Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
19. máj 2009

Peti, ty si to pekne napísala, citrónik vedľa melónika 😀 😀 bay, ani boh nevie, za čo nás zdžubú v tej pôrodnici, že čo sme mali priniesť a nepriniesli 😀 😀 ale kašľať na to, hlavne nech sme zdraví všetci, no nie 😀
Sky, neboj ešte neodchádzame ani do pôrodnice ani z roboty 😀 ja ešte hoďku musím vydržať a potom hurá fajront 😀

m311293
19. máj 2009

ahoj holky, tak koukám že jste probrali kdeco, tak jen pár připomínek:

Leni, super zprávy od pána doktora,a co si myslím o amnio ti večer napíš do IP

Weji, už jsem dočetla Katalanec od Gordona. A trvalo mi to jen dva dny.

A malé mičurinky, připomněli jste mi jedno Murhpyho přísloví: když všechny pokusy selžou je nejvyšší čas si přečíst návod.

Co se kojení týká, já kojila vždy jen z jednoho prsu. přední mléko je víc vodnaté a spíš na žízeň a až to tzv. zadní je husté a plné vitamínu. Takže nejhorší je z každého trochu. A taky se má prs úplně vyprázdnit, aby se utvořilo více dalšího mléka. Já nikdy nekojila déle než 15 minut.

skybaby
19. máj 2009

eliska konecne prehovoril niekto z praxe a nie len same teoreticky 😀

halienka
19. máj 2009

Ahojte baky, už som doma, najedená, spokojná, môžem písať kým mi niekto neobsadí PC 😀 Eliška, tak vidíš, my teoretičky by sme to s tým kojením úplne pohnojili 😀 joj ešte dobre že tu už máme aj praktičky 😉 takže bude citrónik vedla melónika, ale budú si to striedať 😀 už vidím ako bude MM z toho grogy 😀 😀

halienka
19. máj 2009

že baky 😀 no už ani písať neviem 😀 malo to byť babky 😀

weja
19. máj 2009

ahojte, ja len tak v kratkosti nazeram, bo robila som si este nejake veci do roboty pri pc... boze, ja asi fakt nie som normalna... 😅 😝
Eliska, no estze si nas vyviedla z omylu, v ktorom sme tapali cele poobedie 😀 ja sa tiez citim ako uplne nemehlo, lebo zistujem, ze si nie som ista niekedy ani zakladnymi vecami... 😕 ale ukludnujem sa, ze asi vacsina mamiciek sa uci za pochodu... 🙂
no idem nieco zjest, odolavala som dost dlho, ale zaludok nepusti... 😀

bay
autor
19. máj 2009

Tak ja som dnes zvladla dvojhodinovu turu s holkami. Stena je tuhe 😀 😀 misia splnena 😉
Weji, no mne je jasne ze budem na tom dietati hladat chvostik a chlpy 😀 😀 a skusim ho naladovat granulami 😉 😀

bay
autor
20. máj 2009

Dnes som mohla vstavat az o siedmej. Samozrejme, ze som bola hore o piatej ako kazdy. Ale podarilo sa mi akosi este ostat v posteli a skusat aspon driemat. Medzi 5.50 a 5.57 som sa kukla na hodinky asi trikrat, ze uz je urcite aspon plo siedmej. Nakoniec som to vzdala a vstala som o tej siestej 😔 No hrozne utrpenie vydrzat v posteli do siedmej 😠 😠 to sa neda!!!! 😀 😀
A uz aby tie buriny vonku odkvitli 😠 😠 zas mam alergiu. Tak dufam, ze standardne prejde tak do tyzdna, max. dvoch 😝 😎 Ale cestou do prace na mna okoloiduci tak divne pozerali. Asi preto ze som mala cervene opuchnute oci a slzila som ako ... no poriadne mi tieklo z oci. Ako keby este nevideli tehulu s alergiou 😀 😀

weja
20. máj 2009

dobre ranko 🙂
Bay, to je hrozne s tebou - nie aby si spala, kym mas cas a moznost, ale strasis uz od piatej 😝 🙂

