Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
23. okt 2009

Peti pri kychani len sem tam? To so mohla robit co som chcela a slo to von 🤐 😅
Peti kedykoooolvek 😵 a strasne radi 😵 😵 😵 😵

bay
autor
23. okt 2009

Ja uz fakt neviem co s tym psom 😢 😢 😢 Rano 2 hodky Koliba (behanie, hadzanie aportu), poobede korcule. A ona mi este stale nosi hracky ze sa chce hrat!!! Kde sa tomu vyberaju Duracelky?? 😀 😀 Aspon ze tie dve moje velke krasky maju rozum a oddychuju 😎

sisipetka
23. okt 2009

Oki Kami, dohodneme sa priebezne buduci tyzden 😉
....no musim rychlo postavit Miska na nohy a amberka dostane riadne zabrat 😀

ellise
23. okt 2009

ahoj holky

peti, závidím MD, ale jen to že budeš doma, ale v dobrém samozřejmě. jaký parfém si koupila ? Já mám vyhlidnuto Omnia Crystaline od Bvlgariho.

evitka, víš do se říká, kdo chce psa bít hůl si najde. na couvání vždy začátečníka dostanou. Já jezdím dlouho, ale taky někdy zacouvávám na 3x. Obzvlášť do podélné řady.

Leni asi opravdu stačí 2 peřinky, nech si prachy na plínky. Už to vydrž, jednou to přijít musí.

Sky, tipuji 3.11. 53 cm, 3950 g.

Bay, co by si chtěla, tvoje mimčo spí abnormálně moc. Já bych nenechala děcko spát do 7 ani náhodou.

Soni, hezký víkend. To bude romantika. Možná z toho bude malý Theodor. 🙂

my už máme toho taky dost za sebou, postíhala jsem s Tomíkem i pohotovost. To mám zato že máme jít zítra na ochutnávku. Tomáše začali bolet včera uši, ale protože ráno mu nic nebylo tak mazal do školy,a celý den trpěl, tak jsem s ním hned šla na pohotovost.
A sestra na příjmu že: " co mu je ?" a já říkám, že celý den ho bolí ucho a ona se divila že celý den, a už jsem tam slyšela jízlivé : a že jdete maminko až teď? jen by to zkusila říct.. 😠 😠 Tak jom máme začínající zánět středního ucha. ale snad do zítřejšího večera to bude dobré.

sisipetka
23. okt 2009

Eliska, kupila som si Mochino - moja oblubena vona spolocne s Dolce Gabanou a Escadou - mam rada take citrusove. Od Bvlgariho mi velmi voni ta nova green.
Inac neviem, kde kupujes vonavky, ale tu je velmi dobra cena na tu tvoju:
http://www.parfums.sk/bvlgari/bvlgari-omnia-cry...

...a mas to aj Ty pestre s Tomikom, ale na druhej strane mozeme byt rady, ze tie deticky mame, ze 😉

bay
autor
23. okt 2009

Tak mi mame dalsiu novinku, s ktorou si neviem rady 😔

Malemu dnes praskol ten vriedik po ockovani proti TBC a islo mu odtial trochu hnisu (taky husty zelenkavy) tak som mu utrela co vyslo a neviem co dalej. Blbsi den na prasknutie si to fakt nemohlo vybrat

Elis, no dnes dospava vcerajsok, ked len plakal a oci nezavrel (az vecer) a v noci vraj bol dost hore a snazil sa MK ukecat aby uz vstavali 😀 😀

