Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
10. jún 2009

Weji, tak blbe nahody sa uz opakovat nebudu a len si daj 😉 ja tiez tlacim 😀 😵

skybaby
10. jún 2009

ahojte 😉 ja dnes strasne nestiham 😝 mam kopec roboty ale o tretej zdrham lebo ideme na sono a budem potom referovat
krasny den 🙂

bay
autor
10. jún 2009

Jani, mate dnes morfo?

sisipetka
10. jún 2009

Weji, uz je trocha lepsie, ale aj to pocasie mi prispieva - mam pocit, ze nemam zmeratelny tlak 😝
Jani, mam na Teba taky pravnicky dotaz, ale poslem Ti to cez IP, lebo to bude asi moc dlhe. Samozrejme necakam na odpoved hned 😉 dolezitejsie je dnesne sono.
Bay, tak ja budem referovat potom, ked zacneme kopkat, ze ktory z tvojich tuliacich sa trikov vyuzijem 😉

bay
autor
10. jún 2009

Peti, ale ved mala uz kope, len ty si necita 😅 🤐 😀 😀 😀

weja
10. jún 2009

tak už som si zohnala štrúdlu... 😵 Bay a ty čo máš dobrého? 😀
Sky, tak potom čakáme dobré správy... 🙂 a odkedy vieš, že to bude dievčatko? 🙂
Peti, ty tiež čakáš babu...? či to sa len Bay pomýlila? 😅

sisipetka
10. jún 2009

Bay, ja viem, ze teraz kope...ale mne sa bude hodit ten trik s tym tulenim, ked pri MM nebude kopat 😉 Viem, ze mame o koliesko menej, ale o 2 menej, to by bolo aj pre mna moc 😀
Weji neviem co cakam, ale zatial sa tvari fazulkovo 😉

bay
autor
10. jún 2009

Bay sa nemyli 😀 😀 a uz nema nic. Ale mali sme coko chlebicky z kerfu 😉 😵 este horuce 😵
Vsak pockaj, fazulka podrastie a bude sa musiet prejavit 😀 😀

sisipetka
10. jún 2009

ja mam v puse lizatko z DM s hroznovym cukrom - doping 😀

bay
autor
10. jún 2009

a ginger lizatka na nevolnost si neskusala? 😅

sisipetka
10. jún 2009

uz len ten ginger znie pre mna zle 😝 Mne zazvor dost smrdi, ani caj taky nemozem 😝

bay
autor
10. jún 2009

Ja som to tiez neskusala ale do jedal to mozem 😉

sisipetka
10. jún 2009

Ja sa pre dnesok lucim, idem nam nakupit ovocie a zeleninku a hups do postielky oddychovat. Dnes varime granadir a k tomu kysle uhorky, mnam 😉
Pekny zvysok dnicka....

weja
10. jún 2009

ja granadir nemám rada, takže dnes by som k tebe Peti na večeru neprišla... 😝 😀 ale zázvor do jedál tiež dávam, nám to celkom chutí... ale lízatko som neskúšala, či to funguje... 😕 mne keď bolo už úplne najhoršie, pomohli torecanové čípky...

halienka
10. jún 2009

Ahojte babky, tak kukám, že som sa zas s Peťkou obišla, to je už ako na just. No idem od gastroenterológa vymordovaná, v priebehu dvoch hodín mi porobil vyšetrenie na ktoré by som tam inak musela čakať dlho a ísť na 3x. Dokonca aj rektoskopiu 😖 A samozrejme že nič nezistil, lebo z hadicou teraz nemôže až tak ďaleko ako mňa bolí črevo, takže mi len kázal zvýšiť lieky a užívať probiotiká. A mne je teraz akurát tak do revu, že čím všetkým musím prejsť, ach bože ☹ som akási rozcitlivená 😝 z toho všetkého.

weja
10. jún 2009

fuuuuha Leni ☹ ale ber to z tej lepšej stránky - máš to všetko za sebou naraz, aj keď to asi dalo zabrať... 😔 a teraz už len dúfať, že so zvýšenou dávkou liekov to prejde... 😕 😒

halienka
10. jún 2009

No veď hej, nestihla som sa ani zľaknúť a už bola hadica vo mne, našťastie bol velmi šetrný a len čo som povedala prvé au tak už hadicu ťahal von. No dúfam, že sa dám nejako dokopy, bo človeka to nebaví furt s niečim bojovať. A najlepšie je že ako vždy, ani len v krvi sa mi nič nezobrazilo, čo mi bolo jasné hneď na začiatku, že tam nič nenájdu. No nič kašlem na to, uvidíme ako bude. Som rada, že zajtra nejdem k žiadnemu doktorovi a aspoń týždeň budem mať pokoj 😝

halienka
10. jún 2009

fíha, to tu nie je nikto? 😕 😅

halienka
11. jún 2009

Dobré ránko bambulky 🙂 kdeže ste všetky? 😅 Dúfam, že ste sa dobre vyspinkali 😉 mne už je veselšie, keď sa človek dobre vyspí, hneď je mu lepšie. Dnes mám nejaké vybavovačky v meste, tak za nejaké dve hodinky vyrazím.
Sonička, tebe som ešte neodpovedala, ja mám 35 rokov a MM 42. Takže preto tá veková indikácia. Neviem či robím dobre že na tú amnio idem, ale už nemám silu to meniť, potom by som si to mohla vyčítať, že som nešla a niečo sa objavilo. Ja sa nejako ihiel nebojím a už som to raz podstúpila, takže viem že to nie je nič hrozné. Na výsledky musím čakať 3 týždne, pýtala som sa aj na možnosť nejakého priplatenia aby bolo výsledky skôr, ale v Žiline to nerobia, všetci musia čakať 3 týždne. No uvidíme, snáď to všetko dobre dopadne.

