenia 😀 😀 : Mali by sme uz odist z tychto majstrovstiev. Vobec nam nevysli.
3:2 po predlzeni 😉 konecne sme nieco vyhrali. Porazili sme teda Madarov a Norov. Inak nikoho. Hroza!!!

bay
autor
4. máj 2009

Som tu osamela? ☹

m311293
4. máj 2009

ahoj holky, tak jdu přidat fotky

m311293
4. máj 2009

weji, stíhal jak záchod, tak jídlo, ale byla to jeho jediná činnost. MM byl kdysi na kurzu rychločtení takže čte rychlostí 70 stránek za hodinu. Začínal ráno v 8 a končil kolem 9 večer. Já bych to nevydržela.

nada.hope
4. máj 2009

bay dakujeme,...................
eliska som sa zlakla 😀 😀

evitkamalicka
4. máj 2009

elis he he aka dobra striga je z teba 😀

m311293
4. máj 2009

no takhle vypadám pořád a hezký obličej si tam ráno maluji fixkama 😀

bay
autor
4. máj 2009

Elis!!! Ty si ale bosorka 😵 😵 uuuplne super 😉

halienka
4. máj 2009

Eliška 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no už som sa dávno tak dobre nezasmiala, fakticky hrôza 😀 😀 😀 Prosím ťa keď budeme mať najbližšie stretávku, nie že takto dorazíš, bo nás neobslúžia v žiadnej reštike 😀
No mne je zas špatne tak rozmýšlam kde je chyba. V robote je mi dobre a doma špatne - to bude zase nejaké podvedomie. Doma sa ľutujem a v robote si vravím, musím vydržať 😝 😀 Asi to bude tým 😀 😀
No ale idem nachystať ďalšiu večeru a potom šup do hajan. Najlepšie by bolo tieto prvé mesiace prespať 😀

mery.maja
5. máj 2009

Dobre ranko 😵

ako sa mi tu mate??u nas vsetko v poriadku tesime sa z Matuska a pomalicky rastieme 😉
Elis tiez som mrkla na fotku dobraaa 😀 😀

V noci sa narodila svagrine druha dcerka,a ja mam od rana v hlave len to co jej mam kupit ked ju pojdeme pozriet lebo som fakt mimo kedze maju vsetko 😝 tak bludim po nete a hladam inspiracie ak vas nieco napadne kludne napiste lebo inak ma caka dlhe bludenie po obchodoch 😀 😀 pekny den

evitkamalicka
5. máj 2009

Dobre ranko kocky

ako sa maju tehulky?

Mery servus

mery.maja
5. máj 2009

Evitka ahoj,ako sa s Adamkom mate??

evitkamalicka
5. máj 2009

mery my super, uz mame 4 zuby 😀 ... a vy ako?

halienka
5. máj 2009

Dobré ránko babky 🙂 merymajka, si nás už dlho nebola pozrieť 😉 Matuško ti asi dáva zabrať, čo 😀 dúfam, že sa držkáte. ja väčšinou tiež neviem čo kúpiť, záleží teda asi aj v akej hodnote, ale ja najradšej kupujem hračky, lebo do oblečenia a veľkosti sa človek nie vždy trafí. A s hračkami sa maličké vždy vyhrá, či už skôr alebo neskôr. 😝 😀
Ahoj Evitka, ja tehulka sa držím vcelku ako sa na tehulku patrí 😀 😎 len nech to tak ide pekne aj naďalej 😵

weja
5. máj 2009

dobre ranko 🙂
dnes mame zase vnutropodnikovu kontrolu 🙄 takze zase asi nebudem poriadne stihat nic... 😠

Eliska, super prezlecenie 😵 to si teda riadne sikovna, ked si dokazes kazdy den namalovat "normalnu" tvar 😀

Leni, tak zostavaj dlhsie v robote, ked ti je tam lepsie 😀 😉 a ako chodis rano do prace? cestujes? a pri tom ti zle nebyva?

tak ja sa idem venovat kontrole 😝

sisipetka
5. máj 2009

Pekny dnicek kocky 😉
Eliska super foto, to by sa niekedy aj mne v praci hodilo - mozno by mi dali na chvilu pokoj 😀
Leni ja mam husenkovu drahu tiez sem tam, ako sa asi bobulke zachce ma skrabkat v brusku 😵
Bay, Jani - ani nehovorte o materskej, ja by som na nu skocila hned a kludne aj s rovnymi nohami, ved mozno nove koleno vydrzi tento sok 😀 😉
Zdravim mamicky a babatka, teda niektore su uz pekne velki lezuni 🙂
Weji kontrolu rychlo vyhod a pod sa s nami hrat 😵