Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
1. júl 2009

Hej Leni presne ten, niekedy mam az pocit, ze som neudrzala moc 😅 ...potom bezim na wc a co nevidim, opat to lezie von 😀

halienka
1. júl 2009

Jéminku ja mám takú chuť na sladké, že musím vytiahnuť ten keks z igelitky a zožrať ho 😀 😀

halienka
1. júl 2009

Joj Peti, tak si ma potešila 😀 presne taký pocit, už som začala uvažovať či nezačínam mať inkontinenciu 😀 😀 ale to by kapánek inač páchlo 😀 😀

sisipetka
1. júl 2009

Leni dobre som sa zasmiala - predstavila som si nas v 70tke s hladanim riesenia, co sa opat deje - ved toto poznam 😀
Daj si keksik, ja som pred chvilou zosrotovala jablkovy kolacik, mnam 😉

bay
autor
1. júl 2009

Tak take behy na WCko poznam, ale uz mi to je jedno uz som moc leniva 😀 😀 😀
Ja chcem nanuk!!!! 😢

sisipetka
1. júl 2009

Dnes som ako datel, nechce sa mi nic robit 😅 Sef je na sluzobke a ja uvazujem ako sa odpravim dnes na trening.
NEbojte nejdem nalad, sme v sportovej hale a deti maju testy, tak idem merat a zapisovat vysledky - proste som cvok a neviem s tym prestat - moja droga 😅

bay
autor
1. júl 2009

Peti, ja som dnes poslala dva maily (z toho jeden mame), a cely den inak nic. Ale zas ja mam aj vyhovorku - nefunguje mi system 😀 😵

halienka
1. júl 2009

Peti, no už som ti išla nadávať 😀 ešte šťastie že si to upresnila, že ideš len zapisovať 😀 bo inak by som ťa tam nepustila 😝 😀
Bay a nemôžeš si ísť nejaký ten nanuk kúpiť? 😅

bay
autor
1. júl 2009

LEni mozem, ale to by som musela vstat 😅 🙄 a donaskovu sluzbu na nanuky tu nemame 😠 😢

sonicka07
1. júl 2009

leni,aj ja som mavala vytok skoro cele tehu,pokym nezapacha a nesvrbi tak je dobre. babo by si mala uz kazdu chvilu zacat citit,ja som zacala v 18tt a v tu noc ako to zacalo som vobec nespala,lebo som bola uplne nalakana ze co to je a aj vzrusena,ze to asi je babo. bol to dost divny pocit.
no a uz mame 6 mesiacov,neuveritelne. bambulka mi spinka,zubky rastu. zajtra ideme na ockovanie,uz teraz sa toho desim... 3 injekcie.uf ale potom bude pol roka pokoj.
peti,pozeram,ze ste sa snazili v tom istom case ako my minuly rok. ja som mala termin 10.1. takze tiez mozes mat silvestrovske baby ako ja.

sisipetka
1. júl 2009

baby ja uz som tak skonikovala, ze som si nevedomky vypla aj outlook 😀

halienka
1. júl 2009

Aj u nás je v robote zatiaľ kľud, dúfam, že to nezakríknem 😝 dnes riďo povedal, že patríme medzi najlepšie pobočky - zrazu, hlavná vec že úplne inak točili ke´d ma bolo treba dať na 4 hodiny, mrchy! 😠

bay
autor
1. júl 2009

Peti uuuplne nevedomky, co? 😀 😀 😀

bay
autor
1. júl 2009

Idem poriesit ten nanuk 😉

sisipetka
1. júl 2009

Leni, ja to volam - no neviem si spomenut ako 😅 , ale dobre to poznam aj u nas v robote.
...ked si spomeniem, tak napisem...uff

sisipetka
1. júl 2009

ahojky Sonicka, tak to je super, ze malicka je ok a injekcie zvladnete 😉
Ja som mala aj prvy tehu termin na zaciatok januara 08, takze sa toho dost desim 😅

