Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

evitkamalicka
19. feb 2010

sky dr. nam na poslednom ultrazvuku povedal, ze to zatial vyzera na dievcatko, ale tak na 100% to este nie je, uvidime na velkom ultrazvuku

ninockaskv
19. feb 2010

sky,hm.. ja som kedysi spinnongom celkom schudla.. teraz mi stacia 2-3 kila.. tak duafm, ze to zaberie..ak nie, tak na jar priberiem jogging.. uz bude hadam teplo

evitka, hlavne ze bude zdravucke, ze? 😉

evitkamalicka
19. feb 2010

ninka presne tak

bay
autor
19. feb 2010

Ahojte, tak mne vcera cestou z poradne premokli topanky a dnes ma desne boli hrdlo ☹ 😠 Ale moje uzasne dietatko mi doprialo 2h spanku 😵 😵

ninockaskv
19. feb 2010

kami, tak to skor ako ti manzel kupi auto, po novych topankach by ste sa mali poobzerat.. 😀

hlavne sa poliec.. vraj po petrzalkel ieta nejaky hnusny crevny virus.. vcera to chytilo mojho chlapa a jeho otca, pregrcali a prekakali celu noc.. skoro sme volali pohotovost 😒

ellise
19. feb 2010

ahoj holky, tak jsem slyšela že jste vyhráli nad Rusama v nájezdech, díky, díky.

já se dnes v práci účastnila školení na komunikaci. Bylo to zajímavý, akorát že moje práce mi tam stála a čeká na mně v pondělí. to se mám na co těšit.

Kami a nestačila by ze začátku tá sedačka do auta, a potom koupit normální židličku? Vždyť ze začátku ho budeš krmit jednou denně. tá polohovací stojí nejspíš víc peněz, ne?

halienka
19. feb 2010

Čaute babky, ja som sa dnes ešte ani nedostala, doobeda mi blbol net, okrem toho furt okolo malej, aj keď dnes bola vcelku dobrá a predstavte si, poobede mi prvýkrát sama zaspala v postielke 😵 skoro som si od radosti buchla šampáňo 😀 kúpila som jej totiž dnes ten kolotoč nad postielku a možno aj to pomohlo 😵
Ninka, možno to bude lepšie mať tie veci preč z domu, človeka to akosi trochu aj zväzuje 😝 A prosím ťa poliečte sa tam v tej petržke, nieže nám sem baby nejaké vírusíky donesú 😝 Ja sa aj bez vírusov naserk..m dosť 😝 😀 😀
Kami, dnes som v DM videla peknú súpravku mištička a lyžička, tak som si na teba spomenula, zachvíľu to aj ja budem riešiť. 😉 A ihneď poďme kúpiť nepremokavé topánky!!! 😎 😀
Babky ja by som vám hneď požičala moje čerevo, by ste schudli len také fukoty 😀 Ja už som zase chudá ako palica 😝 a to som sa tešila, ako poriadne v tehu priberiem a snáď mi aj niečo zostane - a prd 😖 Je to na tom svete nespravodlivé, ten kto by chcel pribrať, nemôže a ten čo by chcel schudnúť, tiež nemôže 😝 😀
Eliška, no nám zrovna malá ráno spala, keď sme vyhrali nad rusmi, tak sme kričali "bez zvuku" od radosti 😀

bay
autor
19. feb 2010

Elis, no to uz tam taky vyrazny cenovy rozdiel nie je 😉 A vajicko by stacilo, len je to dost neprakticke ked ostane v aute 😝 😀
Ninka, ale ked budem mat auto tak nemusim chodit cez mlaky 😉 😀

