Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

danka24
16. feb 2009

ze kedy sa vratis.. 😀 😀 😀 to sa ta pyta niejako skoro . 😀 ale tak to je dobra sefka..

bay
autor
16. feb 2009

No ona to myslela tak, ze ak patrim k tym salenym workoholickam, co sa vratia z MD do troch mesiacov, tak ze by ani nahradu za mna nehladali 😅 ale to som povedala ze nehrozi, ze min MD chcem byt doma a potom uvidim ako dalej a tak 😉

m311293
16. feb 2009

ahoj holky, no na druhé straně jsem váš našla, 😀
jen krátce, den ničím nazjimavý, opět sněří ale silnice nejsou zaváté jen mokré. Taky už nemůžu tolik času trávit na MK, bo domácnost trpí, .......i když jak se říká bordel v bytě šťastné dítě, ......tak u nás to není tím, že by se matka věnovala dítěti, ale tím že je na MK.
odcházím žehlit, ať mám nějakou pracovní aktivitu 😀

halienka
16. feb 2009

Ahojte babky, ani ja dnes moc nestíham, teraz sme sa pustili ešte do vyplňovania dotazníka ohľadom adopcie a poviem vám, je to zaujímavé, čo všetko chcú vedieť. No snáď to nejako zvládneme 😉 Takže zatiaľ pa, keď to dpíšeme, tak sem kuknem 🙂

maso
16. feb 2009

CAute baby, ja uz sa neviem dockat, kedy dame nejake stretko, ja niekedy fakt rada citam, co ste popisali 🙂

Leni, viem si to predstavit s tymi robosmi aj bratrancom, moj muz tiez nikoho neodmietne a ja potom niekedy vyzeram ako striga, ked mam s tym problem 😀

Elis, paci sa mi, ako s detmi stale nieco podnikas 😵 a komentare na tvojho pecivala sa mi tiez pacia, ale skutocnost asi nie je taka usmevna, ako sa to zda mne, ze? 😅 😕

Jedna dnesna prihoda: bola som s malym prvakrat v Place shopping parku (potrebovala som topanky na ples) a v obchode s detskymi vecickami maly vyvadzal, tak som si ho vzala na ruky a on sa tak dovracal, ze bol cely od toho a ja tiez, tak som mu kupila okrem planovaneho pulovra aj tricko, lebo na prezlecenie sme mali len body a pancusky kvoli pripadu, ze by sa precikal alebo prekakal. Tak z obchodu odchadzal v novom a ja som si tiez utekala kupit mikinu 😀 dobre to vymslel betar jeden, ani som sa nenazdala a mala som novu mikinu 😀 potom sme sa boli vonku prejst a vonku uz bola riadna fujavica, no a soferovanie bolo tiez take super, som mala occi na stopkach a isla som 40. Myslela som na teba Elis 😀

bay
autor
17. feb 2009

Dobre ranko, tak hlasim ze komp je zas nanovo nainstalovany ☹ takze zas nejake straty na fotkach, videach a inych dokumentoch 😠 Ale dnes som doma a vonku taaaaaaaaaaaaaak krasne, by som sa sla sankovat 😵 len nie je kam ani na com... 😢 A ano ja viem, nesmiem, ale to je detail 😀 Tak chcem aspon vecer vytiahnut MK na krasnu romanticku prechadzku, len neviem, ci sa mi to podari, bo musi zehlit, bo si dnes obliekol poslednu koselu a zehlenie si nijak nevybavil (skusal to stale len na mna), tak musi on 😝
Ja blinkat nechcem, sice sa tvari, ze by som to mala vyskusat, ze ci to stale tak funguje a ze keby som zehlila bez naparovania... 😠 😠 No hrozny je 😵
Tak moje dnesne sny, by scenar hororu mohli podla neho natocit, tooooooooooolko krvi 😝 😝 Myslite, ze sa rovnake sny co sa snivaju mne, snivaju aj drobcovi? Bo ak hej, tak to bude asi masovy vrah a drogovy dealer 😅 No ale ved aj tak to bude moje milovane dieta 😀 😀 😵
Zuzi, dobre dietatko mas, sa takto o teba stara, aby si mala nove veci 😵
Elis a nieco o bordeli v byte a stastnych psoch alebo manzelovi nemas? 😅 😵

bay
autor
17. feb 2009

MK ma sokol, si berie pol dna dovci, ze vyrazame so psami von 😵

halienka
17. feb 2009

Bay, len opatrne, prosím ťa 😀 počuj, a bruško už sa ti dvíha? 😅
Zuzi, nepožičiaš malého aj mne keď pôjdem na nákupy? By som aspoń mala závažnú príčinu prečo si kúpiť nový svetrík 😀 😀

