Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
14. sep 2009

Nie, en vraj ako velky chlap, uz nemusi cez den spavat.... 😠 😠

halienka
14. sep 2009

No toto 😀 ty si to asi odspala za neho počas tehu a jemu sa teraz nechce 😀 zato maminka by si pospala, však?

bay
autor
14. sep 2009

no ja by som zalomila hned 😔 ale tak snad uz pojde aj Miseno ked uz sa tu na mna vysr.. 😀 😀 a ked nie tak zavriem dvere od izbicky a ja pojdem hajat do spalne a to si moze vrestaaaaaaaaaaaaaaat 😎

halienka
14. sep 2009

No možno by to pomohlo 😀 žeby skúšal tvoje nervy už takto skoro? 😝 😀 teraz sú tie deti vo všetkom akosi popredu... 😀 inak možno treba na neho nájsť nejaký spôsob čo by ho uspal, niektoré deti majú radi hodenú vreckovku cez tváričku, iné hojdanie, nášho Lukiho švagriná chytila na ruky. jednou rukou ho chytila za plienku medzi nôžky a tak s ním hontŕľala až mu nohy lietali zo strany na stranu - za minútu spal 😀 😀 to na neho zaberalo najlepšie 😀

sisipetka
14. sep 2009

Ahojky kocky,
tak my uz mame 3D ultrazvuk za sebou a je vsetko na svojom mieste 😉 Vazime 740 gr. a z placenty sme si urobili vankusik pod hlavicku. Teraz uz viem, co ma stucha na lavo do rebier (lakte) a na pravo do rebier a bokov nozky. Ocinko skonstatoval, ze sa uplne podoba na nasho Petka 😔 Ale sme stastni, ze je naozaj v poriadku a vyzeral krasne, aj ked sa mu moc nepacilo, ze sme ho rusili. Zopar zaberikov je aj v albume - a samozrejme s hlavickou na "vankusiku" 🙂

Leni, aj ja som si myslela, ze to bude lepsie...ale hold, uz sme stare 😀 😀
Kamilka, Misko si chce uzivat zivot a nie prespat ho ako mamina 😀
Eliska pekny zaciatok tyzdna 😉

halienka
14. sep 2009

Ahoj Peti 🙂 jéj, no krásne fotečky máš, bobulka/ko je zlatučká 😵 som rada, že všetko je ako má byť a bobulka je v poriadku a spokojne si spinká. Však my maminky to už nejako s tými svojimi starými kosťami dotiahneme do konca, len nech je všetko v poriadku 😉 Peti ako si si vložila ten odpočítavač dní do albumu? Ja už som si to síce v tom programe urobila, ale neviem ako to vložiť do albumu 😝 holt chýba mi tá angličtina, chýba 😀

sisipetka
14. sep 2009

Leni, no holt moja pamat uz moc nesluzi 😀 , ale skusim vysvetlit: - tam ked si si nahodila vsetky data a vypocitalo ti to terminy, tak dole na spodku stranky sa mal objavit html link. Ten iba skopirujes a das vo svojom albume do kolonky, kde sa davaju textiky. Je to taky dlhy nepohopitelny kod...takze nemusies vediet ani anglicky 😉
...a tiez verim, ze to dotiahneme do uspesneho konca. MM dnes troska padol kamienok zo srdca a este chce viest diskusiu s tou novou lekarkou a potom vraj uz bude kludnejsi ...

halienka
14. sep 2009

Peti nejde mi to ☹ asi mám starý windows alebo čo. No nič, ale aspoň viem, že mám 76 dní do konca 😀 to sa mi akosi lepšie berie ako 2 a pol mesiaca 😀

sisipetka
14. sep 2009

Leni pisem IP

bay
autor
14. sep 2009

Tak rano som uspavala len 5h. Ja ho viem uspat relativne rychlo. Ale akonahle ho polozim do postielky tak je hore 😔 Na rukach by kludne spinkal 😝 Ale nakoniec spinkal od 11 az do jednej. Potom som rychlo nakrmila a letela von (Bay mala iste traviace problemy 🤐 ) no a vonku spal zas dve hodky. A teraz co... Vyvadza... 😔 Ale snad ho este ukecam na dve hodky a potom dorazi MK tak nech si uzije aj on svoj pokladik.

