Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

ellise
14. okt 2009

ahoj holky,
něco pro Wejku:

https://www.youtube.com/watch?v=lgGuiAbWyOU

nevíte co je s Jankou?

halienka
14. okt 2009

Tak u nás sneží stále ako na Vianoce 😀 všetci chlapi zas idú pozerať fotbal a ja na to tentokrát kašlem, idem si pozrieť nejakú kriminálku čo dávajú na joj plus a potom šup do hajan 😝 😀 tak dobrú nôcku všetkým 😉 😵

sonicka07
15. okt 2009

dobre ranko dievcence. tak ja som dnes od 5 hore. malinka nam prechladla,ani nevieme kde. celu noc sa budi s placom, ma nadchu,stale by sa len pestovala. o 6 mi konecne zaspala ale kedze ja idem do prace, za hodinu zacinam,uz sa mi neoplatilo znovu zaspat. idem ju este asi trosku dokrmit,aby spinkala dlhsie. za pol hodinu mi pride babysiterka,bude s malou hodinu,pokial pride manzel. dufam,ze to vsetci zvladneme.
uz dlhsiu dobu mame s manzelom krizu,dost sa hadame,aj ked sa stale lubime. len nejak nevieme najst spolocnu rec. ako to vy riesite? rozmyslali sme o oddelenych domacnostiach nachvilu,ale neviem ci by v tom nebolo vela chaosu,aj financne by nam to riadne pohorsilo. uz teraz ledva splacame co mame. ja pevne dufam,ze sa nam to podari prekonat. len sme z toho obaja nestastni... ☹

bay
autor
15. okt 2009

Dobre ranko, ci skor uz obed. My sme dnes od stvrtej hore a sme teda riadne akcni 😔 😀
Leni, s podprsenkami tazko, dopredu urcite nekupuj nejaku moooc drahu 😉 No ja som pred tehu nosila tak 70B alebo 75A (njn. pristavacia draha ako vysita 😀 ) Kojenecke mam 75D , co som aj tak mala dost problem zohnat nieco pod 80 😔 Prve dva-tri dni po navrate z nemocky som z nich jemne prekypovala, ale ked sme sa aj s Miskom zrovnali co sa spotreby mlieka tyka tak sa do nich uz krasne luxusne vojdem a dam do nich aj plienku pocas kojenia bez problemov (teda do tej strany ktoru zrovna nezabera Misko 😉 ) A este jedna rada. Pozor na system akym sa upevnuje, teda ta cast co sa otvara ked ides kojit. Neviem ako to nazvat 😅 Ja mam 2 systemy. Jeden by som naj vysmarila von oknom, ale podprda bola draha, tak nepoleti 😀 😀 A druhy, na vyrazne lacnejsich a uplne jednoduchy. Proste ked si ju budes skusat, tak si vyskusaj, ci to vies zapnut jednou rukou (aj lavou, aj pravou) aby si nemusela riesit, ze musis polozit dieta.
A vysetrenia. Uff. Takze sluch, klbiky (tam este ideme na kontrolu, bo sme to nemali ok ☹ ), sono obliciek (tiez bolo opakovane bo nebolo ok pri prepustani z nemocky, inak sa neopakuje) a prva navsteva pediatra (a potom pravidelne poradne).
My sa ideme za chvilku vitat na miestny urad do zivota 😀 😀 No keby nedavali prachy, tak v takomto pocasi ma tam nikto nedostane 😠 Este ze to mame iba cez cestu 😀 😀 😀 😀 😀 A potom hura so sebou k Dr. Konecne sa aj ja dostanem, bo pride moja maminka a postrazi Misena 😵

