Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

halienka
14. máj 2009

Jani, tak to je teda čudné, takto nachytať žltačku, a to sa pri tehu vyšetruje? To som ani nevedela 😕 No ja mám kamaráta, ktorý ležal vo Vyšných Hágoch pretože mal nejaký netypický zápaľ plúc a tu v nemocke si s ním nevedeli daď rady, tak ho poslali tam do toho špecializovaného ústavu na pľúcne choroby. A chlapec si síce vyliečil zápal, ale vrátil sa s počiatočným štádiom TBC ! To jednoducho ani nemal kde chytiť lebo celé mesiace predtým len ležal po nemocniciach a doma. A tam v tých Hágoch majú to zamknuté oddelenie pre pacientov s TBC, lenže on sám mi vravel, ako videl, že preliezajú mrežu tí pacienti (poväčšine rómovia) a chodia si kupovať do bufetu jedlo a cigarety. samozrejme ihneď musel podstúpiť silnú polročnú liečbu tak hnusnými liekmi, že mu bolo vkuse zle z toho a ešte aj všetci jeho príbuzní museli ísť na vyšetrenie. Takže nemocniciam sa je lepšie fakt vyhýbať a velkom verím, že si to mohla Jani chytiť aj tam.

weja
14. máj 2009

no o zltacke sa hovori aj ako o "chorobe spinavych ruk", takze kludne sa to moze prenasat aj dotykom...

bay
autor
14. máj 2009

Leni aj HIV, toxo, zltacka a rh faktor sa zistuju pri tehu 😉

skybaby
14. máj 2009

leni ako pise bay, ked ti na zaciatku beru tych strasne vela ampuliek krvi tak sa zistuje uplne vsetko
weji idem zajtra znovu na krv a podla vysledkov sa uvidi ako dalej
leni chudak chalan, tie nemocnice su fakt hrozne

bay
autor
14. máj 2009

Takto ta idu vysavat, upiri jedni 😠 😠 😠 a kedy budes mat vysledky?

bay
autor
14. máj 2009

S mobilom som sa vliezla do limitu 😵 😀 😀 😀 😀 a este mi ostalo vela volneho, zacnem z neho viac volat sukromne 😅 😀 😀 😀 😀 Komu mozem zavolat? 😵

halienka
14. máj 2009

bay, vidíš, aj mne isto budú teraz brať tolko tej krvi 😀 z minulého teho si to už ani nepamätám 😝 Ja mám kontrolu konečne po piatich týždňoch teraz v utorok, tak som zvedavá, čo bude nové. Tiež mi už začína lepiť.
Inak akurát som zas mala 15 minútový telefonát s riďom, ten proste nedá pokoja 😠

bay
autor
14. máj 2009

Leni nelep ty radsej nic!!!

weja
14. máj 2009

Sky, tak drzime palce 🙂
Leni, ale tieto zakladne veci ako HIV, toxo a RH faktor sa zistuju uz pri prvych odberoch na HCG, aspon ja som to uz mala tam v tabulke vypisane...

sisipetka
14. máj 2009

ahojky kocky, ja dnes troska neskor - ale taaaaaaaaaaak dobre mi je v posteli 😵

bay
autor
14. máj 2009

Weji, mne krv na hcg ani nebrali 😉
Cau provokater 😀 😀 😀

skybaby
14. máj 2009

leni doveruj bay ked ona povie ze je vsetko ok, tak je to tak 🙂

skybaby
14. máj 2009

som hladnaaaaa musim ist nalakat nejaku kolegynu na obed

bay
autor
14. máj 2009

Aj ja, pod so mnou 😉 😀

weja
14. máj 2009

aj mna zoberte, ja od hladu uz ani nevidiiiiiim.... 😝
Peti, ty sa maaaaaas.... 😎

sisipetka
14. máj 2009

Jani, tak je super, ze bobulka je ok, len ma hneva ta tvoja krvicka ☹ Neboj, vsetko bude dobre a hlavne, ked to mimi neublizi. A tie nase nemocnice, no comment 😠
Bay, si sikulka, ale my to vieme uz davno a Weja s Lenkou Ti to pekne vysvetlili 😉
Leni ja mam tu kyselinu asi tiez stale. Ked nejem dlhsie ako 30 minut, tak mi tak taha zaludok, ze mi je az do placu. vcera vecer som sa uz rozplakala a to mi je takto len druhy tyzden 😔 A este tak vela toho pred sebou.

