Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
27. jan 2009

njn. Dani, nesmies byt tak nepristupna!!! 😀 😀 😀

halienka
27. jan 2009

Ahojte babky, tak na jahody reagujem aj, a toho môjho ťuťmáka ešte nikdy nenapadli, že by mi ich sám od seba kúpil, ak ich chcem, tak si ich musím kúpiť sama. Že by to bola príčina, že to nevychádza? 😕 😅 Tak to mu musím vytmaviť a nabudúce dostane sms-ku: ovulka! jahody! 😀 😀
Dani, tak to ti móóóc držím palčeky aby tam tie dve čiarky boli, a keby nie pošlem ti ten môj minulotýždňový test a tvoja jedna čiarka a moja jedna a budú dve 😅 😀 aj keď nám to síce bude nanič ale bude aspoň sranda. Ale to si pripustíme až v tom najkrajnejšom prípade, teraz prípušťam iba tie dve čiarky na jednom jedinom teste 😉 🙂
Eliška a necítiš sa teraz lepšie? Že vraj to niekedy aj dobre urobí, nie nadarmo vraj kedysi púšťali žilou, obnovila sa krv a človek bol zdravší 😅

m311293
27. jan 2009

Leni citím se normálně, klidně bych šla zítra znova 🙂 , ale celé odpoledne jsem odpočívala, ležela, koukala na TV, dočetla jsem knížku, abych se mohla pustit do další.

A co ty v práci, měla si perný den?

halienka
27. jan 2009

Ani nie, chvalabohu, iba pár ľudí a doobeda som musela nejaké veci povybavovať a nejaké cenové ponuky porobiť. Ale poobede bol vcelku kľud, a bola som rada, lebo som skapatá akoby na mňa nejaká chrípka liezla. Asi si šlahnem na noc paralen aby som sa spotila, možno to pomôže. Ja mám rozčítané dve knižky - jednu v robote a jednu doma 😀 a nie a nie ich dočítať, strašné so mnou 😀

m311293
27. jan 2009

že knížka v práci 😀 😀 , ale tahle poslední byla zajímavá, tu jsem zvládla za týden.

Ani jsem ti neřekla že v sobotu jsem se v noci stěhovala do obýváků, protože MM se díval v ložnici na Apokalypsu. Něco strašného.......já u toho nemohla ani číst natož spát, tak jsem se sbalila a přestěhovala, chvíli jsem si četla a úpak usnula. ,,,,ale nakonec pro mně Petr přišel abych šla spát.

Taky jsem objevila stránky kde jsou celé knížky nebo aspoň část s tím že každý den tam davají dvě nové stránky. Mají tam tu kterou si chci přečíst. " tulák po hvězdách! od Jacka Londona.........mám velkou knihovnu ale 70 % knížek nemám přečtených, ale já miluji nakupování knížek, to listování a vybírání...... odcházím do sprchy 😉

halienka
27. jan 2009

No vieš, keď sme boli dvaja s kolegom (tým predošlým), tak on sedel za PC a ja čo budem robiť? Keď nechodili ľudia, tak som vytiahla knižku. No keď som zostala sama, tak už som mala aj viac roboty aj neobmedzený prístup na PC, tak knižka zapadla prachom. No a teraz, keď mám znovu kolegu a ľudí chodí málo, tak som ju zas vytiahla 😀 Aj ja rada kupujem knižky, kedysi som robila vedľa ezoterického kníhkupectva, tak to vieš kam išli prachy s každej výplaty 😀 no ale teraz sa už krotím 😝 😀
Apokalypsu som videla, bráško mi ju požičal, mal ju napálenú na DVD. Tiež som rada, že som to pozerala cez deň, krvák ako šlak. Neviem prečo sa ten Gibson vyžíva v takých krvákoch, aj Statočné srdce bolo už dosť krvavé, Ukrižovanie Krista ešte viac.
Počuj, furt si mi nepovedala cez akú mapu si sa to pozerla, že vieš, že je pri nás aj lyžiarsky vlek, veď ja som to na žiadnej mape nenašla zaznačené 😕 😅

bay
autor
27. jan 2009

Tak som si pozrela vecernicek - Macko Usko a idem spinkat (len sa najprv musim umyt a dat asi tretiu veceru...) 😀

m311293
27. jan 2009

Leni, normálně na zozname.sk jsem si dala mapy, zadala ulici a město. To víš, já jsem strašně zvědavá ženská a musím být připravena na vše, co kdyby někdy jela náhodou kolem 😀 😀 kde vás budu hledat? 😀 tak vím že musím k plynárnám 😀

co ten wellnes víkend? platí to? já teda nemůžu 8.3. to máme reprízu v divadle, ale ten další víkend by byl ideál a nebo ten víkend před tím. tj. 1.3.

