Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
17. mar 2009

Ta ja som zas par mliek vyliala ze su skazene a MK na mna cumel ze su dobre ze len dnes sme ho otvorili a inak vypijem aj pol litra az liter denne. Hlavne v lete 😅

bay
autor
17. mar 2009

No a z varenej klobasky co tak lubim ma este teraz napina. Neviem ako budem tento rok zvladat barbecue, ale snad dovtedy budem ok 😵

bay
autor
17. mar 2009

Tak a mam o kaz a desiatky eur menej ☹ ale aspon to mam za sebou 😀 😵

m311293
17. mar 2009

ahoj holky, já jen na chvilku, musím udělat večeři a na 6 jdu s Marťou ke kadeřnici.

Leni, protože jsem chtěla aby rozhodoval Vlado, tak asi ty očka, ale na druhou stranu to není fér protože se nepřipojila Weja, Sky ani Danka. A ty si takové jednohubky nejedla. my tomu říkáme novákovské protože je dělával můj, děda. To se tam ještě dává pórek, kyselá okurka, klobáska, tvrdý sýra a zavináč.

A jakou to lsaninu jíte, jen tu mastnou, uzenou co já dávám na halušky, nebo něco jako anglická slanina. V každém případě, tohle bach fakt nemohla, ani větší množství klobásky a špek už vůbec ne.

danka, zkus zízvorový čaj. Nastrouhaný zázvor zalij vařící vodou, 3 minuty nech vylúhovat a teplá popíjej.

bay
autor
17. mar 2009

No ja mam najradsej domacu slaninku 😵 ale ked nie je tak oravska je tiez ok aj anglicka moze byt. Ale taku si vycajne k chlebu nedavam 😅
Dnes sa nehlasim k divnej veceri, ide byt leco 😉 zas sa prejem a bude mi zle? njn. Ale kedy som sa ja neprejedla??? 😀 😀

halienka
17. mar 2009

Ahojte babky, tak ja už mám večeru za sebou, ešte my zostalo z víkendu navarené tak som dojedla, mňam, dobré to bolo 😵 Zas mi má prísť návšteva za chvílu, obzrieť naše drevené dvere, takže zas ma tu chvíľu teraz večer nebude. To zas tak skvele dohodol MM, že oni prídu a MM odíde na futbal. No nezabili by ste ho? Prečo si tých chlapov vlastne berieme? 😀
Eliška, ja ľúbim slaninku takú tú na opekanie, v Hypernove ju predávajú balenú. Tá mi akosi najviac šmakuje 😀

danka24
17. mar 2009

takze bay je Eliska ?? jeee kraasne menooo aj ja lubim slaninku dufam ze v noci nepocitim hlad ale dam si nieco na nocny stolik 😀

halienka
17. mar 2009

Ahoj Dani, nieéé, ja odpovedám Eliške (m311293), pýtala sa akú slaninu to vlastne jeme, lebo my s Bay sme také slaninožrútky 😀 😀 Bay má ale tiež krásne meno v skutočnosti, že Bay 😉

bay
autor
17. mar 2009

No ja uz papam dezertik - ovocie v zele 😉
jj. Mne sa moje meno paci 😉 relativne malo obvykle 😉 😀

halienka
17. mar 2009

Bay, môžem Danke prezradiť že si Kamilka? 😀 Je to krásne meno, a ja som kedysi v puberte poznala chalana menom Kamil a bol to hrozný fešák 😎 😀 A odvtedy sa mi iteto mená - Kamil, Kamilka- páčia 😀
No babky, tak poďme na tú druhú večeru a hajde do postielky 😉

m311293
17. mar 2009

no já se budu muset podívat na tu vašu slaninku, ja si pamatuji na to opékaní jen takovou, samý tuk, žádná proložená masem. Z té mně bolí žaludek a žlučník jen když to píšu.

Dani, já jsem Eliška a moje sestra je kamilka, stejně jako Bay.

halienka
17. mar 2009

Ahoj Eliška 🙂 tak tá slanina na opekanie čo kupujem ja, tá má aj mäska dosť. To zas ja nelúbim len to masné, to by ma nebavilo. Ja tam práve hlavne to mäsko chcem mať čo najviac 😀 A kde si bola dnes tak dlho? V divadle?

m311293
17. mar 2009

Byla jsem u kámoška a čekala na marťu až přijde od kadeřníčky.
No vždyť říkám že to musím skontrolovat.
Dnes opět nebyl můj šéf v práci, tak to je fajn, včera jsem toho moc neudělala bo jsem si psala s tebou, s další kámoškou jsem řešila její citové problémy prostřednictvím SMS, tak jsem dnes doh´áněla co se dalo.