A my sme dnes zvladli prvu kasicku 😉 Zobudil sa asi po pol hodine. Najprv si odgrgol a potom sa rozhodol ze je este smadny.. Tak uvidim ako to bude v noci 🙄
Leni, dik za tip na misku 😉

bay
autor
19. feb 2010

Peti, pytala som sa tej kamosky na tie plienky a ze ee ☹ Ale skusim sa este popytat, tak keby si to predala, tak mi daj vediet 😉

bay
autor
20. feb 2010

Tak Misko bol v noci hore kazdu hodinu, prip. trosku castejsie 😔

halienka
20. feb 2010

Ahojte babky 🙂
Kami, tak kašička zatiaľ nezabrala, čo? 😖 Ten tvoj chlapisko je ale akčný 😀 každú hodinu hore, to je hrúza, veď ani on sa poriadne takto nevyspí 😝 Ťa obdivujem, že to stále zvládaš. A ako sa tváril pri tej kašičke? Chutila mu? 😅
My sme sa dnes prvýkrát trafili viackrát za sebou do krútiaceho motýlika 😀 už sa pomaličky začínajú tie ručičky koordinovať 😵 zachvíľu aj po papuli dostanem 😀 ak napr. nedám včas mlieko alebo neprebalím 😀
No a inak počasíčko dneska je teda úžasné, len kuknem von a už ma chce bolieť hlava 😝 😀

ellise
20. feb 2010

ahoj holky,

Leni dnes se mi zdálo, že jsem u vás, muchlám se s malou a ona se strašně směje, nahlas. to bylo úžasné, po dlouhé době sen, bez mrtvol, aniž by mně někdo honil atd..

Byla jsem dnes ve městě, koupila jsem si konečně lyžařské boty, a termo prádlo, helmu si půjčím a hůlky taky. Tomáš chtěl do hračkářství, tak jsem měla možnost kouknout co stojí dětská židlička. Taková dřevěná, nepolohovatelná, s podprdelníkem ( ne taková celá dřevěná) tak ta stála asi 1100, a taková polohovatelná 2600,- to dost velký rozdíl. kami je ale pravdou, že já sem se přemísťovala kočárkem a minimálně jsme jezdili autem a tak jsem skořápku měla doma, a malého jsem do těch 8 měsíců krmila v ní. Stejně to byli jenom 3 jídla denně, zbytek se to odehrávlo s lahví............. Jakou kašičku měl?

halienka
20. feb 2010

Eliška ahoj 🙂 tak tento sen sa ti môže kľudne splniť 😉 🙂 keď budeš niekedy môcť prísť, tak si kľudne malú pomuchláš a veru rehoce sa chvíľami už aj nahlas, a hlavne keď sa jej niekto prihovára, to zbožňuje 😀 Inak, ja tiež mávam niekedy také krvákové sny, aj keď teraz už moc nie, ale celé tehu som mávala také hororové sny 😝 som sa budila spotená ako hovado 😀

bay
autor
20. feb 2010

Leni u nas tiez zo zaciatku schytaval hlavne motyl. To bol uhlavny nepriatel! 😀 😀
Kasicka mu chutila 😵 Len mu to asi zabetonovalo brusko 😔 Ale papal krasne, MK som musela obrindat ja, Miskovi sa nedarilo 😀 😀 😀

halienka
20. feb 2010

Kami, Sonička sa včera poserkala 4x, dnes ani raz 😝 ja neviem podľa čoho sa tak rozhoduje, veď furt pije to isté mlieko 😀 asi kúpim tie probiotiká tiež 🙂 ako sa to užíva?
No a ja som už zrelá do džungle, idem si "chupy odrápac" 😀 😀

halienka
21. feb 2010

Dobré ránko babky 🙂 My tu máme snehu ako na vianoce 😝 😀 hotová zimná rozprávka 😀 akurát že už všetci chceme jááár 😀

ellise
21. feb 2010

dobré ránko,

Leni, tak u vás sněžilo. U nás je po dvou měsících sluníčko. Tak bych šla ven, ale odpoledne zase hrajeme, tak nic. No ale už jen ten pohled potěší. U nás je sníh už od 8. ledna, tak máme už nárok na jaro.

