Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
5. aug 2009

mna do toho vsetkeho este aj zub zacal boliet 😠
ja som najprv skusala obmedzit sladke ale mala som ju aj tak, tak si hovorim ze nebudem sa trapit a zasa sa napchavam 😀

halienka
5. aug 2009

Jéj, Sky, zub to je nepríjemné 😝 nepôjdeš k zubárke?

skybaby
5. aug 2009

no uz ma trapi par dni tak som sa konecne objednala k zubarke, ale ma cas az v piatok, ale do vtedy urcite prezijem 😀

bay
autor
5. aug 2009

Jani, super, zajtrajsok plati 😉
Zub je neprijemne 😝 ale vo stvrtok to mozme poliecit ladovymi (zmrzlinovymi) zabalmi 😀 😀 😀
No ja som mavala kyselinu len z pisotov tak sa im poctivo vyhybam 😎

halienka
5. aug 2009

Moja zubárka má aj 4- mesačné čakacie termíny, takže mňa keď bolí zub ja tam proste len nabehnem ráno a musí ma zobrať ako bolestivý prípad 😀 Tak ti držím palčeky k tej zubárke 😉 dúfam, že to nebude moc bolieť 😝

skybaby
5. aug 2009

leni ja sa musim na tu zubarku aj psychicky pripravit takze ten piatok je akurat 😀
bay supeeer sa strasne tesim na zmrzlinove zabaly, tie ja veru mozem aj ked ma zub neboli 😀 len misko musi este vydrzat 😉 a dohodli ste sa ze o 12.00 na obchodnej?

bay
autor
5. aug 2009

No dohodli sme sa ze ako minule pred pandou. 12.00 je pre mna ok. To este zvladnem bez odpadnutia 😀 😀
Do zajtra sa nerozpadnem...
Leni, neboj, minimalne sms (ak konika nestihnem) poslem ze uz vyrazame na svet 😀 😀

sisipetka
5. aug 2009

nakukla som 😉
Oki zajtra o 12tej pri Pande a rezervujem si asi aj 1 1/2 hodiny, kedze sa bude davat prva pomoc zubkom a dohovarat Miskovi na svet 😵
...ja tiez musim k zubarke na preventivku, mala som ist na jar, ale tak mi bolo z toho tehulkovania zle, ze by som ju asi ogrcala 😀 Teraz to uz myslim zvladnem...teda bobulka ano, ale ci mamina 😖

halienka
5. aug 2009

babky vám je dobre, že si idete takto spolu na obedík 😵 ja idem dnes úúúplne sama, ach jo 😖
Peti, aj ja som bola tak pred mesiacom u zubárky a už sa to dalo, ale mám tolko kazov že už som objednaná aj na september aj október 😝 😀

bay
autor
5. aug 2009

Ja to stena zabijem. Vytiahla mi z kosa sacok od marhulovych knedlikov. Ach jaj a to clovek do nej tlaci drahe granule 😠 😀 😀 😀 A tvari sa s tym desne nenapadne. Hlavne ze je to vacsie nez ona 😀
Peti budem taaaam. Keby ste ma nevideli tak sa schovavam za takym veeeelikym bruchom 😀 😀 😀
Leni, ved pod s nami 😉

sonicka07
5. aug 2009

caute babule. co je nove? hned som sa ako prve chcela spytat,ci ma bayka uz babetko,ale ta este konikuje ozivot 🙂
my sme ok,tento tyzden mam 3 dni volno,lebo bol sviatok,tak sme viac s malickou spolu. dnes ideme nakupovat trosku,v pond sme boli v ikei,postavili novu v dubline a bolo tam asi milion ludi,stupali sme si po nohach,uplny osial. ok,idem este asi pozehlit,pokial sa mala zobudi. uz to tri dni odkladam. pa niekto mi napiste,co sa tu udialo nove. a idem este hodit nejake fotky.

sisipetka
5. aug 2009

Ahojky Sonicka,
mala je uz pekne velka 😉 a tatino sa teda nezaprie 🙂
U nas nove nic, cakame na Miska, hladkame bruska a tichucko podporujeme Wejku do tehu ... ale asi to budeme musiet riesit nejakym vycvikom, aby to slo rychlejsie 😎 My sme sa s MM nakoniec rozhodli pre 3d utz, tak v septembri pojdeme mrknut na nase bobatko. A naj spravicky su, ze Barborka aj Sonicka su zdrave kocky a maminky sa na ne velmi tesia 🙂 Nasa bobulka je tiez urcite ok, a uz druhy tyzden nam vykopkava v domceku 😵
Leni, tak to mas teda riadne vela navstev u zubarky 😖 - ja som zvedava na seba...auu.
Kami teba urcite nestratime a to budu ludkovia zase pokukavat, co za bandu to ide mestom 😀

halienka
5. aug 2009

Ahoj Soni, tak Peťka ti už opísala aktuálnu situáciu medzi nami 😀 akurát dodám, že postupne sa tu aj dovolenkuje, tak si každá užíva svojským spôsobom, niekto to rád po kopcoch s veľkým bruchom 😀 (Bayka) 😀 niekto zas po Paríži autobusom 😀 (Wejka) 😀 niekto po chorvátskych plážach chytá bronz 😉 (Eliška) 😀 a niekto obieha staré hrady a zámky na spiši a hrá sa na šľachtičnú 😀 (Peťka) 😀 ak som niekoho zabudla tak sorry, moja tehotenská pamäť už je dosť na tom biedne 😀
Peti, no ja s tými mojimi črevami mám predpoklady na časté zubné kazy, tak preto tie časté návštevy zubára. Neverila by si ako to vždy hneď vidieť, akonáhle sa mi zhorší črevo už aj pribúdajú kazy 😖 tak sa snažím to podchytiť vždy v začiatkoch, akurát problém mi robia tie dlhé čakacie doby u zubárky a niekedy ten zub už aj začne pobolievať kým sa dostanem na radu 😖

bay
autor
5. aug 2009

Leni a to tam mate tak malo zubarov alebo je ta tvoja taka dobra? Bo 4 mesiace je neskutocne dlha doba. Ja cakam na preventivku cca mesiac. Ak ma nieco boli tak este v ten tyzden idem...
Peti snad budu mat volny stol pre siestich v case obedu 😀 😀 😀