bay
autor
17. feb 2009

jj 😵 Musim niekedy rano odfotit. Krasne rastie 😵 Uz mam vacsi pupok ako MK 😀 😀 😀

halienka
17. feb 2009

Bay, tak veru cvakni, nech sa aj my potešíme 😵 Dnes je teda deň, ospalýýýý, jáj ešteže existuje káva 😀 😀

sonicka07
17. feb 2009

bay,inak aj mne casto krvacalo z nosa. vlastne stale. je to asi normalne,ked sa telo vsade prekrvuje. riadne ti to uz ubieha. inak amelia je krasne meno. aj ja som nad nim rozmyslala. idem sem hodit nejake fotocky. papa zatial

maso
17. feb 2009

Caute baby,
mne sa tuto noc snivali dva sny, najprv, ze maleho dal nejaky pan do ladovej vody a potom som s nim holuckym bezala domov zabalit ho do deky a potom sa mi snivalo, ze Schwarzeneger bol prezidentom a bola solm v Bielom dome 😀 asi zalozim temu VIP 😀 😀 😀

Soni, na niektorych fotkach sa mi zda tvoja malicka podobna nasmu 😵

Bay, pekne od tvojho muzika ten polden volna - zbiera body, co? Ale bacha, aby potom vecer neskusal na teba presunut to zehlenie 😀
Mne sa predvcerom normalne rozpadla zehliaca doska, tak mi dnes MM kupil nejaku poriadne drahu novu, tak ma to celkom motivuje, aby som ju dnes skusila 😀 uvidime, dokedy ma bude drzat ten elan 😀 😀

S malym sme boli dnes na ockovani, do obidvoch noziciek, chudacik moj a vazime uz 6kg! 😎 Kuknite aj fotky, nielen Sonicka pridala do albumu nove fotky, ale aj ja 😉

maso
17. feb 2009

Bay, mne krvacali dasna, na to viem poradit zubnu starostlivost Meridol, ale neviem, ci to funguje aj do nosa 😀 😀 😀 jezisi, ja som ale humorna, co??? 😀 Mojmu muzovi uz zo mna sibe, stale sa dnes rehocem 😅

bay
autor
17. feb 2009

No tak hlasim, ze MK si bral den volna kvoli nasej druhej tehulke, nie kvoli mne!!!! Kvoli psovi si dovcu vezme, kvoli manzelke nie 😔 este ze sa mozem s tymi psami zviest 😀 😀
Dasna uz mi tak moc nekrvacaju, ale pouzivam poctivo Lacalut a obcas Perlicku 😀 😀 😀
A co sa zehlenia tyka, tak prave zacina zehlit a mne zacina divadlo. No zacali sme s tym, pod mi ukazan ako sa to nastavuje 😀 😀 ale uz ju zvladol najst a zapnut. Ma plus body 😵
Zuzi, lepsie sa rehotat ako plakat 😉

bay
autor
17. feb 2009

Zuzi, malz je uz fakt chlap 😵 sa mi paci v tom pólo obleceni alebo mozno aj na golf dobre 😵

bay
autor
17. feb 2009

A Tamarka je uzasny tigrik 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 tak to sa mi paaaaaaaaaaaci 😵

inneska
17. feb 2009

ahojte babulky...🙂

včera som bola na morfologickom utz a dopadol na výbornú...a čakáme chlapčeka 😵

chlapček by mal byť zdravučký, doki nenašiel nič...ani na srdiečku, čo bolo ako prvé čo som sa pýtala, či tam nie je niečo podobné čo mal Paťko...a v zápätí padla otázka, či to bolo možné zistiť aj Paťkovi...a s najväčšou pravdepodobnosťou áno, dalo sa to zistiť(ked som mu opísala celý priebeh, tak povedal, že to zúženie muselo byť velké, čiže aj viditelné)...tak to ma trochu rozsmutnilo, že som mohla tomu zabrániť a mohla mať Paťka pri sebe...
ale to nám už Paťka nevráti, tak sa snažím byť v pohode kôli druhému synčekovi...

a mala som tušenie od začiatku že to bude chlapček, a možno som si to len vsugerovala, lebo mi akosi bol srdcu bližší chlapček...asi kôli Paťkovi...tak sa mi to splnilo a som moc šťastná...samozrejme, že by som bola šťastná aj keby je to dievčatko...