halienka
23. okt 2009

Babky, už mi je trochu lepšie, to ja mám také blbé reči, vždy keď sa mi to trávenie pohorší 😝 😀 Tak snáď to ešte vydržím chvíľu 😉 😀 Keď mi je dobre, tak je to také fajn, vtedy si vždy hovorím ako dobre je tým tehutným čo im nič nie je 😀 no ale holt keď niečo chcem tak musím aj niečo vydržať 😉
Peti, tak ti gratulujem k oficiálnemu nástupu na MD 😉 teraz tu už môžme rozoberať do bezvedomia naše tehu "záchvaty", poprípade prípravu na pôrod 😉
Eliška, chudák Tomík, s ušami som si ako dieťa užila svoje, to veru bolí dosť podobne zubom 😝 ja som tiež pravidelne končila na pohotovosti. Dúfam, že mu to čím skôr prejde. Inak sa mi páči ten typ pre Sky, ma to pobavilo aké presné miery tipuješ 😀 😀 To by ma zaujímalo ako to tipuješ mne 😅 Inak plienky som už kúpila, 10ks a pár dní nato mi známa dovalila ďalších 10, takže mám ich viac než dosť 😉 🙂
Bay, joj to je nepríjemné s tým vriedikom, možno by nebolo odveci zavolať a poradiť sa aspoń s lekárom s pohotovosti cez telefón, aby si nemusela rovno tam ísť. Možnože to treba len nechať tak zaschnúť. Náš Lukáš to mal preočkovávané teraz na jar (ako 10 ročný) a v lete keď sme boli na kupku, tak to mal ešte dosť škaredé a som sa ho na to pýtala a on mi povedal, že im povedali, že si to majú nechať už takto otvorené. No ale to už bolo niekoľko mesiacov po tom očkovaní, tak neviem či aj u tvojho malého to už môže zostať tak otvorené alebo sa to musí ešte niečim prelepiť. 😝 No každopádne ja toto prvé TBC zaočkovať nedám 😝 možno v tých 10 rokoch až...

ellise
23. okt 2009

Bay, obě moje děti to měli, marťa dost velkou ránu, jen jsem to na jeden přelepila aby se to zatáhlo, a pak jsem to nechala tak. Doktoři radí nic nevymačkávat.

Peti, já zatím dostávala perfémy k narozeninám a Vánocům a le dělám si zálusk na parfums.cz. Jinak mne se taky líbí escada - jako první jsem dostala Into the blue, pak escadu ta se mi ze začátku zdála divná, ale pak mi hrozně voněla. a líbila se i okolí. od té dony na ni nedá dopustit. teď mám DKNY Be delicious a ta je taky dobrá. Já to dělám tak že když jdu do parfumerie, tak si naviním pár vůni a pak jen to doma lehce prohodím a většinou se MM trefí ale tu Escadu mi kupoval sám.
S tomíkem to nebude asi zlé, minulou noc ho to bolelo, marťa říkala že sedel u televize, ale já o ničem nevěděla, teď spí.... akorát že mají příští týden volno, a já s ním chtěla jít do bazénu a tak z toho nic nebude...

Leni, tebe tipuji na 19.11. 49 sm, 3400g.

sisipetka
24. okt 2009

Dobre ranko kocky,
tak my uz pravidelne zaciname rannym wc pred 6tou a potom uz nevieme spat 😅 Bobik, je ako nas psik, akonahle dam nohy dole z postele, tak sa zobudi a beha za mnou. Teda bobik vo mne so mnou 😀 Dnes ma akysi problem, neviem, ci sa mu nieco zle snivalo, ale mam pocit, ze sa chce schovat hrozne hlboko do mna a strcil mi ritku az uplne pod rebra 😅 Neviem ani sediet, ani lezat - mam tam riadnu gucu a teda prijemne sobotne rano si viem predstavit aj inac 😨
Eliska, to mas pekne vyriesenie s tymi vonami, ja si ich vacsinou kupim sama a dam MM nech mi to da ku sviatku. Aj vcera som tak urobila 😎 s tym vianocnym. No, ked budem v parfumerii, tak ovoniam aj tie, co spominas - viidim, ze sa nam pacia podobne vone 😉 Ja som teraz velmi spokojna s Mochinom- Funny a vcera som kupila The Love love - MM tiez bol spokojny 🙂
Lenka, ale kludne mozes pisat svoje neduhy - ved, my znesieme uplne vsetko a na oplatku tiez popiseme, co nas trapi 😵 A ja dnes tiez zacinam riesit detske vecicky, teda iba triedenie....ale treba sa zodpovedne pripravit. Inac vcera som zabludila u nas do Mothercare a mali take krasne bodycka s dlhym rukavom - 7 ks v baleni za 19 € - pre dievcatka krasna kombinacia s ruzovou a kvetmi a pre chlapcov medvediky s modrou. Bola som ako schizofrenik - najradsej by som zobrala obidvoje 😀
Kamilka, hmm v tomto neporadim - u nas zatial jedine, co doma praska su steny 😅

Co sa chystate dnes robit? Ja mam navarene, dnes teda lenosim. Popoludni chceme ist urobit hrobcek malemu, nakupit a potom gratulovat svokre k narodkam.

