Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
25. jún 2009

Ahoj Weji 🙂 no ja sa najlepšie cítim keď vstávam o pol siedmej, ak spím dlhšie tak sa rozchrápem a potom som otreštená celý deň 😀 Tak radšej takto, lebo vtedy sa na mňa nedá ani pozerať 😝 😀
Weji, ja som tie nevoľnosti posielala k tebe už pred dvomi týždňami 😉 veď asi nejako vtedy mala byť u teba ovulka, no nie? 😉 Tak možno sa to už začína 😅 Inak mne tiež býva zle aj pred mrchou, takže ja som preto vždy bola dopletená či mi je zle preto že ide mrcha, alebo to znamená niečo iné 😉 😅 No bodaj by to aj u teba bolo to niečo "iné" 🙂

halienka
25. jún 2009

U nás začali konečne robiť obloženie vonkajšieho soklíka na dome, tak ako bomba, radšej by som bola v robote 😝 furt buchoty, chlapi mi tu chodia tesne okolo okien, nie je to zrovna príjemné, ale musím vydržať nech už zas trošku pokročíme a nech už dorobia aj podbitie strechy aby sa už strhlo to škaredé lešenie konečne.

weja
25. jún 2009

Leni, tak dík 😀 nevoľnosti asi dorazili, ale bez tehu... ☹ iba s mrchou... 😠 tá príde rátam tak do 2 dní... 😝 no aspoň môžem s kľudným svedomím zaplatiť ten zájazd do Paríža, ešte som s tým čakala, lebo kebyže náááhodou som tehu, tak by to zrejme padlo, lebo to by som isto nezvládla... tie začiatky bývajú u mňa ťažké... 😝
Leni, stoja tí chlapi aspoň za omrknutie? 😀 inak tiež to nemám rada, keď mi nazerajú cez okno nejakí robotníci... 😖 nemáš nejaké závesy, že by si sa dnu zabednila? 😉

sisipetka
25. jún 2009

ahojky kocky,
Eliska moje nevolnosti to nie su 😅 , tie este stale ostali u mna a vcera som s nimi popoludni riadne bojovala 😅
Soni, obdiv, zehlenie o 10tej vecer, ja sa neviem prinutit ani o 7mej - tak vacsinou hram oci na MM a on to zatial vzdy pochopil 😀
Bay, ja zajtra obed mozem, sice dnes este lezmo z domu, ale zajtra do prace uz musim. Pockame, ci sa Janka ozve a zajtra dopoludnia dohodneme cas i miesto 😉
Leni, tak nam sa vcera v okruhu naj kamosiek narodila tvoja menovkyna 😵 Kamoske sa vcera narodila dcerka Lenka 😵 - a urcite je krasna a drobna ako vsetky babatka 🙂
Weji, tak tie nevolnosti odo mna musia pockat este o mesiac, co? Skoda, ja sa ich chcem zbavit, akosi to nejde a teba sa chysta navstivit mrcha mrchata 😠 Kde je ta spravodlivost 😠 😀

sisipetka
25. jún 2009

tak a uz sme si zmenili i pas, teraz sedi tt i tp podla ultrazvuku 😉 i ked je jasne, ze do roku 2010 cakat nebudeme 😖

weja
25. jún 2009

Peti, no asi si tie nevoľnosti ešte na mesiac odlož...
čo ty vieš, či mimi nebude chcieť prvé bábo roku 2010 na Slovensku 😀 😉

sisipetka
25. jún 2009

oki, nevolnosti odlozim 😉
mimi nemoze chciet byt prve babatko v roku 2010 - ja budem musiet ist pravdepodobne cisarskym do 38 tt - ale nebudem predbiehat dobu - mame na to kopu casu...

