Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
20. aug 2009

Bayka, tak to predsa len už je ono? Tak veľmi držím palčeky, neboj, zvládneš to, veď nie si žiadne béčko, a ako píše Eliška je to len dočasná bolesť a potom príde to krásne a hneď na bolesť zabudneš 😉 🙂 Ja už sa teším zajtra na dobré správičky 😉
Peti, šak ja to stále vravím, že mi zachvíľu nohy poskladá do harmoniky a potom sa budem už len šúchať po zemi 😀 A dnes mi teda naozaj to brucho hrozne naťahuje, teda napína kožu, aspoň tak nejako to cítim. A to teplo ma doráža, včera bolo trošku chladnejšie a hneď som mala viac síl, ale dnes som už zase unavená od obeda 😝 😀
Deni, no veru, už aby bol pondelok, alebo ešte lepšie utorok, aby si to už mala za sebou, toto čakanie je na nervy. Inak dobre že máš mladého doktora, tuším tí mladí sú lepší ako starí, aj viac pomôžu, neboja sa aj nových vecí aby pomohli. Tak snáď to pôjde rýchlo.
Eliška, to som teda ešte veru nepočula, že antropológovia vravia, že bolesti pri pôrode máme preto že chodíme po dvoch 😕 Vidíš, zas som o niečo múdrejšia 😅 😀 žeby som odteraz začala loziť po štyroch? Možno by bol potom pôrod znesiteľnejší 😀 S tým mojim pupkom veru už nemám k tomu ďaleko 😀 😀

nada.hope
20. aug 2009

No chystam sa spinkat, ale nedalo mi urobit kuk,.................Kami drzkaj sa a Eliska to opisala uplne super, ale ja som aj na ten nocny porod mala sily dost, lebo som to chcela mat cim za sebou.
Tak zajtra rano sem nakuknem a nech uz ja maly Misko z teba von, oki?

nada.hope
20. aug 2009

Lenka pekne brusko, ale ty si tiez ako spagetka, podobne ako Kami 😉

bay
autor
21. aug 2009

Tak my sme este v kope 😉
Cca do osmej sme mali take nahodile kontrakcie (nejak som nevedela urcit interval 😅 😀 ale zas to mozno bolo aj tym ze som nemala hodinky 🤐 ) O deviatej zacali krasne cca 12 minutove. A potom som zaspala a zobudila sa a ze nic 😝 Takze sme to vcera nestihli, Peti smola 😅 Teraz je klud, akurat mi zacalo desne tiect z nosa a nemozem pri tom spat ☹ 😠 😠 tak som si dala jogurtik a ideme si skusit este tu poslednu hodku pospat a potom hura po Miska 😵
Elis, mooooooooc dakujem za super slova a vysvetlenie. Hned sa mi lepsie dycha 😵 a uz sa teda iba tesim a vobec nebojim 😉 😵 Jsem sice malej, ale sikovnej, takze vytlacime 😀 😀 😀

A co sa tej bolesti a 4nozcov tyka, tak neviem neviem. Cernoch pri porode nevyzerala najstastnejsie 😅 🤐 Ale je fakt ze neknucala od bolesti (ale zas ona je hrdina a neda bolest na sebe spoznat 😅 )

Peti, jasne, az to bude otravne s tymi smskami 😀 😀 Len este musim mame povedat ze mi musi dobit kredit ked chce info o vnucatku 😀 🤐 😀 (dala by som to za ulohu MK, ale tam je 100% istota ze by to nezvladol)

A skoro som zabudla. Aky bol MK vcera zlaty ked som mu povedala, ze uz mavam kontrakcie 😵 😵 😵 Tak sa z toho hrooooozne tesil, slzicky v ociach a taaaak nas vybozkaval 😵 😵 (myslim, ze konecne zacina byt pre neho Misko realny) A teda hned ma chcel brat do nemocky 😀 co som mu vysvetlila, ze este netreba. A on ze ale potom mi povies, hej? Aj keby som spal. No nie, asi budem rodit doma!!! Heheheheeee.

