Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
29. jan 2009

njn. Si to uzivam, len teraz zvazujem, ci si idem pospat 😅 😀

maso
29. jan 2009

Ahojte babule, zase zanedbavam konika ... ale kazdy tyzden mame nejaku navstevu a kazdy den chodim s malym von, niekedy aj na dve hodiny, pri tom domacnost (MM som odbremenila od vsetkych domacich prac a zatial chvalabohu zvladam vsetko!) ... no ale dost bolo vyhovarania 😅 ... dnes sme boli v poradni a maly ma 5,5kg a 60cm, aj sa na nas uz usmieva a buduci tyzden ideme na ukazkovu hodinu anglictiny pre maleho 😵 tak som zvedava. Inak sme v pohode, mne treba zhodit este 2kg a som na vahe ako pred otehotnenim. Zdravi sme a maly poslucha 😵 😵
Co nove tu?
Bay, ako sa mas? Co brusko? Resp. co malicke v tvojom brusku? 😵

bay
autor
29. jan 2009

Zuzi, to je fajn, ze si to takto spolu uzivate... Z Branka je uz kus chlapa 😵
U nas snad dobre. Zle mi je, brusko rastie, prsia bolia, tak asik ok 😅 😵

maso
29. jan 2009

No Kami, vychutnavaj aj taketo zle veci, znamena to, ze vsetko napreduje ako ma. Raz budes na tie krusne chvile pocas tehu spominat s usmevom 😉
Aj si pribrala?

bay
autor
29. jan 2009

Vsak ja sa z toho tesim. Teda ked zrovna visim nad misou, tak stastne nevyzeram,.... ale to je detajl 😀 😀
Ked som sa vazila min tyzden u kamarata (my vahu nemame) tak som mala rovnaku vahu ako pred tehu, takze zatial nic 😕

halienka
29. jan 2009

Hojte babky 🙂 Zuzi, no zdá sa že máš úplne ukážkové mamičkovanie 😅 A to prosím ťa sa učia už také malé bábatka po anglicky? 😕
Bay, no ak to budeš mať tak ako ja tak začneš priberať práve vtedy keď už nebudeš potrebovať tak často jesť - je to paradox ale u mňa to tak bolo. Keď som žrala ako lev tak nič, a keď už o polovicu menej tak začali tie kilá letieť hore až mi to dych vyrážalo 😀

bay
autor
29. jan 2009

Tak take nejake oblecko ako ma Branko na piatej fotecke mame aj my 😀 😀 😵 😵 😵 😵
Leni, to zacnem jest menej???? 😀 😀 😀 A kedy??????

halienka
29. jan 2009

No neviem ako ty ale ja som jedávala 9 - 10 x denne. Potom sa to okolo toho 14 tt začalo zmierňovať a už mi stačilo len 5-6 x denne. 🙂

m311293
29. jan 2009

ahoj holky, jdu si vás přečíst a hned jsem zpátky

bay
autor
29. jan 2009

No ja jem tiez asi 100krat denne 😀 😀

m311293
29. jan 2009

zas tak moc jste toho nenapsali,

dnes se loučila kolega, donesl zákusky,dala jsem si věneček a punčový řez, ty já miluji, takže noje dnešní menu bylo: jogurt, zákusky, palačinky, ovoce......sama slaďárna, takže jsem si na večeři koupila pikantní pomazánka a prokládám to brambůrkama..... mně bude špatně....

včera večer už nebyl čas psát, přišla jsem ze zkoušky ve čtvrt na 11

zuzi, zdá se že branko pěkně roste, do půl roku by dítě mělo zdvojnásobit svoji porodní váhu, ale myslím že jemu se to povede dřív. A docela by mně zajímalo jak takové děti učí angličtinu

maso
29. jan 2009

Take dupacky "Lubim ocka" sa tu na MK predsa hromadne objednavali 😉

Leni, chcem, aby sa maly ucil anglictinu zaroven so slovencinou, ani mu to potom nepride ako cudzi jazyk, lebo sa ho bude ucit prirodzene ... zacina sa uz od 3 mesiacov 🙂 bude pocuvat a ked sa bude ucit prve slova, tak to budu aj anglicke aj slovenske 🙂 dostaneme aj CDcka - bude pocuvat aj doma a v aute 😀 az mu zavidim, ale myslim, ze nic lepsie mu nevieme poskytnut, ako ze bude automaticky vediet aj anglicky 😵 to by som brala aj ja ...

