Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

evitkamalicka
20. aug 2009

ahojky...ja tiez sledujem

halienka
20. aug 2009

Ahoj Deni, som rada že si prispela ku nám 🙂 Čo my, už sme nejako za vodou, ale tebe veľmi držím palčeky, aby si to nejako zvládla, prežívaš tie najťažšie chvíle v živote ženy a my si všetky na to dobre pamätáme aké je to ťažké. ☹ Babky, chcem vám predstaviť Denisku, pozvala som ju k nám do témy, pretože je na tom tak ako ja voľakedy, práve sa dozvedela o ťažkej VVCH svojho bábatka a v pondelok ju čaká to čím sme si prešli v rôznej forme všetky. ☹ Moc, moc mi je to ľúto a stále som prekvapená koľko žien nás je čo sa musíme s takým niečím neuveriteľne ťažkým vysporiadať. Preto by som chcela Denisku podporiť a podržať v týchto ťažkých chvíľach, nám všetkým to pomohlo, keď sme sa tu mohli vyrozprávať zo svojho trápenia. Deni drž sa a kľudne píš 😉

sisipetka
20. aug 2009

Pekny dnicek kocky,
hlasim sa z poradne, zobrali krvicku, krcok drzi a nase male bobuliatko sa rozhodlo dobehnut svoj rast a pan dr. po morfo ultrazvuku skonstatoval, ze sme v 22 tt a to uz skoro na konci 😅 Takze sa viac blizime k terminu ms a teda aj TP okolo vianoc oficialne. Dnes si zmenim pas, aby som nestrasila s rokom 2010 a sekcia sa bude riesit niekedy v polovici decembra. Ale kedze sme trosicka rozlietany v tych nasich terminoch, tak ma dr. poslat do rizikovej poradne a od teraz az do konca chodime priamo do nemocnice, kde budu robit castejsie merania a prietoky, aby to presnejsie nastavili. Nejako mi konecne odlahlo, malinke je ok, kopka o dusu a odteraz sa o nas budu este prikladnejsie starat 😵 - takze nastup na MD bude koniec oktobra, parada - vytrem vsetkym kocura 😀 😀
Eliska, pivo k pivu sada a doma alkoholik sa vala 😖 Je to smutne, ale takto postupne dospel do stadia i moj krstny a teraz len co ho pustili z nemocnice s vaznym ochorenim a vyvodom v chrbte, tak poctom piv a inych drobnosti dobehol zameskane 😠 Najhorsie na tom je, ze si to odnese krstna a jej deti - sice uz dospele, ale hlavne bratranec, chudak, ktory podla nas aj zo spravania vlastneho otca to dohnal az tak daleko, ze minuly rok zomrel 😔 Dufam, ze sa casom situacia zlepsi, alebo pre dobro deti sa od neho radsej odputas.
A milujem uplakane filmy a knihy - skusim to niekde tiez vyhrabat....
Kamilka, cakame ta dnes s Jankou na obede...tak nech este Misko vydrzi a po obede mozete ist do porodnice 😉
Weji a to k tej bylinkarke ste isli na podporu babatka?
Leni, hej varenie a papanie najlepsia tema. A som rada, ze tvoj drahy uz sa uzdravuje - ved Sonicka musim mat oboch rodicov fit 😉
Denne sice Ta nepoznam, ale pochopila som, ze si si prezila nieco podobne a velmi to boli. Drz sa moja zlata...vsetky verime, ze bude aj lepsie.

bay
autor
20. aug 2009

Peti, budem mozno trsoku meskat, bo som musela ist po poradni domov dat sprchu 😅 Tak ma pockajteeeeee kebyze mi ujde trolejbus 😅
Este sme cely. Podrobne info podam po obede 😉

sisipetka
20. aug 2009

Leni, dakujeme za predstavenie Denisky. Kedze je to neskutocne cerstve a este s tym len zacina bojovat, tak jej posielam aj zo svojej troska energie.
Deniska, kludne pis, plackaj, hnevaj sa na svet - tu Ta vieme pochopit, a tak ako pise Lenka, ja mam stale pocit, ze sa to stalo len teraz a este ma caka velmi dlha cesta, kym dobojujeme do uspesneho konca.

