Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
8. jún 2009

Juchuuuu tak ceresne zabrali. Dva dni ist po sebe na zachod, to je priam na sampano 😀 😀 😀 (to ma ale tesia veci, co 😅 )

bay
autor
8. jún 2009

Peti, ja som tak minule zapasila s 34, no proste sila zvyku ale uz som pochopila ze 36 je tesna a 38 obrovska 😝
A ved to ste usetrili kurenim na cely kocik 😨 😀 😀 A MK sa stazoval na chlad aj u nas cez zimu a to som bola este len tak jemne tehu 😀 😀

sisipetka
8. jún 2009

No super, ze uz si sa 😉
JA som nebola obzerat porodnicu, lebo mali vtedy vela porodov. Iba sestonedelie sme boli pozriet. A vies co, teraz uz by som iste nesla obzerat porodnicu, keby tam rodili. Proste zbytocne si nahanat nocne mory nebudem 😅

sisipetka
8. jún 2009

Inac uz sa zaciname natahovat o tie printy, co nam pokazili. Vyhovaraju sa na nasu chybu a chybu partnera, ze dodal nekorektne podklady k ich grafickemu programu. Takze parada, este to bude zaujimave a ja tehulka to chuda musim riesit 😅

bay
autor
8. jún 2009

No ved oni nas ani k rodiacim nepustia. To len tie pristory aby som neutrpela az taky kulturny sok ked uz pojde do tuheho 😀 😀

sisipetka
8. jún 2009

no tak v ruzinove toho vela neuvidis. Jedna taka mala tocita chodba, do ktorej vchadzas cez sklene dvere popri schodich a 3 miestnosti s porodnymi boxami. NA chodbe jedna lavicka a male skrinky a uz si vybavena. Takze sa vlastne ani nemas coho bat 😉

bay
autor
8. jún 2009

No takto by bol kulturny sok ist tam nepripravena 😀 😀 😀

weja
8. jún 2009

Peti, tak to bola riadna úspora... 😨 to u nás sa také nemôže stať, ja som zmrzliak na n-tú 😀 ale na druhej strane, máme byt na zvýšenom prízemí, pod nami sú len pivnice a vchod 🙄 takže chodiť na boso u nás nehrozí ako je rok dlhý 😝 ale na druhej strane - sme na Liptove, tak čo sa tomu divím... 😅

ja som už po obede a teraz žrútim nanuk 😵

bay
autor
8. jún 2009

Weji, ty provokaterka 😀 😀 my vyrazame na obed ale nanuk nebude ☹ pa-a
My sme zas uplne hore a v lete mame zadarmo saunu 😝 😝

weja
8. jún 2009

Bay, tak si tie byty vymeňme... 😀 😀

inneska
8. jún 2009

ahojte babulky 🙂

včera sme sa vychytili k svokre, dnes upratujem pomaličky 🙂

a až teraz pozerám, že tu máme nové tehulkyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leni, peti...moc moc vám gratulujeeeeeeeem, to je krásne, velmi sa teším s vami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako to zatial znášate? všetko v poriadku zatial???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inneska
8. jún 2009

bay...aj tebe krásne pribúdajú tie týždne 😉

weji...a ty čo?? sa nesnažíte?? ked to ani v pase nemáš 😕 snád je všetko ok 😉

weja
8. jún 2009

ahoj Inneska 🙂 vám to tiež uteká...
ale snažíme sa, len nie vždy to proste vyjde na želanie, ako by sme chceli... takže snažilka som stále, ale v pase to nemám schválne, nech ma to zbytočne neirituje... 😝
inak tá torta v tvojom albume vyzerá dobre... 😀 😉

bay
autor
8. jún 2009

Tak som zjedla obed a teda ani dychat nevladzem 😝 ale taky nanuk by som si dala 😵 len bol plny obchod 😝
Weji, to by sa ti pacilo taky cistucky vymalovany bytik, co??? 😀 😀 😀
Innes diky, som ti v patach 😀 😀 😀

sisipetka
8. jún 2009

Aj ja uz som spat, obed padol a teraz riesim stale tu mrzutu reklamaciu a bude to na riadne dlho, ale co uz faktury su u mna na stole a nebude sa nic platit 😅
Weji, to chapem, ze tam mate chladnejsie. Ale aj ja som doma zmrzliak, ale pocas tehu som v zime nezniesla zapnute radiatory. Tak sme iba na vecer troska prikurili, aby MM neumrzol uplne a potom vypli. Chudacik, aj bol potom viac soplavy, tak som sa pekne starala 😵
Inneska dakujeme, no zvladame to bojovne, strach tu bude vzdy, ale sme nejake zeny, tak to nevzdame. Aj keby uz tie nevolnosti mohli prestat, ble 😝
Inac, my tu cakame uz iba na Wejku a potom zamkneme temicku a pojdeme o dum dal 😉 A samozrejme zoberieme Elisku kmotricku, aby mohla dalej vypisovat a rozveselovat 😵

