Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

evitkamalicka
19. aug 2009

Petka mame sa super az na to ze nam psicek v piatok umrel veterinar ho zrejme predavkoval odcervovacimi tabletkami aspon tak nam to povedal druhy 😢 , tak som povedala ze uz nechcem ziadne zvieratko

sisipetka
19. aug 2009

fuu Evitka, to mi je luto 😔 A co je veterinar uplne, ze sisi 😠 Ved to bolo mladatko, urcite plne zivota...ja ta chapem, my mame uz hafana 1,5 roka a ani za svet by som ho nikomu nedala - lubime ho vsetci...
Moja, hlavne, ze Adamko je ok - posielam mu pusinku.

evitkamalicka
19. aug 2009

Adamko sa ma super, uz len cakam kedy zacne sam chodit, lebo za ruky uz pekne ide

evitkamalicka
19. aug 2009

vcera vecer po vodicaku som este do noci zavarala broskyne a aj tak som vsetky nestihla, lebo som bola unavena tak to idem dorobit, sa mi nechce ale co uz narobim

bay
autor
19. aug 2009

Leni, aj my si prosime palacinky. Pre neskutocnu lenivost varim cestoviny a na to dam stvrt kila tvarohu a kilo cukru 😀 😀
Zajtra mozem 😉 Takze sa na obed hlasime 😎
Evitka, to je uplne hrozne 😠 😠 😔 😔 Ako moze preboha predavkovat psa odcervovackou? VEd to ma presne pravidla. Ach jaj 😔

sisipetka
19. aug 2009

oki, Kami pocitame s Tebou pri Pande...este Janka schvali cas a miesto - huraaa obed
Prave som sa vratila z obedika tiez - mala som tekvicovy privarok s vajickom a doma ma caka spenat s vajickom - ups to sa asi dos... 😅 Ale nevadi, ved pred zajtrajsou kontrolou je lepsie mat prazdne brusko, ze 😉 😎 -teda mimi ostava 😵

bay
autor
19. aug 2009

Tiez mam rada ocistu pred poradnou, potom vazim menej 😀 😀 😀

sisipetka
19. aug 2009

Ved prave to 😀
... a bobulke sa obed pacil, teraz mi pekne kopka do criev a pyta este dezert 😎

bay
autor
19. aug 2009

Aj Misko po obede vykopkava, ale skor si robi miesto medzi tolkymi cestovinami 😀 😀

halienka
19. aug 2009

Ahojte babky, tak píšem už z práce, na palacinky kľudne prídťe 😉 urobila som z litra mlieka, tak ešte zostalo, ale musíte prísť rýchlo, lebo ako poznám švagrinú, dohrmí a nebude mať čo večerať, tak mi ich aj so švagrom pohlcú 😖 To sú ľudia, to by ste neverili, tí sa vždy zvezú, cez víkend polievku aj druhé čo navarím, pretože oni vstávajú o jedenástej, tak predsa nepôjdu vtedy variť obed a keď už som ja navarila...neviem im povedať že im nedám 😝 Prinajhoršom zájdu k jednej alebo druhej mame a vždy sa niekde najedia 😖 to si vie niekto zariadiť život, čo?
Evitka, ten psík ma strašne mrzí, to muselo byť hrozné vidieť ho umierať 😢 ☹ toho veterinára by som do zadku nakopala, to je neuveriteľné 😔
babky, vy chcete vážiť menej na poradni? 😅 Ja si zas vravím, že akosi nepriberám, už 2 týždne som sa nepohla, len brucho mi rastie, dopredu sa tlačí, ale nohy ruky mám ako špáratka 😀 neviem ako tú váhu vpredu zachvíľu na tých špáratkách udržím 😀 jedného dňa mi ich poskladá ako harmoniku a budem sa len šúchať po zemi 😀 😀

bay
autor
19. aug 2009

No taki ludia veda potesit 😝 😠 😠
Ale navtierat sa niekomu na obed byva obcas veeeelmo prijemne 😀

No tak mne raz "nastvala" jedna tehula co so mnou cakala k Dr. Isla na prvu poradnu (druhe tehu) a mala brucho velke ako ja (32tt). No chapete toto? Ako bude potom vyzerat na konci? 😅

skybaby
19. aug 2009

caute caute, ja schvalujem miesto a cas a tesim sa 🙂
ja som dnes mala na obed salat a dezert som mala uz doobeda tak neviem co teraz so mnou bude 😀
evitka to je hrozne s tym psikom 😢
leni skus jej navrhnut ze jeden vikend varis ty a druhy ona ... to by nefungovalo?