weja
11. jún 2009

dobré ránko... a ja že vás idem v kľude pri kávičke dočítať a tu nikto nebol... 😕
Leni, ešte že bol dr. aspoň šetrný... a kedy budeš mať výsledky AFP? to amnio máš už teraz na isto dohodnuté?
Sky, ako dopadlo včerajšie sono?
a zvyšok kde sa nám stratil....??? 😕

halienka
11. jún 2009

Ahoj Weji, áno Dr. sa snažil veľmi opatrne, bo videl, že mám strach, respektive som mu to aj povedala 😀 ja budem radšej dopredu hysterčiť ako hrať hrdinku a potom sa niečo stane. AFP by som mala mať budúci týždeň a presne tak idem aj na budúci týždeň v stredu na to amnio. Je to už dohodnuté na isto. Tak ale za uši ma tam nedotiahnu, kebyže ešte teraz poviem že nie, tak to musia akceptovať.
A ty sa ako máš Weji? Si už v robote?

weja
11. jún 2009

aha, už vidím, že to máš dohodnuté... tak držím palce... aj v 1.tehu si to absolvovala? a z toho vám vyšli zlé výsledky? prepáč, ak sa moc vypytujem...

weja
11. jún 2009

stále sa míňame s tými príspevkami 😅
ano, už som v robote, dnes bude hádam kľud, keďže šéfka sa poobede chystá na nejakú poradu... 😎

halienka
11. jún 2009

Minule som mala dobré AFP výsledky, tak som na amnio nešla, ešte som mala len 33 rokov, takže veková indikácia tam nebola. Lenže potom mi na sone zistil gynekológ prudké odchýlky v rozmeroch v 23.tt a vtedy ma poslal do Blavy, kde ma hospitalizovali a dodatočne mi urobili tú amnio aj s odberom s pupočníkovej krvi. Na základe amnio mi povedali len pri že karyotyp je v poriadku a až za šesť týždňov potom prišli výsledky s tej pupočníkovej krvi, kde sa zobrazila tá diagnóza, ktorá ale teda už bola istá aj podľa sona. Takže tak nejako to bolo minule.

skybaby
11. jún 2009

ahojte 🙂
peti pozriet sa ti na to a dam ti vediet bud zajtra alebo cez vikend co si o tom myslim
leni chuda, ty si teda hrdinka absolvovat tie vysetrenia 😉
wejka a aj vsetky ostatne, ano boli sme vcera na morfo u cunderlika a dopadli sme na jednotku, vsetko poukazoval a povysvetloval 😵 akurat ma v noci potom napadlo ze nekomentoval nostek, ale tak keby bolo nieco v neporiadku tak by urcite povedal ... takze som taaaaakaaaaaa stastna 😵 hned som barborke za odmenu aj saticky kupila 😉

weja
11. jún 2009

čiže by to zistili aj zo sona, amnio asi nič nové neodhalila, čo...? 😒
Sky, no super správy... 😵 chystáte sa aj na 3D, či ste už boli? nejaké mám medzery zisťujem... 😅

bay
autor
11. jún 2009

Ahojte, tak my sme dnes necakane skoncili u Dr. ☹ Posledny tyzden mi zacali zas trpnut nohy (aj napriek pojedaniu magnezia) a chytam aj 3x denne krce (takze zas krivam ☹ ) a Dr. nas poslal k neurologovi, ak som zvedava ako dopadneme tam 😔

bay
autor
11. jún 2009

Jani, super 😉 😵

sisipetka
11. jún 2009

Ahojky kocky, skor som nemohla - pracovna porada - reklamacia 😅 😝
Leni moja zlata, tolko toho si musis opat vytrpiet. Ale neboj, odmenou bude krasne zdrave miminko este tento rok v naruci 😵
Weji, tak som vcera nezvladla ani varit odlozene na dnes, ale pre istotu ta na veceru nepozyvam 😀
Jani vopred dakujem, si zlata 😉 a gratulujem k vysledkom a barborke posielam boztek, ze maminku poslucha.
Bay, aj ty si staly navstevnik dr, to je teda 😠 Vsimli ste si, ze aj ked si dost vytrpime, tak vobec to nejde lahko - no neviem cim to je, ale niekto tam hore si mysli, ze sme asi hrozne moc silne, tak na nas nalozi aj za ostatnych 😠 Vcera sa mi MM priznal, ze by nechcel byt v mojej kozi 😅
JA nic nove, dnes mi brali krvicku, budu aj vysledky z toho vyteru tej mojej pokozky na hlave, co ma hneva a buduci tyzden uz mam termin na endokrinologii. Dufam, ze bude vsetko ok, lebo uz bolo u nas v nadej toho dost!!!
A inac pekny slnecny dnik 😵

skybaby
11. jún 2009

leni nestras ze na amnio sa neda 100% spolahnut lebo ja sa spolieham 😉 weji tej amnio predsa len verim viac ako uzv takze nelutujem ze som bola
na 3D sme neboli a ani sa nechystame, mm je strasny odporca sonovania a mne staci ked vidim drobca na normalnom uzv, nejako ma to proste nelaka
bay drzim palce nech je vsetko ok 😉 ale ved urcite bude 😉
wejka porady ja zboznujem to je take prijemne zabijanie casu 😀