Zítra divadlo nemám, zkouší druhá skupina, budu žehlit

halienka
18. mar 2009

Dobré ránko babky 😉
U nás zase sneží 😝 mňa asi klepne. A ja neviem či nepôjdem k doktorke, strašne ma rozbolel sval na krku z boku, tuším trapéza sa mu vraví, nemôžem otočiť hlavou doľava ani dole, v noci som sa na to stále budila ako ma to bolí. Už včera som to cítila, no myslela som že to prejde, ale dnes je to o dosť horšie, tak uvidím, ani neviem čo si mám na to dať, aby sa mi uľavilo. Bolesti v krčnej chrbtici a svalstve - vraj nedostatočná flexibilita, tak idem pátrať v čom som bola nedostatočne flexibilná 😀

bay
autor
18. mar 2009

Dobre ranko, tak u nas krasne svieti slniecko ale za to fuci severak, tak isto pritiahne zas nejake mraky a rozputa sa sa peklo na nebi ako vcera v noci ☹ 😠
Leni, rdasej bez k Dr. a drz si to v teple 😉
Vsak aj ja som sprvna nositelka mojho mena a fesanda 😀 😀 😀 😵

danka24
18. mar 2009

ahojte.
leni dakujem za zasvatenie kto je kto 😀
No Eliška je krasne meno a ajKamilka nieje zle 😀
ja som vcera zaspala pri ordinacii zobudila som sa o pol 11 zisla dole zjedla rozok a sla spat .. nasi na mna pozerali ze co jej rozok o pol 11 sa divili.. 😀 a aj som sa napila cajiku.. 😀 a v noci som aspon nehladovala 😀

bay
autor
18. mar 2009

Dani, dobry pristup. Ja som vcera do polnoci citala 😅 potom som natlacila banan bo mi uz skvrkalo desne v bruchu a hura do hajan 😉

skybaby
18. mar 2009

ahojte 🙂 ja v poslednej dobe nejako nestiham pisat, aj ked vas obcas precitam, ale do slaninkovej temy napisat musim 😀 mnam mnam aj ja lubim slaninku, opecenu aj neopecenu s rohlikom a horcicou a teraz pri pisani o slaninke mi strasne prisli na chut oskvarky hmmmmm 😀
leni snezi? preboha ja uz nechcem zimu, u nas dnes rano svieti slniecko ale ktovie ako dlho to vydrzi
a leni urcite skoc k lekarovi, moj muz ked mal zacviknuty takto nejaky sval v krku, isiel k lekarovi a ten mu kazal si to fenovat horucim vzduchom a cuduj sa svete pomohlo to 😀
jeeej kamilka je pekne meno, nie take otrepane ako moje 😀

halienka
18. mar 2009

čaute hladošky moje 😀 tak vy teraz noc čo noc vyžierate chladničky všetky, čo? 😀 No Sky, to je zaujímavý nápad s tým fénom. Mňa zas napadlo pustiť si na to sprchu s riadne teplou vodou, no ráno som nestíhal do nej už vliezť. Tak večer možno skúsim.

bay
autor
18. mar 2009

Leni, sprchu neodporucam, pokial ti to nenakaze Dr. Bo na niektore seknutia je dobre vlhke teplo ale na niketore viac ublizi nez pomoze. Takze radsej iba fen a suche teplo!!!!
Jani, ale zas sa mi dobre pamata, len som ta prihodila ku vsetkym Jankam 😀

skybaby
18. mar 2009

no leni on prizvukoval ze by to malo byt suche teplo 🙂 bay ma pravdu
mne sa momentalne velmi velmi paci Isabell alebo kludne aj Izabela, len to este presadit doma 😀
inak hladna veru som, dnes som stihla zjest pomaranc a actimel a teraz neviem na co sa vrhnem, nejako nemam na nic chut ale tesim sa na obed lebo bude obrovsky salatovy bufet 😀
bay drobcek kope? a ako sa inak mas? plna energie? 😉