Tuto noc spal s Miskom v izbicke MK a poviem vam, je to uzasne!!!! Takze tak odporucam vystahovat chlapa k dietku. Dieta je akurat na kojenie prinesene a inak sa stara chlap 😀 😀 😀

bay
autor
14. sep 2009

Peti, no pekna bobulka 😵 😵 😵
A nejaka fotecka prezradzajuca pohlavie pre nas zvedavky, by nebola? Ja to tvojmu manzelikovi nevykecam... 🤐 😀 😀 😀 😀

sisipetka
14. sep 2009

Kamilka Ty si zvedava 🙂
- ja som si pohlavie nevsimla (ja mam problem s 3d videnim 😀 ), ale MM hovoril, ze on si nieco vsimol 😉 ... tak uvidime pri porode, ci dobre videl 😵 😎

bay
autor
14. sep 2009

To ma budes este 3 mesiace natahovat??? ☹ Tyranka! 😀 Ale ak si nieco vsimol.... no chlap si moze vsimnut len jednu vec 😀 😀

sonicka07
14. sep 2009

ahojte babule. nemam ani kedy konikovat. som rada,ze sa mate vsetky dobre a bruska aj babetka rastu.
my sme boli cez vikend u sestry a oznamila mi,ze caka babenko! uz sa velmi dlho snazili,tam sme obe stastne a dufam ze jej to dobre dopadne. este to okrem jej priatela a mna a vas nikto nevie. oki,zobudila sa mo mala,pojdeme von sa prejst. musim na postu. hodila som par novych fotiek. pa zatial.

halienka
14. sep 2009

Bay, no máš to veselé a s tým Mk v izbe cez noc to je dobrý nápad, to musím aj ja zrealizovať 😀 😀
Peti, ako tak poznám chlapov, zahliadnu pupočnú šnúru a už si myslia že je to chlapec s riadnym ... 😀 😀 😀 takže si myslím, že nič nie je isté 😀
Sonička, tá tvoja tamarka je taký krásny smejko 😵 😵 😵 je úžasná, dúfam, že aj moja sa bude tak rada smiať 😉 🙂 a gratulujem sestre k super správičke 😉

sisipetka
14. sep 2009

Sonicka, mala je perfektny smejo a pekne vam rastie 😉
Kamilka, Lenka - ja si tiez myslim, ze videl pupocnu snuru 😀
Leni, mas krasny album 😎 😀 😀

bay
autor
14. sep 2009

Leni, no neviem.... Moj to nespoznal ani ked to Dr. pekne ukazovala a priblizila 😀 😀 😀
jj. Este si to uzijem par noci 😵 😵 a mozno sa to zapaci aj MK a nebude sa chciet vratit do spalne, kde bude sam 😅 😀 😀

sisipetka
14. sep 2009

uff a dnes v praci balim, to bol ale dlhy den 😅
Pekny zajtrajsi volny den - teda neviem, ci niektora o nom vie, kedze ste vsetky doma 😀 😀 😀

bay
autor
14. sep 2009

Ja vieeem 😀 😀 A co dnes tak dlho 😠 😠

ellise
14. sep 2009

ahoj holky,
ano, Leni, můj Tomík je chytrý a krásný, a šikovný a hodný, a šťastná povaha 🙂 🙂 jako každá panna

Kami a bude hůř, přijde chvíle kdy ti bude spát jen 2 hodinky denně 🙂

halienka
14. sep 2009

Peti, to vďaka tebe mám krásny album 😀 😀 že tých 76 dní vyzerá lepšie ako 2 a pol mesiaca? 😀 dnes mi je inak o dosť lepšie, už som vládala aj niečo urobiť, tak som vydrhla hajzel, vyvešala opraté prádlo a umyla riady 😝 😀
Eliška, no neviem či šťastná povaha, teda pre druhých určite, či pre seba to už holt neviem, ale mne stačí aj to ostatné (krásna, múdra, šikovná... 😀 😀 😀 )
Bay, ono to asi záleží aj od fantázie toho chlapa, čo si tam medzi tými šmuhami na sone dokáže nájsť 😀 no ale ako všetky hovoríme, hlavne že je zdravé 😉 🙂

sisipetka
14. sep 2009

No my sme teraz prebehli cd z ultrazvuku a pytam sa MM, ze kde co vidi - no a samozrejme, ze teraz uz nic nevidel...lebo som mu vysvetlila, ze to je skrizena nozicka 😉
Kamilka dlho som bola, lebo som prisla neskor, mali sme meeting a trebalo urgent veci doriesit. Este aj teraz som nieco este spracovavala....ale uz idem volnit, ved zajtra je volny dnicek 😉
Lenka som rada, ze sa Ti album paci 😎

