Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

danka24
11. mar 2009

no ja sa mam vyborne zajtra by som mala nastupit na laparku ale spermijky si to rozmysleli a oplodnili vajicko 😀 a pomohlo sampanske a lalie 😀

bay
autor
11. mar 2009

A co ti na to vlastne povedal Dr. ked si mu volala ze na laparku neprides? A laparka sa moze robit aj cez ms?

bay
autor
11. mar 2009

Idem uz fakt do postele, lebo zosaliem ako sledujem cernocha a jej porodne priznaky. Uz ma dva 😅 Takze sa to bliiiiiiiizi. Hehe. Asi by som mala zacat studovat mudre knizky 😉

halienka
11. mar 2009

Bay, a prečo by som mala rozbíjať okná? 😕 😅
Dani, tak to je super správička 😅 moc moc ti gratulujem 😵 a držím palčeky nech všetko ide hladko ako po masle 😵 juj si mi normálne zlepšila náladu 😀 tu takúto závažnú infošku len tak oznámiš akokeby nič 😀 a odkedy to vieš? 😅 A dobre že si sa vyhla laparke, nie že by sa nedala prežiť, ale zrovna príjemná nie je 😝 Ty si isto tomu svojmu vajíčku povedala: kamaráde, buď pustíš spermijky alebo ideme na laparku! A tak sa zľaklo 😀 😀

danka24
11. mar 2009

leni dakujem viem to od vcera.. presne som mu pekne dohovarala.. 😉

bay
autor
11. mar 2009

Leni, aby ludia kupovali okna 😉

danka24
11. mar 2009

bay dobre ranko 😀

bay
autor
11. mar 2009

Diky 😀 Len by to chcelo na ranajky obedik... 😉

halienka
11. mar 2009

Bay, vidíš to ma nenapadlo, to je konštruktívny nápad 😀 😀 navrhnem riaditeľovi 😀

bay
autor
11. mar 2009

No jasne, ked zas pride, ze malo predavate, tak mas zlepsovaci navrh 😀 😀 😀

halienka
11. mar 2009

Keď nechce povoliť aby sme dávali zľavy, tak už nám ani iné riešenie nezostáva 😀

mery.maja
11. mar 2009

Ahojte 😵

ako sa mi tu mate,mam chvilku cas tak som sa sem prisla pozriet.Bay pozerala som si fotecky zo sona-kraaasne 😵 este neviete ci to bude holka alebo chlapcek??ale je to jedno hlavne nech je zdravucke a vsetko az do konca v poriadku 😉

A ake su tu este novinky??

bay
autor
11. mar 2009

Ahoj Mery, nevieme, ale snad sa dozvieme skor ako vy 😉 😀 😵 No neviem ci by to MK rozdychal nevediet to az do porodu 😅 On uz sa vypytuje od 6tt a aj u psov to chcel zistovat 😀

m311293
11. mar 2009

zdravím všechny vykecávačky 🙂

danka, super zpráva, takhle uprostřed týdne, držím palečky

bay, ty a tvoje sny, to je kapitola sama pro sebe, jinak ale ten nápad s těmi okny má jednu vadu, lidi si to nechají nejspíš zasklít, je to levnějšé než plastové okno. Lenka by měla lobbovat, u stavebních družstev a domovních důvěrníků aby zateplovali paneláky, a dávali nové plastové okna.

bay
autor
11. mar 2009

Podla mna sa im oplati dat plastaky, ved poistovne zaplatia 😀 😀 😀
Tak mne sa dnes podarilo pokazit internet na firemnom kompe a uz hodku volam s helpdeskom. To bude ucet 😀 😀 Este ze to plati firma 😵

halienka
11. mar 2009

Ahoj Maji, a ty sa ako držíš? Ako ide mamičkovanie 😉 ? A čo prvý synček tvojho muža, ako to prežíva že má bračeka?
Eliška, aj mňa to napadlo s tým zasklievaním, to by som musela ten kameň hodiť tak aby som uvalila aj kus rámu 😀 A na velké zákazky my moc nemáme podmienky, takže také nám veru nehrozia. My len tak najradšej novostavby, domy a byty. 😝 A ty ako to že píšeš? Šéf je na maródke? 😅

zlato115
11. mar 2009

Ahojte som v práci a náhodou som na vás klikla, možem sa pridat?

