Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

barboreta
6. máj 2009

bay nádherné fotky zo sona úžasné 😵 😵

sisipetka
6. máj 2009

ahojky, tak uz som tu aj ja na chvilu.
Cez den mi bolo desne, ale vybehala som vsetko co som potrebovala. Viete si predstavit zensku v aute, vonku kosa ako v ruskom filme a ona otvorene okno dokoran na pristavnom moste 😖 Tak to som bola ja aj so svojou nevolnostou 😀 😀
Barbi, tak dufajme, ze uz mrska nepride. Aj ja som ju mala nepravidelnu, kocky by ti tu vedeli rozpravat o mojej eletenej mrche 😠
Leni, tak s tou nohou ziadna sranda - vystrelena v lufte drzala a drzala - vydrzala az do konca 😀
Eliska, tak MM sa nezaprie....ti chlapi su hrozni, mna vcera vecer tak vytocil, lebo som si nechala pred nosom ujst vytah a on musel s tym tazkym nakupom stat na chodbe o par sekund dlhsie-- chudacika, hrozne ho boleli prstiky 😖 😝
Bay, Misko je krasavec - myslim, ze sa tu nase kocenky o neho este pobiju. Alebo zeby buduce svokricky 😀

bay
autor
6. máj 2009

Dakujeme za pochvaly 😵 😀 bude zo mna pysna mamina ak uz nie som 😀
Peti, viem si ta predstavit v tom aute, ja som tak jazdila januar a februar 😀

weja
6. máj 2009

Bay, fotky su uzasne... 🙂 ale este uzasnejsi je Misko 😵 krasne babo.... a na to, ze si ho nechala o hlade, vyzeral celkom kludny 😀
no kontrola na obed odisla a dopadli sme dobre... 😵 bola to sice len vnutropodnikova kontrola, ale sefka by nas zozrala, keby bolo cosi zle... 😝 co sa tyka toho, co kontrolovali - no co vam budem hovorit - podla mna su to uuuuplne zbytocne funkcie, pretoze kontroluju napr. ci dodrziavame ich nariadenia a smernice, ci zbytocne vela nenakupujeme, ci mame dolozene vsetky doklady atd., atd. 🙄 ale najlepsie na tom je, ze oni kontroluju este aj sami seba navzajom, ze ako skontrolovali jednotlive useky... 😅 to su take tie "uzitocne" povolania... 😖
tak pa zatial, idem zehlit... 😝

bay
autor
6. máj 2009

juchuuuuuuuuu. Kazdy kontroluje kazdeho a vlastne sami seba 😠

barboreta
6. máj 2009

Kočky.Prajem Vám pekný večer.Idem žehliť,pozerať panelák a ako som prežil...zajtra sa ozvem pá

bay
autor
6. máj 2009

Tak a my mame za sebou navstevu buducej babky 😉 😀 sa tesila z CD 😀 😀

bay
autor
6. máj 2009

Idem strihat inzeraty, nech mam cez vikend co vylepovat... 😉 papa

halienka
6. máj 2009

No babky, kým sa ja dostanem k PC tak všetky zdúchnete. U nás je to teraz ťažké, lebo keď je tu švagriná aj s frajerom tak aj oni okupuju naše PC a tým pádom mám večer minimálnu šancu sa sem dostať. Ešteže aspoň v tej robote sa viac dostanem 😀
Peti, nemyslím to zle, ale ja som tak rada že ti je tiež tak zle 😀 😀 😀 veď to je známka toho, že sa všetko dobre vyvíja, takže myslím že ani doktora na potvrdenie nepotrebuješ 😀 Som si ťa úplne predstavila v tom aute 😀 😀
Weji, no chvalabohu že už máte po kontrole, ja to poznám také zbytočné kontroly, raz sme mali kontrolu iso ktorá kontrolovala tuším niečo také ako dodržiavanie podmienok na pracivisku pre zamestnancov, fakt už neviem presne ako sa to volalo, ale išlo o to že chlapík sa ma pýtal ako som spokojná s prácou, či mi neprideľujú príliš veľa práce, či sa cítim dostatočne ohodnotená atď. 😀 což by bolo fajn akurát že pri tom všetkom mi stál oproti aj šéf a teraz povedz niečo 😀 😀 všetci sme boli sakra spokojní zo všetkým 😀 😀 😀
Barboretka, to je fajn že sa cítiš už lepšie, neboj, ono to postupne bude stále lepšie. Len sa prosím moc neupínaj na tú mrchu, ako Peťka vravela, lepšie je to nejako vypustiť z hlavy, lebo čím viac sa človek snaží tým menej to akosi ide. Držkám palčeky aby to čo najskôr vyšlo 😉 🙂
Eliška čo robkáš? U nás je teraz to tvoje "vysnívané" počasíčko, prší už v kuse niekolko hodín a keď som prišla domov tak si vravím, toto je na deku a knižku, a MM ešte aj zakúril v krbe, takže atmoška dokonalá 😉 🙂

