Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

sisipetka
26. júl 2009

Ahojky kocky,
pekny nedelny dnik prajem 😉
Ja od piatku troska na prd dniky, v piatok som mala narodky a aby mi nebolo luto, tak som sa riadne pohadala s MM 😖 V sobotu sa na mna urazila mama a vecer som si opat poplakala. Tie hormnony su hrozne, zo vsetkeho mi je do revu a nasi to nechcu chapat a vymyslaju somariny zrovna, ked som tehu - nemozu pockat este 5 mesiacov 😅 Ale nebudem si kazit nedelu, no nie 😉
Leni, ty si teda sikulka - mam pocit, ze zastupujes Kami....Weji peknu oslavu ste mali? Same dobrotky, ze? JA som este v piatok vecer piekla, aby som sa cez sobotu nezdrala z tolkeho varenia a chystania - no i tak som bola v kuchyni najmenej 4 hodiny 😝
Eliska myslime na teba..ako sa vyvalujes pri mori a oddychujes za nas vsetky 😉

halienka
26. júl 2009

Ahoj Peti 😉 tak to ma mrzí, že máš také naprd dníky, dúfam, že sa to všetko u vás čoskoro urovná. Ja viem ako ti je, aj mňa niekedy slzy vrazia do očí aj pre maličkosť, ale mne to proste nepríde ako maličkosť 😝 veru mali by tí naši brať na to ohľad a láskavo nedráždiť tehotnú ženu 😝 😀 Inak všetko najlepšie k narodeninkám, dúfam, že to aspoň poriadne osláviš, vykašli sa na všetko a všetkých a poriadne si to uži 😉 Veď podstatné je že je krásne zdravé bambuliatko v brušku. No a ako bonus pre teba je dnes aj trošku chladnejšie počasie, teda neviem ako u vás ale u nás je len 23°C, hneď sa lepšie aj v noci spalo 😉 Spala som hádam jedenásť hodín vkuse 😀 No idem dáky obedík spapať, až tá moja Sonička nehladuje 😉 🙂

sisipetka
26. júl 2009

No dnes uz je lepsie - i doma i vonku 😉 Teplota uzasna, v piatok som zohnala na seba saty a teraz sa z nich vytesujem a nepotim sa 😀 S MM sa to urovnalo hned, s mamou dnes a mimi krasne bije v brusku, tak uz nic lepsie si zelat nemozem 😉
Mnamky, zase by som jedla, ked citam o papani 😵

halienka
27. júl 2009

Dobré ránko babky 🙂 tak ako po víkendíku? Ja už zarezávam v práci a hneď ma prebral jeden " super" zákazník s otázkou: Koľko stojí u vás také jedno normálne okno? 😀 Ja neviem prečo nikto nechce vedieť koľko stoji nenormálne okno, všetci chcú len normálne 😀 😀 😀

weja
27. júl 2009

dobré ránko po víkende... 🙂
Peti, tak to som rada, že už je všetko ok 😉 hold, tehotná žena je továreň na hormóny, len keby na to tí naši najbližší častejšie mysleli... 😉
aj ja som si kúpila vo štvrtok nové šaty... 😵 😀 ale to hlavne kvôli tomu, že 15.8. sme pozvaní na kamoškinu svadbu, tak hneď prvá vec, čo ma napadla, bola, že si nemám čo obliecť... 😅 ale hneď som to vyriešila, takže situácia zachránená 😀
Leni a ty ako s tými krížami? už lepšie?

inak naša oslava bola super, hlavne tie koláče... 😵 😀 až na to, že v sobotu doobedu bolo u nás ešte pekne slnečno, všetci sme sa vyletnili - krátky rukáv, sandálky na boso a poobede sa taaaaak ochladilo - pršalo, padali krúpy a zostalo asi 15°, tak sme skoro odmrzli... 😝 niektorí sa aspoň hriali zvnútra, ale ja som bola šofér, takže som sedela pri studenom džúse 😅 ale aspoň som sa lepila na MM, však živočíšne teplo je najlepšie, nie? 😀

halienka
27. júl 2009

Ahoj Weji 🙂 ja kríže už lepšie, aj ke´d to ešte nie je super, ale ono to pomaly prejde, už sa mi to zo dva razy stalo ešte keď som nebola tehu. Weji, s tými šatami si to správne zobrala, veď na každú svadbu majú byť iné, takže neni o čom 😀 😀

sisipetka
27. júl 2009

Ahojky kocky 😉
Teraz by som si kolaciky dala, dotlacila som kalerab a chce to nieco sladke 😎
Nedela ubehla rychlo a vcera popoludni sa nam bobulka opat ozvala drobnymi kopancekmi, takze z nej bude asi futbalistka 😉
Weji, 15 °by sa zislo 😝 - ale vo stvrtok ideme do Tatier, tak sa konecne schladim, ked tu v BA hlasia 34 😅
Super letna svadba, aj pocko bude urcite pekne 🙂 My ideme na svadbu v oktobri, tak som zvedava, ze ake vreco na seba zozeniem 😅
Leni, tak zakaznici su vzdy super - aspon vidis, ze ani tehu nemusia byt a demencia ako vysita 😀 A som rada, ze uz krize troska lepsie 😉

