Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
4. nov 2009

Eliška, no pre neho by isto bolo lepšie keby si bola pri ňom, ešte je predsa len dosť malý. Ale ty ho poznáš lepšie, aby náhodou práve vtedy nebol viac umrnčaný, možno sa bude lepšie držať keď tam nebudeš. No veď uvidíš.
Ninka, ani ja nie som dnes zrovna v dobrej nálade, tiež mi to počasie nerobí dobre a to rýchle stmievanie tiež nie. Ale ja sa skôr v hlave zapodievam obavami z pôrodu a tak a to ma depce. Neviem to akosi vyhnať z hlavy. 😝 A ty si ešte v práci?

ninockaskv
4. nov 2009

vsetko prebehne dobre, uvidis.. ja som sa porodu vobec nebala a keby sa maly nezadusil este pred porodom, tak mame skutocne uzasny zazitok.. ja som sa skor bala cele tehu, ze co ked sa nieco stane.. a nejak sa to stalo..

takze sa tym nezpodievaj, lebo sa len vystresujes..

hej, este sa tvarim, ze zarezavam.. to vies, my karieristi v bratislave.. 😀 ale nie, najskor mozem zacat o 8 tak to tak nejak vychadza do 5

ellise
4. nov 2009

Leni, no právě, když Marťa měla 8 roků tak odjela na 5 týdnů do lázní a já za ní nepřijela ani jednou(odjížděla když měl Tomáš 1 týden) taky jsme měla strach, ale zvládla to.

On je trochu na mně závislák, a tak se bojím aby to neprožíval ještě hůř. První den jde stejně na nějaká vyšetření, v nemocnici je herna a školka a paní učitelky no a odpoledne bych za nim přišla. druhý den jde na zákrok, po narkóze bude stejně pospávat, zase bych tam přišla odpoledne a v pátek už by šel domů.

No a na deprese, je nejlepší čokoška, teď mám zrovna Milku karamelovou. Leni zkus na to nemyslet, čti nějakou veselou litaraturu ( Jak jsem vyhrál válku). Ninka, tobě doporučuji si jít zahrát tenis, nebo jít si zaplavat. Trochu vyplavit adrenalin.
Lenka a´t nevyplavuje nic.

halienka
4. nov 2009

No pokúsim sa to nejako vyhnať z hlavy 😝 😀 No ale za chvíľu už máš fajront chvalabohu 😉 😀

ninockaskv
4. nov 2009

ellise, tak to by mohol maly zvladnut

a to je to, ze cvicit este moc nemozem.. chystam sa uz casom na jogu, ale porod bol len nedavno, este moc nemozem adrenalin vyplavovat.. ale hned ako sa bude dat, sa na to vrhnem.. aby sme boli ready na dalsie tehu...

halienka
4. nov 2009

Eliška, no ak to bude tak, tak to by si tam asi naozaj bola zbytočná 😝 🙂 A už si sa s ním o tom rozprávala? Čo on na to? Eliška ty mi čítaš myšlienky, akurát nad tou čokoškou rozmýšľam, že si idem nejakú dať 😀 Ja sa celý deň zabávam internetom a prípravami a semtam aj niečo v telke kuknem 😝

halienka
4. nov 2009

čokoška zožratá 😀 Ninka, daj si ju aj ty 😉 😅

ninockaskv
4. nov 2009

uzivaj si, co to da.. 😀

ellise
4. nov 2009

já mám teď dietu, neměla bych čokoládu, ale mně v práci tak přibylo práce, že dnes jsem první jídlo měla až v 10, a na WC jsem byla až ve 12. Prostě jsem si to čokoládu musela dát.

bay
autor
4. nov 2009

Jeeeejda, clovek si pospi par hodin a potom sa venuje navsteve a pisete o 106.

Nemyslim si ze je to ovulka, bo uz som to mala trochu aj min tyzden. Potom to ustupilo/zmizlo a zas je to tu 😝

Provokaterky s tou cokoskou 😀 😀 Dajte si aj za mna. Ale ja si neprosim karamelovu 😅 🤐

halienka
4. nov 2009

Eliška ešte ťa trápi ten žlčník? Ty máš teda tiež skvelú životosprávu 😝 😀
Bay, sorry že ťa tak provokujeme 😀 inak ja karamelovú lúbim 😉 Eliška mi minule doniesla výbornú, zežrala som ju sfleku 😀
No tak už je kočík objednaný, dúfam že bude dobrý, už som to nemohla dlhšie naťahovať. Je to tento: http://www.tomsta.sk/product/baby-smile-v-max-1...
samozrejme aj s autosedačkou. Aspoň to už môžem pustiť z hlavy. 😝 😀
No idem spapať poslednú večeru a šup do postielky 😉 dobrú nôcku vám všetkým prajem 🙂

halienka
5. nov 2009

Dobré ránko babky 🙂 ako vidím zas tu straším ako prvá 😀 u nás je "krásny" deň 😝 leje ako z krhly. Už to vidím, že budem zase musieť zvalcovať nejakú čokoládu 😀 😀

bay
autor
5. nov 2009

U nas tiez pocasie o nicom, idem zalahnut.

