Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
24. sep 2009

Uz sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 Juchu, bude party 😉

ellise
25. sep 2009

dobré ráno, jdu do práce tak vás je pozdravím.

našla jsem nás na třetí stránce. leni, ty si pomáhala balit švagrovou, že večer ani písmenko?

Konečně pátek a přede mnou 3 dny volna. Hurááááá !

bay
autor
25. sep 2009

Dobre ranko 😉
Elis tak uzivaj 😉
My sme v noci prespali 5h v kuse tak dufam ze si to uz udrzime. klop klop

weja
25. sep 2009

ahojte 🙂 veru, konečne piatok 😵
to stretko v dobrom závidím 🙂
tu je dnes zamračené a vyzerá to na pršanie a v práci nám už parádne zakúrili, takže budeme mať fajn teplo a dážď za oknom - akurát na spanie 😵 😀

sisipetka
25. sep 2009

ahojky kocky,
oki tesim sa na piatok - dufam, ze vsetko dobre dopadne a nezabudnem fotak 😉
Ja som uz uplne grogy, tento tyzden nam dal zabrat a riadne ma bolia krize a vsetko okolo kostrce - tesim sa dnes do postele - aj ked teda do nasej rodinky pribudne popoludni aj hafan - takze noc bude iste fajnova 😅

halienka
25. sep 2009

Ahojte babenky, šak so mnou je to strašné, mne sa akosi furt chce spať. Včera som zalomila na gauči už o pol deviatej, dnes som sa vykopala s postele o šiestej, naraňajkovala a zas ma zložilo a až teraz som vstala, že veď už by sa hádam aj patrilo 😀 😀 U nás sú dnes trhy, neviem či sa nevyberiem aspoń na chvíľu pozrieť, robia tu vždy aj uličku starých remesiel a tam sú všelijaké zaujímavosti. MM dnes poobede už odchádza, návrat buď zajtra večer alebo až v nedeľu naobed. A moja švagriná presunula sťahovanie z dneska na sobotu, takže zajtra tu bude aj tak humbuk. A inak tu mám dobrý humbuk už dva dni, bo nám robia konečne oplechovanie na dome, tak mi tu behá hádam 10 chlapov okolo domu a nakúkajú cez okná 😀 asi si myslia, že tu uvidia nejakú sexi kočku v krátkom priehľadnom županku 😀 a tu pritom behá riadna veľryba v dlhom froté župane s roztrapatenými vlasmi 😀 😀 Tak to boli zatiaľ krátke správy z domova 😀 😀
Eliška, to vieš, že ti čaj aj krajec chleba urobím, a ak nebudeš chrápať, tak aj džem na ten chleba dostaneš 😀 😀 Už sa na teba moc teším, dúfam, že trafíš, potom ti pošlem aspoň krátky popis cesty 😉
Bay, 5 hodín, to je super 😉 teraz sa to bude hádam už len zlepšovať 😉
Weji, my tu máme zatiaľ krásne slniečko, ale to sa ešte môže zmeniť. Dúfam, že v robote nezaspíš 😀
Peti, no nečudo po tom maratóne čo predvádzaš, že si unavená, len to prosím ťa neprepískni, vieš že teraz si na prvom mieste ty a bobulka 😉 🙂

halienka
25. sep 2009

A tu je pár fotiek, ako teraz vyzerá ten náš dom, hlavne pre Elišku, aby trafila 😀
http://picasaweb.google.sk/vladohaninec/DomSept...

bay
autor
25. sep 2009

Tak u nas je iez slnecno, ale vonku relativne chladno 😉 A my uz mame dnes za sebou prvu prechadzku, kedze sme doma nechceli spat, tak sme sa sli kocikovat a domov sa doniesli vo vanicke a maly si mysli ze je stale vonku, tak pekne spinka 😀 Keby som ho skusila prelozit do postielky tak je hned hore. Este ze vymysleli take rozkladacie kociky. Neviem neviem co by som inak robila 😀 😀 A teraz rychlo varim cestovinky, na to granko a bude obed ako cely tyzden. Zacinam chapat ako sa citia psy, ked jedia cely zivot to iste 😝

bay
autor
25. sep 2009

Haloooo pracantky! Mne dietko spi uz cez 3 hodky a nemam si s kym popisat a robit nieco uzitocne sa mi nece 😀 😀

sisipetka
25. sep 2009

Tak ja uz som v posteli a idem prudko oddychovat 🙂

bay
autor
25. sep 2009

jeeej. Niekomu je sveta zit 😉

denne73
25. sep 2009

Ahoj Leni a ostané holky.Hm??? tak poviem ti ten váš dom paráda.

denne73
26. sep 2009

Dobré ráááánko spachtošky.Alebo máte toooolko roboty? Bay ako sa má Miško??

