Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
13. máj 2009

😝 😝 😝 ho niekde zamknite 😉 😀

halienka
13. máj 2009

No babky ahojte moje 🙂 tak ja som sa dnes dostala až teraz 😝 a Bay, veru si nebola ďaleko od pravdy, hneď ráno sme mali prepadovku, prišla na kontrolu manažérka a hneď nám sfleku pokazila náladu, lebo len do más hustila ako má firma o 50% menšie zisky ako minulý rok a bla, bla, bla, a ako to riešia v iných firmách, že zatvárajú pobočky, ale keď sa predajca za 3 mesiace neukáže ako dobrý, tak vyhazov a hneď ďalší a ten má tiež len 3 mesiace na to aby ukázal že je dobrý, inak letí tiež, alebo sa zatvoria najslabšie pobočky, alebo tam kde sú dvaja na pobočke, tak zostane len jeden...a proste stále bu bu bu. Sma s kolegom takí nasratí boli, šak sme jej to hneď tiež ozrejmili, všetky dôležité veci, čo by sa mali riešiť ale neriešia sme na ňu vychrlili, len mykala plecami, lebo s tým aj tak nič robiť nebude. A to pritom dosť intenzívne ovplyvňuje aj úspešnosť predaja 😝 Najhoršie je že to šéf vôbec nechce vidieť, furt si len myslí, že za to môžu predajcovia.
No a ani som sa z toho nestihla otriasť, tak dorazila moja mama a vysypala na mňa ďalšiu depku ohľadom bráška, ktorý už druhý mesiac nedostal výplatu a teraz nemá zaplatený ani nájom, ani splátky čo vyplácal ženu, ani anilementy a čo teraz ideme s tým robiť. Nebudem tu ani vypisovať všetky súvislosti, ale keď som mu po rozvode vravela, aby čím skôr predal ten 3-izbový byt, lebo ho to stiahne ku dnu (veď sám platiť nájom 6000,- za byt, to si už kto môže dovoliť), tak nie v žiadnom prípade, čo keď si nájdem frajerku, kde budem s ňou žiť? Už v januári som mu požičiavala peknú kopu peňazí, lebo bol v sklze, samozrejme ešte nevrátil ani korunu a teraz je nie v sklze ale v totálnom h... a moja mama zas ide chytro zachraňovať ho ku mne. A ja teda neviem čo s tým mám, lebo keď sa jednalo komu ten byt (byt po rodičoch), tak samozrejme že synáčkovi, načože by už len mala niečo chcieť Lenka? 😠
No a samozrejme ako najust bolo aj dosť roboty, takže som ani nestíhala písať. Sorry, že vás tu zavalujem depkami, aspoń v tom nie si Eliška sama 😀 😀 Ach, už aby som išla na tú materskú 😀 😀

bay
autor
13. máj 2009

Leni, no manazerka, mila ako vred na zadocku 😠 😠 😠 😠 Misko je posiela par poriadnych kopancov!!!!
A co by si cakala? Ved chudak synacik/bracek potrebuje pomoct 😠
No a teda 6000 za 3izbovy byt. Wau! To fakt zijete v uplne inom svete ci krajine nez my tu 😅

bay
autor
13. máj 2009

Davno som vam nepisala moje prihody...
MK je na sluzobke, tak treba doma nieco pokazit. Tentokrat si to odniesol zachod 😅 A podarilo sa mi ho pokazit tak, ze sa splachnut neda. Resp. Da ale potom uz nastalo 😔 😀

bay
autor
13. máj 2009

Leni aj som ti zabudla podakovat... Ten veet je uuuplne super 😵 ziadne svrbenie, ani neviem ze prales zas rastie 😀 😀 😀
No idem povysavat 😝

bay
autor
13. máj 2009

Tak zmena planu, vysavat sa nebude, nie je doma vysavac 😀 😀 😀 😀 😀

m311293
13. máj 2009

No leni, příjemný den. No a když ti bude hrozit vyhazov, tak se sbal a jdi na rizikové. Už jsi 270 dní pojištěná, ne? Tak nějak je to u vás?

bay, ty si jedna katastrofa? A cože děla tvůj MM v zagrebu?

