Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
13. júl 2009

Weji ved prave, mne Zara tiez ide viac a ten preklad suhlasi - nasla som to na nete - teda iba to 😅

sisipetka
13. júl 2009

tak sme dnes az 2, co sme spoznali iba Bay 😀
...a inac Eliska to s nami asi opat vzdala 😅

bay
autor
13. júl 2009

Nespoznat cernocha ked su tam len dva cierne psy.... no toto 😀 😀 😀 😀 ale tak Amber ste snad objavili, to je ta na fotkach so mnou 😀 😀
Weji, brucho sa nevoslo na fotku 😎 😉

bay
autor
13. júl 2009

Podla mna si poriadne uzivala vikend 😉 😉

sisipetka
13. júl 2009

Bay, ale to steniatko riadne vyrastlo 😉 ...a myslela som, ze je to Amber, ale nechcela som byt za blbu 😀

bay
autor
13. júl 2009

No je to uz velka bezzuba psina 😀 😀 😀
Nemozes byt za blbu 😉 Si tehu, da sa to zvalit na tehu demenciu 😀 😎 😉

sisipetka
13. júl 2009

tak to mi odlahlo 😀 😀

bay
autor
13. júl 2009

😉 zacni vyuzivat vyhody tehu 😵

weja
13. júl 2009

... a na čo to zvalím ja...??? 😕 😅 😅
veru, Eliška tu už dlhšie nebola... 😕

sisipetka
13. júl 2009

Weji, ved na tehu 😉 ...uz je tak strasne blizunko, ze to na tebe zanechava stopy 🙂 😎

bay
autor
13. júl 2009

A prisposobujes sa nam 😉 😉 aby sme sa blbo necitili 😀 😵

weja
13. júl 2009

jaaaaj, to som dobrá kamoška, keď sa tak obetujem, aby ste neboli v tom samé, čo...??? 😀 😀 😀
no je možné, že moje tehu je veľmi blízko - škoda len, že mu to tak dlho trvá, kým dorazí 😝 😠

bay
autor
13. júl 2009

Weji, veru, maloktora by sa takto obetovala... 😵

sisipetka
13. júl 2009

inac mna uz tehu nevolnosti nadobro opustili minuly tyzden, takze pevne verim, ze trafia do LM - lebo budem musiet kupit GPS navigator 😠
Bolehlav mi este ostal, ale nebudem taka "svinka" aby som ich poslala naraz 😉
Kami dufam, ze sa uz chystas na stretavku - umyt a vyfukat hlavku, oholit nohy, osprchovat Miska 😀

bay
autor
13. júl 2009

Peti jasne 😵 Krasna, hebka 😵 len este musim najst malovatka a spomenut si co sa s cim robilo a na ktoru cast ksichtiku to patrilo 😀 😀 Od zaciatku tehu som ich nepouzila 😅

sisipetka
13. júl 2009

Bay chapem, ja farbicky tak maximalne na zakryte pupakov a trocha spiraly, aby som nevyzerala ako uplne vygrcana 😅 - takto to je od zaciatku tehu

weja
13. júl 2009

Peti, no to je super, že si už môžeš v kľude užívať tehu 😵 ten bolehlav si veru môžeš nechať... 😀 😉

to sa tak parádite, aby ste boli pekné na fotkách...? 😀
no inak závidím, ja mám na figu problematickú pleť 😝 takže ja nenamaľovaná nechodím ani smeti vyniesť 😀

bay
autor
13. júl 2009

Ja ani len tu spiralu 😅 Najprv mi bolo zle a nechcelo sa mi pri blinkani mysliet na to ci som si nerozmazala mickey mousa a potom uz alergia a zvyk ze tym rano nezabijam cas 😀 😀 😀

bay
autor
13. júl 2009

Weji, moja plet tiez nic moc. Stale ako pubertak 😉 ale zily mi to netrha 😀 😀
MK ma ma radsej nenamalovanu a ked sa to tak paci MK tak sa musi aj zvysku sveta, no nie? 😀 😀

sisipetka
13. júl 2009

Kaslime na pupaky, podte radsej jest 😀 ...ja prave tlacim cerveny melon 😉

bay
autor
13. júl 2009

Dnes na socialke, mi mila teta (a fakt ze bola mila ustretova a vysvetlovala hoci za mnou rad dalsich 50 ludi) ani nechcela verit ze som vydata a ze ako slobodna mamicka mam narok na MD 8 mesiacov 😀 😵 😀 No potesi 😀
Takze keby ste nevedeli kedy a s cim ist na socialku vo vztahu tehu, tak viem a aj som dostala cislo na tety, ktore su na oddeleni zaoberajucim sa tehu vecami 😵

bay
autor
13. júl 2009

Prvokaterka!!!!
Ja vaham - markule alebo coko bonbony 😒 To je oc tu bezi 😀 😀 😀

bay
autor
13. júl 2009

Inak musim Miskovi zehlit aj uteraky a plienky? Resp. zehli sa len kvoli estetike alebo to ma nejaky vyznam akoze prezehlenim a tym horkom sa vyvrazdia nejake bacily ci co? 😅 Mam niekedy otazky ako total blondina, co? 😅 😅 ale fakt som prirodzena tmavovlaska 😉

bay
autor
13. júl 2009

Ze markule 😀 😀 😀 joooooj. To nebyt ziadna exotika. To byt marhule 😀 😀

sisipetka
13. júl 2009

Bay daj si marhule, dobre sa z nich travi.
Ano, zehlis na co najvyssej teplote kvoli bakteriam - a vobec nie si blondy 😉
Super s tou tetou ohladom tehu - zeby som si dala teplaciky, vlasy do copu a budem mat matersku 8 mesiacov 😀

bay
autor
13. júl 2009

No len ci oni nemaju zaznamy o tom ze ci si alebo nie si vydata... ☹
Oki, tak uteraky a plienky zverim MK, tam aj ked to bude vyzerat ze to prave pozula kravicka, tak mi to nebude vadit 😀 😀

weja
13. júl 2009

tak čaute vy brunetky, idem ja pomaly domov 😎
užite si to stretko, papa zajtra 😉

bay
autor
13. júl 2009

Stastnu cestu 😉

sisipetka
13. júl 2009

papa a dodame coskoro foto 😉

bay
autor
14. júl 2009

Dobre ranko 😵
Dnes som prva? No toto 😎