halienka
15. okt 2009

Dobré ránko babenky 🙂
Sonička, to ma mrzí že sa vám nakopili problémy, dúfam že maličká sa rýchlo uzdraví, to vieš, tieto jesene sú vždy také že človek ani nevie kde čo nachytá a už je chorý. Ale neboj, ona sa z toho rýchlo dostane 😉 No a to s tvojim manželom je tiež veru nepríjemné. Prečo vlastne sa hádate? ťažko poradiť ako to riešiť, myslím že v každom probléme je najdôležitejšia komunikácia, pekne v kľude sa spolu porozprávať o tom čo koho trápi, spoločne hladať riešenia a kompromisy. Pokiaľ sa stále ľúbite, tak sa to určite dá. Oddeliť domácnosti podľa mňa nie je zrovna najlepšie riešenie, pretože to len odďaluje vyriešenie skutočného problému, a zrejme keby ste sa k sebe vrátili, tak zachvíľu ste v tom istom stave zas. Treba nájsť príčinu a vyriešiť ju. Ono možno ste iba veľmi obaja unavení a nervózni aj z ťažkej finančnej situácie, a potom sa človek z podráždenia poháda už aj pre maličkosť. Možno by vám pomohlo, keby vám maličkú niekto častejšie povaroval a vy by ste si vyšli niekde sami dvaja ako za starých čias. Aj tak ťa Soni veľmi obdivujem, že to zvládaš, aj maličkú, aj prácu a samozrejme celú domácnosť, veď to nie je sranda. Držím ti moc palčeky aby ste to nejako vyriešili. 😉 🙂
Bay, ďakujem moc za rady, veru si tú podprdu odskúšam, ono sa to fakt ťažko takto dopredu kupuje, no ale čo, keď treba tak treba. Ja som vždy bola tá najmenšia veľkosť 70A, teraz som len o máličko väčšia, ale keď sa tebe zväčšili z A/B až na D, tak asi bude lepšie kúpiť tiež väčšiu 😀 Prajem pekný zážitok na uvítaní do života, dúfam, že Miškovi kúpiš za tie peniažky niečo pekné 😉 😀

skybaby
15. okt 2009

ahojte 🙂
wejka ten vtip som uz pocula ale je peeeeerfektny 😀
leni ja mam kupenu tiez len jednu podprdu na kojenie taku lacnu a mne ta predavacka radila kupit si obvod taky ako som mala pred tehu a kosiky a jedno vacsie ako mam teraz, leni tebe sa to uz tiez poriadne krati 🙂

kami tak pekne uvitajte 😉
soni ja si podobne ako lenka myslim ze oddelena domacnost nie je najlepsie riesenie, ak su nejake problemy treba ich radsej skusit vyriest, moc moc vam drzim palce

elis u mna je vsetko ok, len som leniva pisat na konika 😀
dnes ideme na poradnu tak som zvedava co nam povedia, uz mam obcas take tie menstruacne bolesti tak to budu asi ti poslickovia
v sobotu mame tu sestrinu svadbu tak dufam ze este vydrzime 😀
dokonca som si kupila aj spolocenske saty do ktorych sa zmestim, tak po svadbe hodim nejake fotecky 🙂

