Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

weja
13. aug 2009

dobré ránko 🙂
s tými heslami som si to zariadila tak, že mám všade rovnaké s minimálnymi obmenami 😀
Bay, tak Miško má vlastnú hlavu a mieni ju vystrčiť až keď to sám uzná za vhodné 😀 😉
Eliška, to bolo dosť zákerné od toho dr. 😝 ale tiež sa mi zdá, že to nie je súčasť štandardného vyšetrenia, možno u vás je to inak... 😕
Peti, už máš toho v práci menej, či stále humbug? 😝
dievčatá, vás tie črevá neprestanú trápiť... 😖 Lenku k tomu ešte aj zuby... hrozná kombinácia... 😝 no snáď vám časom bude aj lepšie... 😉

sonicka07
13. aug 2009

bay,tej kamoske sa vcera narodil maly Lucas. takze vies co to znamena-nie je cesty spet,moze to byt kazdu chvilu. drzkaj sa.

evitkamalicka
13. aug 2009

ahoj kocky

bay tak este furt nic

bay
autor
13. aug 2009

☹ ☹ Aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😢

sisipetka
13. aug 2009

Weji, hej je toho dost....ale hadam to este tych par mesiacikov vydrzim 😉
Kami dockas sa 🙂 - len Misko chce ist este s nami na obed 😀

bay
autor
13. aug 2009

A vy mi ho furt odsuvate 😝
No tak si pockam na vikend 😀 😀 😀

nada.hope
13. aug 2009

Ahote zlaticka,............Bay nedela to isti 😉

nada.hope
13. aug 2009

No nehnevajte sa na mna, ale toto mi robite narocky, este nie je obed 😨 tak kde ste vsetky..............aka je vyhovorka desiata? 😀 😀

evitkamalicka
13. aug 2009

desiatoobed 😀

weja
13. aug 2009

tak som tuuu... už aj po obede, ale dala som si vyprážaný syr a z toho som vždy taká prepchatá až mi z toho nie je dobre... 😅 😝
Bay a s kým si šla obedovať, keď tvoj drahý nemôže? alebo si mohla ísť s ním aj na to stretko a tváriť sa nenápadne... veď hlavné je, že sa naješ, nie? 😀 😉
Nadi, ty máš vyvinutý nejaký radar na tie chvíle, keď tu nikto nie je... 😀 😉

bay
autor
13. aug 2009

Nadi, prepac, ja som bola na ceste na poradnu 😉
Na obed mam 4 spolocnikov (jedneho utajeneho) - 3 psy a Misko 😀 A bude mrazeny polotovar z mrazaku 😅
No on nema to stretko spojene s obedom, takze by som sa tam akurat nudila a ani nenajedla 😝
Dnesna poradna. No Dr. ma az tak moc nepotesil, bo nezahlasil jeeej RODIME 😠 ale aspon povedal ze uz sme zrely na porod (aspon co sa mna tyka, takze uz len ukecat Miska 😀 ) No a od kedy som od neho odisla tak ma boli brusko au au auuuuu akoby mala ms dorazit dnes najneskor zajtra 😠 A ked som dosla domov, tak som zistila ze nohavicky a nohavice su od krvi 😔 Tak sa to snad rozbehne...

weja
13. aug 2009

Bayyyyyyyyyyyy!!!! 😵 tak držím všetkých 20, nech to už začne a hlavne nech to má rýchly priebeh!!!! 😵 😵 😵 a že Miška pozdravujeme 😀 😉

bay
autor
13. aug 2009

No ja mam taky pocit ze do pondelka to bude (len neviem ktoreho 😀 😀 😎 😀 😀 )

halienka
13. aug 2009

Sorry babky, že som sa neozývala, ale ani sa mi nechcelo k počítaču prejsť, sedela som na gauči a štrikovala celé dopoludnie a kocúr mi spal pri nohách 😀 nasilu som sa vykopala do roboty a teraz už sa tvárim ako pracujúca žena 😝 😀 Bay, tak možno ťa doktor načal trošku a teraz to už pôjde rýchlospádom 😉 😀 no bodaj by do rána bol Miško na svete 🙂 Teraz sa musíš hlásiť minimálne každú hodinu a písať všetky podrobnosti ako sa cítiš 😀 my to tu zanalyzujeme 😀