A Lenka zvazuje adopciu kocurika 😉 😀

bay
autor
5. aug 2009

Dnes Misko riadne vyvadza 😵 Milacik moj 😵 😵 😵 😵 😵
Len zas musim tlacit susene slivky 😝 Nejak mi je z nich od zaludku tazko, ale musim nejak zhodit pred zajtrajsim vazenim v poradni 😀 😀 😀

sisipetka
5. aug 2009

Super Leni, pekne si to opisala, este by som dodala, ze poniektore sa ucia trpezlivosti a pocitaju pomer debilov vs. normalny lud (Lenka) 😀
Kami, ved si das Miska na kolienka, nie 😀

bay
autor
5. aug 2009

A kam dam Amber? 😨

halienka
5. aug 2009

Peti 😀 to je dobré 😀 vidíš to ma nenapadlo 😀 😀 😀 debili versus normálny ľud 😀
No s tou zubárkou je to tak, že ona je taká spomalená, myslím, že sa proste nechce narobiť 😝 lenže celkovo je tu tak málo zubárov, že nových nechcú brať 😝 takže asi mi nič iné nezostáva, len počkať dokým z mojej Soničky nebude zubárka 😀 😀
Inak, nie že by som chcela furt písať o kocúrovi, tak som to ani nepísala, ale keď Bayka načala 😀 včera tí naši zas ukázali výkvet svojej inteligencie 😀 kocúrovi vymysleli hračku (čo je chvályhodné) samozrejme z mojej vlny na štrikovanie 😀 urobili také maličké klbko z ktorého ale nechali trčať asi meter tej šnúrky. Kocúrovi sa to páčilo a hral sa s tým ako divý, zlatý bol, potom zrazu prišiel asi po hodine čo som ho nevidela z ich izby mal tú šnúrku s tým klbkom zaviazanú na krku, ale tak, že to klbko ťahal ešte asi pol metra na šnúrke za vlastným krkom a potkýnal sa o to, no už som len čakala kedy na to skočí tak že sa pridusí. No uznajte, verili by ste že toto dokážu urobiť dospelí ľudia? Že ich ani nenapadne že si tak môže ten kocúr ublížiť 😖 Ja sa niekedy čudujem že ten kocúr v ich opatere ešte žije 😝 😀 asi je to len vďaka tomu že ako sa hovorí, že mačka má 7 životov 😀 😀

bay
autor
5. aug 2009

A kolko ich ostava tomuto vasmu??
"Nas" uz prisiel urcite o dva 😔 ale zatial sa drzi 😀 😵

halienka
5. aug 2009

no to ani netuším, bo u nás žije len zatiaľ 4 mesiace, ale u nich už 5 rokov, tak neviem. a treba k tomu prirátať, že len za tie 4 mesiace čo je u nás tak mu 2 razy zabudli kúpiť žrádlo a riešili to potom promptne asi len preto, že my s MM sme ich dobuzerovali, evidentne, keď sa to stane im doma a nikto to nevidí, ktovie koľko chudák kocúr drží hladovku (pretože raz keď sme tak zdrbali švagrinú za to, tak sa vyjadrila, neboj sa on môže hladovať, on na to neumrie 😖 takže si viem predstaviť ako rýchlo sa u nich rieši, že kocúr nemá čo žrať)

bay
autor
5. aug 2009

No tak to mu ich uz asi vela neostava 😅

evitkamalicka
5. aug 2009

ahoj kocky

bay este drzis?

leni citam ze chudak kocur hladuje, nechapem ze ma niekto to srdce

my mame tiez uz takmer tyzden prirastok, mame 10 tyzdnoveho yorkshira Maxika, kupili sme Adamkovi ako predcasny darcek k narodkam kedze miluje zvieratka

bay
autor
5. aug 2009

Evit, drzim a zjavne dost pevne 😒 njn. Miskovi sa u maminky paci 😵 😀 😀

evitkamalicka
5. aug 2009

bay no chlapci su vraj v tomto lenivy a zvyknu sa prenasat

bay
autor
5. aug 2009

No snad bude mat zajtra pre mna Dr. dobre spravy 😅

evitkamalicka
5. aug 2009

tak drzim palce nech to mas co najskor za sebou

evitkamalicka
5. aug 2009

lebo to cakanie ku koncu je hroza

bay
autor
5. aug 2009

jj. Tieto dni su najdlhsie zo vsetkych 😝

ellise
5. aug 2009

ahoj holky,
pivo je zásaditá kapalina a neutralizuje žaludeční šťávy, mně vadí polívky ze sáčku a kynuté buchty v kombinaci a povidlím, a na dovolené dokonce krupičná kaše, takže pak jsem ji zapíjela pivem a pomohlo.

Mně taky pálila žáha u marti víc, a pravda je že byla hároška. Tak budete mít vlasaté děti.
Dnes budu dělat k večeři lečo, mňam. Máte rádi?

bay
autor
5. aug 2009

Eliska, moze prist MK na veceru? Strasne by si ho dal, ale ja ho na veceru nechcem (bo sa ho vzdy obzeriem a je mi potom celu noc zle) ale ak budem v sobotu este v kope, tak mu ho navarim 😉