lauritka
17. feb 2009

ahojki bay, tak aj mna chytil mocak, akoby chripka nestacila 🙄 danka mi spominala, ze ty si to mala asi v tom obdobi ako ja..bola som na gynde dnes, tak ma pozrel, zapal ziadny nemam, len ked mi stlacil mocak, pichlo ma to riadne.. zatial ma nic nestipe, ale pri malej potrebe to trochu picha. dal mi nejake jednorazove antibiotikum, taky prasok, a mam vela pit. 😒 tiez sa ma pytal, ci nie som tehu, ked som mu opisovala zie pocity, ale ja som mu hovorila, ze zo by bolo velmi skoro na 6 dpo.
no a este si mam davat cipky preventivne, dal mi gynoflor. tak som to krasne schytala tento mesiac 🙄

m311293
17. feb 2009

ahojko holky, zase to bíle svinstvo padá, ale cesty dobrý, jen občas jsou sněhové jazyky

Bay, bordel v bytě - znemená štěstí pro všechny, kromě žem, protože jen nás ženy svědí dlaně, když něco není OK. když pozoruji svoje děti, jim je bordel úplně ukradenej a svého MM podezřívám, že mi tpo dělá schválně, abych neseděla a nekoukala na televizi a mohl on. 😀 Občas si zkusím pohodu i já, a neuklízím a všichni jsme heppy. Nevím teda jak psi, ale myslím že jim jsou ukradené obě varianty.

Zuzi, já jsme nejraději s dětmi sama, my si umíme užít i válení v posteli, na rozdíl od MM, který bytostně nemá rád když leží v posteli jen tak. On je ale vyjímka. Ináč Branko je dobrej, ještě pár šopingů a máš nový šatník.
že meridol do nosa, jen si představte že se k tomu přidá rýma. nebo myslíš projet to kartáčkem jak zuby?

Moje večeře: chleba namazaný sádlem z pečeného masa, platek vepřové pečeně a kyselý okurek. Podotýkám znojemský.

https://www.youtube.com/watch?v=lgGuiAbWyOU

-pro řidiče

maso
17. feb 2009

Bay, tvoj muz je vymakany 😀

Innes, velmi sa tesim a chapem ta, ja som tiez velmi chcela chlapceka 😵 ja sa snazim sirit moznosti 3D utz, ale Vas Patko je uz v nebicku a mas pravdu, ze ty musis byt v pohode kvoli Vasmu druhemu syncekovi 😵 za chvilu ho budes mat pri sebe, ved uz si za polovicou, uz to pojde rychlo 😉

Elis, ja mam tiez takeho jedneho chlapa doma, co mu bordel nevadi a nechap, ze ja stale nieco riesim a mam nervy, ked tu je kadeco porozhadzovane alebo "cincily" na zemi. "Cincily volame prachove chumaciky 😀 ale tiez sa ako ty Elis niekedy odosobnim a tvarim sa, ze mi to nevadi 🙂

Kefkou do nosa, ktora z nas to skusi? 😀 😀 😀

Ja som robila dnes taku marinadu na bravcovu pecienku, tak som zvedava ako to dopadne, vola sa to "Pecienka po jordansky" Blbe akurat je, ze to bude jest len MM, lebo ja vnutornosti nelubim 😉

Ta ladovska zima je paradna, poznam to, ale s chutou som si to pustila aj tak. Mam rada Nohavicu aj Redla 🙂

m311293
17. feb 2009

zuzi a takový chlapy, co jim bordel nevadí, budeš mít dva 😀 😀

halienka
17. feb 2009

Ahojte babky, tak ste načali peknú tému - bordel doma - je to fakt strašné, že práve my ženy máme tie bunky čo ten bordel zazanamenajú a ihneď sa nám rozsvieti v mozgu UPRAC!!! 😀 😀 Do kelu, tí chlapi sú obdarení samými dobrými "bunkami" akože permanentná chuť na sex, zbytočne neriešiť čo nie je akútne, city sú len v minimálnom merítku, ignorancia bordelu...no život gombička 😀 😀 ešteže existujeme my ženy, aby sme im ten báječný život mohli dostatočne strpčovať 😀 😀 😀
Ineska, tak to som rada aj za teba, že je všetko v poriadku a môžeš si krásne v kľude vychutnávať tehotenstvo až do konca. Len sa pekne opatruj a ani sa nenazdáš a budeš mať svojho chlapčeka na svete 😵
Zuzi, tak mne sa malý bohovsky lúbil v tom oblečku, ako stredoškolák vypadá v tom svetríku, no by som povedala že má už rok a nie len 3 mesiace 😀
Noa Soničkina Tamarka, tak to je krásna bambulka! Soni a to ona sa už takto usmieva? No vidno, že je jej je dobre s vami 😅 A čo tvoja noha, už je úplne v poriadku?
Eliška, ty parádnu dietu máš, hneď by som sa pripojila, teda okrem tej uhorky, kyslé mi teraz nerobí dobre 😝 😀 a po tom sádle neviem či nebudeš musieť nasadiť cholagol 😀 😀 ale to pochutnanie stojí za to že 😉