bay
autor
13. máj 2009

No tak to netusim 😀 ale tvari sa ako velke zviera, zastupuje sefa 😉
Elis, len jedna? 😀 😀 😀 😀

m311293
13. máj 2009

prostě jedna, asi tak jako: jím jen jednou za den. Od rána do večera. Tak ty si jedna katastrofa. permanentní. Nevím jestli by ti neměli hned po porodu dítě odebrat 😀 😀

bay
autor
13. máj 2009

To by nebol dobry napad!!! To by potom boli na svete dve katastrofy nezavisle od seba 😉 😀 takto budeme vladnut svetu spolu 😀 😀 😀

bay
autor
13. máj 2009

Dobru noc 😉

m311293
13. máj 2009

eine kleine katastrophe 😀 😀
one little catastrophe 😀 😀
une petite désastre 😀 😀

halienka
13. máj 2009

babky, no vy tu ešte valíte keď tu ja nie som 😀 no a ja už idem chrapkať, až sa z toho dnešku vychrapkám 😝 Bay, prosím ťa, šak sa mi zdalo, že už dlho si sa akosi vyhýbala katastrofe, tak už to muselo prísť, že áno. Ale taký pokazený záchod som už aj ja riešila a to tak že pekne voda do kýbla a tak spláchnuť 😀 No inak ohladom veetu neni zač, ja viem aká je to úľava, takže som rada že aspoń niekoho som tým potešila 😀 To keď raz človek vyskúša už žiletku nepoužije 😀
Eliška, 270 dní už mám, takže ak ma nase... v robote tak aj takýto "plán B" mám 😀 uvidíme, ono to bude asi zákon padajúceho ho..., majiteľ džube riaditeľa, riaditeľ manažérku a ona nás 😀
Bay, no ale u nás ani nie sú také fajn platy ako v Blave, že áno. Brácho teraz ani prémie kôli kríze nedostáva, takže plat má 15 000. Z toho 6 byt, 5 pôžička, 2 alimenty. A včul ži! Keby mal jednoizbák, tak uštrí ešte aspoń 2-3 tisícky a už by sa mu ľahšie dýchalo. No ale keď teraz im neplatia ani len ten základný plat, tak to už je úplne v kýbli. 😝
No dobre, končím ja dnes, pekné sníčky vám babky prajem 😉 🙂

weja
14. máj 2009

dobre ranko 🙂
Leni, sefstvo musi trocha postrasit, od toho su tam 😀 este dobre, ze mas v zalohe plan B, uz ti mozu byt pomaly ukradnuti 🙂
mna dnes priiiiserne boli chrbat 😝 MM sa v noci akosi zgulal ku mne, takze som spala len na kusocku, lebo som bola taka hotova, ze som mu nevladala ani povedat, aby sa odgulal... 😅 za to mi je dnes dlzny poriadnu masaz, to mu len tak nedarujem... 😝

bay
autor
14. máj 2009

Tak a teraz som jedna katastrofa za druhou ☹ 😔 V noci som mala holky v izbe, kedze bol MK prec a pol postele bolo prazdnej 😉 Tak som si nechala zapalene sviecky aby som videla na malu a ustrazila ju aby sa nepocurala do postele... N oa co sa nestalo. Jedna sviecka mi pretiekla a stiekla z policky na vankus MK a total ho znicila. Neviete nahodou ako dostat zaschnuty vosk z obliecky?? No a vosk sa dostal az do vnutra vankusa a tam vytvoril krasnu hrcu, takze vankus zrely akurat tak do kosa, este ze to bol ten stary a nie novy co mam ja 😀
A myslite ze moje katastrofy na dnes skoncili? Kdeze! Rano idem do prace autickom, ze mi to skapalo trikrat ma uz malo upozornit, ze dnes su moje soferske schopnosti hlboko pod bodom mrazu 😅 Kedze som musela byt v praci dnes echt skoro, tak som uz o pol siedmej parkovala pri pasienkoch. Parkovisko prazdne, lahko clovek zaparkuje, tak som parkovala cuvanim (CHA - blby napadik). To ze prvy pokus bol na stred dvoch miest nemusim snad ani hovorit 😔 a cely cas rozmyslam co to auto furt pipa (mame parkovacie senzory vzadu), ze ved ten strom tam nema konare. Az ked to uz bol taky ten zvuk ze este milimeter a roztrieskal si si auto som zbadala tu hnusnu lampu. Ale ona tam predtym fakt nebola!!!!!! No tak stastie jak .... Ale to bol ten prvy nevydareny pokus. Tak som to este musela napravat, ale to uz som vedela ze ta lampa je zakerna!!!! Ale chapete to, ze jedine miesto, kde je lampa, volnych asi 50 miest a ja parkujem tam??? 😠
Tak vystupim z auta, amknem, skontrolujem aj 5krat, ved sa uz poznam a parkrat som uz nezamkla 😅 a cupitam. Standardne prechadzam cez polus na druhu stranu do tej druhej vysokej budovy. Tak dojdem k dveram do Polusu a Polus este zavrety!!!!! 😠 😠 😠 Tak som si to odslapala vonkajskom, ze ak dnes nevyhodim firmu do vzduchu tak bude uspesny den 😔

