Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

danka24
16. aug 2009

ahojte .. leni nemas cislo na Petku?nech napise Bay ze co a ako som strasne nedockava .. ale urcite to uz ma zasebou 😉
a davaj pozor nieze sa nakazis od maroda .. radsej ho nebozkavaj 😀

weja
16. aug 2009

ahojte 🙂
Bay, tak sa už vyjadriiiii.... som zvedavá, čo a ako a či sme s Naďkou tú stávku vyhrali... 😀 😉
Leni, no chorý chlap v domácnosti = hotová pohroma 😝 😀 Troška ho polieč, troška poľutuj a uvidíš, že mu bude lepšie 😉 a hlavne daj pozor, aby ste boli vy dve so Soničkou fit 😉

včerajšia svadba bola perfektná 😵 už dlho sme sa s MM tak nezabavili a nevytančili 😀 asi za všetko hovorí, že sme prišli domov o 5,00 😝 🙂

tak a zajtra zas do práce... pekný večer 🙂

bay
autor
17. aug 2009

Dobre ranko!

Tak Nadi, Weji, tip na 16.8. vam vobec nevysiel. A teda ani Misko nevysiel 😢 😢 😢 😢 Mna uz vsetko taaaaaaaaaak boli 😔 Cez vikend mi hlavne zacali odchadzat klby. Jupiiii. Maly sa veeelmo pekne trafil do pluc, takze som sa v sobotu nemohla ani pol dna nadychnut poriadne. No proste same tehotenske radosti.

bay
autor
17. aug 2009

Ale ved viete ze ja sa cez vikend na net nedostanem 😔 😔 A taku radostnu novinu ako ze ideme do nemocky by som isto napisala 😝

Leni, kasli na staranie sa onho a co najdalej!!! Nech so Sonickou nieco nechytite 🙄 Ci to len ja mam v tehu taku super imunitu ze niekto na mna skaredo kukne a som chora??? 😅

Weji, zavidiiiiiim 😵 Moj MK na take nieco ako tanec nie je. V svadobny den som si vydupala jeden tanec (tak som si rovno vybrala skoro 6min pesnicku 😀 ) a obavam sa ze je to aj posledny co som s MK tancovala 😔

danka24
17. aug 2009

bayyy ahoooj tak takto nas napinat cely vikend to sa nehanbiis??? 😖 chudatko nase uz to niejako vydrz a popros Miska nech uz ide vonku .. 😉

bay
autor
17. aug 2009

Dani nerobim nic ine nez ze ho o to prosikam a slubujem hory doly a nic 😠 😠 MK sa mu uz vyhraza 😠 😠
Vcera som zahajila aj tvrde boje a zjedla balik faaaakt pikantnych chipsov. No metal sa ako sialeny ale von ani za nic. Este mam v zasobe oriesky vo wasabi 😀 😀 😀 😀 len sa toho trosku bojim, lebo tie nezvladal ani MK 😅

weja
17. aug 2009

dobré ránko,
Bay, takže ešte sa trápite... 😔 ti verím, že máš toho už dosť, Miškovi tam už tiež musí byť tesno.... 😒 no dúfajme, že to bude čoskoro...

bay
autor
17. aug 2009

No tesno mu tam musi byt, ved kdekolvek sa dotknem brucha, tak je tam Miso na povrchu. Uz sa ani schovavat nemoze 😀 😀 😀

bay
autor
17. aug 2009

No ved ked nic do stvrtku tak sa do toho pusti Dr. a ten ho snad uz vytiahne 😎 😅 😀 😀 ale teda vooobec by som sa nehnevala keby siel skor.
Idem si pospat kym sa este da 😉 Cez den sa mi akosi spi vyrazne lepsie nez v noci 😒 Divneeee 🙄

danka24
17. aug 2009

chudatko nase .. on asi caka do terminu 😀

weja
17. aug 2009

Bay, ja neviem, na tvojom mieste by som asi dookola skúšala tie "zaručené" techniky - teplá vaňa, sex, párkrát vybehnúť po schodoch... 😕 aj keď Miško má asi svoju hlavu... 😒
a čo vo štvrtok - pôjdeš na vyvolávačku, či ako? 😕

mery.maja
17. aug 2009

Ahojte,

uz som tu straaasne dlho nebola...tak som rada ze vas vidim 😉
Bay tak este sa misko neukazal??nas matusko bol na svete 4 dni vopred tak mozno sa to zajtra podarí ,ak si teda aj ja mozem tipnut tak tipujem na zajtra... 😵
Viem si predstavit ako ta uz vsetko boli a uz len cakas kedy sa to rozbehne...