m311293
17. feb 2009

Zuzi, jak to je? Játra= pečeň ale pečeně= ??? jak se to řekne?? to maso z kombinace vepřo-knedlo-zelo

Leni, to víš občas musím si dokázat že ten žlučník ještě mám. 😀 😀 😀 No znáš to, někdy tě popadne neodolatelná chuť, ono je to jedno jestli jím nebo ne, žaludek mně bolí pořád, tak když už tak si to vylepším tím jídlem. jak jsme to volala tak to byla poslední volná chvilka, a pak to začalo, všichni po mně něco chtěli, dle hesla: nemožné ihned, zázraky do 3 dnů.

Já se dnes pustila do úklidu dokladů. tak zatím jsem dospěla do stadia hromádek: pojištění, spoření, inkaso....etc... vypadá to na několik zimních večerů.

halienka
17. feb 2009

Eliška, ja to dobre poznám, tiež som včera dala klobásku, a dokonca bola pikantná trochu, tak mi riadne lepilo čo z toho bude, ale bola tak vynikajúca, že som ju proste musela zjesť komplet celú No našťastie, žalúdok to vcelku prežil 😎 U nás sa to veru nerozbehlo, ticho celý deň, vošli asi traja zákazníci za celý deň. To je fakt horšie ako keď je vela roboty 😝
S tými dokladmi som aj ja robila v sobotu poriadok, ale len taký aby sa nepovedalo 😀 Poriadny neviem kedy urobím, nemám moc na to bunky 😝 😀 Len som zostala v strese, že kde mám rodný list 😕 a MM hovorí, že ten som ti odložil k môjmu a k pasom, lebo ako ťa poznám, raz dva by si ho zapatrošila 😀
No idem už spinkať, dobrú nôcku všetkým prajem 🙂

maso
17. feb 2009

Elis, jatra sa skor hovoria pecienka a maso z vepro-knedlo-zelo pecene maso 😀 ... teda dufam, ze ma ziadna z bab neopravi 😉

prajem vam dobru noc a same pekne sny ... specialne Bay 😉

bay
autor
18. feb 2009

Dobre ranko, tak MK si vcera vyzehlil 3 kosele, bo to mu staci do konca tyzdna. Dalej neriesi 😀 😀 😀 COOL!
Co sa tyka snov, Zuzi dakujem, nepomohlo, tuto noc som si aj poplakala 😔 Snivalo sa mi o tom, co moja srdiecko a dusicku straaaaaaaasne boli a este sa nezahojila, bo si este neodpustila 😔 😔 Tak som si o pol druhej v noci riadne poplakala a pevne sa rozhodla ze na vecere sa uz prezierat nesmiem 😠 😠 😠 mozno tym ustanu aj tie zle sny.
Innes, gratulujem k zdravemu chlapcekovi.
Co sa tyka mojich buniek - BORDEL POZOR - tak su uz paaaaaaaaaaaar rokov mimo prevadzku alebo mi ich zabudli anmontovat 😝
My sme mali na veceru pecene kosti barvcove 😀 😀 Ale nebojte, bolo na nich kooooopa masa a este teraz mi je zle 😀
Co sa tyka fotenia bruska, dlhsiu dobu nehrozi, pozicali sme fotak kamaratovi 😅
Lauri, k zapalu, ja som ho schytala na 4DPO a uz vtedy mi odmietli dat ATB ze co keby a moja Dr. ze nech si spravim test 😀 😀 😀 😀 😀

lauritka
18. feb 2009

bay ale moze to poskodit takto skoro ??? keby nahodou hmm ??? 😕 mne dal jednorazove ATB. vcera som to vypila. som 7 DPO.

bay
autor
18. feb 2009

Tak som vam sem napisala krasny prispevok a ze sa neda pridat 😠 😠 😠

bay
autor
18. feb 2009

Takze sme sa dockali vysledkov z genetiky a sme obaja ok 😀 😀 Ziadne dve hlavy a podobne abnormalie 😀

maso
18. feb 2009

Cau Bay, super ta genetika! 😵