bay
autor
6. máj 2009

No tazke to mas takto bojovat o PC, esteze nemusis bojovat aj s kocurom 😀 😀 😀
Ja som dnes bola pozriet svokrynho kocura (ona je na chate) a potrebovala som si pozicat taky ponorny rucny mixer. No cica uz tyzden doma sama (krmena je MK ale akosi nema ludsky kontakt) tak dnes kocur uznal aj mna za osobu hodnu na obtieranie a pradenie. Inak sa nemame radi 😅 😀 😀 😀 tak som ho laktom trosku poskrabkala medzi lopatkami, zobrala mixer a mazala rychlo domov do kupelky 😅 😅 ale stihla som 😉 ani som sa nevyhodila, ani oci neopuchli, iba co ma steklilo (simralo by bol lepsi vyraz) v nose 😎 ale fakt to bola rychlo akcia, bo po tom prechladnuti som nachylnejsia na alergeny 😅
Bo ked vylezim prechladnutie tak mam potom tri dni desnu alergiu a potom uz klud. Nastastie 😵 len som zvedava ako JA budem rodit na konci augusta, ked kvitnu tie moje paliny 😠 😠 😠 nebudem vediet co skor ci tlacit ci smrkat 😀 😀 😀 alebo maleho proste vykychnem 😀 😀
Tak krb mi v tomto byte chyba 😔

m311293
6. máj 2009

ahoj holky

Leni byla jsem na zkoušce. Mně nejvíc štve to že jsem od kolegyně koupila nádherný salát, že udělám noky s vajíčkem a salátem. Tomáš je sice nejí , sale ze včera mu zůstala koprovka, já trochu ale MM je má rád. A jak jsme přišla domů, tak jsem byla vytočená, že jsme zahlásila že mně bolí hlava a lehla si. V domě ani kousek chleba, plný odpaďák, bordel a já mám jít vařit jeho oblíbené jídlo. Proč? ......Vzhledem k tomu že zítra jede chlastat tak špatně mu není aby nemohl 100 m do obchodu. ...Pak jsem odešla do divadla a když jsem se vrátila tak vyklízela Marťa myčku. Jedli asi koprovku....ani jsem na chlapa nepromluvila bo kdybych mu měla něco říct tak se asi neudržím....
Bay, neboj já tvému miškovi tvhýní nebudu...ale je to hezkej klučík.
Leni a tady nazaprší a nezaprší. a zítra už má být zase hezky.

danka24
6. máj 2009

dobry veceeer nespiiimeeeeee

weja
7. máj 2009

dobre ranko, dnes som prvaaaa...??? 😵
Leni, tak ty si mala vcera pohodovy vecer 😵 ozaj a v robote kedy oznamis, ze si tehu? 🙂 zatial este nie je nikomu podozrivy tvoj obcasny zeleny nadych? 😀 😉

Bay, ty si alergicka na macky? 😕 a psy ti nevadia... to je zvlastne, ja som myslela, ze tieto zvieracie alergie su nejako poprepajane... 😕

Elis, no mas to tazke s tym tvojim chlapom... 😒 a nepomohlo by, keby si mu jednoducho "polopatisticky" povedala, co ma doma urobit? lebo u nas funguje iba to, sam od seba sa MM len malokedy domysli... 😅

sisipetka
7. máj 2009

dobre ranko kocky,
Leni, to je ok, ze si rada, ze mi je zle....aj ja som rada, ze ti je zle 😀
Weji, tak ta kontrola stala za to - vsetci skontrolovali vsetko a spokojne odisli skontrolovany skontrolovat dalsiu kontrolu....bleee, to je komplikovane 😅
Bay aky inzerat ides vylepovat? Predavas steniatka? Alebo uz Miska zenis po vcerajsich lichotkach 😀 😵
Eliska s tym tvojim chlapom uz asi nikto nepohne, ze? Verim, ze ta to stve, ale chce to klud - cim menej rozculovania, tym krasnejsia dlhsie ostanes 🙂
U nas doma nic nove, iba som od 4tej hore 😝 Do nedele mame hafana, tak som si dala za ulohu ho naucit pochopit slovicko "babo", aby ked maly pride na svet, tak boli kamosi a nekradol mu hracky ci dudliky z postielky. Tak si viete predstavit, ked mu 10 x denne ukazujem na brucho a hovorm ako sisnuta "babo" "babo" "babo" - a on chudacik myka tou hlavickou s vypulenym ocami, ze ci nie som nahodou chora 😀