bay
autor
26. sep 2009

Dobre ranko, Denne, cez vikend tu zvykne byt ticho. Aj ja som tu len omylom, kedze Misko zaspal tiez len omylom (kedze to este nikdy nespravil) rano a nie je cele doobedie hore. Ale mal tazky vecer, tak mozno dospava 😉

halienka
26. sep 2009

Ahojte babky 🙂 Sa ani dnes moc nedostanem, bo dnes sa sťahuje tá švagriná, zatiaľ rozmontovali posteľ a zachvíľu príde auto, tak to bude humbuk, ja sa asi budem musieť s kocúrom zavrieť v obyvke, aby na neho niečo nespadlo a aby sa neplietol pod nohami. No na druhú stranu už teraz mám des, že ke´d nebudem dávať na nich pozor, tak obúchajú a doškriabu pri tom sťahovaní čo sa bude dať. No uvidíme, ako to dopadne.
Deni, aj mne sa náš dom páči 😀 aj keď ja mám trochu aj modernejšieho ducha, lenže MM je ťažký tradicionalista, tak sme to museli nejako skĺbiť. No a okolo domu je ešte strašne moc roboty, ešte to tam vyzerá strašne. Práve som teraz dostala za úlohu cez víkend vymyslieť terasu a predný prístup do domu, tak sa s tým mordujem. Je to trochu zložité, lebo pozemok nám mierne stúpa a musíme to riešiť nejakými palisádkami a schodíkmi. Mne ide hlavne o ten predok, aby sa dalo normálne chodiť kočíkom, lebo teraz vstupujeme do domu po drevených paletách a to by som sa s tým kočíkom cez ne isto nedostala. Tak aspoň toto musíme ešte tohto roku stihnúť urobiť a ostatné sa uvidí aj po finančnej stránke, bo už sme dosť švorc.
Bay, tak miško má tuším každý deň iný režim 😀 ten ale riadne skúša tvoju trpezlivosť 😀

bay
autor
26. sep 2009

No to teda hej. Ale aspon nemame kazdy den rovnaky. Len si neviem takto toho moc dopredu planovat 😅 Ale aj tak je to moje najzlasie dieta 😀 😀

ellise
27. sep 2009

ahoj holky, tak jak se dnes máte?

My jsme na chaluě, je krásně tak si užívám poslední teplé dny. Včera jsem zkoušela kolečkové brusle, na to že jsem na tom stála poprvé mi to docela šlo. Dnes to půjdu zkusit zas. Ale musím opatrně abych si nezranila nějakou část těla a v pátek mohla dojet.

Holky, byl by pro vás problém dorazit o něco dřív? Uvažuji že pojedu rovnou z práce a o něco dřív, takže bych už tam mohla být po 4. Ještě bych poprosila Peťku o tel. č. abych kdybych se zderžela mohla poslat SMS. A platí to místo, kde jsme byli posledně? Ale nevím co to je ( avion?) akorát vím, že je to naproti Ikea.

bay
autor
27. sep 2009

Ahoj Elis 😉 Avion je ten nakupny komplex, kde je aj Ikea. Ja mozem aj skor, ale nech sa vyjadria pracujuce zienky 😎

bay
autor
28. sep 2009

Dobre ranko, tak ja dnes choro. Uz som to dostala od MK (ale zial je to to jedine co od neho dostavam ☹ ) 🙄

weja
28. sep 2009

ahojte 🙂 aký ste mali víkend? vidím, že Eliška si to užila, tak vy ostatné dúfam tiež 🙂 Leni, ako dopadlo sťahovanie? hádam úspešne a už sa nevrátia 😀 a čo kocúr - ešte je u teba?
Bay a čo to je - nejaká chrípka, či len prechladnutie? 😕 riadne sa dopuj vitamínmi, nech ťa to rýchlo pustí... 😕

halienka
28. sep 2009

Ahojte babky 🙂
Eliška bacha na tie korčule, dá sa na tom dobre rýchlo zraniť kostrč 😀 pády na betón sú riadne tvrdé 😉
Bay, tak sa poriadne liečkaj 😉 a čo vlastne ti je? Aj nádcha ja hrdlo boľavé? No hlavne kopu vitamínikov a teplo 😉
Weji, sťahovanie...no čo k tomu povedať, keď som videla ako v sobotu začali, tak mi bolo jasné, že to bude trvať nie jeden ale minimálne tri dni. Zabezpečili si malé auto, takže sa im tam nevošla posteľ a v podstate ho museli vrátiť do šiestej a keďže s Polska došli o piatej tak čo ti poviem, naložili pár väčších kusov, previezli a bolo po sťahovaní. Tak pokračovali včera, ale to zas doobeda sa im nechcelo, tak začali sťahovať asi tak o druhej, pritom o štvrtej sa nám všetkým začínala tá oslava, takže zas len čo to ponakladali nejaké vrecia s krabicami a koniec. No ale v podstate už je väčšina preč a už majú prísť len po tú posteľ a nejakých pár vecí a už to bude všetko. Dnes tu už ani nespali, lebo posteľ už je rozmontovaná. Kocúr je ešte u mňa a predpokladám že do konca týždňa ešte bude, kým si to švagriná povybaluje, aby sa jej tam nemotal. Tak si s ním užívam posledné chvílky, potom ako sa poznám sa budem z toho týždeň dostávať že tu nie je 😢 a budem trpieť v duchu s ním, lebo švagriná povedala, že pribral (inak to je pravda, keďže ho dobre kŕmim 😀 ) a že mu nasadí dietu, tak chudáčik bude plakať aj za mnou aj za dobrým jedlom 😀

ellise
28. sep 2009

Leni neboj mám chrániče, na kolena, lokty a dlaně, a ještě instruktora k tomu, Marťu, a tá mi vysvětlila, že jestli budu padat tak na kolena a lokty, ne na prdel.
Nakonec jsem ale stejně včera nebyla, a uvidím dnes. Zatím rozjímame nad svatým Václavem, když má dnes ten svátek. 😀 😀 😀