halienka
25. jún 2009

Ahojte babky, ja už sa chystám do práce. 😝 Peti, tak že gratulujem kamarátke k dcérke Lenke, aj keď som myslela že tú vetu trošku ináč zakončíš. akože " a urcite je krasna ako všetky Lenky" 😀 😀 😀
Weji, len to ty tak ľahko nevzdávaj, ja ešte stále verím, že mrcha k tebe nedorazí 😉 dva dni dopredu ešte nemôžeš mať istotu 😉 🙂

sisipetka
25. jún 2009

Leni a vies, ze som na to myslela, ze to napisem 😀
Tak ja uz mam upecenu bublaninu s visnami - MM bude mat radost a teraz dorabam cestoviny 😵 Akurat som sa pri tom riadne spotila 😅
Leni, tak peknu sluzbu a nech rychlo utecie 😉

weja
25. jún 2009

Leni, no bodaj by si sa mýlila... ale ja to už mám na sebe odsledované, takže nevidím to moc nádejne... 😒
Peti, si ty ale šikovnica... 🙂 mohla by si prísť navariť aj k nám 😀

sisipetka
25. jún 2009

a co dobre by si si dala na veceru? zeby som si urobila vylet do LM 😉

halienka
25. jún 2009

Weji, a nemáš to tak že príznaky pred mrchou sú podobné tehu? Ja teda hej, mňa rovnako boleli prsia, aj rovnako naprd som sa cítila, aj bolesti brucha presne ako pri mrche...akurát teda vtedy som už zistila že to nie je klasická mrcha, keď už tie bolesti trvali 5 dní a žiadne krvácanie. Tak to už bolo iné, lebo väčšinou pred mrchou mám bolesti len zo 2 dni a potom to už príde. A zle mi tak naozaj tehotensky poriadne začalo byť až ten 7-8 týždeň.
Jediné čo si spomínam, čo bolo netypycké ešte pred mrchou bola akási čudná nervozita, taká akú som nikdy nemala, ale takú som nemala ani pri prvom tehu. Som si vtedy len pomyslela, že to už je fakt hrozné čo so mnou tie hormóny pred mrchou robia 😀 😀
Peti, popíš podrobnejšie, s čím sú tie cestovinky? Nech nám slinky tečú 😀 😀

evitkamalicka
25. jún 2009

Sonicka tema je presunuta do Mama, oco, rodina, aby si si nahodou nemyslela, ze bude mat Adamko surodenca 😅

bay
autor
25. jún 2009

Ahoj krasky 😵 Som mrtva 😔 😝
Vcera sme bojovali s marhulami, este ze mi aj MK pomahal, poklad moj. Odkostkovaval 😵 Takze to uz v kotloch bubla 😀 😀 tak snad z toho nieco bude a nepokazim to 😅 😔
Dnes som si dala Tour de Doctore 😝 Rano o ýmej som uz bola u neurologicke. O desiatej som od nej uz odchadzala. Juch. Cestou som sa zastavila u nasej buducej pediatricky zistit ci bude nasou pediatrickou a suhlasila, no kto by odmietol Miska???? 😎 Potom poradna (cestou som si na mileticke kupila kosielku do nemocnice). Vsetko ok. A z poradne k anesteziologicke kvoli pohovoru k EPI. Tiez uspesne za mnou 😵 😀 Som na seba hrda 😵 ale 7h s lekarmi teda nic moc.
Moj gynekolog nevedel pochopit preco Mk nebude pri porode a presviedcal ma ake su vyhody ked tam bude 😀 😀 😀 A na dovolenku (ak vobec) pojde koncom jula a v auguste uz je tu, tak sa moooooc tesim. To iste pediatricka, tak uz len prekrizit nozicky do augusta a potom uz bude pohodaaaa 😀 😀 😎 😵

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

bay
autor
25. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeej. Tak mozme zakotvit pri trojke 😀 😀 😀

skybaby
25. jún 2009

ahojte tak sa konecne hlasim 😉 najprv bolo veeeeeela roboty a potom vselijake ine povinnosti 😖 boli sme dnes na poradni a vysledky z amnio su definitivne ok a uz len rastieme do krasy 😉 o dva tyzdne idem na tu glukozu na antolsku, bay ty si bola kde? asik v ruzinove ze?
obed zajtra s vami mozem a velmi rada sa pridam ale kedze musim este makat v praci tak prichadza do uvahy len obchodna 🙂
pozdravujeme s barborkou vsetky mamicky, babatka, tehulky, bruska a neposlednom rade aj buduce tehulky 😵 a ideme este pracovat 🙂
inak uz som zrela na pestovanie babatko, vcera som u svokry pestovala steniatko a tomu bolo tak dobre ze mi na kolenach zaspinkalo 😵