sisipetka
1. júl 2009

...uz aj otec sa ma pytal, ze ako to robime - obidve tehu skoro na den rovnako 😅

halienka
1. júl 2009

Bay, tak to je fakt ako natruc, že ešte nevymysleli donáškovú službu na nanuky 😀 😀 Inak v lete by to možno bol aj vcelku zaujímavý biznis 😀
Soni ahoj 🙂 joj veru, už ste riadne s Tamarkou podrástli, som rada že zúbky idú vcelku v pohode 🙂 držím palčeky na očkovaní, neviem či také bábatká môžu, ale bolo by fajn keby si jej nejaký vit.C dala, vraj potom nie sú až také nežiadúce účinky po očkovaní ako zvýšená teplota a tak. 😉 🙂
Peti správne, veď čo ťa má kto ešte aj mailami otravovať 😀

halienka
1. júl 2009

No Peti, asi chytáte jarnú ruju zo zvieratkami a preto to na vás príde vždy v rovnaký čas 😀 😀 😀

weja
1. júl 2009

no ste mi narobili chute, musela som vytiahnuť miňonky... 😵 na obed som mala len zapekanú brokolicu a po tom som vždy hladná... 😅
s tou "výtokovou inkontinenciou" ste ma pobavili... 😀 Peti, ale keď v 70ke začnete pátrať po tom, že čo sa zasa deje a zrazu zistíte, v ktorej životnej etape ste to zažili - to bude šok, že sa v 70ke situácia s tehu výtokom opakuje... 😀 ale vtedy asi už ozaj pôjde len o tú inkontinenciu... 😝

bay
autor
1. júl 2009

Peti asi mas plodny tyzden len jeden v roku a to vzdy ten isty 😅 🤐

sisipetka
1. júl 2009

Lenka, Kami to ste mi dali - a mozno ma MM vzdy iba jednu akcnu spermiu v roku 😀
Weji, ja asi budem rada, ze v tej 70tke si este na nieco spomeniem, ved teraz mam problem spomenut si na blbe slovicko, co chcem Lenke uz 10 minut napisat 😅

halienka
1. júl 2009

Peti, ja ti s tým slovom pomôžem, ale budem trochu sprostá 😀 žeby k.k.tizmus ? 😀 😀 😀

sisipetka
1. júl 2009

Leni si blizko 😀 Ale to moje je take strasne odborne stylizovane, ze som teraz z toho uplne, ze out 😅

halienka
1. júl 2009

Peti, to sa ani v tehu nesnaž o také slovíčka 😀 to teraz pri tej našej tehotenskej demencii môžme byť radi že poskladáme súvislú vetu 😀

sisipetka
1. júl 2009

uz vieeeeeeeem - alibizmus - a to uz som zacala chodit po kancloch a pytat sa mojich kolegov, ze ako "ja" nazyvam tuto situaciu 😅 viete si ma predstavit 😀

halienka
1. júl 2009

Peti 😀 😀 takže alibizmus, no to mohlo aj mňa napdanúť, ale vidíš, mňa napadane to sprostejšie 😀 ale áno máš pravdu, je to alibizmus. A človek sa ani nemá ako brániť, lebo oni nám nikdy nechcú povedať ako si vedú ostatné pobočky, skrývajú to pred nami ako keby neviem čo sa malo stať keď sa to dozvieme. A potom môžu takto drístať a vymýšľať si. Ale ja som v kontakte s dvoma pobočkami, tak zhruba viem ako si vedú, tak mi to hneď nešlo do hlavy tie ich reči vtedy, lebo som vedela, že sme lepší ako napr. Žilina - a to je pritom väčšie mesto 😝

bay
autor
1. júl 2009

😀 😀 😀 😀 Peti ty si cislo 😵 😀 😀
Ja si zas nikdy neviem zapamatat kto to bol neveriaci. Tusim Tomas. Tak to uz MK ovlada ze co chcem ked dojdem za nim ze kto je neveriaci 😀 😅

halienka
1. júl 2009

Bay, no ešte že nejdete tak pomenovať malého 😀 to by bolo blbé keby si si nepamätala jeho meno 😀 😀

sisipetka
1. júl 2009

Leni, ja som sa takto na praci rozculovala v novembri, pamatas to zufalstvo, ked som chcela odist.
Teraz to riesim naozaj svojimi myslienkami a pomenovanim urcitych situacii 😖 Ale je jasne, ze to vie cloveka nasrat - hlavne nas, take pracovite, poriadkumilovne, genialne, sikovne, usmievave buduce maminy 🙂