sisipetka
19. aug 2009

Jani a myslis, ze by sa Lenka najedla, keby varila svagrina 😀
....Leni urobila si mi take chute, ze asi po ceste domov si kupim niekde palacinky 😎 Vcera som si kupila tvaroch, ze ukuchtim dolky - je to rychlejsie ako palacinky, kedze panvica ma tie 4 kruzky 😎 ...ale budem ich riesit az zajtra, dnes mame uz spominany spenat...

bay
autor
19. aug 2009

Takze zajtra o 12tej pred Pandou? Ok.
Zajtra ideme k vam na veceru? Jeeeej, to je od teba moooc pekne
😵 😀

halienka
19. aug 2009

Jani, švagrovci sú väčšinu víkendov preč, niekde na chate alebo tak, no a tých pár víkendov čo sú doma, tak vyspávajú doobeda a potom sa im už nechce variť, tak buď vyžerú mňa alebo svoje mamy 😀 nie je to často, ale aj tak mi to príde, že za tie 4 či 5 mesiacov čo sú u nás, tak aspoň jeden víkend mohli zo slušnosti navariť aj nám, a zas aby som neklamal, švagriná 2x varila francúzke zemiaky, ale bohužiaľ tie boli hotové o 4-ej poobede, pretože o 11-tej doobeda ešte len raňajkovala, no a to je pre mňa ako obed o štvrtej už dobre neskoro, to by som skapala od hladu, keďže ja väčšinou raňajkujem okolo šiestej ráno 😀 😀 Takže asi tak, ono proste my máme úplne iné zvyky aj rytmus fungovania a tým pádom sa to nedá moc zladiť. Skôr oni majú výhodu, bo keď vstanú, už je navarené, ale ja kým by som sa dočkala... 😝 😀 No ale kašlať na to, snáď sa mi to vráti na deťoch 😀 😀
Peti, tak také chute som ti narobila? 😀 No škoda že si tak ďaleko, hneď by som ti ich zarezervovala, ba by som ti ešte do nich aj tvarohovoorechovú plnku spravila 😀

sisipetka
19. aug 2009

Leni, ty provokaterka - o 20 minut taham domov a som zvedava, co zosrotujem 😀
Kamilka, ked Ti nevadi, ze to bude az vecer o 20tej hotove, tak kludne pridi na veceru - este k tomu kupim niekde po ceste nutelu so slahackou a budeme sa oblizovat 😉

bay
autor
19. aug 2009

Peti, neva, to je dobry cas na druhu veceru 😀 😀 😀

sisipetka
19. aug 2009

podrobnosti tvojej druhej vecere dohodneme zajtra na obede 😉
Inac tu o kusok vyssie na Vysokej su, ze palacinky u Garfielda - mozeme tam potom na dezert, myslim, ze Misko ani Barborka nebudu protestovat 😉

bay
autor
19. aug 2009

Okito 😎 Poriadne sa natlacime 😀 😀 A snad konecne prasknem 😀 😀 😀

halienka
19. aug 2009

Babky, ale sa to tu zvrhlo 😀 samé žrádlo 😀 😀

bay
autor
19. aug 2009

Leni, jedna z nasich najoblubenejsich tem 😀 😀 😀 😝

bay
autor
19. aug 2009

A nastalo ticho... no tak idem aj ja. Zajtra sa zas ohlasim 😉

ellise
19. aug 2009

Ahoj holky, já sice vím že už spíte ale dřív to nešlo.

Včera jsem Tomíka odvezla k babičce a dědovi na chalupu, do zítřka bere ATB. Dnes jsem byla už v práci, tak po třech dnech plno práce, po práci jsme hned jeli s Martinkou na koupaliště. Po cestě zpátky jsme si koupili zmrzlinu a půjčili DVD. V plamenech. Holky tak smutný film jsem ještě neviděla, plakali jsme s Marťou už po 20 minutách až do konce. Ale bylo to hezký.