Elis, ja by som sa k tebe pridala, sladke ja mozem 😀 tvoje dva oblubene zakusky su aj oblubene u MM 😉 ja planujem zajtra uvarit svoju prvu svieckovu (knedlu mi urobi mama 😀 )

Kami, ved na tebe tie kila ani nebude vidiet 🙂 tak sa neboj, budes urcite roztomila tehulka 🙂

maso
29. jan 2009

Mam novu fotku 😎

m311293
29. jan 2009

Zuzi, tak u svíčkové držím pěstri, tu taky můžu, já ji dělám v tlakovém hrnci

bay
autor
29. jan 2009

Zuzi, pekna foto 😉
Mam novy objav... Ked zehlim, tak potom blinkam 😝

maso
29. jan 2009

Elis, ja ju nebudem robit v tlakovom, ale verim, ze mi vyjde, ostatne omacky k hovadzine robim ... svokra robi tiez v tlakovom, ale mama nie a je dobra 🙂

Bay, dobre si si to vymyslela, hlavne to musis nahlas hovorit pred manzelom 😀 no a mozno sa casom situacia este zlepsi a k zehleniu sa prida aj nieco ine, od coho si budes narokovat byt oslobodena 😀 😀

halienka
29. jan 2009

Eliška tak keby som ja hento pojedla, tak neviem neviem, pochybujem že by niekto po mne vkročil na záchod minimálne dva dni 😀
Zuzi, tak to je fakt super, že sa bude tie jazyky učiť vlastne obidva naraz, deti to do seba nasávajú úplne prirodzene a isto to je aj najjednoduchšie. No u nás v Považskej isto také nič pre detičky neexistuje. Máte to v Blave lepšie, väčšie možnosti 😎 Inak super foto 🙂
Bay, tak to som akurát išla povedať, že super výhovorka pred manželom 😀 , kľudne k tomu pridaj varenie, vysávanie a drhnutie kúpelky. A ak by ti neveril, tak mu daj kontakt na nás, my mu to všetky potvrdíme 😉 😀 Nech sa len chlapec posnaží 😀

bay
autor
29. jan 2009

No uz som sa zbavila zehlenia, vesania pradla... aj umyvanie dost flakam a MK pomaha a nefrfle 😵

halienka
29. jan 2009

Bay, ty sa nezdáš 😀 úplne potvrdzuješ pravidlo, že chlap je hlava rodiny, ale žena je krk, čo tou hlavou hýbe 😀 😀 Som hrdá na ten ženský rod 😎 😀

maso
29. jan 2009

😀 😀 😀 .... a to este netusi, ze cim viac sa budete blizit k 40.tyzdnu, tak tym viac mu toho bude pribudat 😀 ...

bay
autor
30. jan 2009

Vsak, ale to mu teraz hovrit nebudem... 😀 😀
Tak cernoch bud chytil tehu nevolnosti alebo capla nejaku chorobu. Vcera vracala a chytila take hnacky ze sme kazde tri hodky v noci museli ist von 😔 Tak dufam, ze jej to moc neublizi... A vecer poletime k MVDr.

weja
30. jan 2009

dobre raaanko... konecne piatok.. 😎
Bay - dobre to ma doma vymyslene 😉 ja som bola tiez v tehu oslobodena od vysavania a umyvania podlah... 😎 to som MM ozaj chvalila, lebo napriek tomu, ze vysavanie z duse neznasa, za celych tych 5 mesiacov sa ani pol slovom nestazoval... 🙂 ale zvysku domacich prac som sa nevyhla 😀

Eliska - to tvoje vcerajsie menu sa mi celkom pozdavalo... 😵 ja by som mohla jest sladke 3x denne...

Masko - ta anglictina pre prckov vyzera dobre 😵 tak drzime palce, nech to ma uspech... u nas mozme o takych moznostiach tiez iba snivat...

pekny den vam vsetkym prajem... 🙂

halienka
30. jan 2009

Dobré ránko všetkým 🙂 Veru hurá piatoček 😀 Niežeby mi bolo v práci zle, veď teraz je tu kľud, ale volno je volno 😀 bay, nech sa ti černoch rýchlo polieči, tuším už poletujú kadejaké virózy.

bay
autor
30. jan 2009

Ahojky, tak ja uz som v praci afakt spim za kompom ☹
Zuzi, budem ocakavat spravy ako to fungovalo 😵

weja
30. jan 2009

Leni - a stihas citat aj knihu, ked mas v praci klud? 😉 ci az taky klud to zas nie je? 😀

Bay - tak si trosku schrupni na stole 😀 to som uz asi spominala, ze kamaratka si oprela celo o stol a ked niekto vosiel, tak sa tvarila, ze nieco akoze hladala pod stolom 😀 😀 tak skus aj ty... 😉

halienka
30. jan 2009

Weji, niekedy stíham, keď je kľud a kolega za PC a naozaj už neni čo robiť, tak vytiahnem knihu 😀 Ale teraz tu napr. kolega nie je, tak to surfujem po internete, aj keď zatiaľ sem nevkročila ani noha 😝

bay
autor
30. jan 2009

Weji, ze by som nieco take skusila??? No uz tie moje viecka zlamali vsetky zapalky co som nasla.... Ale moj mily zaludok mi dnes spat v praci asi neda, stale sa hlasi o slovo a chce sa so svetom podelit o svoj obsah 😝

evitkamalicka
30. jan 2009

ahojte kocky

bay tak ako sa citis?

bay
autor
30. jan 2009

Verim, ze si uzivam posledne tyzdne nevolnosti a potom zacne to prijemnejsie obdobie tehu... Ci take ani nie je??? 😕

danka24
30. jan 2009

bay urcite je 😉