nada.hope
17. aug 2009

Ahojte zlaticka,..............Bay no som sa bala, ze co je s vami................... No co uz ze som nevyhrala, ale ten sampus si dam ked Misko vylezie tak ci tak 😀 😀 😀 😀 😀

nada.hope
17. aug 2009

Bay horuca sprcha a drepy,..........mozno to aspon nieco nacne,..........a uz si sa bavila o tom ze ak Misko na den porodu nebude chciet ist von, ze o sa bude diat dalej? Ako dlho ta nechaju prenasat? 😅

skybaby
17. aug 2009

ahojte 🙂 no bay to ma mrzi ze misko je taky tvrdohlavy ale skor ci neskor pojde von neboj 🙂 tak drzim palce aby to bolo skor 😉 ja som este niekde citala ze niektore baby piju nejaky ricinovy olej s neviem cim ale to je asi uz velmi drasticka metoda
inak vcera som na teba myslela bay lebo sme sa zastavili aj v inchebe na vystave psov a chvilku sme sledovali aj agility .... bolo to tam super
no idem si ja zhanat nieco na ranajky

sisipetka
17. aug 2009

Dobre ranko kocky,
citam, ze tu bol hotovy "drasac nervov" 😉 Ja som na net nestihala, ale pozorovala som mobil, ci sa Kami neozve - potom by som skocila aj na net, aby som vas neukratila od tolkeho napatia - ale ako vidim, mali ste ho aj tak 😀
Kamilka, ked uz nezabrali ziadne tahy, tak to treba nechat na Miska, pripadne vo stvrtok na Dr. Moj tip ostava stvrtok 20.8. - mozno Ti urobi ten povestny chmat a Misko sa raz dva vypyta.
Leni, ti muzi - hrozne, cokolvek ich oveje, su chori. Toho mojho pravidelne skriabe v krku, ked vypije nieco bublinkove. Uz ho aj krcna liecila nejakym laserom, ale nestihol si dobrat kompletnu kuru. Tak mu vcera vravim, ze nech teda ide, teraz ma viac casu....a hotovo. On nemoze, musi si najprv k obvodnej pre papier, potom si tam vyckat rad - same vyhovorky. Tak mu vravim, ja ti vsetko obeham a ty uz pojdes rovno na termin. Ale nie, ved to este pocka...nejako to zvladne 😠 A verim tomu, ze zajtra chudacik zase bude fnukat, ze ho skriabe v krku a uz nevie, co by mal poriadne pit....
Jani, aj my sme chceli ist pozriet psikov, ale jedneho sme mali doma....a ten nam urobil program za vsetkych 😀
pekny dnicek ostatnym a nebojte, ked pride sms, tak pisem aj o polnoci 😉

bay
autor
17. aug 2009

Jani a co si sa nezastavila??? Aj ja som tam bola a myslim ze v urcitych chvilach som bola neprehliadnutelna ked som sa gulala po parkure 😀 😀 😀
No ten recept s ricynovym olejom mam napisany. Myslim ze polka augustoviek ho skusala a vsetky sa z toho akurat tak pos..li 😀 😀 😀
Co sa prenasania tyka, tak vo stvrtok mam poradnu a dohodli sme sa ze ak sa nahodou dovtedy nerozsypem sama (no to asik ani do vianoc 😠 ), tak sa dohodneme na vyvolavani, takze prenasat nejak extremne urcite nebudem 😉
A tie metody skusam. Schody sa snazim, ale kvoli kolenam uz smerom hore leziem pomalsie nez babky 😔 drepy to iste. Sprchu davam a je fakt div, ze ma este nehospitalizovali na popaleninach 😀 😀 Okna som uz umyla a znovu odmietam. Pikantne tiez nic moc. Sex, no tiez bez pozadovanych nasledkov 😔

