Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

mery.maja
27. aug 2009

Ahojte 😵

Deniska normalne neviem co mam povedat 😔 je mi to strasne luto ze si si nieco take musela vytrpiet 😔
Bay 😕 😀 ty toho teda stihas....a nezanedbavas konika vau si zena cinu 😀 😀 len aby to tak bolo stale aby sa misko nezmenil a mala si cas na vsetko 😉
Weji na zaciatku sme tu boli vsetky pesimistky a pozri sa na nas teraz....ty budes tiez stastna a hrda mamina ono to pride v praví cas..drzim palce aby to bolo co najskor 😵
Halienka to nieje pravidlo ze babo musi v noci casto papat,jedna kamaratka mi hovorila ma synceka a ze on ako prisli z nemocky prespal celu noc napr.od deviatej vecer do stvrtej rano a ze az potom papal....comu som ja nechcela velmi verit lebo nas byval hore aj4-5 krat za noc co bolo strasne umorne....lebo len co som ako tak zaspala uz bol zase hore...ale presli sme si tym a uz je to o cosi lepsie....pekny den kocky 😉

denne73
27. aug 2009

Ahojte baby.tak vy ste ale ránostajky hehe. Ja sa nie a nie vytrepať z postele.Celá som akási ubolená, dolámaná.Bay tak čítam, že si už nabehla na mamičkovský režim 🙂 🙂 🙂 🙂 to je také super. Aspon ja som nemala vôbec žiaden problé, chalani mi stále spali 🙂 asi preto je ten mladší každé ráno hore už od 5.h a pochoduje po byte.Halienka ja som si istá, že s teba bude super mamina tak žiadne obavy.Weja, nič si z toho nerob ,ja kým napíšem vetu tak to tiež trvá.Aj tak ako vidíš samé chyby. Ale ja to neopravujem ,lebo to by ste asi dlho čakali na moju odpoved.tak to hned posielam.Mery maja, aj mne je to strašnš luto a včera som mala taký pol hodinový záchvat plaču, manžel nevedel čo so mnou robiť, ja ani neviem čo som kričala vraj že chcem naspeť nášho Alexa. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Weja.neboj čoskoro tu budeme aj my vymieňať mamičkovské rady.Verím tomu a ty musíš tiež. Pozri .My to už budeme skušať po prvej mrške 😉 😉

mery.maja
27. aug 2009

Deniska ja som mala take placlive obdobie par mesiacov...ono to po case trochu prejde ale aj teraz obcas ma to este chytí ale tak to ma asi byt aby clovek spominal aspon na to krasne obdobie tehotenstva.... 😔

sisipetka
27. aug 2009

No ja si poplacem aj teraz, ked to na mna pride....a to by uz mal malicky 20 mesiacov 😔

halienka
27. aug 2009

Joj babky, aj ja si viem porevať, je to samozrejme už o dosť zriedkavejšie ako ten prvý mesiac po, to som revala každý deň aj viac krát, ale aj teraz stačí že mi to niečo pripomenie v telke a už to ide. Je to prirodzené myslím si, bez toho sa nám duša neupokojí. Takže Deni, žiadne výčitky, len si poplač koľko srdce potrebuje. 😉
Sky a kolko tých plienok si kúpila? Špicľujem, lebo aj ja sa na ne pomaly chystám 😀

mery.maja
27. aug 2009

Halienka latkove plienky toho ti nebude treba vela....myslim ze takych 20 uplne staci aj to som asi povedala vela 🙂

halienka
27. aug 2009

tiež som si vravela že takých 20ks je asi maximum.

weja
27. aug 2009

Deni, samozrejme, že za chvíľu budeme aj my tehuľkovať so zdravými bábätkami 😉 ja som o tom plači radšej ticho, posledný "záchvat" som mala v pondelok... 😔 škoda, že sa tá duša hojí najpomalšie zo všetkého 😒

sisipetka
27. aug 2009

no, ja tak raz do tyzdna iste...kedze pravidelne chodime na cintorin a to sa proste neda.... 😔
...a tiez niekedy pri telke ako Lenka, ale to uz si asi aj tehu hormony...avsak potom tehu je aj MM, tiez so mnou v posledne obdobie slzi....

sisipetka
27. aug 2009

Moj novy inzerat:
"Ak zhanate do timu nejakych debilov, ponukam zadara. Dodam aj futbalovu jedenastku." 😅

nada.hope
27. aug 2009

Ahojte .........
Leni ja mam doma iba 10 latkovych plienok 😀 sice som niekedy prala aj dvakrat za den, ale stacili 😀
Ako sa mate moja mala duracelka spinka a ja konecne nemam co robit 😵

nada.hope
27. aug 2009

Petka ja poznam jeden "ustav", kde je ich roz&hodne viac 😀 😀 😀 😀 pracujem tam 😀

nada.hope
27. aug 2009

Dufam, ze teraz ste vsetky zdrhli 😠 ,........obed to nebude ...........Bay je ospravedlnena, ale ostatne mate co poobednajsiu siestu?

sisipetka
27. aug 2009

Nadi nas je vo firme asi 10, ale aj tu 11 by som uz mozno poskladala 😀

nada.hope
27. aug 2009

Ako sa mas Petka , malicka,-y poslucha?

