Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
17. aug 2009

Evitka, ved by tu bezomna bolo ticho a tema na x-tej strane 😀 😀 😀

Tak toto mi nenapadlo 😅 Ja by som skor lutovala Martu, takeho pubertaka si uviazat na krk 😀 😀

ellise
17. aug 2009

no to taky 😀

bay
autor
17. aug 2009

By si mala ako tretie dieta 😀 😀

ellise
17. aug 2009

třeba by se mu ani nelíbila 🙂

bay
autor
17. aug 2009

Urcite, ved je to fesanda!

bay
autor
17. aug 2009

Myslite, ze take dobre alko mojito by ho nevyhnalo na svet? 😅

ellise
17. aug 2009

bay, skuz chodit na dlouhé procházky, já vím že je to unavující a to teplo je zničující, ale mně se to takhle povedlo. Byl začátek školního roka a já musela na nákupy s marťou, a na plavání s Marťou, a tam a tam, táhla jsem to obrovský břicho apořád pěšky. A věřím že jsem tomu pomohla.

tyhle dny jsou nejtěžší, musíš to vydržet, musíš, hrozně to unavuje, ale určitě to přijde.Neboj.

bay
autor
17. aug 2009

Skoda, mohla som mat pri tom cakani aspon veselsiu naladu 😀 😀 😀

ellise
17. aug 2009

jak jste tady o víkendu nebyly, a já musela být zavřená doma, tak jsem objevila témy: Církev káže o morálke - ta už je zamknutá, Ako sa vrátiť k manželke, Ako sa legálně zbaviť manžela.

bay
autor
17. aug 2009

Ta posledna, to akoze zabit???? 😕

ellise
17. aug 2009

to ne, ale má za muže muslima a má strach že jestli se rozvede tak ji vezme děti, pak nakonec vysvitlo, že si nějaké baby dělali legraci, a já ji chtěla poradit aby přibrala na 120 kg, že to muže určitě odradí

bay
autor
17. aug 2009

ach jo, ze to tych ludi bavi robit zle 😝

ellise
17. aug 2009

tak já jednou jsem doma a můžu koníkovat, a nikde nikdo, kromě bay.

bay
autor
17. aug 2009

Vidim, ze ti nestacim 😝
Ale co som na MD, tak je tu nejak vacsie ticho a zo vsetkych sa stali poctive zamestnankyne (ealebo sefovia viac vyzaduju...)

sisipetka
17. aug 2009

ja by som s vami aj kecala, ale akosi roboty dost a povedala som si, ze spavat tu teda nebudem 😖 Nejako ma posledne dni z nasho prostredia (robota) chytaju depky a najradsej by som bola doma.... proste zacinam pocitovat, ze ma to tu nebavi a chcem byt s mimcom doma...ale este si na neho par dlhych tyzdnov musim pockat 😉

sisipetka
17. aug 2009

a hlavne ma vie nasrat, ked ponukne moju poziciu inemu kolegovi a da mu este aj o par tisic vyssi plat 😠

bay
autor
17. aug 2009

😠 😠 😠 Peti, ved uz len 15tt 😉 a si na materskej a tieto pocity poznam 😎
Ale to s tym platom fakt nastve 😠 😠

bay
autor
17. aug 2009

Som uz desne alergicka na otazky typu: A kedy? Este stale nic? .... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 A co som Sybila?? 😖

sisipetka
17. aug 2009

uz iba 14 tt, tento tyzden naskakujeme do 21tt vlaku 😉
...a urobi to len preto, aby nemusel hladat nikoho ineho a zaucanie menej bolelo...to je take svinstvo. Ale ako on, tak aj ja - pomaly v klude a ziadne, ze im pripravim kampan a printy na november a december - nech si ich robia oni 😠 A zaucanie bude tiez len take vlazne...ani mna nikto neucil...bola som samouk 😀

bay
autor
17. aug 2009

Spravne, ved nech si to za tie prachy uzije 😀 😀 😀 😀
A nezabudaj, ze tehule nesmu robit nadcasy 😉

danka24
17. aug 2009

hej Sybila este furt nic.. este furt si 2v1 😀 😀 😀 😀 ????

bay
autor
17. aug 2009

Si myslis ze tam na tom vychode si v bezpeci??? 😝 😀 😀 😀

sisipetka
17. aug 2009

Dani, Ty si ale nedockava 😀
...a nevies ako sa ma Cukruska? Neozvala sa?...iba som citala, ze chuda prisla o mimi 😔 ...ten zivot vie byt ale trpky 😠

danka24
17. aug 2009

neviem peti vobec netusim .. ja som to tiez len citala ved bola uz 13tt ☹ chuda .. jte to tazke..
hej som nedockava .. musim si trosku porobit srandu zo Sybili aby sa nenudila a zvykala si na take pekne otazky 😀

bay
autor
17. aug 2009

Kto nam prinesie nanuk??? 😅 😵

danka24
17. aug 2009

bay myslim ze ano 😀 😀 😀

danka24
17. aug 2009

ides mi kupit nanuk??jeeej dala by som si .. staci mi taky uplne obycajny jahodovo smotanovy 😀

bay
autor
17. aug 2009

Chudak Cukrus, ma to tazke ☹ a to si uz clovek v tom case hovori, ze uz sa to nemoze pokazit 😔 😔

Ja si to ceniiiim, ze sa mi takto venujete v tieto tazke, horke dni 😅

sisipetka
17. aug 2009

ja tu tlacim do seba hrozienko a vecer sa chytam na T-com plaz 😉 Kami, dam si mojito i za teba...ale teda radsej nealko 😎

danka24
17. aug 2009

bay ja si dam na tvoju počest margotku ok .. nemusis nam nosit nanuk.. 😀 si ho pojdem kupit po 17 😀