Můj starej zase někde chlastá. není dne aby nevypil aspoň 3 piva. Ještě tak rok a bude z něj alkoholik.

bay
autor
20. aug 2009

Dobre ranko,

my stale v 1 kuse. Ale dnes mame poradnu 😉 tak som zvedava.
Misko sa rozhodol, ze ked moze byt Sonicka o tretej alebo stvrtej rano hore, tak on tiez a o stvrtej uz sme boli hore. Hodinu som to skusala, ze zaspat a nic. Tak som vzala stenaka von, spapala jogurtik bo taaaaaaaaaaaaaak mi skvrkalo brucho, ze tym som podla mna budila aj samu seba 😀 Okolo pol 6 sme opat zaspali ale uz v obyvacke.
Elis, navrat do prace je vzdy zly, bo tam vzdy ta robota na teba caka 😠 😠 Jo a takyto postupny prechod v alkoholika poznam ☹ 😔
Nieco mi nazov toho filmu hovori, ale ked ich je uz tolko a vsetky nazvy sa tak podobaju 😅 tak neviem 🤐

halienka
20. aug 2009

Dobré ránko babky 😉
Eliška, tak aj ty už zarezávaš? Viem si predstaviť ako to je prísť po čase do roboty, nikto za teba nič neurobí a ty máš za 5 minút zabudnuté všetky dni volna alebo dovolenky 😝 😀 Inak poznám jednu babu čo takto pije každý deň pivá a tiež si nechce priznať, že to je cesta k alkoholizmu, stále povie, že ona môže prestať kedykolvek. Lenže neprestane a teraz je už na tom tak, že si dá tie 2-3 pivá a je spitá akoby vypila fľašu tvrdého. Neviem ako to dopadne, ale ťahá sa to takto už roky a je to už na nej aj vidno. Najhoršie je že títo ľudia si to nechcú priznať a potom ani nevedia ako do toho spadnú ☹
Bay, držím palce na poradňu, a kedy ideš? Joj ja som zvedavá čo povie doktor 😀 možno viac ako ty 😀 😀
No u nás už je to lepšie, MM už zabrali ATB, tak sa už cíti lepšie, len dúfam, že ja to nechytím, akosi trochu cítim škrábanie v krku, ale neviem či si to už namýšľam lebo sa moc pozorujem alebo je to naozaj 😀 Idem dnes prezliecť periny, bo môj drahý sa do nich riadne potil pri teplotách, tak si viete predstaviť tú vôňu 😀 😀

bay
autor
20. aug 2009

Leni, poradnu mam 10.15 a ide aj MK bo bude usg, tak nech si este pozrie maleho aj takto, ved ho naposledy videl na 3D 😉
Hlavne papaj vela vitaminov! Vela cecka a ovocia a zeleninky! A nie len stale same sladke 😀 😀 🤐
Nechcem byt za blbca, ale to spite vedla seba ked on je chory a ty si tehu? U nas vtedy bol jeden min. v obyvacke (ak som nebola vystahovana z bytu k mame).

bay
autor
20. aug 2009

Vyrazame. Papa.

weja
20. aug 2009

dobré ránko 🙂
Bay ako vždy prvá a ako vždy 2v1 😀 😉 Držím palce na poradňu 😉

my sme včera boli v PN u tety bylinkárky, tak som si dotrepala plný sáčok bylín a idem piť čajíky a robiť obklady 😵
Leni, aj mňa dnes bolí hrdlo ☹ ale ja to mám podľa mňa z klímy v aute, ale bez toho by sme tú cestu asi len ťažko prežili 😝
tak pekný deň 😎

denne73
20. aug 2009

ahoj halienka.takti musím napísať že si asi moja krvná skupina, tolko som sa na tvojich príspevkoch nasmiala.dakujem ti za tvoje povzbudivé slová,naozaj mi trošku pomohli.Chodím po byte a stále sa pýtam prečo práve naše dieťatko.No asi som to mala vpísané v osude.Blahoželám tebe aj tvojmu manželovi k druhému tehotenstvu. Budem navás myslieť. určite sa mi prihlás, kd už budete na svete 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .Pozdravujem aj všetky tvoje kamarátky zo stránky Nová nádej 3.Sú to superbaby. Denisa

nada.hope
20. aug 2009

Ahojte zlaticka,.................. no co ako sa to tu otvara? 😀 😀 😀
Aj ked nemam cas stale sem nakuknem, ci je Kami este cela,................ ako telenovela na pokracovanie a Kami to aj tak ako v tej telenovela netahuje a dramatizuje 😀 😀 😀