sisipetka
15. okt 2009

dobre rano kocky,
u nas je tiez skaredo a do toho sa mi absolutne nic nechce - kombinacia hotova na spanie 😖
Sonicka tazko radit, ale tiez by som to neriesila oddelenymi domacnostami - mozete sa este viac vzdialit a cesta spat by bolo velmi narocna. PResne ako pise Lenka, zaklad je komunikacia a skusit sa otvorene porozpravat, co koho trapi a preco vlastne cela situacia vznika. Velakrat je pricinou stres a napatie zo starostlivosti o dieta, domacnost a do toho este praca. Potom chybaju spolocne prezite vzajomne chvile medzi vami a navzajom sa vzdalujete .... Skuste si vecer spolocne sadnut, porozpravat sa, pripadne poziadat niekoho o strazenie malej a vyjst si do spolocnosti - hadam sa vam to podari zlepsit. Avsak musia to chciet obaja...
Kami, Leni s tymi podprdami riadna zaberacka, ze? Ja som zvedava do akeho cisla nabehnem po porode ja 😖 Kamoska mi ma prist ukazat nejaku sportovu kojaciu podprdu, tak nieco poskusam, nacpem tam ponozky pre lepsie pochopenie situacie a mozno si aspon nejaku zadovazim 😀
A ten futbal, to vcera bolo...MM bol tak rozruseny, ze bobikovi krical na brusko gooool a chudacik malicky este hodinu po skonceni futbalu stale kopal futbalove jedenastky 😖 No tatko sa pochlapil a dal mu riadne zabrat....dnes iba mierne kopenka a predychava tu vcerajsiu traumu 😅
Eliska - o Janke nevieme nic, teraz sobotu by mala ist na sestrinu svadbu, ale ked sme boli spolu naposledy na obede, tak hovorila, ze mozno uz svadbu nestihne - tak uvidime, ci sa ohlasi este 2 v 1 alebo uz budu s Barborkou doma ako 1 a 1 🙂

sisipetka
15. okt 2009

no ja napisem o Janke a ona ma predbehne prispevkom este ako 2 v 1 😀

skybaby
15. okt 2009

no veru peti asi sme pisali naraz 🙂

halienka
15. okt 2009

Sky, čože mne, ale tebe sa to už riadne kráti 😀 😀 ja keď budem tak ako ty 38tt, tak po a) budem rada že som to dotiahla až tak ďaleko a prežila som to a po b) tuším budem už robiť všetko preto aby som porodila 😀 😀 už teraz sa ledva šuchcem niekedy, takže za ten mesiac asi budem zrelá na akýkoľvek pôrod 😀 😀 Inak dobre sa zabav na svadbe a bola by sranda keby ťa tak v spoločenských šatách viezli rovno na pôrodnicu 😀 😀
Peti, no veru je to s tými podprdami hotová mačka vo vreci, jednoducho len musíš nejako tipnúť a dúfať, že si sa trafila 😀 Lebo si fakt neviem predstaviť, že by som dodatočne poslala MM aby mi šiel kúpiť podprdu na kojenie 😀 😀 No a vidím že aj tvoj MM ťažko prežíva ten futbal 😀 môj tiež 😀 mne ten včerajší zápas prišiel taký smiešny, veď keby si tí poliaci sami nešlahli ten gól a keby nestáli potom pri nás všetci svätí, že sme nevyfasovali gól mi, tak je to úplne ináč 😀 no ale teraz zase môžme hrať frajerov, že aký sme len skvelí 😀

weja
15. okt 2009

ahojte 🙂
keďže od včera napadlo nových 40 cm snehu, zavialo nám anténu na Chopku a nešiel sever - tzn. ani internet, ani programy... no radosť.... 😖 ale teraz to chvalabohu zase funguje (na chvíľu), tak som tu... 🙂
Sky, tak sa riadne na svadbe ponatriasaj, možno sa ti podarí Barborku troška posúriť a nebudeš musieť čakať na pôrod ešte ďalšie 2-3 týždne... 😉
Soni, držte sa - aj po zdravotnej stránke, aj po tej "rodinnej"... tiež som toho názoru, ako baby, že oddelené domácnosti sú pre tých, ktorí tie problémy riešiť nechcú... málokto vie z takej situácie nájsť potom cestu späť... 😒 takže pokiaľ sa ľúbite, skúste sa o tom veľa rozprávať, budem vám držať palce, nech je to čoskoro už len zlou spomienkou 😉
Bay, za uvítanie do života sú nejaké peniaze??? 😕 fíha, a ja že prečo to má takú účasť 😀
no inak z toho futbalového výsledku bol aj MM viac ako nadšený a hrozne sa bavím na tom, ako ich v médiách dnes od rána oslvaujú ako hrdinov, ktorí si výsledok "ťažko vybojovali" a pritom mali viac šťastia ako rozumu 😀

sisipetka
15. okt 2009

Jani, super ze si sa ozvala a hadam este svadbu stihnes v dobrej nalade a potom sup ho do nemocky 😉
Leni, ja som zaspala po 10 minutach od zacatia zapasu, ale bobik uz bol rozbehnuty na plne kolo. Zobudila som sa az na zaver, ked MM opat vykrikoval od stastia.

