Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
9. jan 2009

no uz som precitala co je ten karpalny syndrom 😨
zaujimave je, ze postihuje zeny aj pocas tehotenstva 😉 To uz mam 3 podklad na to, ze som tehu 😀
Najprv boli kvasinky, teraz ta ruka a dokonca som uz 42 DC - hura, ja som tehotna 😀 😀 😀 Len keby ta ovulka prebehla 😅

Sonicka presne ako hovori Lenka, vsetko bude ok - ono, ked si zena uz v zivote nieco s mimi prezila, tak sa o to babatko boji omnoho viac, aby ho nestratila. Viem si to zivo predstavit, myslim, ze aj mna to caka. Ale nechcem tym povedat, ze ostatne maminy maju mensi strach.

Leni dakujem za sviecku 😔 a Bay za myslienky na mna hned od rana 😵

bay
autor
9. jan 2009

Ranajky sa snazili ist prejst sa po svete, ale bolo im to zatrhnute 😀 😀 Uz som misu dlhsie neobjimala KLOP KLOP len ma natahuje 😝
Peti, ani ja netusim co su to za slova. Ten karpalny tunel by som este nieco vymyslela.... Ale asik nic spravne 😎 😀

sisipetka
9. jan 2009

Bay - no to je predsta "tunel v Karpaloch" 😀

bay
autor
9. jan 2009

To je pohorie v CR?

halienka
9. jan 2009

Peti, to by bolo super, keby si bola tehu 😵 😀 človek takéto príznaky hneď lepšie zvláda 😉 že ano 😀 No a testík si ešte neskúšala? 😅 som ja ale pokušiteľ, čo? 😀
Bay, tak to som rada, že si ich udržala 😉 v žalúdku. Aj keď aj to naťahovanie dá zabrať 😝 ale aspoň vieš, že nejaké tie živiny v tebe sú 😉
Tak ja už rozmýšlam, že som si pricvikla nejaký tunel 😀 pri chrbtici na spodu, bo mi to nejde do hlavy ako ma to tam bolí. A hlavne pri dlhšom pohybe. Začínam mať pocit, že to s mechúrom nemá nič spoločné. Bola som včera u obvodnej pre ten papier, že som schopná starať sa o dieťa, čo potrebujem k adopcii, a som jej aj vravela o tom bolení vzadu a ona len mykla plecom, že šak ak to za týždeň neprejde tak potom čosi vyskúšame. No za týždeň ja už budem v robote, tak neviem. Ach tí doktori! 😝

sisipetka
9. jan 2009

Leni testik nema vyznam, ved mam BT len 36,3 😅 a v pondelok idem na utz a vyvolavacku. U nas sa zazraky nekonaju - take nieco nepoznam.
Pocujte, ved ked kazda bude mat nejaky tunel - tak by sme nieco mohli aj vytunelovat a pekne si to uzit 😀
....ruka mi uz netrnie, iba mi je troska studensia ako ta druha 😅
Bay - to je tunel u Elisky 😉

Leni i Teba stale nieco chyta, sme my dve teda riadne lazaretky. Pocuj nepojdeme niekam na tyzden same dve k moru do wellnes hotela? Zoberieme aj Elisku a vsetky, co este nebudu tehu - ostatne si budu hladkat bruska, aby boli v poriadku....

halienka
9. jan 2009

Peti, aj ja som si všimla, a samé také hovadiny ma chytajú, ani nie poriadna choroba, ale len také somariny že človek ani nevie ako na to reagovať, či ísť k dr. či nie 😖 Šak vravím, že to je asi z toho že som už dlho doma, treba mi začať chodiť do roboty a hneď budem zdravá 😀 Ten welnes by som brala akýkolvek a kdekolvek. Napríklad taký predĺžený víkend by nebol nereálny, len teda aspoň tem mechúr nechuž mám v pohode 😀 A Eliška by isto šla ihneď, veď už tuším aj nejaké stránky pozerala. Teda nie pri mori, ale tu na slovensku, veď tu máme pekných kúpeľov dosť 😉 A na tie naše nervičky pošramotené by to sto bolo fajn. Len aby sme neskončili tak že tam budeme všetky tri rumázgať ako divé 😀 lebo otvoríme naše všetky zamknuté komnaty 😀

sisipetka
9. jan 2009

ja beriem aj slovensko a predlzeny vikend tiez 😉
Co keby sme to zacali riesit a nasli si nejaky spolocny termin, potom ten wellnes hotel, zabookovali a tesili sa ako sa opijeme 😀
Tak dnesnym dnom ideme na to:
- ja mozem od marca a hned na zaciatku mesiaca je MM v rakusku 😉 (ale prisposobim sa, nemam nic na plane)
- wellnes su pekne v dunajskej strede, bojniciach, piestanoch, v banskej stiavnici 😉
- mozem od piatka do nedele 😉
- a pijem cervene vinko 😉