Peťka se asi zapomněla v sauně 😀

halienka
27. jan 2009

Bay, tak dobrú nôcku, a daj si dačo dobré na večeričku, až si bambulka pochutná 😝 😀

elenamarek
27. jan 2009

ahoj babulky 🙂 ako sa mate?ja v jednom kole,teraz nie ze beham okolo 2detureniec ale este aj okolo nasej Lady/nas zlaty retriever/baby aj ona je chora ma zapal dutin chuda v tej chovnej stanici ju nechali prechladnut jedno vysetrenie ma vysklo na 25eur.tak zapadne do rodinky zasa sme vsetci nakapaty aj Ela,pridala som par fotiek nasej bambulky,niekedy som uz unavena ked som nanu sama tak vkuse place chce byt len na rukach a ked mi pride pomoc od sestry alebo mami tak spinka no sranda?ja som podla cinskeho kalendara kon,a to apokalypso som nevedela zaspat dopozerala som to len kvoli tomu ze som cakala kym mala bude papat,strasny krvak to nemusim

halienka
27. jan 2009

Eliška, ja dúfam, že to platí, tiež by som rada šla, ak ma zas neprepadne sr..čka 😀 ale také fajné vegetíkovanie vo vodičke nikdy nie je na škodu, takže ja som stále za 🙂 No a dúfam, že raz určite pôjdeš "kolem" veď potrebujem, aby mi tu niekto otestoval všetky tie vymoženosti (vysávač, žehličku, nový kýbel a handru) 😀 😀 Ja som to pozerala cez google earth, ale tam sú sto rokov za opicami, skoro nič tam nie je vidieť a náš dom tam vyzerá ešte ako jabloňová záhrada 😀 dokonca ani Tesco tam ešte nie je postavené a ono už reálne stojí tuším 3 roky ak nie viac.

m311293
27. jan 2009

Leni jen mi řekni, ´když jedu od žiliny směrem na trenčín, tak jedu po které ulici? žilinská, ľ štúra, nebo okružná, já jen kvůli představě, Leni pusť si skype

elenka, malá je rozkošná, no věru nemáš to jednoduché tolik marodů, a apocalypso byl děs, stačil ten jekot a te scéna jak mu podřízli otce a s hororrama mám vystaráno na další rok

weja
28. jan 2009

dobre ranko 🙂
vcera som sa snazila vypotit aj ja, nech ma uz ta hnusna chripka opusti 😠 ale dnes sa uz citim o cosi lepsie, tak dufam, ze uz mam vyhrate 😵

Leni - knizku v praci som mala aj ja v predchadzajucej praci... ked nebol sefo v robote, tak zrazu nikto nic nepotreboval, nikto nevyvolaval a ja som mala veget... 😵 a vacsinou to bola kniha v anglictine a vyuzivala som popritom slovnik na nete, tak to vyzeralo nenapadne, lebo som popri tom este aj tukala do pc 😀
v tejto robote mozem o tom akurat snivat... 😖 este mi pribudne aj robota po kolegyni, ktora odchadza v skusobnej dobe... 😠 tak potom tu uz budem asi aj spavat... 😠 😠 😠