Inac, ked boli asi pred 3 rokmi MS vo futbale, tak sme boli zrovna na dovolenke na Krete. Bola tam velka obrazovka, tak vsetci kazdy vecer pozerali. Na izbe sme mali tiez na stene super TV, tak MM pozeral z postele. Ja som sa pri tom snazila spat - akosi to neslo, kedze kazdy gol bol ohodnoteny mocnym gool a skakanim po izbe. Asi tak na 3 zapas uz presla aj moja povestna trpezlivost 😀 a vybuchla som - dospeli sme k dohode, ze ked chce kricat, tak vzdy vybehne na balkon, zavrie za sebou dvere a tam si z duse zakrici 😀 Narehotala som sa pri spanku ako diva, ved nic ine som nevnimala iba: skok z postele, dupot stada koni, tresknutie dveri a zmiernene goool na balkone. Chudaci susedia 😀 To viete, mat doma futbalistu dusou, srdcom i nohami 😎 , ziadna sranda.

V BA snezi 😖 a kamoska mi pred chvilou doniesla bundu na zimu, dufam, ze zapnem - taka je zlata, stale mi po jej tehu nieco pozicia 😉

sisipetka
15. okt 2009

Weji, uz som na teba myslela, ze ci Ta nezavialo 😉

bay
autor
15. okt 2009

Tak sme doma. Moja mama odisl az teraz, takze som si uzila aj spolocnost. Dnesna ucast na vitni bola slaba kedze vonku bol riadny necas a dokonca aj snezilo ☹
Ja som u Dr. dopadla podla ocakavani. Nic nemmozem, len pretrpiet a mozno ta noha aj prestane boliet... 😔
A Misko dostane novu bundicku (Peti, tu co som ti spominala. MK schvalil).
A vcera som si kupila homeopatika na potporu tvorby mlieka. Mliecka sme celkovo mali dost, aj Misko pekne priberal, ale mala som od zaciatku problemy s pravym prsnikom. Akosi tvori menej mlieka (aj je asi o 2 cisla mensi nez druhy, takze vyzeram ako idiot 🤐 Teda ten rozdiel je v case naliatia, pred Misovym jedenim 😀 ) ale posledny tyzden uz skoro nic, len par kvapiek 😔 A tahat to pol roka na jednom prsniku nic moc, plus nechcem riskovat zapal na tom pravom a Miso uz z neho nechcel ani tahat (iba asi 2x do dna som ho ukecala na par tahov - a potom uz nemal co tahat 😔 ) A fakt to zabralo 😵 Mliecko sa vratilo aj na pravu stranu 😵 😵 Tak dufam, ze to tak uz aj ostane aj po vysadeni liecikov 😉