nada.hope
20. aug 2009

Deni ahoj,...............je mi to velmi luto ☹

skybaby
20. aug 2009

wejka takze na bylinky si sa dala 😉 ale ved treba clovek ma pocit ze aspon nieco pre seba robi ... inak ja som v tom obdobi ked sme sa nemohli snazit cvicila tu mojzisovu a veru dobre mi to padlo, mala som proste pocit ze aspon nieco robim a celkom dobre som si ponatahovala aj chrbat ktory ma vecne boli 🙂

bay neboj pockame, boze aj ja by som si uz mala svihnut 😀
peti supis ze budes chodit do nemocky
deni kludne sa tu vyrozpravaj, mne vyrozpravanie strasne pomohlo

weja
20. aug 2009

Denni, veru, každá sme si tu tým prešli, takže kľudne píš, niekedy to ozaj pomôže... 😉 a veľa veľa síl na pondelok... 😔
Bay, no čo si sa dozvedela na poradni? utekáš na obed a nás zabúdaš informovať... veď sme v napätí... 😀
Peti, super, že všetko je v najlepšom poriadku 😵 tešíme sa s vami... 😉
ano dievčatá, skúšam aj bylinky... ja im celkom verím, myslím, že majú svoju moc, keď človek vie, ako ich treba správne skombinovať... no ja som v tom dosť laik a keď som sa dopočula o tejto tete, nahovorila som MM, že by som ju rada navštívila... aj holky z koňa s ňou už majú svoje skúsenosti... tak uvidíme... uškodiť to rozhodne nemôže... 🙂 inak teta si ma vypočula, na kadečo sa ešte povypytovala a povedala mi, že u mňa je to psychická záležitosť - že to bolo pre mňa jedno obrovské sklamanie, ktoré som v sebe potlačila a teraz to blokuje moje telo... 😠 ☹ podvedomie je sviňa 😖 tak mi namiešala bylinky na ženské orgány aj na upokojenie mysle - tak neviem-neviem, či nebudem za chvíľu poletovať po kancli 😀 aspoň mysľou... 😅

bay
autor
20. aug 2009

Tak uz som tu a idem postupne odpovedat 😉

skybaby
20. aug 2009

caute ja uz som z obeda doma takze viem aj novinky od bay, ale necham ju nech vam ich prezradi sama 😉
obed sme mali vyborny a chceli sme ist este na vcera spominane palacinky ale palacinkaren bola ako na potvoru zatvorena tak bola zmrzlina ako dezert 😉

bay
autor
20. aug 2009

Deni, zelam moc moc sil a mozem len potvrdit pismenka bab. Kludne si ponadavaj, vyplac, vyrozpravaj (vypis), hooodne to pomaha 😉

Weji, si bola u tej Kopa.... neviem ako je to meno dalej? Ta bola minule v Tv. A dost ma potesila ked hovorila, ze ktore bylinky su zakladne, tak vsetky som uzivala 😵 A tiez si myslim, ze mi dost pomohli 😉

Obedik bol super, este aj s dezertom. Sice palacinky nevysli, ale aspon bola zmrzka 😉 😀

danka24
20. aug 2009

no bay hovooor co bolo v poradniii??????

evitkamalicka
20. aug 2009

tak co bolo?

danka24
20. aug 2009

už nas tolko nenatahuuuj.. kedy ides rodiiit?? 😀 😀

halienka
20. aug 2009

Ahojte babky, tak ja už som v robote, najprv som tu musela nahučať cez telefón na manažérku, bo prišla výplatná páska a čo nevidím! Akosi mi zabudli preplatiť tie dva týždne čo som robila namiesto 4 hodín 8 hodín. Tak ma to vytočilo, tak ja sa snažím som ochotná sa s tým bruchom v tej horúčave tu teperiť a oni takto! No ochotný debil vždy na všetko doplatí 😖 Tak sa mi ospravedlňovala a že to zariadi, no tak uvidíme. 😝
Peti, supééér, že je všetko v poriadku, moc gratulujem a držím palčeky aj naďalej. 😉 😵
Weji, niekedy bylinky pomôžu viac ako lieky, a tá psychika, to viem tiež veľmi dobre ako veľa to robí a nikto nemôže čakať, že po takej rane sa dáme dohromady zachvíľu, to proste nejde a chce to čas. takže bodaj by si poletovala 😀 aj po kancli aj doma 😀 😀
Bay, prosím ťa ty tu čo ešte robíš? 😀 😀 ja furt reku ráno sa zobudím, kuknem na koňa a tam bude správa od bay: baby už rodím! 😀 😀 a furt nič 😝 😀 no Miško je zdá sa riadny beťár, ten nás teda naťahuje s tým svojim príchodom 😅 😀
Deni, dúfam že sa nehneváš, že som ťa takto tu predstavila, ale babky to isto chápu a tiež ti držia palce aby si tie ťažké chvílky zvládla 😔 Tak keď budeš mať chuť, kľudne sa ozvi 😉