bay
autor
13. aug 2009

Tak teraz hopsam na fit lopte 😀
No vobec by som sa nanho nehnevala keby to "nakopol". chichi 😀 😀

bay
autor
13. aug 2009

Leni a co strikujes? Ja som tuto cinnost uz isto zabudla 😅

bay
autor
13. aug 2009

A este som zabudla, ked mi daval termin dalsej poradne, tak som to zufalo skusila, ze ci sa neuvidime skor (co povedal, ze je velka pravdepodobnost), ale ze ak by som nahodou vydrzala pokope dovtedy tak spravime usg a ak nebudem chciet prenasat tak sa dohodneme na vyvolani 😵 Takze baby smola, do decembra necakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

bay
autor
13. aug 2009

Kde steeee? 😎

bay
autor
13. aug 2009

Hop hop hopi hop 😀 😀 😀

bay
autor
13. aug 2009

S vami je dnes pokec 🤐
Idem sa uvarit do vane a potom sa asik hodim do postielky, v noci som velmo zle spala.

nada.hope
13. aug 2009

Bay jeeeeeeeeeeeej tak to sme nan najlepsej ceste ist rodit, ale nie dnes je predsa 13 aj ked nie piatok,............... hadam nebude Misko niekedy v buducnosti oslavovat v piatok 13, takze po polnoci kludne moze vyskocit z bruska 😀

nada.hope
13. aug 2009

Aj ked mne osobne by sa asi predsalen pacila ta 16 😀 😀 😀 😀 😉

nada.hope
13. aug 2009

Aj ked mne osobne by sa asi predsalen pacila ta 16 😀 😀 😀 😀 😉
A ked uz sme pritom,......... nie v zlom ale zelam Ti aby si sa ani tuto noc dobre nevyspala 😀 😉

evitkamalicka
13. aug 2009

bay aj u mna to zacalo krvacanim 😉

halienka
13. aug 2009

No bay, teda vieš čo, ja už som sa tajne tešila, že budeme naraz oslavovať narodky našich bobuliek v decembri 😀 😀 si robím srandičky, čo 😀 Štrikujem pre maličkú taký vak s odopínateľnými rukávmi a odopínateľnou kapucňou. Ja veľmi rada štrikujem, len to málokedy dopadne dobre 😀 tak uvidíme či sa teraz podarí 😀

weja
13. aug 2009

náhodou 13-ka je moje šťastné číslo... 😵
no podľa mňa keď si ešte hodíš teplú vaňu, tak začiatok je zaručený 😉 juuuj, držím palce, aj keď tým pádom by som už nevyhrala, ale s tým sa nejako hádam vyrovnám 😀

weja
13. aug 2009

no idem pomaly domof, Bay, myslím na teba 😉
papaa všetkým... 😎

bay
autor
13. aug 2009

Bolesti presli 😉
Krvacanie zatial ostalo. Aj ked neviem ci to nazvat krvacanim. Je toho co sa mnozstva tyka ako spinenie, ale je to cervena krv 😅
Nadi, tiez mam k 16tke z neznamych pricin srdcom blizko 😀 😀

sisipetka
13. aug 2009

KAmi tak to vyzera na dlhy vecer a nasledne rano 😉
Pocuj, ked budes na tej fit lopte a uz nebudes vediet na nej obsediet, tak zacina porod - vtedy sa uz neda poriadne sediet, bo vsetko tlaci von - tak tfuj tfuj, nech rano posielas sms. A mas vobec na niekoho kontakt? Posielam Ti moj do IP - nech o tebe nieco vieme 😉
Leni, tak potom na december ostavame len my dve - a teda mozes ustrikovat nieco aj pre nasho futbalistu - nejaky ten dres by sa hodil 😀

danka24
13. aug 2009

baayyy drziiiim palceee a nechces ist radsej do nemocnice??resp. porodnice?