evitkamalicka
7. máj 2009

Dobre ranko vsetkym

halienka
7. máj 2009

Ahojte babky 😉 🙂 Dani, čo ty nespíš? Sa ti nechce? 😅 Ja by som chrápala celý deň 😀 Ale je pravda že ekď lahnem do postele, tak mi to tiež nie vždy ide, akosi sa prevraciam hore dole, kým zaberiem a ráno o pol piatej som už hore a zas sa prevraciam hodinu a potom zaspím keď treba stávať 😀
Eliška, si viem živo predstaviť ako ťa naštval ten tvoj chlap, fakticky na nich niekedy nezaberá nič iné len im to normálne rano povedať akoby nič: dnes choď nakúpiť, tu máš lístok a umy riady atď. 😀 Bo keď im to človek nepovie tak oni sa na to vyprdnú, šak majú otroka ktorý to urobí, že? 😀 😝
Weji, kolega s ktorým robím na pobočke už vie že som tehu, to vieš že by som ten zelený ksicht každé ráno neviem ako vysvetlovala 😀 ale teda je poučený nech si to zatiaľ nechá pre saba a je zlatý, aj prevzal za mňa preberanie tovaru vo štvrtok, nemusím skoro vstávať a vláčiť sa s balíkmi. No a ostatným na centrále v Trenčíne poviem keď ukončím ten tretí mesiac, takže cca za 3 týždne. A potom budem z toho čerpať maximálne výhody: napr. pán riaditeľ, ja teraz veľmi rýchlo vybuchnem, neotravujte ma furt tými nezmyselnými telefonátmi 😀 😀
Peti, no na tých tvojich príhodách sa vždy nasmejem 😀 že učím psa pochopiť slovo bábo 😀 😀 si viem úplne živo predstaviť tie jeho vytreštené oči 😀 😀 Prajem veľa trpezlivosti, snáď to pochopí, ale predpokladám že až keď to bábo bude na svete 😀

halienka
7. máj 2009

Evitka dobré ránko aj tebe aj Adamkovi 😉 a Bayka nám ešte chrápe? 😀 😀

skybaby
7. máj 2009

ahojte 🙂 boze ja len pracujem a pracujem a vobec vas nestiham, ale vidim ze sa vsetky mate super 😀

halienka
7. máj 2009

Sky, dúfam, že aj ty sa máš super 😉 🙂 a kroť sa v tej práci 😉

weja
7. máj 2009

Leni, tak to je super, ze kolega je taky chapavy... 🙂 vidis to, a ani si ho nemusela prosit o to preberanie tovaru, domyslel sa sam... sikovny chlapec 😀
Sky, ja tiez docitavam vacsinou az vecer 😅 no dnes este ako-tak stiham, ani sefka tu nie je, takze pracovne tempo vyrazne polavilo 😀

halienka
7. máj 2009

Weji, mačka je fuč, myši majú raj, čo? 😀 Treba si to užiť kým je preč veru 😝 veď si aj po tej kontrole zaslúžite 😉

bay
autor
7. máj 2009

Ahojky, nejak mi rano nefungoval konik 😢 😢 😢 😢 tak som zalahla do postele ze co budem robit 😀 😀 😀 a teraz sa chystam k Dr. ukoncit PN a cestou sa napapam u Freda 😵
Peti, najprv sa musim zbavit steniat, Misko ma cas par rokov 😀 😀 😀

bay
autor
7. máj 2009

Tak sme spat a vy ma bojkotujete? Ked tu niesom, vypisujete a ked uz som tu tak ani riadok 😢 tak ja si idem dat zmrzku a polejem si ju cokoladou a s vami sa nerozdelim!!!! 😝 😀 😀 😀 😀

weja
7. máj 2009

ja som bola na obede... mali sme vyprazany karfiol, to ja mooozem... 😵 Bay, ale aj ta zmrzka by celkom bodla 😀

bay
autor
7. máj 2009

Tak pod 😉 😀 nalozim ti 😉

halienka
7. máj 2009

Bay, čauko, no vidíš ako sa obchádzame 😀 no ale ak dáš aj mne z tej zmrzky, tak kašlem aj na robotu a sadám na vlak a idem 😀 😀

bay
autor
7. máj 2009

tak pod, este nejaka ostala. jedna jahodova a dve smotanove 😀 😀

halienka
7. máj 2009

no ja okrem banánovej môžem hocijakú 😀 😀 a jahodová so smotanovou v kombinácii, mňááám 😀 😀

bay
autor
7. máj 2009

Bananova? 😒 No u nas v zmrzlinarni mali minule ze mojito zmrzlina, ale nemali sme s MK odvahu ju vyskusat 😅 😀

halienka
7. máj 2009

tak o takej som ani ja ešte nepočula a tiež som neni ten typ čo moc experimentuje 😝 nebodaj by mohol môj experiment skončiť na vécku a to by som nerada 😝 😀