bay
autor
9. jan 2009

Peti aj ja chcem iiiiiiiiist k moru. A dovolim aj netehulkam hladkat moje brusko 😀 😀 😵 😵

halienka
9. jan 2009

Tak ja vtedy tiež môžem (začiatok marca), pretože moje najbližšie plány siahajú len na tento týždeň, čo nám majú robiť interiérové dvere a potom mi je už jedno, takže ak si zabookujeme začiatok marca, tak to isto bude v pohode. 🙂
Ja tak tie wellnes centrá nepoznám, ale podmienka je aby tam bolo teplo, dalo sa tam vcelku dobre najesť, nebolo to šialene drahé, a aby tam mali záchod 😀 😀 si myslím, že nie som moc náročná 😀 No z toho hladiska pekného okolia sa mi pozdávajú piešťany a bojnice, len neviem či práve tam to nebude drahé.
Tiež môžem od piatka do nedele 🙂
A pijem likéry akékolvek 😀 😀

Inak, keď si toto Eliška prečíta, tak myslím, že v tom momente budeme mať termín zabookovaný 😀

sisipetka
9. jan 2009

Bay - tak mozes ist aj Ty 🙂 a budeme ti hladkat brusko 😀
Eliska - mas tu vyyyyyyyyyyyyzvuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀
...a pozyvam este dve zvysne "zatial" netehulky - Weji, Skybaby - ozviteeeeeeeeeeeeeeee saaaaaaaaaaaaaa
...samozrejme aj tehulky su pozvane, je to na nich 😉

Leni mas pravdu, Piestany i Bojnice su drahe - ja som to teraz cez vikend pozerala s MM. Ale myslim si, ze nieco najdeme co ma wc, je tam teplo a da sa najest a opit 😵

sisipetka
9. jan 2009

a toto vyzera dobre www.termalvyhne.sk - dufam, ze to adminka nevymaze, ved je to pre nas snazilky potrebny psychicky relax 😵

halienka
9. jan 2009

Peti, to vyzerá fakt super 😅 ceny sú vcelku primerané myslím. Takže dve noci s tým, že by sme prišli už v piatok doobeda? Ubytovali sa a dali si prvú várku rôznych wellnes dobrôtok? 😀

elenamarek
9. jan 2009

ahoj babulky 🙂 ani sa neozivam mam choru malu tak som v jednom svingu spim 4hodiny denne,uz nech je zdravucka lebo zblaznim.no citam ze sa chystate do vyhni babky to je superne pozrela som si to aj ja chcem

sisipetka
9. jan 2009

a tato ponuka vo vyhniach je podla mna super a za dobru cenu 😉
http://www.termalvyhne.sk/aktualna_ponuka.htm
- ja idem, ktora sa prida? Z Ba mozem zobrat autom este 4 kusy 😀

elenamarek
9. jan 2009

tak konecne som precitala 2strany do zadu,Soni vsetko naj k narodkam,neboj malinka bude ok co ta strasia s nozickami hlavne bal na siroko,v tom ma SR super vyskledky vsetci nam to zavidia vo svete,chudatko len lutujem ked ju pichaju.Mojej mi je luto ked jej mam odsavat sopliky s odsavackou na vysavac a ked jej mam vytierat dierku na nosteku spajdlou potom ju utisujem pol hodinu a to uz je chora 2tyzdne a od koho to chytila od mojho syna jak inac a ten ked konecne zaspi ju hned zobudi od pondelka ide do skolky tak sa modlim nech zasa neochorie a nedonese to domov nech uz malinka vyzdravie,vcera som nabehla doktorke ze nech snou nieco roby tak jej dala liecky na kasel a aj kvapky tak snad to bude lebsie,pisem lebo konecne zaspinkala a nemusim ju mat na rukach a syn je prec s babkou

elenamarek
9. jan 2009

Petka a Halienka,moje hlavne sa nestresujte,uz aj na vas sa musi usmiat stastie keby som mohla tak otehotniem za vas vy si to len odrodite lebo to nemozem.Peti verim ze ti je tasko ked si spomenies na babetko,aj ja som si spomenula na vianoce aj ked som mala malu v naruci.
A s tymi vyhnami to myslim vazne ja som nikde nebola 6rokov od kedy som s manzelom,len sa dohodnem s maminou ci sa postara o malinku.

