Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

nada.hope
11. aug 2009

Jani to je super, ze je vsetko oka, len nech to tak pekne krasne pokracuje dalej 😵 😵 😵

ellise
11. aug 2009

ahoj holky, ani nevím co mám napsat, bo bych toho chtěla tolik napsat, že kdybych se rozepsala, tak napíšu jednu stránku. A až tak se mi nechce. mně se vlastně nic nechce. Ani psát se mi vlastně nechce, ani sedět a nic nedělat se mi nechce. Tohle je vrcholm lenosti.
Tak vám popřeji hezký den 😀

skybaby
11. aug 2009

nadka super ze to tak dobre zvladate 😉
pozehlene nemam ani ja takze aj ku mne moze niekto skocit
inak dobra otazka ze co mozeme vyhrat 😀 bay tu ale cely den nebola?????

nada.hope
11. aug 2009

Eliska, len pekne pis, mas rezervovanu celu stranku 😉

bay
autor
11. aug 2009

Nadi diky 😉 Drepy robim k malej stale, akurat co mi stvrdne brucho alebo sa maly natlaci na brusnu stenu 😅 a davam denne horucu sprchu alebo kupel az som ako racik 😉 Aj chlapa znasilnujem, aj po schodoch beham, ani pikantne nezabralo, takze maly sa vyhnat nenecha a ostava u maminky 😀 😀
Elis, kludne sa rozpis 😉
Jani super ze je vsetko ok.

Tak u nas prsi a hrmi a tak ma cernoch panicky strach, takze sa venujem jej len aby mi nesakala po Miskovi, bo 10kg by nemusel vydrzat 😅 Amberkyne 4 kg sa daju zvladat 😉

K dazdovym basnickam:
Kvap kvap kvapka kvapká asi bude zo mna psychopatka 😀

sisipetka
11. aug 2009

kocky este som tu....
Ja mam na zehlenie MM, ale toho vam nepoziciam 😀
Eliska, ta tvoja lenivost je uplne ze super - ved si zvladla 4 riadky 😉
Jani,je mile ze Barborka poslucha a tvoje nakupy su zatial v norme, kym ti to nebude vypadavat zo skrin 😀
Nadi, super, ze malinka to zvlada a neboj urcite je stastna, ked prides domenko. A inac aj ja zaskakujem kolegynu, co je na 2 tyzdne na dovolenke - takze sa vobec nenudim 😖
Kami, ja som ti hovorila, ze mne nic nepomohlo....hlavne, ze Miska citis, to je zaklad 😉 A myslim, ze ta s Lenkou prijmeme do kolektivu basnickych criev - ty budes zaverecna bodka 😀

sisipetka
11. aug 2009

...este mi k tej zaverecnej bodke basnickeho creva napadlo ... neboj nemyslela som tym konecnik 😀 😀 😀

bay
autor
11. aug 2009

Peti, no kym si to nenapisala, tak mi to ani nenapadlo 😀 😀 😀
No maleho je uz tazke necitit, bo sa tam fakt uz nevojde a kazdy mikro pohyb nie len citit ale aj riadne vidiet 😀 😀

A aby ste si nemysleli ze dnesok, ked bol MK na sluzobke bol uplne bez nehod (cely den som sikovna a furt mi nieco pada z ruk, atd, ale to nie je nic neobvykle) Ale ked som varila, tak som neodhadla svoju velkost a oprela si brusko o panvicu. Jasne ze bola na ohni a pekne palila 😠 Ale nie je to az taka kriza, trosku zacervenana koza, bez pluzgierov a snad aj bez jazvy 😅 No sikulka som. Ale to predsa viete uz davno 😉

bay
autor
12. aug 2009

Dobre ranko, stale v jednom kuse 😉
Aj ked od vcera vecera obcas pocitujem take jemne ms bolesti. No ale ze mi ta bolest voooobec nechybala 😠 😠 Inak ziadne zmeny 😎