Vyhráli jste na Lotyšskem? A pokud ano, není to tak, že pokud my vyhrajeme na Rusmi, tak postupujete z tabulky vy? Obrácená situace jako ve fotbale. To je paradox.

bay
autor
21. feb 2010

Ahojte 😉 tak u nas skoro snehu nieto a dufam, ze uz sa ani neobjavi 😀 😉 U nas je nadherne slnko a ja nemozem von ☹
Leni 1x denne das dane mnozstvo do jedla. Nic zlozite 😉
Tak my sme vcera zmenili kasicku (prve dostal od Nutrilonu - to som dostala nejaku vzorku, ale zjavne mu nesadlo, tak to islo do kosa 😎 ) vcera dostal uz Prvu kasicku od Nestle a pospaval 3 hodinovky 😵 😵 (a to dostal ani nie polovicnu porciu, tak dufam, ze ked zvysime davku, tak aj budeme dlhsie spat 😀 😵 )
Elis, vyhrali sme 😉

ellise
21. feb 2010

Leni, třeba ten sníh je odveta za prohru. mohlo to dopadnout ještě hůř. Mohli Vám zavřít plyn.

halienka
21. feb 2010

No sneh už je zase preč, vyšlo slnko a to čo včera nasnežilo sa už aj roztopilo 😀 Bay, tak predsalen kašička zabrala, to som rada 🙂
Eliška, vyhralisme parádne 6:0 😀 dúfam, že nám to s tým plynom ešte nevrátia 😀 My ideme na návštevu k bráchovi, už sa teším. Malá totižto sa zas nevie uspať a stále tu nervózna vykrikuje že chce spať a nevie ako sa to robí 😀 už zaberie len kočík 😝

bay
autor
21. feb 2010

Ja potrebujem nutne stolicku na krmenie. Ja to v autosedacke nezvladam. Nie len ze sa musim vyhybat rukam (moja uspesnost je tak 70%) ale este aj noham. Ktorymi nie len kope, ale ma aj vie chytit a potom uz lahko ukradne lyzicku 😝 No a kasa je vsade. Na mne, na autosedacke, cele Misovo oblecenie (fakt ho budem krmit naheho!!!!) 😀 😀

sisipetka
21. feb 2010

ahojte kocky,
tak skor som nestihla, som uplne out. ani by ste neverili na co som sa dala nahovorit. Uz minuly rok som chcela skusit curling, ale somm otehu. Vo stvrtok mi volal ten znamy, ze ci nechcem skusit - piatok vecer jeden trening a sobotu 2 zapasy v druhej lige 😅 No len sialenec ako ja sa da na take nieco nahovorit 😀 A predstavte si, jeden zapas sme prehrali so ctou 11:6 a druhy vyhrali 7:10 - proste talenty ako vysite 😉 akurat dnes ma boli cely clovek z toho zametania ladu a nahanania kamenov 😝 No a zajtra mam prvy teamovy oficialny trening a idem sa venovat trosicka aj sebe a svojmu telicku rozkysnutemu 😎

Leni skus tie probiotika, ja si pochvalujem - za 2 dni som maleho 3 x prezliekala, co mal hovno az za usami 😀 - a teda ze bolo krasne zlte 😀

Jani, ku Lenke pojdeme len ked bude po snehu fuc - tiez mam respekt a mm by ma s Chriskom nepustil - a to by sa Sonicke asi vobec nepacilo 😵

Ninka, kludne depkuje...este chvilku mas na to narok a potom vyjde slniecko a budeme sa krasne s tebou tesit 😉

ostatne kocky pozdravujem a Chrisko posiela jednu oblinkanu pusku 😀 😵

bay
autor
21. feb 2010

Peti, gratulujem k vyhre. Aspon potrenujes zametanie 😉 😀 To mozes aj doma trenovat, nie? 🤐 😀 😀 😀

Inak, ked pojdu drobcom zuby, tak homeo chamomilla mozem len vrelo odporucit. Je to uzasne, skvele a rychlo zabera. Odskusane na vlastnej kozi (na mojich osmickach 😵 ) jak mi je hned lahsie na dusi 😀 😀