Eliska, tie tipy su pekne. Moj si nechaj pls az na zaciatok decembra 😉 A pohlavie ako prekvapenie....

halienka
24. okt 2009

Dobré ránko babky 😉 Tak Peti, aj ty už máš hrče po bruchu v neuveriteľných výškach? 😀 ja nápodobne. Samozrejme noc som mala naprd, v dvojhodinových intervaloch sa striedalo čúranie, jedenie, vygrganie a teraz sa snažím lapať po dychu, bo som zdutá ako koza a malá mi labzduje nožičkami tak vysoko ako len dočiahme 😝 😀
Eliška, díky za ten milosrdný termín 😀 fakticky si myslím, že budem rada ak dovtedy vydržím, nieto ešte do skutočného termínu 😝 😀 tie miery by mi v pohode vyhovovali 😉 Tomík si už asi odkrútil to najhoršie, teraz sa mu to už asi hojí, to je dobre 😉
Peti s tými bodyčkami 😀 to máš tú nevýhodu, keď nevieš to pohlavie 😀 ale ja som minule kúpila balenie 3ks v tescu a sú biele zo zlatou potlačou medvedíkov a myslím, že tie kľudne môžu byť dievčatku aj chlapčekovi 😉
Babky, vy sa dobre vyznáte v tých parfumoch, ja na to moc nie som, poväčšine niekde čosi počuchám a čo sa mi páči to kúpim, zakaždým niečo iné, bo som kdesi čítala, že sa majú voňavky striedať. Takže názov si nikdy nezapamätám. No a na MM by som to ani v najlepšom nenechávala, lebo raz si všimol keď som zrovna používala nejakú vôňu od Adidas, tak akože chcel mi kúpiť takú istú, tak síce kúpil Adidas, ale už ho nenapadlo prečítať aj názov vône a kúpil nejakú inú takú strašne sladkú 😀 no bohužiaľ nedokázala som ju na seba dať 😀 😀
Ja sa dnes nechystám robiť vonkoncom nič, bo sa na nič necítim, jedine sa poobede musím vyhrabať k jednej kočke pre vankúšik a paplónik do postieľky k jednej kočke, tak snáď mi už poobede bude lepšie.

sonicka07
24. okt 2009

elisse,ze theodor 😀 😀 to by ma teda nenapadlo,take meno. no,mne by nevadilo,keby som bola znovu tehotna,prave naopak,ale kramy este nemam a pochybujem ze by som ovulovala. ale myslim ze este chvilu pockame,nech si tu slavu vyzerie aj sestra,kedze je tehu. a taktiez cakam a dufam,ze MM dostane konecne robotu na plny uvazok a ja budem len na polovicny,lebo momentalne som dost vycerpana z roboty a z malej. kazdu hodinu sa budi a vyzaduje mlieko. a casto ma nocne mory alebo co,zacne strasne plakat a potom este aj hodinu vzlyka zo spanku. nechapem to. aj dnes som si este mohla pospat do pol 9,ale kvoli malej som uz od 6 hore,lebo sa stale budila. tak som ju nechala samu spat a teraz spi ako zarezana 😠
tak sa majte krasne,ja sa idem chystat do prace. tesim sa na dlhe volno-od ned do stredy,lebo v pond mame bank holiday, urady su pozatvarane, malokto pracuje. jupi ideme znovu k sestre pozriet fazulku 😀

ninockaskv
24. okt 2009

peti, ked sa babatko narodi mrtve, tak je narok na 14 tyzdnov MD, podla toho, kedy pred TP odides z prace.. ja som odisla 6 tyzdnov, ale my sme 11 dni prenasali, takze tam su skoro 2 tyzdne, tak po porode mi ostalo menej casu..