danka24
12. aug 2009

ahojte
bay takze poslickovia pracuju to je dobre.. takze do konca tyzdna rodis hej ? 😀

halienka
12. aug 2009

Dobré ránko babky 🙂 vy ste to tu včera večer ešte roztočili pozerám 😀 Eliška, na to ako veľmi si bola lenivá aj to si celkom dosť napísala 😀 Vďaka bohu aj za to, aspoň vieme že žiješ 😀 veď keď už nebudeš lenivá tak to pekne všetko dopíšeš, to čo si chcela, a vôbec nevadí že to bude román na 3 strany 😉 veď aj ja niekedy keď začnem tak nie je tomu konca kraja 😀
Sky, gratulujem k výborným výsledkom, len sa pekne takto držkajte ďalej 😉 Ešte 10 tt a už budeš vymýšľať spôsoby ako Bay, že ako maličkú dostať čím skôr von 😀
Bay, žeby to už išlo? No uvidíme čo bude do večera 😉 či sa bolesti nezosilnia a neprejdú do kontrakcií 😉
Inak tá básnická bodka za našou básničkou o tej psychopatke bola super 😀 😀 Ozaj poznáte tú hru o písaní básničiek, tak že píšu viacerí, každý dostane, pás papiera a začína tým že napíše jeden verš - čiže 2 riadky. Potom papierik ohne tak aby ten prvý riadok nebolo vidno a podá vedľa sediacemi. Ten si prečíta ten druhý riadok a musí naň vymyslieť rým. Tiež načne ďalší riadok, papierik zroluje ďalej tak aby zas nebolo vidno nič len ten jeho načatý jeden riadok a posunie ďalšiemu a ten zas musí dopísať rým a načať ďalší. A tak sa to posúva a dopisuje až pokým nie je celý papierik zaplnený až do konca. Keďže každý začínal jeden papierik a boli ste napr. štyria, tak vám vzniknú 4 básničky, ktoré ale nikto nevidel celé a až na konci sa papieriky rozmotajú a čítajú nahlas celé básničky. No a to si píšte že sú to také hlášky, že sa budete na tom rehotať dve hodiny. Je to taká spoločenská hra pre dospelých 😀 To ma len tak mimochodom napadlo 😀
Ja som sa dnes konečne dobre vyspala, tak idem čo to požehliť - ale len sebe, prepáčte 😀 budem rada ak zvládnem tú svoju kopu 😀

bay
autor
12. aug 2009

Leni, neviem ci by som takouto hrou zaujala na naasej party... U nas skor flasa 😀 😀

Dani kiez by 🙄

weja
12. aug 2009

ahojte 🙂
Bay, no snaž sa, 16.8. je tu coby-dup, chceme s Naďkou vyhrať 😀 a ozaj neviem, čo je v stávke... 😕 výherkyňa príde na pol dňa pokočíkovať 😀
Sky, super, že je všetko ok... a kľudne nakupuj, kým sa vládzeš hýbať... 😉
aj ja musím dnes žehliť... 😝 ešteže dnes nie je moc teplo, to by ma kleplo... 😝

bay
autor
12. aug 2009

Ja mam v plane tiez dnes skusit zehlenie. Tak uvidim ake to bude mat nasledky 😅
Weji, no ja by som kludne spravila radost aj bratrancovi (ten tipoval dnesok 😀 )

No cim skor to bude, tak by sme prip este s malym mohli aj do Raja, nech sa vyhnem schodom a zacneme s turami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
12. aug 2009

Bay, pri tej hre nie sú vylúčené sprosté slová atď., takže ver tomu že by ste sa pobavili 😉 😀
Ja už som dožehlila a v práčke sa perie ďalšie, bože to je furt dookola 😝 😀

weja
12. aug 2009

Bay, ty si nedáš pokoj s tými túrami 😀
Leni, mi hovor o tom žehlení - zakaždým si hovorím, keď pri žehlení strávim 2-3 hodiny, že nabudúce si už nenechám toľko prádla naraz... lenže potom operiem jednu práčku a to si hovorím, že sa mi neoplatí kvôli tomu zapínať žehličku... potom operiem druhú, tretiu... a som zasa tam, kde som nechcela byť... 😀 😝

bay
autor
12. aug 2009

No ja radsej zehlim 2-3hodky raz za mesiac nez kazdy tyzden co i len pol hodky...