halienka
15. okt 2009

No nám nešla elektrika, takže som sa nemohla ozvať 😝 to je hrúza, len čo začne pršať alebo snežiť všetko vypadáva 😀
Wejka, vy tam už zachvíľu tuším aj lyžovať budete 😀 keď vidím tie zábery v telke, no niekde to už vyzerá ako týždeň pred vianocami 😀 a to ešte nebolo ani všech svätých 😝 😀 ešteže tohto roku nemusím na tie hroby ísť, mám dobrú výhovorku 😀
Peti, no veselo máš s tým tvojim mužom 😀 nuž ale čo, keď tí chlapi majú v mozgu nejaké špeciálne bunky na futbal, musíme to len vydržať 😀
Bay a to som ani nevedela že ťa bolí noha 😕 a to z čoho? Inak s tými homeopatikami, tak to je tiež dobre vedieť, človek nikdy nevie kedy bude niečo také potrebovať, som ani nevedela že také existujú. Aspoň sa zas Miško napapká aj z druhého cecíka 😉 🙂
No ja už budem mať pomaly celú výbavičku pre malú, sa mi to tak zrazu nazbieralo, nejaké veci som si ja pokúpila, v utorok prišla jedna známa s plnou igelitkou vecičiek po dvojičkách dievčatkách a ďalšia z rodiny mi volala, že cez víkend mi tiež nejaké veci donesie, tak už hádam toho budem mať aj moc 😀 😀 Už mi chýbajú len také tie väčšie veci ako kočík, madrac a perinky do postielky, prebaľovacia podložka, nejaké osušky a rýchlozavinovačka 😉 dosť ešte 😀

ellise
15. okt 2009

ahoj holky, musím rychle psát, bo za chvilku spěchám do divadla.

Sky, jsem ráda že si v pořádku, už jsem myslela že jsi v nemocnici, a neboj svadba v sobotu rozhodne, trochu tance a šup do porodnice

Leni, aspoň víš co si máš přát, když se ti někdo ( nejspíš) z rodiny zeptá co by si chtěla, jednomu řekni rychlozavinovačku, jednomu deku.... a budeš mít všechno. Až na tu postýlku, tu si musíš koupit sama.

Soni, je to těžké já vím, stres z práce a z finanací, ale jenak zkuste si o tom promluvit, co každého z vás štve, já doporučuji jestli třeba máte sousedku, aby až malá večer usne, vám ji na půl hodinky pohlídala a vy se bežte projít, jen tak, nemluvte, jen mlčte, užívejte si chvilku s tím druhým. A určitě se hádáte kvůli blbostem, ptákovinám, zkuste o tomhle prostě nemluvit, když narazíte na takové téma, prostě se nadechni a řekni si že to za další hádku nestojí, raději běž umýt nádobí

Jinak u nás taky sněží a to je u nás v tuhle dobu naprosto ojedinělé. Pořád mám letní gumy. A dnes jsem sama doma, MM odjel někam do Prdelákovic, kde je sníh. Vrátí se o půlnoci. Možná.

bay
autor
15. okt 2009

Leni, prave ze netusim z coho ma boli. Zacalo to len obcas 😔 Pri vytoceni nohy. Teraz ma to uz boli skoro stale 😔 . Vraj mozem len studene obklady a nohu v klude (co nehrozi) a zaviazat. No paraaaaada 🙄
No konecne budu funkcne obe mliekarne a bude sa lahsie zamrazovat, kedze sa bude dat viac "nadojit" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
15. okt 2009

Eliška, u nás má ešte každý letné gumy, myslím, že to nikto nečakal, že sa to takto rýchlo zmení. Zatiaľ to tu ide, lebo sneh sa na cestách ihneď topí, je mokrý, takže to zas až také zlé nie je, no niekde v horách kde už aj primŕza je už isto problém. 😝 😀
Bay, tak to je čudné, ani ťa na žiadne vyšetrenie s tým neposlala? Ani ti nepovedala, že čo to asi môže byť? Veď to nie je sranda, čo keď je to zapálená žila 😖 Bože títo doktori! No ale čo sa čudujem, ja keď som mala tiež po potrate problém s nohou, tak ma tiež nikde neposlala, a dala mi troje liekov, jedny na žily, druhú takú masť na to keby to bol natiahnutý sval a ešte čosi, tuším vápnik, že ak je to z nedostatku vápnika 😀 😀 proste to pozichrovala na všetky alternatívy, ale že by ma niekde poslal, to nie. Doteraz vlastne ani neviem čo mi to bolo. 😝 Ale teda mne pomohol na to ten totálny kľud, niekoľko dní som doslova vôbec nechodila, iba na vécko. No to sa tebe teraz s Miškom určite nepodarí.