bay
autor
14. máj 2009

Weji, to ja som tak spavala tiez dlho. Ked MK zobral psov do postele, tak oni spali na jeho polke (dve z 3) on na mojej a ja na tom drevenom rame. A nepadla som len vdaka tomu ze bola postel rovno pri stene. A to som mala pri nohach este aj Bay... A on sa rano stazoval, ze sa zle vyspal 😒 😀 😀 😀

bay
autor
14. máj 2009

A este som si dnes aj zabudla desiatu a to ma teda riadne stve!!! 😠 😠 😠 😠

weja
14. máj 2009

Bay, no z obliecky vankusa mozes vosk odstranit tak, ze ho prezehlis cez noviny - vosk zostane na novinach... ale podla mojich skusenosti tam zostava este aj tak mastny flak, ten uz potom skus docistit Vanishom alebo niecim podobnym na skvrny... ale s tym vankusom - neviem, ci sa bude dat cosi urobit... 😒 kup MM novy a vsetko bude ok, este sa aj potesi, aka si k nemu pozorna... 😀
a vychovne pokarhanie na zaver - to ti nikto nepovedal, ze sa sviecky nenechavaju horiet bez dozoru??? 😠 😉

bay
autor
14. máj 2009

MK dostane moj stary vankus, bo na vianoce mi kupil novy (aj sebe) a vraj ho z neho boli krk. No to dost nechapem, lebo on spava na boku aj bez vankusa a to je mu ok. Ked ma krk tak ako ma mat, tak ho z toho boli. No uz ma asi riadne vykrivenu chrbticu 😔
Weji, ale ja som mala strazcov (dvoch pastierskych psov), len asi zaspali. 😀 😀

weja
14. máj 2009

aj my sme mali tie ergonomicke vankuse, ci ako sa to vola 😅 ale prva som ho vyhodila z postele ja, lebo tiez ma z neho bolel krk 😅 MM vydrzal zopar mesiacov, ale aj on sa uz vratil k staremu...
takze ku kauze sviecka mozme skonstatovat - zlyhal zvieraci faktor 😀 😀

bay
autor
14. máj 2009

No my nemame priamo tie ergonomicke, len take fajne z ikea, pekne naducane a nestava sa ti na nich, ze hlava dole a vankus ta div ze neudusi 😀 😀 Jasne, ze sa za tych par mesiacov uz trosicku splasli, ale stale lepsie nez tie stare, co pouziva MK. Je tam par guc niecoho co kedysi asi bola vypln a hlavu je naj mat niekde medzi, aby ta ziadna netlacila, takze lepsie bez vankusa 😉 😀 Ale vsak, ked sa jemu tak lepsie spi....
Dnes u nas leje ☹ a to som sa chystala poob s holkami na poriadnu vychadzku... 😢 ale este to ma par hodin aby sa vycasilo a slniecko aspon trosku vykuklo 😠

halienka
14. máj 2009

No Bay, téééda! 😀 Ja by som dodala k Wejkinmu výchovnému pokarhaniu:"to ti nikto nepovedal, ze sa sviecky nenechavaju horiet bez dozoru??? " ešte toto: A hlavne keď máš sklon ku katastrofám??? Moja, veď ty by si ani zápalky nemala chytať do ruky - pre istotu 😀 😀 😀 😀
Na vosk som zas ja počula že treba vložiť obliečku do mrazáku a potom sa to ľahko odlupne, ale presne, ten mastný fľak tam zostane a ten potom treba nejako odtiaľ dostať. Tak držím palce, nech sa to nejako podarí 😉
Mňa tá kyselina snáď zabije. včera večer ma zas žrala a zaujímavé, že vždy začne keď si ľahnem. Chcem spať a pre tú blbú kyselinu nemôžem. teraz tu zas sedím očapená a najradšej by som si ešte zo dve hoďky schrupla 😝
Bay, inak s tým parkovaním si ma potešila, som rada že nie len ja tak "šikovne" parkujem 😀
Weji,veru peknú masážičku nech ti tvoj MM spraví, to bude zas večer romantika 😉 🙂