sisipetka
9. jan 2009

super Elenka, takze Ta nakladam do auta 😉
...uz mam iba 3 miesta volne z BA 😀

bay
autor
9. jan 2009

Idem sa popytat na vas nazor....
V pon a ut som mala toriscku vytok bezovej farby. Potom to prestalo a vsetko ok. Dnes sa vytok vratil... Zas bezovy ale uz je ho vyrazne viac. Proste na nohavickach nechava flaky, na papieri ho moc nie je. Ale ked skontrolujem vnutri tem vytok (cipok a okolo) tak tam je vytok krasne bielucky. Kde sa teda berie to zafarbenie??? 😖 😅

m311293
9. jan 2009

No holky moje, konečně jsem si sedla, už jsem stihla i posilovnu a moje dcerka uklidila, tak už nemusím nic dělat.

Peti " špetka" je " štipka" víš když solíš, tak to sepnutí prstů

Bay, Karpální tunel je tunel před Znojmem, a taky nemoc nervů na ruce, a ta se právě jmenuje podle toho tunelu, protože když tím tunelem proiířdíš, tak ti brní prsty. Tam je prý nějaký nerost myslím že magnetit a sfaleritr, které ve vzájemné kombinaci a při chvění se v autě vyvolívají brnění prstů. Prý železo v krvi nějak reaguje s tím magnetitem

A Vyhně jou kde proboha? Aspoň okres, prosím. Jinak já můžu v podstatě kdykoliv, zatím nemám nic naplánováno, takže začátek března je OK.

sonicka07
9. jan 2009

bayka,pokial nie je hnedy alebo krvavy vytok,tak by to malo byt ok. a nesmie nic svrbiet a zapachat.
leni,ta moja noha je zas dost zle,vcera som si ju dost namahala,ked sme boli v nemocnici. dnes som zas ledva chodila. beriem tabletky proti bolesti ale stale to nie je ono. uz som sa tak tesila,ked sa to zacalo zlepsovat. uz by som rada s malou aj na prechadzku,ale zatial sa tak mozem tmolit po byte. zajtra nas pride navstivit moja sestra,tak budem mat aspon trosku zmenu. a zda sa mi,ze na malinku nieco lezie,lebo tazko dycha a sem tam zakasle. tak som jej kupila kvapky do nosa a drzim ju v teple.
elenka,ty mas tiez stale trapenie. najprv ty,synator a teraz malinka. aspon uz pekne pribera? kolko ma kilov? nasu budu vazit v nedelu,tak som zvedava,ci trosku pribera. ale papka dobre.
som zas nejaka hladna. asi idem nieco zhltnut,lebo ked sa mala zobudi,uz nebude sanca. sa tesim,ze ide vikend a muz bude so mnou doma a trosku si vydychnem. tak pekny vikend vam prajem.

sisipetka
9. jan 2009

Eliska takze:
1) spetku vim udelat a ruka uz je skoro dobre (klop, klop)
2) Vyhne su pri Banskej Stiavnici
3) marec by bol super....tak zatial na to myslite a mohli by sme zaciatkom februara urobit rezervaciu, tie ktore maju zaujem ist a ak nieco ine a lepsie nenajdeme 😉

Bay - myslim, ze zatial je to ok, ja som mala pocas celeho tehu taky mliecnejsi vytok a vsetko bolo ok. Hlavne nech nie je krvicka a ina neplecha.

Soni, no Ty mas tiez nadelene, ale neboj vsetko bude dobre. Odide choroba, zima a mala bude rast ako z vody a Ty budes mat druhe mimi pod srdieckom 😉

Tak a dnes som sa prihlasila na konverzacie z anglictiny - 2 x do tyzdna pred pracou - ved uz z nej skoro uplne vypadavam 😝 Ale online testom som sa dostala na 4 uroven, tak som zvedava kam ma zaradia a ci budem stihat alebo nie 😅 😵

m311293
9. jan 2009

No jo Peti, už jsem na to přišla, dala jsem do routru naplánovat trasu, nejdřív mně to hodilo přes Vídeň a bratislavu a 330 km, tak si říkám blbost, a tak jsem mu chvíli domlouvala a tak mám dvě možnosti buď přes Senicu a Piešťany nebo Drietomu a Trenčin. A jsem kolem 260 km.

Jinak lázně vypadají luxusně, a cena přiměřená, díky kurzu pro mně i přijatelná.