ale uz nechcem byt doma, skor ci neskor by som do prace musela ist, pridem na ine myslienky...

vcera hafanovi vypadol zub, tak mi to prislo luto, ze namiesto toho,a by sme sa tesili z naseho baby a zubku, tak mame len psa.. som sa chvilu opustala {ako tomu hovori moj chlap}
len si musim opakovat, dobre to dopadne, dobre to dopadne.. aj my budeme mat mimi

vsetci su uneseni z toho,ze ten hafan, ktoreho sme mali predtym, vydrzal 14 rokov a zomrel az tento rok.. az si myslim,ze to tak malo byt.. ze mal zomret az teraz, aby sme si mohli kupit noveho po tom, ako sme stratili nase mimi.. ☹

leni, ber to tak, ze pocas tehu si vsetko zle vyzerete a vsetko dobre dopadne. ja som mala bezproblemove, ucebnicove tehotenstvo.. a s blbym koncom.. 😉

ellise
24. okt 2009

ahoj holky, dnes byl velký boj o NB, tak až teď mi byl povolen přístup. 😀 😀

Soni ty ještě kojíš? já vím že je to pro dítě nejlepší, ale Tamarka je už velká, už by mohla hlavně na večeři dostat něco pořádnýho ( nemyslím vepřovou se zelím) aby prospala celou noc. nepochybuji o tom že jedeš na doraz a potřebuješe se vyspat..

Peti, takhle dopředu to opravdu neumím, u mně to funguje tak, že si tě v určitý moment představím, a bu´d ta informace tam je nebo není. Zatím u tebe nic.

bay
autor
24. okt 2009

Tak ja uz tipovat TP u vas ani nejdem, ja sa spolieham na Elisku 😵 😀 😀
Tak podla radi, s vriedikom nic nerobime a zatiahlo sa to, tak uvidim co sa dozvieme na poradni. A aby toho malo nebolo, tak malemu sa zas zapalilo to ocicko 😔 takze pojdeme znovu preplachnut 😎
Ja sa pridavam co sa aprfumov tyka k Lenke. Ja mam jednu sovju oblubenu a inu co by am tak chytila za srdiecko nemam a tak inu nekupujem a ked nejaku nahodou dostanem, tak posuvam dalej 😀 😀 😀
Soni kazdu hodinu mlieko??? Ufff. A ze mne sa zda casto aj tie nase 2h.

halienka
24. okt 2009

No ja som to nevydržala a predsa som sa schytila, že aspoň upracem kúpelku, samozrejme že som si to nasledujúce 3 hodiny odsr... 😝 😀 booože ja som taká neschopná už, veď ma ide z toho poraziť.
Bay, som rada že nie som sama taký parfumový analfabet 😀 Z čoho to Miško má, že sa mu to očko stále zapaluje? To bude asi zase noc, čo?
Inak viete že dnes v noci sa posúvajú hodiny? Takže nebudem stávať o piatej ale už o štvrtej 😀 😀 ak som to dobre pochopila 😝 😀

nada.hope
25. okt 2009

Ahojte babenky,..mam chvilu casa mala este spinka ja som isla iba zarobit mliecko a tak vas iba pozdravim.
Lenulienka tak ty uz by si v podtste mohla rodil, ale to ubehlo ako voda to je neuveritelne............
Janka je na tom ako este je kinderko?
Petulienka aj tebe tie tt naskakuju strasne rychlo 🙂
Bay mojaej Ninke sa to ockovanie po TBC krasne zahojilo, mala tam aj trochu hnisu, ale asi sa jej to vycistilo pri kupani, lebo som si nic nevsimla, rozhodne by som to nevytlacala, doktori radia nechat tak 😉
Inac bavili ste sa tu o zavinovacke, ja som si sice jednu kupila, ale vobec som ju nevyuzila, ja som malu do zavinovacky nikdy nedavala, aj ked moja svokra ma zato strasne kritizovala, ale niekde som citala, ze ista skupina doktorov nepreferuje zavinovacky kvoli klbikom, ale je to asi individualne,.............ale pomaha to urcite pri polohovani babatinka..........
Nasa Ninka je zlate striebro nestiham za nou behat, dostane sa vsade a potom uz iba na noziny, ale aspon uz moc nepada a ked tak sa naucila padat na zadocek, ten je makky 😀 😀 stale mame iba jeden zubok a dalsie neviem asi sa im nechce 😀 😀
Evitka,.....ak by som mohla nieco k tvojej autoskole,...priznam sa ja som si iba odjazdila napisala test, co sa tyka technickej stranky vozidla policajt chcel odo mna aby som mu po kapotou ukazala nabijacku a tot vso.........nikdy som necuvala 😅 😅 nikdy a teraz zato pykam, neviem cuvat 😀 vzdy vystupim z auta a muz zacuva 😝
No dobre mala je uz hore idem jej dat papat a potom zehlit,..cmuk vsetkym bublinkam a davajte si vsetky pozor 🙂 🙂