Peti, Jani, kedy dame dalsi babtkovsky meet? Ked nechcete k nam, tak my sa prisposobime... 😅

bay
autor
22. feb 2010

Dobre ranko, tak tato noc zas standardne ☹ 1,5 az 2,5h intervaly ☹

halienka
22. feb 2010

Ahojte 😵 tak my noc máme dobrú, horšie sú tie dni 😝 furt nám nejde to zaspávanie. Respektíve Sonička aj zaspí pri jedení, no potom sa po pol hodinke zobudí a už nie zaspať ale pritom je nervózna achce spať, no už to akosi nevie a ja už neviem akú taktiku na ňu vymyslieť. Teraz som ju nechala samú v postielke a čakám čo bude, vykrikuje odtiaľ podchvíľou, uvidíme či sa nerozreve, alebo či ju to neprestane baviť a zaspí 😀
Peti, tak ja som sa vždy smiala na tom curlingu, ako tam kefujú ten ľad 😀 a z teba je teraz "kefovačka"? Teda dúfam, že sa neurazíš za ten názov, mne je to také smiešne 😀 No ale je super, že ťa to baví a trošku zas potrénuješ 😉 Inak aj my to niekedy sledujeme v telke a je to vcelku zaujímavý šport 🙂
No a verím vám, že sa vám po tých hnusných cestách teraz nechce, a na jar to asi aj bude príjemnejšie. Ja by som sa teraz nevydala autom ani tuto kúsok za mesto veru 😝 😀 Veď my si na Vás so Soničkou počkáme 😉 🙂

ninockaskv
22. feb 2010

ahojte, som po rannej socializiacii na kave, tak som vas prisla kuknut.. vidim, ze drobci vam stale davaju zabrat.. ale bratislava uz je bez snehu, mozte bez obav kocikovat.. ochvilu aj medzimestsky cestovat..

idem ja zagooglit, co je to ten curling, ci je to to, co si myslim.. a peti, to je super, ze si uz tak fit, ze mozes civcit.. 😀

bay
autor
22. feb 2010

Leni a to jej nestacia pol hodkove spanky? Miso na nich dlho frcal (a frci) 😅 A nepomoze sa s nou hrat a o 1,5 hodky ju dat zas spat? U nas fungovalo toto 😅
Ninka, no neviem ako u vas ale u nas je to teraz s kocikovanim des ☹ Na chodnikoch je to slalom medzi hovnami (sorry za vyraz) 😠 😠 Nechapem ze to nemozu spratavat!!! Ja mam troch a zvladam a niektori ani po jednom 😠 😠 😠 Ale co by som cakala od ludi co nevedia naucit psov ze sa kaka na travu a nie na chodnik 🤐

ninockaskv
22. feb 2010

jaaj, tak toto som nikdy nepozorovala... 😀 nasi psi vzdy len doma..ja to spratavam u nas na dvore.. xixixi

ach jo.. idem si ja kupit nieco na seba, ak su zlavy, trosku pohladit moju dusu ☹

baby, jedno mi nie je jasne, ked budete mat druhe mimco a to bude takto spavat pol hodku ako budete zvladat manazovat dve deticky? cisto teoreticky 😉 😀

halienka
22. feb 2010

Ninočka, čisto teoreticky, si to ani ja neviem predstaviť ako by som teraz zvládala ešte druhé dieťa keby tak, a fakticky obdivujem všetky ženy, ktoré to zvládajú 😝 😀 😀 Ak sa mi stane ešte jeden zázrak a budem mať ešte druhé dieťa skôr ako Sonka bude mať 3 roky, tak si prisámbohu budem musieť dajakú operku zaobstarať 😀 😀
Inak s tými hovienkami ste mi pripomenuli, včera som bola u bráška na návšteve a či som nestupila priamo do hovna?!?! 😠 Tak neviem či pes alebo človek sa vys..l rovno ku zvončekom, čo sa nikto nepozerá pod nohy keď ide niekomu zvoniť, tak každý do toho stupil, už to tam bolo riadne rozmáchnuté 😝 Tak dúfam že vyhrám nejaké peniaze, keď už som do toho stupila 😀 😀 😀 len by som si mala asi podať nejaký los 😝 😀
Kami, lenže ona sa nechce ani moc hrať vtedy, mrnčí vykrikuje, nič ju bohvieka nezaujme, som už z toho riadne unavená. Zaspí v podstate iba na fľaši, lenže strkať jej ju do úst každú polhodinu? 😅 😀 to sa nedá... 😝

halienka
23. feb 2010

Ahojte babky, dnes je tu akési ticho 😕 😅 ja som dnes bola "u kaderníka" 😀 to znamená, sama som si pred zrkadlom ostrihala ofinu 😎 😀 😀 až aspoň vidím kam kráčam 😀