bay
autor
16. okt 2009

No povedala ze ma moze poslat k ortopedovi, ale ze ani ten mi neda ziadne lieky ked kojim 🙄
A dnes tu nebudem, bo mam doma 12 tyzdnove stena (strazim susedom)
Nadi, dnes sa mi o tebe snivalo a bola z teba pekna tehulka 😉 😀

weja
16. okt 2009

ahojte 🙂
dnes tu budem aj ja len doobedu, lebo na obed nám idú odstaviť elektriku 😝 ako dobre, už som volala MM, nech okolo druhej príde po mňa, šéfka tu nie je, takže si môžem dovoliť zdrhnúť skôr 😀
Bay, no dúfam, že sa to mlieko rozbehne pekne ako má... ozaj je to super, keď existujú všelijaké možnosti, ako tomu pomôcť 😉
dnes tu konečne nesnežíííí ani nefúka... 😵 žeby ticho pred búrkou? 😅 ale hneď je to lepšie... 🙂 dúfam, že sa to už pomaly začne topiť, veď nie je normálne, aby napadlo vyše 50cm snehu, keď je ešte stále lístie na stromoch... 😖
a pozitívna správa - mám recept na medovníčky...!!!! konečne, čo? 😀

weja
16. okt 2009

tak tu je ten recept.... už neviem presne, kto ho chcel, tak ho hodím sem 🙂

MäKKÉ MEDOVNÍČKY

INGREDIENCIE:
- 600 g hladkej múky
- 280 g masla
- 250 g kryštálového cukru (ja dávam práškový, som tak zvyknutá)
- 3 celé vajcia
- 1 malá lyžička škorice
- 1 malá lyžička sódy bikarbóny
- 3-5 polievkových lyžíc medu

Zo všetkých surovín vypracujeme cesto, ktoré si rozdelíme na dve časti. Necháme chvíľu odležať v chladničke, aby trochu stuhlo. Rozvaľkáme a vykrajujeme... Pred pečením ich potrieme rozšľahaným vajíčkom.
Môžme ozdobiť bielkovou polevou alebo orieškom a pod.

Bielková poleva:
- 1 bielok
- 100-150 g práškového cukru
- citrónová šťava
Všetko zmiešame, ak je poleva riedka - pridáme cukor, ak je hustá - po kvapkách citrónovú šťavu....

halienka
16. okt 2009

Dobré ránko babky 🙂 Weji, díky za receptík, už aj si ho píšem. A ty si ho už skúšala? Weji, tak dnes ideš mať celkom dobrý deň, keď ideš zdrhnúť z roboty skôr, čo? Ako dobre to raz za čas padne, že? Inak u nás sneží aj teraz ale taký jemnulinký, možno to cez deň prejde do dažďa. Ja sa tiež dnes chystám do mesta, pokúpiť ďalšie potrebné vecičky a kuknem aj tú podprsenku na kojenie, to som zvedavá čo zoženiem. 😝 😀
Bay, no ono možno nejakú mastičku by si mohla, len keby si vedela, že to zaberie a čo to je. Lebo na niečo pomáha čo najmenej chodiť a na niečo zase práve naopak rozchodiť. No nič, dúfam, že ti to čo najskôr prejde 😉 🙂

skybaby
16. okt 2009

ahojte babulky, tak sme boli vcera na poradni a vobec to nevyzera na porod, som uplne zavreta 😒 ale dobra sprava zasa je ze nemame streptokoka 😉 ale presne ako pise eliska na svadbe to roztocime 😀

weji dakujeme za recept 🙂 mne sa minuly rok celkom medovniky podarili ale vykaslala som sa na polevu