njn. Idem, o hodku uz nepisem. To bude casovy press 😅

denne73
21. aug 2009

Ahoj Bay. Vieš ako sa hovorí, na zázrak sa dlho čaká.Prajem Ti aby to už čím skôr prišlo,aby si sa mohla tešiť svojmu bábetku. Ja chodím od 5. h po byte je mi akosi zle od žaludka. Už to asi začína a to a ešte len piatok. Dnes ma čakajú predoperačnévyšetrnia. neviem ako to všetko zvládnem velmi, velmi to bolí 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
maličký stále kope, cítim ho .Stále tá istá veta prečo práve my ?? a čo ak sa geneticii mýlia. No na to,mi užnikto neodpovie. No dosť bolo slz.Určite mi píš, keď už 😉 😉 budete na svete. Prajem vám do buducna oceán zdravia a šťastie na každom kroku. Denisa. 🙂 🙂 🙂 🙂

denne73
21. aug 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisipetka
21. aug 2009

Dobre ranko kocky,
sms este nechodia, budem informovat 😉
Teraz idem makat, uz som v praci, mam nieco surne....ale myslim, ze Kami do 3 hodin neporodi.
Drz sa dievca 😉

nada.hope
21. aug 2009

Ahojte zlaticka,...............ja som ako na ihlach cakam, neviem ci budem moct aj pracovat, ked tak sa vyhovorim na Kami s Miskom,..............Petulka 😉 😉 😉 😉 😉
Deniska viem ako to musi byt pre teba tazke, tiez som si stale dookola kladla otazky preco ja , co som spravila zle, budem moct este dalej existovat? otehotniet? 😔 😔 😔 😢
Vsetko raz preboli a aj ty budes stastna v to verim a velmi drzim palceky, drzkaj sa moja 🙂

sisipetka
21. aug 2009

Prva sms od Kami:
"Cau. Ak su toto slabe kontrakcie, tak nechcem tie poriadne. Au. Do nemocky sme isli s 5 min kontrakciami, ale moc slabymi. Tak sme aj tak dostali tabletku na zosilnenie."
- poslala som jej sms, ze to zvladne a nech sa pekne drzia i nadalej...

nada.hope
21. aug 2009

drama az do konca,............... 😀 😀 😀 😀

skybaby
21. aug 2009

dobre ranko 🙂 dnes to tu bude napinaveeeee uz sa tesim 😀

nada.hope
21. aug 2009

Janka ahoj no to napatie sa uy da krajat,................ 😀 😀 😀 😀
Inac vz dve babulky sa mate ako?

nada.hope
21. aug 2009

upsssssssssssssssss,..............mam prehodenu klavesnicu 😅

danka24
21. aug 2009

ahojte .. tak drama zaciiina 😀 bayyy myslime na teba... 😵 😵

skybaby
21. aug 2009

nadka mame sa dobre, vela oddychujeme takze sa nemozem vobec stazovat 🙂 len ma trosku desi ze po bay budem uz ja na rade, ak sa nekto nepredbehne 😀

danka24
21. aug 2009

vsetkyym jankam vsetko najlepsie veeela zdravicka a stasticka a nech sa vam splni vsetko co si prajete 😵 😵 😵

nada.hope
21. aug 2009

Janka no ja som sla nepripravena a v podstate skor, takze odporucam necakat do poslednej chvile. 😉 je to lepsie na psychiku a nervy 😀 😀 😀 😀

nada.hope
21. aug 2009

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeej zabudla som Janka vsetko najlepsie a vela zdravicka aj pre bublinku 😉 😵

skybaby
21. aug 2009

dakujeme dakujeme 🙂 no ja sa zacnem pripravovat ale az po 32tt 😉 skor barborku nepustim 😀
musim mysliet teraz na kami co asi prave preziva, zachvlku bude mat miska v naruci je to fakt uzasne, proste zazrak zivota 😵
ninka sa ma ako? poslucha?