ellise
25. okt 2009

ahoj holky,

včera jsme byli na oslavě, a šli spát ve 3 hodiny. bylo to bezvadné, ale odpoledne to musím dospat.

leni, řekni mi proč ty svoje tělo furt provokuješ? už se na to vykašli, a odpočívej a uklkízej jen tehdy když budeš mít chuť a bude ti dobře. Tak to dělám taky a doma mám proto neustále bordel. 😀 😀
Já říkám: "Bordel v bytě - šťastné dítě" a to to nám především jde.

halienka
25. okt 2009

Ahojte babky 🙂 Vidím, že dnes tu máme už dve ranostajky, Nadenku a Elišku 😀 Ja som dnes výnimočne spala dlho, keďže sa mi podarilo zaspať až o nejakej pol druhej 😝 😀 Taká som bola ráno rada keď som vstala akože o 9,20 ale posúvali sa hodiny tak sa to presunulo na 8,20 a hneď som mala lepší pocit, že teda zas až tak dlho som nespala 😀 😀
Nedi, veru už sa to blíži a chvala bohu, bo už si sama sebe niekedy leziem na nervy, ničoho už nie som schopná, len sa povaľujem, budem rada ak tú výbavičku ešte nejako doklepem. Tento týždeň by sme chceli niektorý deň ísť pozrieť tú pôrodnicu, aby sme tam potom aj rýchlo trafili keby bolo treba 😝 😀
Eliška, sľubujem, asi sa už na to upratovanie v dome vykašlem, holt bude musieť MM robiť aj veci, ktoré doteraz nerobil 😝 😀 😀 Mne len nejde do hlavy či to všetky baby takto mali alebo len ja som taká neschopná. Po každom jedle, alebo pri každom väčšom pohybe sa mi šialene rozbúcha srdce, nemôžem pomaly po dychu lapiť. A potom rob niečo. 😝 Takže dnes asi zase nič neurobím 😀 😀

sonicka07
25. okt 2009

elisse,ano,este stale kojim 😒 mala sa toho akosi nechce vzdat. cec den kojim len asi 3krat a inak papa vselico ine,ale v noci sa stale budi,teraz je aj nachladnuta,aj zuby,je nejaka rozcitlivena,hocikedy zacne zo spanku plakat. no neviem,som uz vycerpana. dnes som po dlhom case spala v kuse 5hod! zobudila sa az o 3 a potom o 4 a o 6 a o 8. takze lepsie ako inokedy 😝 a myslim ze ani nie je hladna,skor zo zvyku a z komfortu,ze pri tom zaspava. lebo ja ju prilozim a po par minutach je uplne tvrda.
sme boli minule na kontrole a dali mi nejaku knizku ako ucit deti same zaspavat atd tak to musim prestudovat. lebo aj to mame problem,vacsinou ju uspavame na rukach. lenze MM chodi skoro spavat,zacina robit uz o 4 rano,takze ju nechcem nechat kricat a ucit zaspavat samu. tak nam to radili. aj ja som unavena a chcem co najskor do postele. je to zacarovany kruh.
leni,ja som sa tesila,ze si pospim o hodinu dlhsie ale mala fungovala podla stareho casu,zobudila sa o 8 stareho casu ☹
ok kocky,idem chystat veci,ideme na vikend k sestre. v pond sa nerobi. papa
a co janka,viete o nej nieco?