A s coko, v pohode. Nejak mi to tak moc neva, kedze ide o blaho mojho najmilsieho 😉 😵 Takze si dajte do nosa 😀

weja
5. nov 2009

ahojte 🙂
tak tu nám úplne rozprávkovo snežííííí 😵 ale fajn je to len spoza okna, vonku nič moc... 😒
tento týždeň je zas výplatný, tak sa "vytešujeme" 😝 roboty ako na kostole, a zas nám nejdú programy 😠 vkuse robia nejaké nové verzie a zbytočne to iba zdržuje... 😖
Leni, kočík sa mi páči... 🙂 aj tá karamelová čoko 😀

tak pekný deň všetkým 😉

evitkamalicka
5. nov 2009

ahoj krasavicky 🙂

halienka
5. nov 2009

Weji, ja by som tiež bola radšej keby tu snežilo, síce kosa by bola tá istá a všade mokro, ale aspoň na pohľad cez okno to vyzerá lepšie 😀 😀 Ja si idem urobiť kafe, aspoň sa mi nebude tak driemať 😝 Weji, tak sa môžete na tie počítače vyhovoriť a nerobiť nič 😉 😀
Bay, Evitka ahojte 🙂

evitkamalicka
5. nov 2009

tak ako sa dnes mame? u nas prsi tak sa neda nic robit

sisipetka
5. nov 2009

ahojky kocky,
tak Leni vidim, ze si uz vyriesila dilemu kocik...a ten chicco S3 mam aj ja...uvidime ako posluzi, zatial sluzi uz 2 roky v sklade ako policka pre ostatne haraburdy.
Ninka, klude plac, ja som ronila krokodilie slzy v praci minimalne rok, ked som si na nieco spomenula....proste som sa vytrepala na wc a poplakala si 😢
Inac Diveky robil aj mne cisarsky, ale nahodou lebo vtedy mal sluzbu. Najprv mi vynadal, ze preco idem az 4 hodiny po spuseni kontrakcii (nevedli najst srdcove ozvy) a po sekcii sa mi ospravedlnoval, ze to nebola moja chyba, lebo umrtie muselo nastat den predtym 😔 Zacala som potom ku nemu chodit v nemocnici do ambulancie, ze bude moj dr. a ked otehotniem, tak to zvladneme az do konca spolocne. Avsak nedalo sa mi tak chodit - hlava nepustila - no a potom ma prestalo bavit tam chodit ako na klavir, ked som kazde 3 mesiace nedostala ms a jedine, co urobili - spytali sa, ci nie som tehotna a ked eee, tak som dostala vyvolavacku. Tot vsjo....tak ma resvedcilo, ze zdrham odtial kadelahsie, aj ked ako odbornik nemusel byt zly. Ale to ako s tebou riesil porod, to tiez nebolo pekne....mohol vyvolat porod a vsetko by bolo inak 😔

Eliska, tak to s tym Tomikom potom vyzera v celku dobre, hlavne aby mu to pomohlo a on je urcite statocny 😉

a mam spravu od Janky:
- zatial bojuju s kojenim po sekcii, ak nebudu mat zltacku, tak zajtra idu domov a Barborka hlasnym revom zdravi vsetky babatka vonku i v brusku 😵

halienka
5. nov 2009

no babky, ja som vypila kafe a zaspala 😀 ešteže ma spoľahlivo vždy zobudí hlad 😉 a kyselina samozrejme, bo malá sa zas natlačila až na žalúdok 😝
Peti, to je fakt blbé, že po tebe tak zhúkol v tej pôrodnici, ja keby ma to chytilo terza, tak tiež by pár hodín trvalo kým sa do tej Handlovej dostanem. 😖 a kolké baby schválom chodia tak neskôr aby tam nemuseli čučať celé hodiny na stonárni.
No ale ja chcem rodiť až po 21. 11. bo ja chcem strelca - teda strelkyňu 😀 tak dovtedy musím vydržať 😀
Janku pozdravujem do pôrodky, dúfam, že sa jej to s tým kojením podarí rozbehnúť, po tých sekciách to bývava ťažšie. No hlavne že sú zdravučké a ono sa to už nejako snáď porieši 😉

ninockaskv
5. nov 2009

no su proste divni ti lekari.. nie je na nich spolah .. no a ms, to je tiez kapitola.. cakam ju a modlim sa, aby nabehla tak pekne a pravidelne ako predtym.. lebo este riesit aj poruchy cyklu, tak sa zrutim

no a tych keby keby.. tych je milion 😠

a nieco pre rodicky:

http://www.naturshop.sk/post/ucinnost-masaze-hr...

http://www.naturshop.sk/post/co-by-ste-mali-ved...