sisipetka
12. aug 2009

Ahojky kocky,
zacnem stavkou - co keby bol v hre Misko ako nastavajuci zat, pre svokru vyherkynu 😀
Leni, take listocky v podobnom duchu sme hravali za mladsich cias, ale teraz by boli asi aj trojzmyselne 😉
U nas nic nove, rano som tlacila do seba zavarane marhule, potrebujem sa do... - to viete, male mi tlaci na creva a ono to boli a boli. Ale jest prestat nemozem 😝 Moj maly futbalista 😉

bay
autor
12. aug 2009

Tak toto teda nie!!! O mojho syna sa hrat nebude 😠 😠
Nech sa onho bambulky pobiju ked podrastu, ale nebude prvou cenou v tipovacej sutazi 😝

sisipetka
12. aug 2009

Kami 😀

skybaby
12. aug 2009

ale bayyyyyy mne sa ten petkin napad paci, horsie by bolo kebyze vyhra petka a z jej fazulky sa vykluje chlapec ... myslim ze take sobase u nas nie su povolene 😀 😀 😀
no ja som doprala tak idem vyvesit

bay
autor
12. aug 2009

Ja som dozehlila. Zvladla som 8 kosiel 😝 a na zvysok kaslem 😠 😠

bay
autor
12. aug 2009

No ja mi jasne ze o takeho fesaka je zaujem, takze zmente datumy na co najskorsie 😀 😀 😀 😀 😀

sisipetka
12. aug 2009

uz mam po obede, dali sme si cinu 😉 Len v poslednej dobe zanechavam viac ako som bola zvyknuta. Nezmesti sa to do bruska 😖
...Kami, ja trvam na 20.8. - ale nemusim sa obavat, ja si myslim, ze budeme mat chlapca a prepac, tvojho fesaka asi nebudeme chciet 😀

bay
autor
12. aug 2009

Aby si nezmenila nazor ked ti zacne vodit tie priserne zenske domov 😀 😀 😀
Peti, ja som prepchata uz z detskych porcii 😅 😀

bay
autor
12. aug 2009

Dnes vsetky makate?
Ja uz som aj povysavala.... 😖

halienka
12. aug 2009

No aj ja som už v robote 😝 ale vraj je tu dnes kľud, tak dúfam, že to tak vydrží až do fajrontu 😀
Peti, aj ja už jem menej, kdeže to má na tie 3 prvé mesiace, čo som ja vtedy požrala, no hrúza. Ale nerobím si výčitky, veď keby fazulka chcela, tak som hladná, no nie? Papám koľko žalúdok pýta a hádam to stačí 😉
Bay, a okná si už umývala? To je vraj zaručený spôsob ako urýchliť pôrod 😀 😀

bay
autor
12. aug 2009

Leni, blaznis? Ved kazdy den prsi 😠 😠 by ma vecer vystrelo!!! Takze by to asi malo efekt, ale sla by som CS aby zachranili aspon dieta 😀 😀 😀

bay
autor
12. aug 2009

A kolko ich treba umyt aby to zabralo??? 😅

sisipetka
12. aug 2009

Kami, skus tie okna. Len tak pre paradu, nie pre krasu 😉
Leni, ved to, ja uz mam pocit, ze puknem a to som skoro nic nezjedla. A tym, ze cely den sedim v kancli, tak brucho vecer ma co robit, aby to predychalo.
Kami, tvoje detske porcie su ok, ved uz by to slo asi usami - ked Misko zabera cely pribytok.
Weji a Ty si kde zmizla, ved vyplaty su rozdane 😉