ellise
25. okt 2009

ahoj holky, aby jste videli jak vypadá moje teenagerka, kouknite na album

sisipetka
25. okt 2009

Ahojky kocky,
Eliska - tak Marta uz je riadna kocka, a myslim, ze je po Tebe a urcite si takto vyzerala v puberte aj ty 😉 Maly je taky smejo 😵 A tipovat mi este nemusis, ja som to myslela tak, ze staci sa na to zamerat az v decembri 😀
Dnes som sa riadne vytocila - minuly tyzden sme malemu kupili na hrobcek nove umele kvietky a dnes tam uz neboli 😠 Pravidelne tam niekto kradne, normalne mi bolo do placu, ze preco dietatu 😖 Teraz mam strach, ze mu ukradnu aj nove srdiecko, co sme mu cez epitafnu dosku priviazali.....
A teraz vecer som sa zacala prehrabavat vecickami po PEtkovi - uz sme nieco doniesli od svokrovcov, kde to skoro 2 roky cakalo - tak som si poplakala, hlavne ked sa mi dostali do ruk vecicky, ktore som kupovala par dni pred porodom 😔 Och, uz aby bol december...
Leni, ja uz ani bodicka nepotrebujem, teda vlastne nic - vsetko som si presla a mam naozaj dostatocnu vybavu. Ja som si skor tie bodicka v obchode uzivala, ake boli krasne 🙂
Sonicka, tak to ta musi aj riadne vycerpavat, ked malinka tak este potrebuje tvoje mliecko a do toho praca na TP. Drzim palceky, nech si muz nieco cim skor najde a ty troska budes moct polavit.
Ninka, ja viem ze 14 tyzdnov mas narok, ale nespocitala som si to tvoje prenasanie a preto to tak rychlo utieklo a nezdalo sa mi to. Mne to po porode vychadzalo este vyse 8 tyzdnov (2 mesiace), takze v tom bol hacik.... A to, ze ti to bolo luto, je uplne v norme...akurat dnes sme boli u starkych a mali so sebou aj hafana - tak som si na Teba spomenula a taktiez na nase zaciatky, ked bol este malicky - ako nam to velmi postupne pomahalo 😉

sisipetka
25. okt 2009

Ninka - posledna veta sa tyka vasho psika a toho zubka - ze ti to bolo luto - pisem ako hotenton 😅

sisipetka
26. okt 2009

Ahojky kocky,
mam info od Lenky - je hospitalizovana v nemocnici, lebo ju stale trapil ten zaludok 😅 Nechali si ju tam na pozorovani a davaju jej informacie. Uz som s nou aj volala, Sonicka je v poriadku a teraz Lenka oddychuje a caka, ako sa to vyvinie. Pevne vsak dufa, ze potiahne aspon do toho 37 tt, aby aj Sonicka mala cas sa pripravit na prichod 😉 Ak budete mat cas a chut, tak jej kludne mozte poslat sms, pripadne zavolat (tie co nemaju cislo, tak potom mozem dodat cez IP).
Ja mam dnes za sebou komplet vycistenie komody haraburdami a poukladanie vsetkych veciciek pre mimi a vlastne mi nic nechyba, akurat male rukavicky, aby si nechtikami neposkriabalo tvaricku. Obed sa vari, skrine su tiez upratane - takto sa mi to paci, ziaden zhon a stres a pomalicka priprava na pekne vianoce 😉
Inac, pevne verim, ze sa niektora este dnes zapojite do diskusie, lebo sama si tu pisat asi velmi nebudem mat o com - jedine, ze zacnem sms-kovat s Lenkou a pisat vam pribehy zo zivota v nemocnicnom prostredi 😅