sonicka07
14. sep 2009

babenky,diky, ona je fakt taky smejo a strasne rada pozuje na fotenie. na kazdeho sa smeje a stale. teraz nam uz zacina blabotat,cely den rozprava bababbaabababa a niekedy je z toho aj mamamama. ale neviem ci je to nahoda.
leni,nehcapem,ty uz si v 30tt a petka v 26. uz aj vy budete zachvilu maminy. ja sa tesim ze sestra je tehotna. dufam,ze to uz dlho nebudu tajit,lebo pre mna je tazke to udrzat. haha moja mama bude uplne bez seba. hihi
skusali uz vyde roka a az teraz to konecne vyslo. ale robi zdravotnu sestru,velmi stresova a namahava robota,robi vela hodin do tyzdna,tak dufam,ze babetko sa udrzi.
uzite si volneho dna,ja idem rano do prace. dobru noc vsetkym. to moje male uz spi a ja este idem rychlo ozehlit. uf

ellise
14. sep 2009

No Soni, že žehlit v takovou nekřesťanskou hodinu bléééé. 😝

Já jsem teď dojela z Brna, odvezla jsem MM k autobusu do Chorvatska.

ellise
15. sep 2009

dobré ránko kočky, čekám až se Tomík vzbudí a vedu ho do školy. Tak proto jsem tady dnes brzo.

denne73
15. sep 2009

Dobré ránko Elisse. tak u nás je dnes štátny sviatok a školáci maju volno.Môj starší syn, leží od včera v nemocnici, má podozrenie na myokarditídu čiže zapal srdc.svalu.Už sme s tým ležali vo februari, ale našťastie sa nič nepotvrdilo. Sťažoval sa na pocity akoby mu zvierala obruč celé telo a nasledne som dala urobiť krvne testy. Hm??? takto to dopadlo. Čiže znova dobré tušenie a šli sme dufam zavčasu.On je uplne v pohode, je veselý až veľmi ale vysledky su vysledky .Tak sa budem modliť aby to nebolo nič vážne. U nás nemôže byť ani chvilinku pokoj ☹

bay
autor
15. sep 2009

Pekny volny den zelam.
Elis, ved mne maly uz spava len 2 hodky. Malokedy to potiahne na 3 😔 ale ja som vdacna aj za dve 😀 😀 Teda na tri to potiahne ked si tak nachystam jest. To si pekne spiac pocka kym sa budem chciet najest. Alebo ked niekam potrebujeme ist 😀 😀
Denne, uff to znie hrozne 😔 Dufam, ze bude vporiadku. Mimo kojenia budem drzat palce (pocas radsej nie, nech mi maly nepadne 😅 )

denne73
15. sep 2009

Ďakujem Bay a pevne drž Miška . 😉

halienka
15. sep 2009

Ahojte babky 🙂 ja som sa dnes dostala až teraz, lebo keďže je volno, tak švagrovci nie sú v robote a švagriná tu sedí skoro celý deň. Teraz sa odišli niekde najesť, lebo šak hádam nebudú variť 😝 😀 Švagor akurát urobil ovocný šalát, z čoho sa nedá najesť a nechcite vidieť aká po ňom zostala kuchyňa. Po 3 hodinách keď sa k tomu nik nemal som to nevydržala a tú kuchyňu upratala 😝 Ale zato som im neponúkla na obed to čo som varila 😝 😀 tak museli ísť niekde do reštiky 😝 😀 😀
Soni, máš pravdu, strašne to letí, mne sa zdá že len teraz nedávno sme čakali na tvoj pôrod a pritom maličká má už 8 mesiacov, no proste neuveriteľné 😵 joj bodaj by sme už aj my boli tak na tom 😀 inak častokrát na teba myslím, ako dlho si robila pred pôrodom, hádam až 2 týždne pred si šla na materskú, však? A musím ťa za to obdivovať, bo ja by som to už teraz nezvládla 😝 😀
Deni, panebože, a to sa ako k takej diagnóze dopracuje 13 ročný chlapec? No dúfam, že to nebude nič zlé a že sa rýchlo z toho dostane. Ako sa to lieči?
Bay, ani dnes nespinkáte? 😕 😅
Eliška, tvoj MM ide do chorvátska? Takže budeš teraz slamenná vdova? To ti bude fajn, čo? 😉 😅

denne73
15. sep 2009

Vidíš Lenka všetko je možné.Ja tomu tiež vôbec nerozumiem.Taktiež verím , že je to len nejaký planý poplach a že prekonáva nejaku virozu. No ale bez teplôt,bez akejkolvek bolesti?Neliči sa to nijako. Stiekli mu dve infuzky s vitaminmi a mámmať pokoj na lôžku.