halienka
17. aug 2009

Ahojte babenky moje 🙂 Som rada, že vidím Bay, aj ke´d viem že by bola isto radšej už v pôrodnici, ale ja som aspoń kľudnejšia, lebo ke´d sme celý víkend nevedeli čo je s tebou, človeka už kadečo napadá. No ja som mala tušáka, že to s tým predtermínom pôrodu nebude také ľahké 😝 Bay, vydrž nejako, snáď sa to už tento týždeň ozaj pohne. 😉
Ja ďalej liečim MM, takže všetko po starom, stále má ešte teplotu, keď pôjdem do roboty musím mu ešte nejaké lieky kúpiť. Fakt neviem kde to teraz v lete chytil. Ale ono to skôr vyzerá na nejaké prechladnutie ako na vírus, tak dúfam, že to od neho nechytím. Zatiaľ som v pohode. Blbé je, že som si chcela zobrať dovolenku od stredy do piatku a teraz ani neviem či mám, lebo čo budem sedieť vedľa maróda doma na gauči? To nemá zmysel. 😝
Inak Vás všetky rada vidím a zdravím, Peťka, Sky, Naďka, Wejka, Merymajka, Danka 😉 🙂

bay
autor
17. aug 2009

Ideme si my pobehat po obchodoch, to Misko nema rad 😀 😀 😀

skybaby
17. aug 2009

vidis kam mozno ho behanm po obchodoch vyduris von 😀
ja som ta tam vcera nevidela, lebo sme tam boli len chvilku nejako pred druhou a myslim ze ta ozajstna agility zacinala az nejako neskor, to sme sa ale sli kupat ... mm totiz nie je velmi na take akcie a isiel iba kvoli mne

leni veru davaj pozor aby si nic nechytila
ja som dnes nejaka bezradna, mala by som urobit milion vec a nic sa m nechce 😒 a zaha pali 😠

halienka
17. aug 2009

Bay, tak to držím palce 🙂
Sky, to poznám tie stavy že treba toho veľa ale nechce sa človeku nič. Vieš čo, vykašli sa na to, aj zajtra je deň a možno zajtra budeš mať viac chuti 😉 😀 Ja to tak robím, bo aj tak keď sa nasilu prinútim, moc toho neurobím 😀 A keď mám chuť tak stihnem neskutočne veľa roboty 😎 A zo záhou si na tom tuším ako ja. Skús ten Gastrotuss, je aj pre tehotné a dojčiace 😉

lenkove
17. aug 2009

Halienka
prisla som sa pozriet na tvoje krasne tt v pase..a vidim, ze Bay to ma za par.. 😵 😵 😵 Velmi na vas myslim dievcata, nech to vsetko dobre dopadne 😵 😵 😵 krasny den!

halienka
17. aug 2009

Lenkove, moc ti ďakujem, klop-klop zatiaľ ide všetko ako má, tak snáď to tak vydrží 🙂 Aj ty sa držkaj a nech sa darí 😵 😵 😉

danka24
17. aug 2009

no leniii kde tie 26tt beries?? 😀 😀

danka24
17. aug 2009

leni a mohla by si dat niejaku aktualnu fotku .. nech mozem si porovnat brusko 😀 😀

bay
autor
17. aug 2009

Tak sme spat s total depkou....
Nie len ze sa Misko drzi zubami (neviem kde ich zobral) nechatmi v bruchu a ze sa trolejbusari snazili ho vytriast 😀 😀 ale v tych obchodoch nemaju nic pekne 😠 😠 A este mi aj jeden obchod na ktory som spoliehala zrusili 😅
Lenkove a vam sa ako dari? Este bojujete s byrokraciou?
Jani, tak to agility uz koncilo. A to som tam zrovna mozno nebola 😉 tak je ti odpustene

ellise
17. aug 2009

ahoj holky, dnes jsem ještě doma, zítra jdu s malým na kontrolu a odvezu ho na chalupu, je to hrozné takové krásné počasí a my nemůžeme ven, až večer.

Bay, já trvám na 21.8. a co že bylo v sázce. Celá ruka apůlka království? Tož můžeše být klidná, já ho nechci za zetě, bo Marťa by se vdávala až v 34 a to teda rozhodně nehci.

leni, tohle jsou letní angíny, co myslíš kde to chytl náš mladej?

bay
autor
17. aug 2009

Elis, plne chapem tvoje dovody 😉

evitkamalicka
17. aug 2009

bay co tu este robis? cakas asi na ten moj datum 25.8. to ma muzik meniny 😅

ellise
17. aug 2009

Bay, no uznej ty by si chtěla mít snachu o 7 let mladší než ty? 😀 😀