sisipetka
26. okt 2009

ja tapa - nedavaju jej informacie, ale infuzie 😖

bay
autor
26. okt 2009

Ahojte, ja az teraz, amli sme toure de lekari a mam depku 😢 😢
Zacnem tym lepsim - ocna. Opatovny preplach ociciek, dalsie ATB do ociek 😔 ale tak snad uz naposledy.
Ortoped - pravy bedrovy klbik stale nemame dobry, tak sme dostali remence (neviem koho teda po kom su nazvane), tak mi je z toho do placu, chudacik moj malicky a ja som dufala ze uz konecne dostane slobodu re tie svoje nozeny 😢 😢 😢 😢 😢
No a aby sme nemali tych doktorov malo, tak sme vcera skoncili na pohotovosti, bo maly plakal a nedal sa utesit nijak a nicim 😔 Na problem nerpisli, tak to uzavreli ako nahromadene plyny. Ale poctivo sme boli aj na chirurgii aj na sone bruska, bo bolo tvrde 😉

Juj, chudak Lenka, ale mozno je to takto lepsie, ze ich budu mat pod kontrolou 😎

skybaby
26. okt 2009

ahojte 🙂
joooj drzim palce nech je vsetko v poriadku ale kedze je uz 36tt tak urcite urcite bude vsetko v pohode
petka si tusim normalne uziva matersku, ze?
bay mate to vy ale trapenia, ako dlho musite nosit tie remence? a s tou pohotovostou to teda tiez museli byt stresy, chudak misko ale aj mamina 😖 no nech sa vam to co najskor vsetko upravi

eliska dakujem za tip 😀 keby vyslo hlavne to ze barborka nebude mat cez styri kila tak by som bola vdacna 🙂 a s tym 3.11 to vidim realne, nic totiz nenasvedcuje tomu ze by sa to nase dieta niekam chystalo 😀

ja este stale vybavujem tie predoperacne vysetrenia a asi ma z toho uz trafi, dufam ze sa mi to nakoniec podari ...

no idem trochu popracovat a chystat ulohu na nemcinu

sisipetka
26. okt 2009

Kamilka, pekne vam zacal tyzden 😅 Ale neboj, zvladnete vsetko - ved Misko je silny chlapcek a na druhej strane, napriek drobnostiam je zdravy ako buk 😉
Jani, jasne uzivam si matersku a uz som si musela otvorit diar, aby som si zacala zapisovat aktivity co ma cakaju a neminu v tieto dni a tyzdne.
Hmm Barborke je dobre v tejto zime v brusku 🙂

skybaby
26. okt 2009

no veru peti ja to poznam, mam vsetko zapisane v telefone 🙂 teraz som napriklad doplacala nedoplatok zdravotnej poistovni, hrozne ...., normalne ze jednym supom je cela materska prec 😠
a este sa musim stazovat na postara, on nam totiz nenosi doporucenu postu a ta sa vracia spat, nosi len obycajnu, chapeto to?
budes chodit aj na tu pripravu? ci tebe je to asi na nic ked pojdes cisarskym co?

sisipetka
26. okt 2009

to mate dobreho postara 😅 Ta nasa je asi taka, ze ked ma nieco doniest do bytu na prevzatie - tak zazvoni, napocita asi do 2 a uz za nou pocujes ako sa zatvaraju dvere vytahu 😅 T.j. - nemam sancu ju s bruskom stihnut ....
Na pripravu chodit nebudem, chodila som prve tehu - mam kopu popisanych papierov a keby som nahodou aj rodila prirodzene, tak to hadam nejako zvladnem 😉 ....dychanie "ala psik" si este zivo pamatam 😀
Mne nejako telefon ako pripomienkovac nevoni, mam maly diar - v krasnej oraznovej kozi 😵 - a tam mam uplne vsetko - proste zvyk ako kancelarska krysa 😀

ninockaskv
26. okt 2009

no.. hafan je u nas len 4 den, ale je to fajn.. mam pocit, ze ten nas stary vlciak vydrzal tak dlho (zomrel tento rok), aby sme si mohli teraz doniest domov steniatko.. normalne tam hore niekto mal asi niekde napisane, ze nas malus s nami nebude... ☹

vlcia slecna bojuje s priatelom.. tak som zvedava, ako dopadnu..

peti a cvicit nechodis? ani nie ze pripravu, ale ja som chodila az do konca na jogu, brusne tance, pilates..

a porod zvladnete, manzel na vas da pozor... 😉

lenke drzim palce, nech potiahnu este..