halienka
18. mar 2009

Jéj, vidíte, tak to som nevedela, tak to radšej skúsim ten fén. Mám aj taký ohrievací vankúšik, čo myslíte, ten by mohol byť? Šak ja som taká trúbka, tak som si šibla ibalgin a už mi je lepšie, takže už sa mi k doktorke nechce 😀 večer si budem isto nadávať 😀 no ja sa bojím, že mi aj tak dá len nejakú masť a tých mám už doma kopec, čo mi dala keď som mala čosi z nohou. Tiež ma nikde neposlala na žiadne vyšetrenie, že čo to vlastne je, len mi dala masti a kázala oddychovať, doteraz neviem čo som s tou nohou vlastne mala. No veď uvidím, ak by to bolo večer horšie, tak zajtra pôjdem k doktorke. 😝 😀
A práve mi volala teta psychologička, na budúcu stredu máme prvu psychol. poradňu, hurááá! Už sa to pekne hýbe dopredu 😉

bay
autor
18. mar 2009

Jani, nekope, to koplo len raz v noci, ked som ho privalila 😀 😀 ale tak verim ze do tyzdna podrastie tak ze uz bude kopat aj bez natlaku 😀 😎 😉
No ja mam dnes taky divny az neprijemny zaludok a neviem co s tym. Ci sa niecim natlacit, ci radsej neprovokovat 😅 Ale ako sa poznam tak vyhra natlacit sa 😀 😀 😝
Leni vankusik je ok a chod spat vsali 😉 mne to vzdy pomahalo na krk a aj na chrbat a ked tak v lekarni predavaju take naplaste roznej velkosti, co si prilepis na taketo miesto a ono to zohrieva. Tiez dobra vec. Mna furt sekalo v chrbte a krku 😀 sa citim ako nejaka babicka 😅
Ja neviem co dnes na obed, ale zas musim do prace 😠 😠 😠 ale len na hodku a tak si tam chcem zajst na obed, len neviem na co by som mala chut 😔
Leni, tak vidis, ze to boli spravne odpovede 😉 😵 a kolko mate takych sedeni? 12? ci 24? ci som uplne mimo?

halienka
18. mar 2009

Bay, malo by to byť 26 hodín, no a ako si to už podelíme, neviem, teraz máme dohodnutú hodinu, ale ja by som rada, aby to bolo aj dlhšie a možno aj dvakrát do týždňa, aby to rýchlejšie ubehlo. Lebo ak budeme mať len raz do týždňa hodinu, tak to bude trvať pol roka 😕 a to mi príde hrozne dlho. No uvidíme ako sa s psychologičkou dohodneme. 🙂
Ja by som ti poradila, niečo zjesť, ale nie ťažké, aby ti neprišlo zle ešte aj od hladu. 😉
Mňa takto ešte neseklo, vlastne ani neviem či to je seknutie, lebo mi to nejde od chrbtice, takže to bude skôr nejaký natiahnutý alebo stuhnutý sval. Skúsim tú tepelnú kúru, dúfam, že zaberie. 😉 To je klasika, blíži sa mi mrcha, tak už ma chytá všetko čo môže.

bay
autor
18. mar 2009

Hmmm to je fakt dost, ale verim, ze sa dohodnete na nejakej rychlej verzii 😉 napr. jedno 24h sedenie 😉 😀

weja
18. mar 2009

ahojte 🙂
ja som sa prave vratila z obeda, ale nejako som sa objedla a teraz mi je 😝 no nejako to hadam predycham...
inak na dnes hlasili vichricu, tu to aj tak vyzera - za oknom len biela tma, nevidno ani na krok 🤐 dufam, ze sa nam podari odtialto dostat dnes domov a ze nam nezafuka cesty... 😖
mna tiez raz seklo - predminuly rok pred Vianocami pri baleni darcekov 😀 tiez som si dala len hruby sal a za 2 dni to bolo ok...
to zrychlene sedenie by nebolo od veci... 😀

bay
autor
18. mar 2009

Tak u nas tiez riadne fuci 😠 😠 😠 az to prihnalo dalsie burkove mraky 😢 😢
Weji a to si co balila???

danka24
18. mar 2009

bay u nas momentalne sneziii

danka24
18. mar 2009

Bay co robis doma? niejake domace prace?a ako sa maju šteniatka?

bay
autor
18. mar 2009

Co by som robila doma? Spim!!!
Rastu, rastu ako z vody. Uz su skoro raz tolke ako pred tyzdnom.