Bay, já jen abych tam trefila, bo cestu známjenod Senca a teď pojedu z druhé strany, tak abych věděla kam to vlastně jedu

weja
28. sep 2009

no sú to experti tí tvoji švagrovci... 😖 veď keď už niečo robím, tak poriadne a myslím si, že každý normálny človek by chcel mať to sťahovanie čo najskôr za sebou a nie naťahovať to, lebo sa im nechce... 😖 no každý sme nejakí... 😉 len škoda, že si to nakoniec aj tak najviac odnesie kocúr... ☹ 😒 a čo má proti pribratým mačkám...??? veď také sú najpríjemnejšie na maznanie... 😀

halienka
28. sep 2009

Eliška, ešteže tak 😉 ja som to párkrát tiež skúšala, ale ja teda nie som na takéto športy, mám strach z rýchlosti, takže som to vzdala skôr než som sa naučila otočiť v zákrute 😝 😀 Eliška a čo to vlastne máte za sviatok?
Weji, no kocúr je síce pekný, ale podľa nej to nie je zdravé a má žrať len granule, kde má všetko čo potrebuje. či je vďaka tomu aj šťastný to neviem 😝 Ja mu idem akurát teraz poobede kúpiť ešte tie taštičky whiskas, tie zbožňuje najviac. Isto sa k nim najbližší rok ani nedostane ☹ chúďatko moje. Ona mu raz za sto rokov kúpi len tú konzervu a tá nie je taká dobrá ako tie taštičky, a je lacnejšia, takže pre ňu nie je o čom 😝 Inak včera sa pochlapila a za to že u nás bývali so švagrom pol roka, tak nás pozvali na večeru 😎 😀 😀

bay
autor
28. sep 2009

Eliska, ak pojdes po dialnici smer Zilina, tak spravny zjazd sa vola Avion (je to tam napisane) a potom hned dolava a si tam 😉
Co to zas mame netusim. Mk dosiel domov soplavy a s bolavym hrdlom. A mne dnes zacalo tiect z nosu 😔 Ale od kedy dosiel ze je mu zle, tak sa dopujem vsetkym moznym aj nemoznym 😀 Ale teraz mi je uz cekom fajn, tak tusim lieky zabrali 😵 Uz len nepolavit 😀 😀
No my sme mali v sobotu navstevu. Uja s tetou a este jednou tetou od MK. Byvaju mimo BA a boli tu, tak prisli urobit jeeej na Miska. Ten sa poctivo predviedol ako krasne spolocenske a usmievave babo (ved on taky je! 😀 )
V nedelu sme boli na dvojhodinovej prechadzke s tuzbou ustvat stena. Nevyslo, tak som potom este vyrazila na 2h na trening a to uz zabralo. Este teraz pospava 😀 😀 😀
No a dnes ma zas chyta rapel zobrat na prechadzku korcule a konecne si ulavit od bolesti kolien. Len neviem ci je to najlepsi napad ☹ Asi to necham na zajtra 😅 🤐
A dnes uz sme boli u doktora s Miskom. Kontrola obliciek, bo nieco nebolo uuuuplne dokonale pri prepustani z nemocky. Ale teraz uz je vsetko priam dokonale. A novinka. Tak ako je teraz baby boom a obcas proste nestihnu babatka zaockovat pri odchode z nemocky. Tak uz obcas nestihaju ani taketo sono obliciek a musia s takymi drobcami znovu prist. A kedze je na to vyhradena len hodinka trikrat do tyzdna. Tak pani doktorka je dost nervozna pri tom vysetrovani 😒 Este ze sme boli druhy v poradi a este nebola v casovej tiesni 😔
Leni a co si si dala na veceru? Dufam ze aspon kilovy steak, nech uz to stoji za to 😀 😀

evitkamalicka
28. sep 2009

ahoj kočky

bay
autor
28. sep 2009

A este jedna novinka z vikendu. Maly sa mi vyhodil z cokolady ☹ Takze najblizsieho pol roka nem cokoladka, nem kakavko, nem nutelka 😢 😢 😢 😢 😢 Pecen sa sice potesi, ale co ja???? 😠 Ako toto sakra prezijeeeeeeem ☹

evitkamalicka
28. sep 2009

bay kvoli Miskovi prezijes

bay
autor
28. sep 2009

Budem musiet najst iny zdroj cukru 😀 Asi presedlam na medik 😝 😀 😵

evitkamalicka
28. sep 2009

skus ale med je tiez velky alergen