Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
1. dec 2009

ahojte 🙂
Peti, teším sa s tebou, že cca takto o týždeň už budete možno trajaaaa.... 😵 😵 😵 a máš nejaký ciťák, čo to bude...? 🙂 ja si myslím, že chlapček.... 😵 a mená už máte definitívne vybraté?

Bay, tak si oddýchnite a v nedeľu, ak vám to teda vydá, sa na vás budem tešiť... 😵 som zvedavá na Miška... 🙂

Peti, ja nič nové... skrátka mrcha meškala, testy boli pozitívne (3 ks), ale potom začala čiarka slabnúť a po 5 dňoch meškania mrcha došla... 😒 asi sa to neudržalo... ☹ čo narobíme, poplakala som si a ideme ďalej... 🙂

tak pekný deň všetkým... 😉

bay
autor
1. dec 2009

Dobre ranko. Tak u nas noc na draka ☹ Ach jo 😔 Ale jedneho dna sa opat vyspiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀

sisipetka
1. dec 2009

ahojte kocky,
Wejka - chapem chapem, hlavne ked sa objavi taka uzasna nadej a potom hups nic. Ale neboj, uz sa blizi cas na Teba...ja to citim v kostiach (mala by som napisat v mechure 😀 - kedze bobik sarapati kolko mu len brusko dovoli).
No pocitam, ze do buduceho piatka to budeme mat za sebou....ale zatial spavat viem, tak hadam to zvladnem v plnom zdravi (chapte psychickom) az do ciela 😉 ....a tusenie o pohlavi mam, mena su Christian a Zara - chlapca vyberal ocino po vzajomnom skrtani roznych napadov od MM ako Jamal a pod, dievcatko sme nejako mali jasne uz davno pred tehu.

Kami vydrz, o par dni sa k Tebe pridam aj ja a budeme mat "noc na draka" spolocne 😀 A nezabudni si na dovolenke riadne uzit, aj moj chrbat by to potreboval...vstavam z postele ako stara baba - nebyt okna a parapetnej doske pri posteli, tak by som potrebovala kladku 😀

zatial pekny dnik, aj ked vonku je teda riadne na figu 😖 Esteze som si vybrala dnes den P - ako pracovny na PC...

bay
autor
1. dec 2009

Peti, dik za podporu s tou nocou 😀 😀 😀
Weji, clovek sa tesi a potom nic z toho, to je zle 😠 Ale tak pracovny postup mate zjavne dobry, tak uz len pokracovat v nasadenom tempe 😀 🤐

ninockaskv
1. dec 2009

ahojte, vidim, ze tu ficite vsetky v dobrej nalade..
novopecenym maminam vela trpzezlivost, zdravia a mlieka.. 😀

peti, na teba myslim.. uz ked ste sa sem dotrepali, vsetko bude v pohode.. a taka si bola pekna na tej fotke, ze to podla mna bude chlap 😉

weji, viem si predstavit, ako si sa citila.. nas toto testovanie netestovanie caka na jar.. ja sa snazim utesovat, ze ked to uz raz islo, ze to pojde zas.. ze to chce len cas a trpezlivost, ze to niektorym proste trva dlhsie.. ale ked to peta citi v mechure, tak to mas iste 🙂.. musis udrzat tu vlnu, aby som ju ja mohla na rok chytit.. tak sa drz... tie dve ciary tam BUDU 😉

ninockaskv
1. dec 2009

bola som sa previest vytahom 5 poschodi a stretla som dve tehu.. jedna zjavne odovzdaval pocitac a odchadzla na matersku ☹ 😔

sisipetka
1. dec 2009

tak uz mam polovicu prace dnes hotovu, teraz dam hodinovu pauzu na obed a popoludni pokracujem s dalsou varkou 😅 ....ale nevadi, cas uteka a chcem to mat vsetko do piatka hotove, nech uz mozeme oddychovat....
....inac to nase bobatenko riadne dava zabrat, normalne ked sa napne, tak vidim na brusku jeho hlavicku 😉
Ninka, vdaka za kompliment 🙂
....a presne kocky, momentalne to citim v mechure, takze o chvilu cakam na pozitivne spravicky a jar je naozaj blizko 😎

bay
autor
1. dec 2009

// treba citit v mechure. Ved ako inak by sa dali vycikat? 😀 😀 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

babyyyyyyy kuk moj album 😎

sonicka07
1. dec 2009

leni,gratulujem este raz k prekrasnej babike. je naaaadherna. a ta posledna fotka kde sa usmieva... 😵 😵
dufam,ze uz s kojenim lepsie. aj ja som skoro skoncila po par dnoch,taka bolest to bola,ale presli sme cez to a teraz to niekedy lutujem,kedze mala je uplne zavisla na tom 😢 .
ale som si povedala,ze uz len do konca roka a basta. vcera mala 11mes,za mesiac oslavujeme prvy rocik.
petka,drzim palce bud.tyzden a neviem sa dockat toho prekvapenia,co sa z toho bruska vykluje...hihih

bay
autor
1. dec 2009

Evitka, takze augustoviatko? 😉 Gratulujem 😵

evitkamalicka
1. dec 2009

vyzera to tak ze budem mat pekny narodeninovy darcek ak vsetko pojde dobre, lebo aj ja som augustova 🙂

sisipetka
1. dec 2009

Sonicka, juj vsetci sme zvedavi 😉
...a Tamarka je teda uz riadna kocka a este to bolo len nedavno, ked sa vykluka ako prekvapko z bruska 😵