Leni, na MM by patřila nějaká semetrika, já k nim bohužel nepatřím.

halienka
9. jan 2009

Ahojte babky, tak som práve vyprevadila návštevu, konečne môžem na vás mrknúť 😉
Elenka, tak ty nemáš chvíľu oddychu, ledva si sa ty ako tak poliečila, tak zas teraz malinká, no má to teda riadny zácvik takto hneď zo začiatku. Dúfam, že sa z toho čoskoro dostane a že malý vškôlke vydrží čo najdlhšie, aby si si už aj ty oddýchla. Veď si v jednom kole už niekolko mesiacov v kuse.
Bay,ohľadom toho výtoku neporadím, bo ja som nemala počas tehu žiadny, takže neviem. Dúfam, že to bolo len nejaké postrašenie čoskoro to zmzne.
Eliška, to myslíš vážne s tým tunelom? 😅 Ja teraz neviem či si robíš srandu, alebo je to pravda, vyzerá to celkom dôveryhode, aj keď pochybujem že by sa také niečo nazvalo podľa trasenia v nejakom tuneli 😀 Ale človek nikdy nevie... 😀
Tak vidím, že sme už ohladom Vyhní celkom dohodnuté, už sa začínam tešiť 🙂 Ja som za všetkými desiatimi 😀
Peti ty zas už nevieš čo s časom? Aha ju, už je zas na nejakom kurze zapísaná 😀 A to ešte treba stíhať tréningy, robotu, preteky, snažilkovanie...nieže to preženieš, moja 😉
Soni, no mne vtedy naozaj pomohol len totálny kľud na tú nohu, proste čo najmenej chodiť. No viem že tebe sa to pri malinkej asi nedá. Dúfam, že aspoň cez víkend to trochu viac poliečiš. 🙂

halienka
9. jan 2009

Eliška, ja by som kôli tebe tú semetriku tie 2 týždne zahrala 😀 aj keď teda neviem, teraz mám silácke reči ale možno keby na mňa 45 kilovú kukol chlap s raz tak velkou váhou, tak by ma možno smiech prešiel 😀 Ale určite by som sa aspoň snažila 😀

m311293
9. jan 2009

Leni, já i když lžu tak to vypadá strašně důvěryhodně, ...to víš že je to kec.
marťa se tady učila šutrologii, tak jsem si vypůjčila nějaký ten název sulfidů vypůjčila atky mně inspirovala peťka v nějakým příspěvku...

jo a první víkend v březnu mám mrchu, tak se prosím mi přizpůsobte 😀 , protože je možné že vy budete těhule 😀

m311293
9. jan 2009

Holky, jak jste na tom s plynem..... myslím tím z Ruska, utekli my zprávy

halienka
9. jan 2009

Eliška, ty si prípad 😀 😀 že ťa takéto dačo napadne a ešte to podáš ak, že človek začne normálne uvažovať, že či je to pravda alebo nie 😀
Tak môžme ísť druhý víkend v marci, ale tretí už nie, lebo to zas ja mám mrchu 😀 Dúfam, že Peľka dovtedy dostane očakávanú mrchu, alebo najlepšie keby ju nedostala vôbec 😉 Bayka mršku nemá a Elenka dúfam, že ešte tiež nie. Tak sa snáď nejako trafíme 😀
Plyn zatiaľ nejde, ale je to vraj na dobrej ceste, že vraj by ho mohli pustiť už dnes večer, tak uvidíme. Inak vraj ste nám aj vy z čiech prisľúbili pomoc,keby bolo treba 😉 No dúfam, že také zlé to nebude. Jak keby nestačilo že máme finančnú krízu, musí byť ešte aj plynová. To zas tie ich politické machinácie, na ktoré vždy doplácajú hlavne tí obyčajní ľudia. 😝

m311293
9. jan 2009

jo leni, rusové si vždy dělali co chtěli už od ´68, a dělají to doteď
s tou pomocí je to tak, že vy máte v německu uskladněný plyn, ale k vám ho nejde poslat, protože se nemůžou v opačném směru otevřít kohoutky kvůli tlaku, a přes vás teče náš plyn, takže se udělá " vzájemný zápočet" my si vezmeme ten váš a vy ve stejném objemu ten náš... jen mi není jasné proč vy nemáte plyn, když přes vás to teče.

sisipetka
9. jan 2009

plyn a stale plyn 😕
Ja by som mohla tiez nejaky poskytnut,uz treti den mam riadne vetry 😀 MM mi uz vcera vynadal ze preco ich zacnem vypustat az vecer po praci 😅 ze uz nevladze dychat 😀
Kocky MM ide 5.3.lyzovat na 4 dni tak vtedy by som mohla,ale ak mate naplanovanu mrchu,tak pojdeme dalsi vikend. Ja sa s mrchou nekamaratim,takze neviem aky ma kalendar a teda ani ju asi nebudu zaujimat moje plany
😀
Leni nemam toho az tak vela,este by som chcela dalsie aktivity,ale necham si ich na dalsi zivot 😵