m311293
11. mar 2009

kdepak leni jsem už doma, a já bych z práce stejně nepsala, bo u nás probíhá vyhledávací akce, kdo nejvíc času tráví na internetu, dnes byl u mně šéf že jsem v horní části seznamu a dělá to asi 10 hodin měsíčně, na to jsem mu vysvětlila, že tam chodím kvůli slovníku překládat z němčiny a pak o polední pauze, tak řekl že to neřeší, ale i tak tam nebudu chodit ani v poledne, kdo to má pořád poslouchat a tyk oni hledají nějaké důvody, koho by vyhodily.

zlato přidej se!

zlato115
11. mar 2009

m, tak to je teda fakt pekné od nich... 😕 Ja teraz bývam v Čechách 😉 ...

halienka
11. mar 2009

Eliška, že 10 hodín mesačne 😕 , no my máme net spustený stále, čiže 8 hod. denne 😀 ja viem, že ty máš trochu inú robotu, ale aj tťak mi to príde uhodené, že ešte aj 10 hodín sa mu zdá moc. Veď tak nech vám zruší komplet internet na firme a nebude tam chodiť nikto a bude. Tak načo vám dal pripojenie a teraz buzeruje aj za pár hodín? 😖
Zlatko vitaj medzi nami 🙂

zlato115
11. mar 2009

dakujééém 😉 Ty by si mu povedala svoje, halienka čo? 😀

halienka
11. mar 2009

Zlatko, to ja som len taká odvážna takto, ale keby som bola na Eliškinom mieste asi by som tiež nepípla 😝 . To vieš, pokiaľ sa mne nejedná o krk, tak to sa mi dobre rozkrikuje 😀 Je to blbá situácia teraz v tých zamestnaniach.
A veru napadlo ma, že kladno je tuším v čechách, ale ja som taký zemepisný antitalent, tak som nechcela nič vravieť 😀 si sa privydala? 😅

zlato115
11. mar 2009

ja tieš zemepis nemusím 😝 Nie, manžel tu hraje futbal dostal tu zmluvu, takže sme tu na prechodnú dobu, ako kolotočiari 😀

halienka
11. mar 2009

No to máte pestré takto sa sťahovať 😉 a ako si si privykla? Dobre sa ti tam býva?

zlato115
11. mar 2009

To hej, ale tak ja dúfam, že dalšie velké stahovanie bude už domov do nášho nového domčeku...no tak zvykla som si, ale už sa teším zase domenko, už sme tu 4roky a už to je dost, ale ešte asi rok nás čaká 😔

halienka
11. mar 2009

No jo, doma je len doma, si ani neviem predstaviť, že by som bývala tak ďaleko od blízkych. Ale človek si zvykne, keď mu nič iné nezostáva 😉 . A snažilkujete už dlho?

bay
autor
11. mar 2009

Babky, pouzivate niektora mozillu??? Mne sa na firemnom kompe pokazil explorer, co sa tesim, bo nemozem uz vobec robit, ale za trest mi nainstalovali mozillu. Cele to trvalo len asi dve hodky 😀 😀 😀

zlato115
11. mar 2009

presne ako si povedala, ja som bola v depke prvého pol roka, ale potom sme si našli známich a už to bolo lepšie, zozačiatku som nepracovala, takže som chodila stále domov asi 2krát za mesiac 😀 ale teraz ked už pracujem, tak sa nedostanem tak často, to som doma raz za 3 mesiace 😔 Snažíme sa od júla... 😒

skybaby
11. mar 2009

caute 🙂 fuha tu je dnes aka ziva debata 😉

m311293
11. mar 2009

zlatko a kde máš ten svůj domov? a ten tvůj hraje za kladno? a to hraje první ligu nebo gambrinus ligu? já jen abych byla v obraze, fotbal moc nesleduji, tak bych mohla začít. A zse bych měla o tému víc na pokec s Vladom, že leni? 😀 😀

no dnes tady s vámi moc nepobudu , je středa, a to znamená teplá večeře a divadlo. dnes bude rychlovky, maso na houbách, ale už jsem tak lenošná, že už si v Bille kupuji to ktájené. A koukám na spektru jak vaří Nigella a mám hlad.