bay
autor
20. máj 2009

Weji, priprava, aby mi to potom tak neprislo 😀 😀 😀

weja
20. máj 2009

no a potom ta budu musiet tahat z postele heverom 😀

bay
autor
20. máj 2009

Nieeeeeeeeeeeee. Rano MK vstane vyvenci havov, obriadi Miska, prinesie mi ho do postielky, ja ho spiac nakrmim, odnesie ho a moze ist zarabat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 len skoda ze v realy to bude presne naopak, len neviem teda ci MK bude aspon krmit 😀 😀

halienka
20. máj 2009

Ahojte bambulky 🙂 Dnes máme vcelku pekný deň, že? Dúfam, že mi ho niekto nepos... 😀 😀 😀 Bay, pekne si si to naplánovala, to som aj ja hrozne zvedavá aká bude realita 😀

bay
autor
20. máj 2009

Leni, asi dost kruta 😀 😀 Mk dorazi vecer o siedmej, naje sa a ja odpadnem tuha do postele, nech sa stara o ratolesit - ne/chlpate 😀 😀 😀
A ja idem dnes na beach volley. Sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. Len dufam ze ma nezozeru komare 😅

evitkamalicka
20. máj 2009

Ahoj kocky,

bay tak u nas to funguje tak, ze muzik rano vstava do prace, takze maleho prebali a da mu mliecko kedze sme na UM a da ho naspat do postielky, kde sa chvilu hra a potom zaspinka a mna necha rano lenosit....cely den sa potom staram o neho ja a vecer sa striedame s kupanim jeden den ja, jeden den muzik takze to mame pekne podelene

bay
autor
20. máj 2009

No to je vyhoda UM ze moze krmit aj tatino, to pri kojeni sa z toho mamca asi nevyvlecie 😀 😀 😵 takze krmenie bude moja zalezitost 😵

weja
20. máj 2009

Leni, nedaj si nikym posr...t den 😀
Bay, daj si na tom volejbale pozor, nie ze ta pri tvojom stasti trafia loptou 😀

bay
autor
20. máj 2009

Weji, sadnem si za siet do bufacu aby nemohla a ja som mohla papkat 😀 😀 😀

weja
20. máj 2009

ale predtym si skontroluj, ci nie je ta siet niekde derava 😀

bay
autor
20. máj 2009

Ale nerobte zo mna az taku katastrofku!!!! 😠 😝

weja
20. máj 2009

prepaaaac... ale ved je to pre tvoje dobro, lebo na teba sa tie blbe nahody lepia akosi viac, ako na ostatnych... 😝 😉

bay
autor
20. máj 2009

Weji ved ja viem ze mi ich zavidite 😀 😀 😀 😀 ale nie kazdy moze mat toooolko stastia 😀 😀

sisipetka
20. máj 2009

ahojky kocky 🙂
My dnes rovnako - t.j. ako na husenkovej, ale uz sme si zvykli.
Eliska vdaka za objasnenie kojenia, takze uz prvy bod mame teoreticky perfektne zvladnuty 😉

bay
autor
20. máj 2009

Peti, ved by si bola v strese keby ti nebolo zle 😉 😀

sisipetka
20. máj 2009

Kami, jasne, ze bez stresu na husenkovej je parada zivot 😀

bay
autor
20. máj 2009

Ja mam rada kolotoce 😉 😀 😀 a najradsej mam tie holandske ked pridu na zimu 😵 to ma clovek zaludok v lebke... 😵

weja
20. máj 2009

bleeee... ja kolotoce neznasaaaam... 😝

weja
20. máj 2009

idem domooooov.... 😎

bay
autor
20. máj 2009

Weji, tak mozes ist s Mk na cukrovu vatu, on ich tiez neznasa a rocne je ochotny len kvoli mne absolvovat tak jeden jednoduchsi (autodrom, mala husenkova,...) ale radsej bude strazit deti sesterke aby ona isla a on nemusel 😀 😀 😀

skybaby
20. máj 2009

tu je dnes ale veselo 🙂 nechcem vam to moc kazit ale prave mi volali od dokiho ze afp su na prd a mam vecer prist ☹ ja uz som si fakt myslela ze vsetko zle som si uz vychytala auz bude vsetko ok 😠 som zvedava co sa dozviem