Evitka, tak nech palicku hrubnu a zacnes druhe kolo 😀 ...ale este zober pls so sebou Wejku, Ninku a Denisku...nech aj ony tehulkuju pekne spolocne - vytvarame tu skupinky 😎

evitkamalicka
1. dec 2009

Petka jasne beriem ich vsetkymi 20-timi

ninockaskv
1. dec 2009

evitka, super.. a to ste to chceli odkladat na rok 😀

evitkamalicka
1. dec 2009

ninocka no postastilo sa

ninockaskv
1. dec 2009

tak aspon vieme, ze to ide.. skor ci neskor 😅 ci prirodzene alebo s pomocou v centre 😔

sisipetka
1. dec 2009

Ninka, ked vam to islo v centre, tak urcite sa opat podari 😉 ...aj ked chapem, ze je to viac nervikov a aj peniazky, to troska stoji

ninockaskv
1. dec 2009

no.. hlavne z toho clovek ma taky pocit, ze ani dieta nevie splodit.. 😒 ale uz to telo ma informacie, ze sa da byt tehu.. tak to hadam pojde.. ked uz aj wejke to telo zacalao chapat, co od neho chcu.. 😅 😉

a zjavne mi za oktober neprisla zvysna materska.. mam 9 Eur na ucte, nezaplatene ucty, vyplata v nedohladne.. fakt nemam naladu toto riesit a behat kvoli tomu po uradoch.. ibazeby mi Wejka nieco nauctovala.. 😝

sisipetka
1. dec 2009

no mne este nedoslo vyrozumenie zo socialky ohladomm materskej....kocky kolko to asi trva, lebo takto to vyzera, ze za november dostanem MD az v januari a to je teda riadny priekak takto rovno pred vianocami 😅

danka24
1. dec 2009

ahojte blahozelam halienke aj malej sonicke vidim ze sa deticky rodia krasny den 😵 😵 prajem vela mliecka a aby ste boli zdrave 😵

sisipetka
1. dec 2009

Dani, velka gratulacia ku Klarke 😉 ....a narodila sa so Sonickou v jeden den 😎

denne73
1. dec 2009

Ahoj Danka.Taktiež sa pripájam ku gratuláciam.Vitaj na svete Klárka 🙂 😉

bay
autor
1. dec 2009

Peti, mne to doslo mesiac po nastupe na MD a asi 2 dni na to mi dosla materska na ucet 😉
Ahoj Dani.
Tak ja sa idem odmlcat 😉 Vidime sa zas v pondelok (okrem Wejky) 😵 takze krasneho Mikulasa.
Papa

ninockaskv
2. dec 2009

peti, aj mne to prislo relativne rychlo..

veru, deticky sa rodia a rodia.. uz len tu trpezlivost keby predavali v obchodoch na vahu 😅

weja
2. dec 2009

Evitka, blahoželááám... 😵 😵 😵 ty si asi z tých štastlivkýň, ktorým stačí, aby sa o ne chlap obšuchol 😀 ale v dobrom to samozrejme myslím... 😉 no vidíš, mohli sme tehulkovať spolu, škoda... 😒

Dani, tebe tiež gratulujem ku Klárke 😵 😵 😵 to je sila, že sa so Soničkou narodili v rovnaký deň, to už je aká náhoda... 😉

Bay, tak peknú dovolenku a vidíme sa v nedeľu 🙂

a všetkým ostaným pekný deň 😎

sisipetka
2. dec 2009

Ahojky kocky,
skor to neslo - blba noc - najprv som nevedela do polnoci zaspat a ked som uz zaspala, tak som od 4tej rano opat kuvikala az do 8mej. potom ma to zmohlo a spala skoro do 10tej, stihla privitat navstevu a teraz otvorila PC, ze vas pozdravim 😉 Akurat sa citim ako po nocnom flame a to som sa tesila, ze dve noci predtym sme krasne spali 😅
Tak este pockam chvilu s tym vyrozumenim, ved mesiac od nastupu bude buduci tyzden a mozno ma to privita, ked pojdem z porodnice 😎
...zelam pekny den vsetkym, dnes idem ku kadernicke sa dat konecne dokopy - juj budem opat par minut krasna 😀

ninockaskv
2. dec 2009

no peti, tak si to teraz vsetko vytrpis a porod a baby budu v poriadku.. ja som si spala krasne cele tehu ako babatko, ziadne problemy, ziadne vstavanie kvoli cikaniu.. nicovate nic.. ☹

uz len chvilu a ste doma.. a budes fotit o dusu a davat na kona.. 😀

ninockaskv
2. dec 2009

boze, a to ich kupu v takych "vaniach"? 😀 ved z toho musia mat stres.. vylezu z tepleho tmaveho maminho bruska a sup ich do takej prazdnoty 😀

sisipetka
3. dec 2009

ahojky kocky,
tak skor sme nestihli...boli sme dnes na monitore - male kope o dusu, maternica uz vykazuje mierne kontrakcie a dr. s optimizmom hovori, ze sa este otoci, porodne cesty sa otvoria a ja dostanem normal kontrakcie a nemusime rezat 😀 ....tak som sa pekne pobavila a sobotu rano idem opat na monitor.
Uz som sa dnes prebalila do kufra, ktory lepsie zvladnem tahat po nemocke, dala vysterilizovat odsavacku a pre istotu jeden cumel a cez vikend este pozehlim nejake plienky a zavinovacku.
S pracou uz finisujem, dnes dokoncim veterinu, zajtra este nase weby a chystam sa oddychovat tych poslednych par dni 😉
Ako sa mi inac mavate? Tu je taka skareda hmla, ze by som sa zakuklila do paplona a preckala celu zimu 😅 Len to lezanie tiez niekedy nie je sranda, ked to male zacne vykopavat 😎 A inac uz mam +18 kg 😀 😀 😀