weja
27. aug 2009

tak ja mám roboty vyše hlavy a oni začali teraz robiť update programov... 😠 takže nemôžem nič robiť... 😖 ako dobre... 😀
Nadi a ty nie si v práci? 😕
Peti, ja futbalovú jedenástku nechcem 😀 to by som si veru mohla aj ja tu poskladať min. basketbalové družstvo 😅

sisipetka
27. aug 2009

Nadi celkom to ujde, malicke buchoce hlavne vecer, ked uz chceme spat....ale ocino vzdy robi poriadky a hned posluchne 😉
Weji, normalne uz potrebujem odtialto vypadnut - niekedy mam pocit, ze rozum rozdavali pridelkom a najviac sa uslo upratovacke 😅 (teda mimo mna 😀 )

halienka
27. aug 2009

Nadi ahoj, no ja som veru až teraz obedovala 😀 ale ospravedlňuje ma to, že mám dvoje raňajky, jeden olovrant, potom polievku a hodinu po polievke až druhé, bo to naraz do seba nevtrepem, asi by ma rozdrapilo 😀 Tak mi to proste časovo vychádza až takto 😀
Peti, tak to zdá sa nie je len u nás v robote ale aj u vás taký blázinec 😀 Ja už niekedy hovorím, že sme ako u šibnutých na povale a začína to šéfom, potom ako môže byť medzi podriadenými niekto normálny? 😅 😀 Mne to niekedy pripadá ako v Profesionáloch (našich) jediný normálny Šani, bohužial medzi tolkými debilmi nemá šancu 😀 😀 a tuším tak to je aj v ostatných robotách, sem-tam sa niekto múdri nájde ale čo už zmôže medzi bandou debilov 😀 😀 Tak držím palce aby si to tam vydržala zo zdravými nervami 😉 prinajhoršom zblbneš ako oni a potom ťa už nič nebude štvať 😀 😀

nada.hope
27. aug 2009

Wejka ja mam dovcu a robota az 21 september ak nahodou nenajdem este sposob ako zostat doma 😀 😀 😀

sisipetka
27. aug 2009

Leni, ved prave...ja sa bojim, ze zblbnem tiez 😀

sisipetka
27. aug 2009

Kocky balim, idem domov...dnes spi u nas sestra i s hafanom...tak to bude noc 😀

halienka
27. aug 2009

Peti čauko, a uži si tú noc 😀

bay
autor
27. aug 2009

tak ja az teraz. doob som upiekla kolac a potom sme boli u dr. sme zdravy a od prepustenia z nemocky mame plu 160g 😵

ellise
27. aug 2009

ahoj holky,

Leni u nás se říká u blbečku na dvorečku. asi je to v každé práci, ale nejhorší je že každý si o sobě myslí že je ten normální, já i to například myslím taky. 😀 😀

holky vy tady řešíte plínky a já dnes byla na gymnáziu na rodičovské schůzce, do plínek já už nejdu. 🙂

weja
28. aug 2009

dobré ránko 🙂
Bay, si ty šikovnica, keď stíhaš aj piecť... 😨 🙂 super, že Miško tak pekne priberá 😵
Nadi, tak intenzívne hľadaj spôsob, ako zostať doma 😀 napr. skús lotto alebo čosi podobné, niekedy aj motyka vystrelí 😀 😉
Peti, aká bola noc? 😅
Elis, už ste mali rodičovské??? 😨 veď ešte nezačala ani škola...

bay
autor
28. aug 2009

Tak tuto noc sa maly zobudil len raz. Ale to bude asi tym ze bol zlobou od siedmej do polnoci a nie a nie spat 😖 😝 A teraz zas seka dobrotu.
Sme vcera s MK zahviezdili zabudli sme kupit pravdu, tak MK vecer obiehal pumpy a zhanal 😅

Neviete kedy to presane boliet? Ma stale hneva a prisserne boli jeden steh. Ostatne su v poho, ani o nich neviem. Ale tento je vrazedny a najblizsie k zadocku, tak ani na zachod nezvladam 😔 😢 😢

halienka
28. aug 2009

Dobré ránko babky 🙂 Eliška, tak ty si už iná liga ako my 😀 rodičovské, jájájáj, to si my ešte počkáme 😀
Bay, no ty sa nezdáš, že upiekla koláč, no ja budem isto rada že žijem. A ten steh, to ti nebudú vyberať? či to sú tie čo sa časom samé rozpadnú? Mňa tak po laparke jeden hneval, a povolilo to až keď mi ho vybrali, ale to boli normálne tie čo sa po týždni vyberajú.
Ahoj Weji 😉 🙂 Ako v jasnej? Už sa rozplynuli hmly? 😅

skybaby
28. aug 2009

caute 🙂
bay a zohnali ste tu pravdu? ja som tiez chcela kupit a zabudla som 😒 ale ja som momentalne dost nepouzitelna, vsetko mi pada z ruky a zabudam
nasa mala je nejaka leniva, mate aj vy take fazy? sa nejako malo hybe, vacsinou ju citim len ked s lahnem a dam ruky na brucho ... ale snazim sa nerobit paniku 😀
krasny den vsetkym a nepracujte prilis usilovne, praca vam neutecie 😀

weja
28. aug 2009

a nakoniec ste tie noviny dostali? 🙂
Leni, no hmly sú tu už poriadne - jeseň za dverami 😖 ale v Jasnej práveže ani nie, tu je väčšinou pekne, hmla býva dole v meste...

inak s MM vyberáme intenzívne dovolenku, lebo ten ďalší víkend by sme už chceli ísť, no ale sú to nervy - MM chcel ísť najskôr do Turecka, tak som pozerala hlavne tie ponuky... teraz vraj radšej Egypt, tak mi volal, že mám pozrieť radšej tie... ach jaj... to bude ešte ťažký výber... 😀 🙂

skybaby
28. aug 2009

weji moja sestra vcera letela na thassos, tak ponukam ako inspiraciu 🙂