sisipetka
14. máj 2009

weji som uplne znicena, zelena ako trava, kruhy pod ocami a to spim 10 az 11 hodin, ked sa da. Na dnes i zajtra som povedala, ze robim z domu - bo nejako nevladzem 😔 Tak si to teraz uzivam v posteli. Este som si ani zuby neumyla 😀 Ale stihla som uz 4 x parkovat v chladnicke 😝

felicia1
14. máj 2009

ahojte

sisipetka,skybaby,prisla som vas len pozdravit a velmi pekne zo srdiecka pogratulovat k mimi,drzte sa

bay
autor
14. máj 2009

Tak ja spavam tak 6 hodin a ak odratam navstevy zachodu tak asi 5 😀 😀 😀
este si niekto chce rypnut do ubohej tehulky s neskutocnym hladom a bolestou hlavy? 😵 😀 😀
Peti a dufam, ze si este v pyzamku 😉

sisipetka
14. máj 2009

samoska, ze som este v pyzamku a pekne ruzovom 🙂
feli/didi - dakujeme, hadam to vybojojume az do konca. Nastastie mam okolo seba kopu optimistiek, tak sa ich drzim ako kliest 😀

sisipetka
14. máj 2009

Bay neboj, aj ja mam dni, ked som hore uz od 3tej rana s neskutocnym hladom po napadnuti chladnicky 😀

bay
autor
14. máj 2009

Idem papkat 😵 papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sisipetka
14. máj 2009

aj ja ....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

weja
14. máj 2009

ja som uz aj napapana - mali sme pecene kuriatko s hruskovym kompotom 😵
Peti, len si poplac, to budu tie tehu hormony... 😉 tie nevolnosti ti nezavidim, viem, ze je to strasneeee 😝 ale na druhej strane aspon vies, ze babo je ok 🙂

skybaby
14. máj 2009

aj ja uz som po obedeeee ale moc mi nesadol tak som zajedla este fornetami 😀 a teraz s nadsenim do prace 😝
inak ja tiez bola dnes rano uz o piatej hore, absolvovala wc a odmietla som dat jest drobcovi, kto to kedy videl o piatej rano sa napchavat 😉

bay
autor
14. máj 2009

Tak uz som aj ja po obediku a spapala som rovno dve porcie a nejak mam pocit ze mi prasknu gate 😅

skybaby
14. máj 2009

ja som sa dnes rano nezmestila do ziadnych gati a kedze rifli nosim len v piatok alebo ked tu nie je sef, tak som vytiahla tehu gate ktore su mi ale este velke takze urcite neprasknu, len keby mi tak nepadali 😀

sisipetka
14. máj 2009

aj ja uz po - avsak nic sa mi v chladnicke nepacilo - tak som si urobila hranolky s kecupom, och tie chute 😅
a teraz idem troska lezkat, ved co ine v tomto pocasi, ze 😉

skybaby
14. máj 2009

hranolky s kecupom nezneju vobec zle 🙂

halienka
14. máj 2009

Peti, ja som tak plakala pri prvom tehu, tiež som sa chcela tešiť že som tehu, ale bolo mi tááák strašne zle, že ma to úplne ničilo, veď hlad a nevolnosti je jeden teror a keď sa ani vyspať nemôžeš lebo každé dve hodiny ťa budí hlad, tak to je ďalší teror. Ešteže som bola vtedy nezamestnaná, lebo inak by nebola šanca. A svokra vtedy zahlásila, že šak sa vyspíš cez deň, veď si doma, lenže ja som mala ten hlad aj cez deň každé dve hodiny, tak aké vyspatie?? ten trhaný spánok mi absolutne nestačil. Teraz je to tuším aspoň o kúštiček lepšie ako minule, aj keď tiež to nie je bohviečo. nezostáva nám len zaťať zuby a vydržať. 😝 ja napr. ráno vstanem a ak si nehodím do úst pár piškót ihneď, tak za 2 minúty už ma napína nad záchodom 😝 😀 už aby som bola ako Sky, nejaký ten 16tt, snáď to už bude vtedy lepšie 😀