halienka
21. aug 2009

Dobré ránko bambulky 🙂
Bayka, tak dnes je ten deň D 😉 5 minútové kontrakcie, to už začína vyzerať vcelku reálne, tak držím palčeky aby bol Miško naobed vonku 😉 asi toto nečítak, ale aj tak ti moc prajem nech to ide čo najrýchlejšie, aby si sa moc nevytrápila 😉 🙂
Deni, ten žalúdok, to je určite stres a nervozita, aj ja to mávam keď ma čaká niečo dôležité. Podvedomie a psychiku ťažko človek nejako oklame. Najhoršie je to, že stále cítiš to bábatko, aj pre mňa to bolo hrozné o to viac, a možno to bolo blbé, ale tak som si vtedy vravela, že prečo keď už sa malo niečo zlé stať, som radšej nepotratila v prvom trimestri, keď ešte ten život v sebe tak intenzívne necítiš ☹ Ale holt, stalo sa tak ako sa stalo, a radšej na to nemysli a skús to nevnímať, aj keď viem aké je to ťažké. Ja si na upokojenie varievam čaj s medovky a od bolesti žalúdka čaj s rumančeka. Možno by ti to aspoń trošku pomohlo prežiť tieto ťažké dni. Držkaj sa a napíš ako si dopadla na predoperačných vyšetreniach. 😉
Sky, no veru, teraz sa to začne blížiť tebe 😉 🙂 ale to je len dobre, uvidíš, ku koncu si to už budeš priať tak ako Bay 😀 😀 tiež by si mohla hodiť nejaké foto bruška, až mám s čím porovnávať či som v norme 😀 😀

sisipetka
21. aug 2009

Dnes je tu nejako rusno, urcite ste nalepene na monitore ako muchy 😀
Jani este raz pekne meninky 😉
Deniska myslime na Teba 😔 Drzkaj sa.

halienka
21. aug 2009

A dnes je Janky? 😅 Tak Sky všééétko všetúčko najsamlepšie prajem, hlavne hodne zdravíčka, šťastíčka, lásky a pohody a nech všetko ide ľahko ako po masle 😉 🙂 😵

halienka
21. aug 2009

Peti, ja teda budem nalepená ako mucha, dúfam, že mi nič neprekazí tento plán 😀 včera som sa narobila, varila, prezliekla periny, upratala, dnes si dám trocha oddych 😝 😀 a budem len sledovať novinky na koňovi 😀

weja
21. aug 2009

dobré ránko 😵
v prvom rade, Sky všetko najlepšieee!!! 😵 😵 😵

tiež od rána na Bay myslím, ale aj tak to musí byť skvelý pocit zobudiť sa ráno s tým, že možno už večer z nej bude mama 😵 Peti, ak jej budeš písať, tak že všetky pozdravujeme a nech sa držííííí... 🙂

Leni, bruško je už velikééé... 😵 naozaj bude z teba za chvíľu pavúk.... 😀

Deni, držím palce na vyšetreniach... 😔 ja som sa tiež musela rozhodnúť ako ďalej a bolo to neskutočne ťažké, ale jednoducho som vedela, že iné riešenie nie je... ale trvalo mi dlhééééé 2 týždne kým som nabrala odvahu nastúpiť do nemocky na ukončenie... 😔 drž sa a veľa veľa síl prajem!!!

a všetkým prajem pekný piatok 😎

nada.hope
21. aug 2009

Ninka poslucha, pozera s babkou ice age III 😀 😉

weja
21. aug 2009

Leni, tiež som mala včera upratovací deň 😝 MM mi pomohol umyť okná (boli pofŕkané farbou, lebo nás zatepľovali, takže to trvalo asi hodinu, kým sme umyli jedno okno 😝 ), potom ešte povysávať, umyť podlahy, kúpeľňu a wc... skončila som večer o 21ej a ledva som sa vládala osprchovať... 😝 😅

Nadi 😵 už ju bavia takéto rozprávky?

skybaby
21. aug 2009

babulky dakujeeeeem 🙂
ja som tiez nalepena ako mucha aj ked idem cez obed von s kamoskou a to predpokladam ze ked sa vratim bude msko na svete 🙂

evitkamalicka
21. aug 2009

ja som tu bola nacapena uz o 5tej, ale potom som este zalahla

janka vsetko najlepsie 🙂

nada.hope
21. aug 2009

Wejka nie ale bavi ju telka ako taka a kedze je to farebnejsie ako televizne noviny tak ju to bude bavit este viac 😀

nada.hope
21. aug 2009

Inac som ju ani nepochvalila, tak poslusne hlasim Ninka uz stvornoskuje a stavia sa na nohy, napr. v postielke sa chyti tycky a je na nohach, ale vcera sa postavila v obyvacke samo opreta o gauc, ale to bolo asi kvoli mobilu, ktory bol na gauci 😀