weja
16. okt 2009

Leni, jasné, že je vyskúšaný - ja ich už pečiem podľa tohto receptu asi 3 roky 🙂 aj celej rodine som dala tento recept, už sa nikomu nechce robiť podľa pôvodných receptov a čakať, kým zmäknú 🙂 a keďže tieto sú mäkké ozaj hneď po vytiahnutí z rúry, tak ich netreba robiť v predstihu (čo aspoň mne vyhovuje, lebo typické pre mňa je, že sa vždy spamätávam na poslednú chvíľu 😀 )
Leni, takže ideš vo veľkom nakupovať? ja obchody obchádzam oblúkom, kým sa dá a nič nám netreba, lebo keď chytím nákupnú horúčku, tak amen tma... 😀
Sky, no aspoňže streptokok je už v ťahu... 😉 ja si tiež myslím, že keď sa trošku ponatriasaš, Barborka tu bude raz-dva 🙂

halienka
16. okt 2009

Sky, no tak už ti len ostáva nasadiť všetky možné "recepty" ako sexík, umývanie okien, behanie po schodoch 😀 😀 snáď niečo zaberie. A ešte ani necítiš, že by ti už kleslo bruško? 😅 Vraj to vie tak 2-3 týždne pred pôrodom.
Weji, normálne ma na ne nalákavaš, neviem či ich aj ja tohto roku už neurobím 😀 A vydržia dosť dlho? Nepokazia sa potom trebars za 2 týždne alebo tak? No a do tých obchodov sa už vykopávam týždeň, tiež mi nebolo moc dobre tak som to furt odkladala, ale teraz mi je trochu lepšie, tak si vravím, že by som to mala využiť. Musím už ísť niektoré veci pokúpiť, bo ktovie čo bude za mesiac, to sa možno už nevyhrabem vôbec a nechávať to potom na MM 😝 to by som radšej neriskovala 😀 😀

bay
autor
16. okt 2009

Weji, diky 😉 To su dokonca vhodne aj pre mna. Ziadne kakao, ziadne pernikove korenie 😵 😵
Jani to sme aj my boli v 38tt uplne zastuplovani 😀 😀

skybaby
16. okt 2009

leni mas pravdu, treba tie obchody vybavit co najskor, mne uz sa tieto posledne tyzdne vobec nic nechce 😉
brusko nemam pocit ze by klesalo ... no ved skor ci neskor ta nasa barborka prist musi 😀 😀 😀

weja
16. okt 2009

Leni, no väčšinou ich robím ten posledný týždeň pred Vianocami a v pohode ich chrúmeme ešte aj v polovici januára... ak teda nejaké uniknú pozornosti MM a nezlikviduje ich ešte do Silvestra 😀
Bay a ty ako? zvládaš Miška aj zvieraciu škôlku, čo tam dnes máš? 😉

halienka
16. okt 2009

Sky, ja si tiež myslím 😉 hádam u teba Barborka nezostane navždy, veď určite už tiež bude chcieť vidieť svoju krásnu mamičku 😉 ale verím, že to už chceš čím skôr, ja by som aj teraz už niekedy chcela 😀 😀

bay
autor
16. okt 2009

Jani, neboj, raz vylezie 😉 😀
Leni a to uz ani do prace nemusis 😉 😀
Weji, no veselo mam 😀 Som musela zrusit naplanovany obed, ale inak pohoda. Stenata su vyvrete v kuchyni a dospelce mam spolu s Miskom pri sebe. A Miseno je dnes uplne vzorny. Rano sme spali do 6.30 a v noci sa sice budil ale jedol len o dvanastej, potom vzdy zaspal aj bez mliecka, takze sok maximalny. A dokonca sme si uz stihli zdriemnut nieco cez pol hodku 😵 A teraz trenuje na gauci na hrazdicke. Ale uz len nejake 4 hodky, potom pride kamoska a snad aj susedia po psa 😀 😎 . Stence sa 3 hodky hrali a teraz spia 😀 😀