bay
autor
20. aug 2009

No a teraz k poradni. Dnes bola posledna 😵 😵 😵 😵 😵
Vsetko je ok - tlak, moc, vaha (stale sme na plus 9kg). Cipok mame plne spotrebovany a sme otvoreni na 2cm 😀 😀 😀 No vysetrenie dnes moooc bolelo 😢 (co budem potom robit pri porode??? njn. Spolieham na nadrogovanie - EPI 😀 😀 😀 😀 😀 ) Takze sme sa z Dr. dohodli, ze ak to este vydrzime, tak zajtra rano nabehnem do nemocky a budeme maleho vyvolavat (nezalozime sice ohnik a nebudeme skakat dookola carovne tance, ale vezmeme to medicinsky 😀 - keby sa niekto chcel hrat na samana, mame doma dazdovu palicu a faaakt funguje 😉 )
Robil nam aj prietoky. Tie dopadli dobre, aspon predpokladam, ked k nim nic nehovoril 😅 Vaha podla usg je 3034g takze to nevyzera ze budeme ohrozovat Eliskin rekord 😎 (ten jej s radostou prenecham 😀 )
Takze zajtra sa uz rano neohlasim, iba ze by bolo vela spontannych porodov, vtedy sa nevyvolavaju 😅 a budem teda poctivo pisat sms 😉
A aby som nezabudla. Aby to nebolo take jednoduche. Moj Dr. ide na vikend mimo BA (co teda povazujem za neskutocnu drzost, kedze mam TP 😠 😠 😠 ), tak aj preto ideme vyvolavat, bo podla neho do pondelka nevydrzime. A zajtra to este musime stihnut tak do piatej, to odchadza z BA 😅 😀 😀 😀 No proste pohodaaaaaa 😀 😀

bay
autor
20. aug 2009

Ale ved pisem tak rychlo ako viem 😅

evitkamalicka
20. aug 2009

bay tak super, drzim palce aby to slo rychlo a hladko

bay
autor
20. aug 2009

Ale pri mojom strojopise - 4 udery za minutu to rychlejsie proste nejde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bay
autor
20. aug 2009

A viete co mi pred chvilkou doslo? Ja budem mamou. Bojiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🤐

evitkamalicka
20. aug 2009

bay neboj to zvladnes

bay
autor
20. aug 2009

Jasne 😉 len doteraz to bolo este daleko 😅 😀 😀 😀

danka24
20. aug 2009

bayyyyyyyyyyyy supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr tesiiiiiiiiiiimmmmmeeeee sa konecne sa zacalo nieco diat 😵 😵 😵 😵 tak zajtra sa tesiime ako petka nam tu napise volam Sa Misko a meriam 52cm a vayim 3040g 😀 a pribrala si 9kg ved to je supeeerrr ja som zatial pribrala 2,5kg takze v pohode 😉

danka24
20. aug 2009

bay pockaj ochvilku budes Miska ucit ze mama 😀 😀

bay
autor
20. aug 2009

jj, je zo mna tlstosko 😀 😀 😀

evitkamalicka
20. aug 2009

tak tak bay, ani sa nenazdas a bude Misko behat, rychlo to zleti, tak si to pekne uzi

weja
20. aug 2009

Bay, supeeeer správy... 😵 😵 😵 tešíme sa, tešíme... a budeme taaaakto silno držať palce, nech to máš rýchlo za sebou... nech môže dr. o 17tej pokojne vypadnúť z Blavy 😀 😉
a neboj, neboj, všetko zvládneš - aj pôrod, aj funkciu mamy 😉

a inak áno, bola som u Kopáčovej 🙂

bay
autor
20. aug 2009

Weji, tak to je super 😉 Podla mna ta teta sa tym rastlinkam fakt rozumie 😉

danka24
20. aug 2009

bay vobec si vela nepribrala .. tak akurat .. 😉
weji ja sa tesim lebo teraz sa narodi Misko a ty budes tehulka .. vies Misko chce dalsieho kamosa-sku 😵 tak verim ze tie bylinky pomozu a o 9 mesiacov budeme tebe hovorit ze budes skvela mama a porod prebehne bez komplikacii 😵

weja
20. aug 2009

juuj, aké ste zlaté... 😵 ďakujem, no veď ja už by som sa rada pridala... len ešte musím prísť na to, ako oklamať sviňuchu podvedomie 😀 😅 to mi teta nepovedala... 😒