😉

halienka
5. nov 2009

Ninočka, ďakujem za články, práve som začala s masážami, aj keď už asi neskoro, ale lepšie aj takto ako vôbec, snáď to aspoň trošku pomôže. 😉 🙂

ninockaskv
5. nov 2009

leni, podla lepsie nieco ako nic 😉 verim, ze pomoze a kocik vyzera byt fajny 😀

halienka
5. nov 2009

Ninka, dúfam, že bude dobrý 😝 😀

A kde ste všetky babky? 😕 Dúfam, že nespíte ešte 😉 🙂

ellise
5. nov 2009

ahoj holky,

Leni krásný kořárek a jaká bude barva? červená? Dietu držím redukční, v poslední době jsem jedla víc než je zdrávo. Tak teď se snažím pravidelně každé tři hodiny malé porce a po 6 večer jen zaeleninu nebo ovoce. Žlučník nebolí ale vyhýbám se spouštěčům ( česnek, majonéza, vajička a teď už i kafe)

Leni já dřív nestíhám, pozdě z práce, než vyzvednu Tomáše ze školy, nákup, doma úkoly, tak je 5. Dnes ještě frčím do divadla.

Dnes se mi zdál divný senm že jsem byla těhotná, už jsem nastupovala na MD, nevím kdo byl otec protože MM se tam neobjevoval, jen moje děti. Prý to znamená buď nemoc nebo bohatství ( u chudých) ještě že jsme na sporožiru v minusu. 😀 😀 😀 😀

halienka
5. nov 2009

Ahoj Eliška 🙂 Kočiarik bude presne v tej farbe ako vidíš na obrázku, čiže červeno čierny. Som veľmi rozmýšľala ešte nad takou bordovou s geometrickými tvarmi, ale potom sm sa rozhodli s MM že objednáme tento. Dúfam, že už ti je lepšie na ten žlčník, viem si predstaviť ako sa s tým morduješ, ja podobne s črevami. Dnes ma zas už všetko tlačí, ťažko niečo do seba dostanem. Dúfam, že ten sen znamenal prašulky, mala by si si podať nejakú športku alebo čo, aby bolo na čom vyhrať 😉 😀

elenamarek
5. nov 2009

Ahoj babulky 🙂 Lenka joj jake mas velke brusko to je zlatucke drzkaj,hlavne ze si z nemocky doma a vsetko je v poriadku,uz sa neviem dockat ked napises ze mas malicku 🙂 🙂 🙂 Petka to iste niak ste sa dohodli na parik hlavne sa mi drzkajte 🙂 🙂 🙂 a uzivajte si kym sa da 🙂 Ja som v jednom kole nasa lozi po 4 jak stihacka uz sa pusta aj po dvoch,joj a jej oblubena cinnost vypratat co sa len stoho ma velku radost,hracku ju nezaujmaju len mobile a dialkove tak sme jej dali nefunkcne ale take nechce az moc je presibana 🙂

halienka
5. nov 2009

Jéj, ahoj Elenka 😵 ty si tu už strašne dávno nebola, už som aj nad tebou rozmýšľala a veru som si vravela, že asi nestíhaš, veď máš teraz doma dve vrtulky 😅 😀 Dúfam, že sa držkáte 😉 A Alex chodí do tej škôlky? Ja už by som najradšej tiež bola rozdelená na dve časti ale ešte to musím chvíľu vydržať 😀 Už sa tešímkeď budem malú naháňať tak ako ty 😀
No babky, idem ja do postielky, ráno budem zase hore už o nejakej piatej, tak nech sa aspoň trochu vyspím 😉 dobrú nôcku 🙂

elenamarek
5. nov 2009

lenka,ano chodi do skolky,nastastie joj ked su spolu tak si uzijem mala je do Alexa zblaznena vkuse za nim lozi a Alex ten na nej skusa experimenty co vydrzi tak zabava.bezkaj spinkat dobru noc papa

halienka
6. nov 2009

Ahojte babky, tak ja mám za sebou príšernú noc, nespala som skoro nič ☹ stále behám na veľkú a je mi fakt dosť zle, takže balíme a idem do Handlovej. Držkajte mi prosím palce, neviem čo bude, možno bude do večera malinká aj na svete. Je mi z toho všetkého do plaču 😢 , ale čo už narobím, musíme to dáko zvládnuť. Dám vám zas vedieť ako sme dopadli 😔 Držkajte sa mi tu zatiaľ, papa!

weja
6. nov 2009

dobré ránko,
Leni, a čo to zas... to tie črevá...? ☹ to mi je ľúto, že tento koniec tehu je pre teba taký komplikovaný... 😔 budem na vás myslieť, hlavne hlavu hore, určite všetko dobre dopadne 😉 taaaaaaakto silnoooooo držím všetkých 20!!!!!!!! a keď budeš mať čosi nové, daj vedieť, budeme tu na vás myslieť... ! Držte sa!!! 😉