bay
autor
25. jún 2009

Jani, mne obchodna vyhovuje. cca do 11tej mam meeting. Tkze tak 11.45-12.00 tam viem byt.
Na glukoze som bola na Mickiewiczovej 😉 A dnes v Ruzinove 😀
To je dobre, ze uz ziadne zle spravy nehrozia 😉 😵
Ja som si vcera pestovala kralicka (trojmesacneho) sme boli s Amberkou (stena) na navsteve. Taaaaaaaaaaaka bola krasna ta zajacicka 😵 no hned by som brala 😀 ale tak mam povolene navstevy, tak mi to bude staci, bo byvaju kusok od nas... 😵

m311293
25. jún 2009

ahoj holky, tak dnes je mi lépe, asi to byl žlučník.

Leni, tak mrtvých je už 10, přišlo to v noci, během dvou hodin, se hladina řeka zvedla z 0,5 metrů na 6 metrů. Lidi nestačili utéct. Děs a hrůza. Ještě že bydlíme na kopci.

Dnes peču a peču.

bay
autor
25. jún 2009

Elis, tak nech ta ani nenapadne z toho kopca zliezat!!!! 😎 😔

bay
autor
26. jún 2009

Dobre ranko, my uz v praci 😉

halienka
26. jún 2009

Ahojte babky 😉 Počuli ste? Michael Jackson umrel ☹ Mne to je tak ľúto ako by umrel niekto z mojich známych, jeho hudba bola moja mladosť ☹
Eliška, to je tiež hrúza, to by jeden neveril, že čo dokáže voda za chvíľku urobiť. Dúfajme že nikto z nás sa do takých problémov nikdy nedostane. My bývame pri potoku, ale ten je našťastie výborne zregulovaný, a aj keď tu raz už bolo zle, ale tuto kde bývame to prebehlo v pohode. No takých 6 metrov, to si ani neviem predstaviť, kde sa tolko vody vezme.
No aspoň jedan dobrá správa dnes, že slnko svieti. A ja končím 4. mesiac a brucho mám jak v šiestom 😀

bay
autor
26. jún 2009

Sakra, kde vsetky chodite na tie novinky??? ☹ 😠 Ja sa vzdy vsetko dozvedam ako posledna... 😔

weja
26. jún 2009

dobré ránko 🙂
Michaela Jacksona je veru škoda... 😔 ale myslím, že mal vcelku úspešný život, či bol s ním aj spokojný, to už neviem, ale aspoň mal rýchlu a bezbolestnú smrť... 😔

Eliška, čo toľko vypekáš? máte nejakú oslavu? ja som inak tiež rada, že bývame na kopcoch, ale snáď sa to už bude zlepšovať... 😕

Sky, super správy, že výsledky amnia sú ok 😵 tak teraz už len rásť do krásy... 😉

evitkamalicka
26. jún 2009

Dobre ranko,

ja som zas Jacksona nikdy nemusela

halienka
26. jún 2009

Jéminku, fakt, Sky, to sú super správičky, to sa hrozne teším s tebou 😵 😵 😵 Tak už ti len zostáva papať a papať aby ste pekne rástli 😉 🙂
Ahojte Weji a Bayka 🙂

weja
26. jún 2009

Leni a ty koľko ešte musíš čakať na výsledky?

bay
autor
26. jún 2009

Ja mam hudbu Jacksona tiez rada 😉 😵

halienka
26. jún 2009

Ahoj Evitka 🙂 no ani ja som nejako nešalela za ním, ale predsa len celou mojou mladosťou sa tiahli jeho pesničky a mne mnohé aj páčili. No a predsa len, čo je to 50 rokov, to je ešte skoro...

halienka
26. jún 2009

Weji, ja by som si mala volať takto o týždeň v piatok pre výsledky, dúfam, že už budú. Potom mi to vraj pošlú ešte aj poštou domov.