Eliska - ta stranka, kde su knihy alebo aspon ich casti, by zaujimala aj mna... 😵 nehodis sem link? aj ked niet nad realnu knihu v tej klasickej podobe 😉

bay
autor
28. jan 2009

Weji, drzim paceky, aby si sa co najskor uzdravila 😉

Elis, dve stranky denne? To by som zvladala snad aj ja v praci 😀 😀 Takze aj mna to zaujima!! 😵

weja
28. jan 2009

ak toto citaju nejaki nadriadeni, tak si na tu stranku asi posvietia 😀

Bay - dakujem 🙂

danka24
28. jan 2009

dobre ranko tak halienka dakujeeem si poklad a urcite tam budu // na jednom teste citim to v kostiach 😉 už dnes mam aj kriiiz 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/danka aha

bay
autor
28. jan 2009

Ja si dnes zatial uzivam sama kancel.... To sa o takomto case uz nestava, tak zvazujem, ci nesla info na vsetkych okrem mna, ze dnes sa nepracuje 😀

danka24
28. jan 2009

bay aj ja som sama 😀 a pracovat a ty?? mala by si sa setrit hlavne 😀
weji a si neskusala dat nohy do slanej vody?? vraj toot pomaha ..

bay
autor
28. jan 2009

No s tymi nohami neviem, ja si robim morsky kupel, proste horuca vana, kopa soli a pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀
Zas si ma odhalila... 😒

danka24
28. jan 2009

bay nic nove pod slnkom ze 😀 😉

weja
28. jan 2009

nooo... ten kupel neznie zle... 😵 asi to este dnes vyskusam, nech som uz zajtra uplne ako rybicka...

Dani - kriz je ukazkovy, teraz uz len drzat vsetkych 20 😉

bay
autor
28. jan 2009

Vsak b ysom ti zle neradila... 😀 😀

halienka
28. jan 2009

Ahojte babky 🙂 no pekne pracujete, len čo je pravda 😀 😀 Inak aj ja si robievam na nádchu nohy do horúcej vody aká sa dá len vydržať a fakt mi to pomáha.
Dani, no vyzerá to veľmi sľubne 😉 tfuj, tfuj, tfuj, nech to výnde 🙂 Mna nafukuje ako balón dnes, ešte že prdím potichu a bez zápachu, bo chudák kolega 😀 😀 😀

bay
autor
28. jan 2009

Leni, ty asi ale dobraaaaaaaaa kolegynka 😀 😀 😀 a co si pojedla???

halienka
28. jan 2009

No a viem ja? veď sa mi zdá že nič také, ale moje črevá si robia čo chcú, oni vôbec nereagujú tak ako by mali 😀

bay
autor
28. jan 2009

To je aka drzost od nich... Tak mozno tym chcu povedat, ze by ich potesila nejaka strava...

halienka
28. jan 2009

šak dostali raňajky, a začalo to hneď po nich 😝 a raňajky boli rožok s maslom a čaj. Tam neni nič z čoho by sa mali zdúvať 😀 šak ma naštvú a nedostanú nič, to sa potom uvidí, čo sa bude diať 😀 - škoda, že to by som nevydržala 😀
A čo tvoje nevolnosti? ako sa dnes cítiš?

danka24
28. jan 2009

leniii tak to ti nezavidim .. my sme mali v pondelok zeleninovu polievku s fazulou tak si mala pocut to bombardovanie ale tiez bez zapachu 😀

bay
autor
28. jan 2009

No tak u mna sa zvycajne prejavuju tichy zabijaci 😀 😀
A teraz mi v iPode frci jedna pesnicka zo svadby tak sa musim drzat aby som si nezacala v office naplno pospevovat 😎 😀 😀
Leni, celkom sa drzim... Sice uz o tretej v noci sa budim ako mi skvrka v zaludku 😀 😀 Po jedle mi je hnusne tazko obcas ma napne, ale drziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. A ked sa dostanem do stavu hladu, tak to hroza, tak sa snazim tomu vyhybat ako sa len da, ale to je uz dost velky problem, kedze som hladna asi 10min po tom co dojem 😀 😀 A uz nemozem pecivo ani chleba ani citit. Furt tlacim len to so sunkou.... A jem zasadne ako prilohu zemiaky, ryzy sa snazim vyhnut - keby nahodou 😝

halienka
28. jan 2009

Bay, no to si celkom ako ja keď som bola v tehu, bežne som jedávala o druhej-tretej v noci, to boli prvé rańajky 😀 No mne sa to začalo zlepšovať tak okolo toho 14 tt potom už som nepociťovala ten hlad až tak často aj po jedle mi už bolo menej zle. Snáď to už aj tebe začne prechádzať 😉
Dani, tak aj ty si "ničila" ovzdušie v práci v pondelok? 😀