bay
autor
8. jún 2009

A co tak dat zas nejake to stretko? Ked uz sem na juh Lenka pride na 3D? 😅 😀

sisipetka
8. jún 2009

A kedyze to ma Lenka to 3D? Ja nema problema so stretkom 😉

bay
autor
8. jún 2009

Myslim ze termin nepisala... 😒 ale ved to z nej vytiahneme 😀 😀
Ja rad stretnem stretnem 😀 😀

halienka
8. jún 2009

Ahojte babky, tak ja som už zas v práci, porozčulovaná kapánek ako sa na pondelok patrí, ale inak všetko o.k. 🙂 Babky, ja mám to 3D nejako za mesiac, ešte musím dohodnúť presný termín, ale mala by som ísť v 20tt, takže to tak vychádza za mesiac. Kľudne môžme dohodnúť stretko 🙂 veď ja mám aj tričko Modrý Koník (len neviem či sa doň ešte vpracem 😀 ) takže by ste ma určite našli 😀 Chcela by som na to 3D ísť tak v pondelok, ale do Blavy by som prišla už v sobotu alebo nedeľu, prespala u kámošky, ktorá ma už pol roka vyvoláva k sebe. Takže by to bolo v celku reálne. Len čo budem vedieť presný termín, tak dám vedieť. 😉
Ineska ďakujeme za gratuláciu, no mne tuším už pomaly tie nevoľnosti prechádzajú, už to nie je taký teror, teraz to má Peťka isto najhoršie 😉

sisipetka
8. jún 2009

Hej mam to ble, ale cakam, ze sa prida Wejka 😉
Supis, vikednik by bol dobry, zaliezli by sme niekde do tienika a papali a kecali a papali 😀

weja
8. jún 2009

Bay 😅 veď aj my sme prerábali a maľovali... síce minulé leto, ale aj tak... 😀
Peti, už by si rada tie nevoľnosti posunula ďalej niekomu inému, čo? 😀 tak celkom dobrovoľne sa hlásim... 🙂

to stretko vám v dobrom závidííím... 😵 ja budem na vás aspoň intenzívne myslieť, možno sa vám bude všetkým čkať... 😀

halienka
8. jún 2009

Weji, ja už som ti ich poslala 😉 tie nevoľnosti, tak nezaháľaj a chytaj 😅 😀 😀 Ty by si to mala s Mikuláška moc ďaleko do Blavy, čo 😝

bay
autor
8. jún 2009

Leni len nie pls vikend 10.-11.7. Inak sa prisposobim 😅 😵
Weji a ty nas neprides pozriet? 😵 Cez vikend som stretla znameho z LM na nakupoch v BA 😀 😀

halienka
8. jún 2009

že Mikuláška 😀 mne už hrabe 😀 😀 😀

halienka
8. jún 2009

Ideálne by bolo asi toho 6. júla, no uvidíme, či bude ešte volný termín u Dr. ale hádam mesiac dopredu hej 😝

bay
autor
8. jún 2009

Leni, ty si v poslednej dobe samam perla 😀 😀 😵 😀 😀
No tak si tam zavolaj nech si mozes este vyberat 😉 😀 a nech si ta hodim do kalendara, bo co nemam napisane zabudam 😀
Weji a SNV je moc daleko od LM?

bay
autor
8. jún 2009
sisipetka
8. jún 2009

Weji, jasne, ze su vsetky tehu nevolnosti len a len pre teba 😉 Jedine, ze by este Eliska chcela 😀
Ja zatial mozne prve 3 julove vikendy kedykolvek....
...a teraz bezim k lekarke, rozskrabala som si pred par tyzdnami hlavu a asi som si tam uz nieco aj zaniesla. No a teraz to svrbi a mokva. 😅 Cely den sa toho nechytam, ze hadam bude dobre a v noci bez mojho vedomia a suhlasu si to rozskrabem 😠 MM povedal, ze mi v noci priputa ruky o čelo postele, ale vraj by to i tak nepomohlo a rano by bola postel dolamana 😀
papa kocky, vidime sa zajtra....

weja
8. jún 2009

ok, tak tento mesiac očakávam tehu nevoľnosti od obidvoch... ale potom už asi nebudem vládať ani vstať z postele... 😅 😝
no z LM je to veru troška od ruky do Ba... 😝 keby sa niečo zmenilo, tak jasné, že sa rada pridám, ale zatiaľ cestu do BA neplánujeme... 😒
Bay, SNV nie je zas tak ďaleko - zhruba 1,5 hod. autom... 🙂 boli sme tam minulý rok s MM v zoo... 😀 ale výlet to bol pekný... 😎

za chvíľu už aj ja prchám domov 😎 pekný zbytok dňa 😉

bay
autor
8. jún 2009

Peti, ze by mozog??? 😅 😅 🤐
Weji no tak to by sme mozno aj nieco mohli vymysliet ked tam pojdem 😉 len ja tam budem bez auta 😠 😠