bay
autor
14. máj 2009

Este povedzte ze by ma mali zavriet do polstrovanej cely 😠 😀 😀 😀 😀
Tak to teda skusim najprv hodit do mrazaku a ke d to nepomoze, tak to vyzehlim 😀 😀 😀
Leni no to sa necuduj s tou kyselinou... ved ked si lahnes, konecne to ma ta uboha kyselinka jednoduchsie dostat sa hore krkom ako ked stojis! 😀 😀 😀
Ja som bola vzdy sikovna pri parkingu 😉 😀 😀 😀
Si teraz nepamatam ci som vam pisala ako bol MK namesacny (nech tu nie som za katastrofu len ja 😀 )

skybaby
14. máj 2009

dobre ranko, tu sa clovek hned z rana dobre naladi 🙂 bay ja poznam tiez tu fintu s mrazakom ale zatial som ju nemusela pouzit a leni kyselinu mam aj ja ked sa prezeriem co bolo naposledy vcera vecer 😀
no my sme mali vcera poradnu a ako predpovedala vestica bay drobec sa ma fantasticky 😵 ale myslite si ze ja mozem mat normalne tehu??? to teda v ziadnom pripade, to by bola aka nuda, tak mi zistili pozitivne antigeny na infekcnu zltacku typu B vraj to drobca ohrozit nemoze, maximalne tak mna a teraz idu robit este kontrolne testy a potom ak sa to potvrdi ma budu sledovat aj na hematologii a ze preliecit ma mozu az po porode ... nechapem kde som take nieco mohla chytit a muz nastudoval ze kludne v nemocke ked som tam lezala ten jeden mesiac tak tymto pozdravujem nase zdravotnictvo ... elis a leni vidite nestazujete sa same 😉

bay
autor
14. máj 2009

Ja si asi otvorim vestiaren 😀 😀 aj ti uz potvrdil dievca? 😀 😉 😵
Jani no pekne si to nachytala 😠 😠 😠 Cize mas zltacku alebo si mala zltacku? V tomto si nikdy nie som ista 😅 ze ktore z toho to znamena...
No ja som nastastie (ak je to u mna stastie) ockovana proti hepatitide. Len mi to zhorsilo trochu tu pecen 😀 ale zas nie nejak kriticky 😉
Mna caka o dva tyzdne krv na Rh protilatky, tak dufam, ze uz budu negativne 😅

skybaby
14. máj 2009

este nebolo vidno ze je to baba 😀 ani doki nevedel, vraj bud prekonana alebo aktualna ... ja som nikdy nevidela dovod dat sa proti zltacke zaockovat, ved preboha ako by som mohla nieco take chytit ze ? 😉 no snazim sa nerobit paniku a uvidime co bude dalej ... ale mam dobreho dokiho takze sa to riesi

bay
autor
14. máj 2009

Jani, tak budem drzat vsetkych 8 palcekov aby bola prekonana 😉 (pre vas lepsia varianta) No a chytit to mozes kdekolvek 😔

skybaby
14. máj 2009

tak lebo prve info som mala ze krvou a sexom a to mi nejako nesedelo 😉 no ja ako vecny optimista dufam ze to bude ok 😉

bay
autor
14. máj 2009

jaaaaaaaaj, to aj rukami cez pusu 😝

weja
14. máj 2009

do mrazaku sme my zvykli davat prilepenu zuvacku 😅 o vosku som este nepocula, ten len zehlim (bezne z obrusov, lebo pri sfukovani sviecok to sem-tam oprska aj obrus)

Sky, tak to je smola... 😒 hlavne je, ze drobec sa ma dobre... 🙂
mne tiez vysli v tehu pozitivne hodnoty na toxo a az na genetike zistili, ze to bolo uz prekonane...
a ako sa to bude riesit dalej? 😕

Leni a nepomahaju ti na tu kyselinu nelupane mandle? alebo mlieko? skusala si uz vsetko?