halienka
27. júl 2009

tak babky, tamten ranný zákazník, to bol ešte len slabý odvar toho čo tu zažívam doteraz, šak by som najradšej zavrela, ja neviem čo tí ľudia v pondelok majú za záchvaty, a budem sprostá ale jeden väčší debil ako druhý a samé špekulantstvá... jeden mi tu dobreže nenadal, že čo si to dovolujem pýtať za montáž 300,- korún, ani bohovi si nedal vysvetli, že keď tú vonkajšiu roletu montuje montér na 5. poschodí vysiac polovicou tela von z okna, že ešte aj tá suma je málo 😠... No teraz som si konečne odpila už zo studenej kávy ktorú som si varila o pol deviatej 😀 😀 😀
Peti, to je super, že už tak fajne cítiš kopkanie, človeku až tak dobre na duši urobí, však? moja malá kope už ako divá ale ja som rada, nech len kopká, vždy mi je hneď veselšie 😉 🙂

danka24
27. júl 2009

caute baby supeer Peti ty uz tiez kopanceky citis.. a ty leni dievcatko tak vitaj v klube 😀 😀 😀
no moja tiez ma obdaruva kopancami cely den .. ale je to take krasne.. ze 😵
leni a zbytocne sa budes rozculovat lebo to poznam.. ale skodi to nasej krase 😀
weji a ake su tie satky?

sisipetka
27. júl 2009

Ahojky Dani - tak u vas aj s Lenkou uz musi byt prva liga v zenskom futbale 😀 Ale hlavne, ze su zdravucke a pekne sa hlasia z domceka 😉
Leni, zivot prinasa "debilkov" na kazdom kroku - ale keby neboli, tak sa my mudri nudime 😀

danka24
27. júl 2009

peti pekne si to napisala 😀 😀 😀

halienka
27. júl 2009

Ahoj Dani, tak vyzerá to tak, že Nová Nádej sa rozhodla zásobovať svet ženským pokolením 😀 😀
Peti, strašne vyčerpávajúce to je sa "zraziť" z debilom 😀, dúfam, že poobede už pôjdu všetci na kupko alebo kde, len nech ku mne nechodia 😀 mi nestojí za to ani zákazka 😀

weja
27. júl 2009

no my tu máme inak dosť kosu... teplo je iba na slnku, ale inak krátky rukáv nehrozí... 😝
Peti, že vreco na svadbu... 😀 neboj, nejaké šatočky sa určite nájdu...
Leni, no úžasní zákazníci... ale aký nudný deň by si bez nich mala... 😀 😉
Dani, tebe to tiež utekááá... za chvíľu sa nestihnem ani spamätať a budete všetky rodiť...
šaty sú zo žlto-čierneho saténu, dosť krátke 😅 ale zas veď je leto, nie? 😀 MM síce trošku zo začiatku krútil nosom, ale zas ja som taká krpatejšia a keby som si dala na seba dlhé šaty, tak ma to ešte viac "zabije do zeme", takže som mu to pekne vysvetlila a bol spokojný... 🙂 tak už len dúfam, že sa dovtedy neochladí, lebo mi odmrzne okrem uší asi všetko... 😅

halienka
27. júl 2009

Weji, môžu byť krásne tie šatočky 🙂 a keby náhodou hlásili chladné počasie, tak si môžeš skoknúť ísť požičať do nejskoj požičovne šiat nejaké bolerko alebo pelerínku, aspoň u nás tak požičiavajú 😉 Inak teraz celkom idú aj šaty strihané pod prsiami a nariasené, takže verím, Peti, že nejaké také zoženieš 😉 Inak ja som videla krásne v katalógu Quelle ešte myslím v zimnom katalógu a kľudne by mohli byť na tehotnú, akurát boli čierne, počkaj možno nájdem link 🙂 ale podľa mňa ja pekne zoštíhľovali a čo bolo treba zakryť určite zakryli 😉

sisipetka
27. júl 2009

weji krpate sme aj my 😉 takze mi je jasne, co tym myslis 😀
...ja by som asi saty ani nekupovala, skor si niekde pozicala. a ked nie, tak kupim top a nejake tmave nohavice doma poriesim...
Leni, tak dufam, ze debilkovia pojdu na kupko, ale radsej nech sa neutopia 😅 , bo si nevyzdvihnu zakazku 😀
Weji, u nas opat teplo, prechadzka z obeda pre mna ako vecerna sprcha 😝 Ale zajtra zbehneme na kupko, uz mam aj tie speci tampony, tak uz som kludnejsia a mozem sa splachotat vo vode o 106 😵
...a neviete kedy sa vracia Kami? Dufam, ze su este 2v1 😉

halienka
27. júl 2009

No nič, už neviem tie šaty nájsť, asi ich už nemajú v ponuke 😝 😀
Peti, netuším kedy príde Kamilka, ale zdá sa mi že vravela niečo o dvoch týždňoch. No hádam sa nám ešte drží pokope, veď plánovala až tak prvý týždeň augustový rodiť 😀 tak nech ešte chvíľku vydrží 😀
Ja sa cítim akoby som mala za sebou už 12-hodinovú šichtu, normálne unavená ako pes 😝 😀

weja
27. júl 2009

mne sa inak na tehulkách veľmi páčia také tie šaty nariasené pod prsiami 🙂 v nich tak pekne vynikne bruško...
tiež sa mi zdá, že Bay je akosi dlho preč... ale je to tuším len týždeň, teraz začína druhý, ale nejako strácam prehľad... 😝

inak Peti, mám na teba dotaz - ten Femigard by sa mal začať užívať 1.DC, čo by malo byť v mojom prípade zajtra... no lenže - vo štvrtok cestujeme a vlastne celých tých 5 dní budeme na nohách, chodiť hore-dole a neviem, či si mám brať tú fľašku so sebou do kabely a 3x denne si z nej lognúť, či ako... 😅 na druhej strane - keď sa vrátime, budem už cca 8.DC a to je zasa na začatie užívania asi neskoro, čo? 😒 hm, no neviem, ako to poriešim... 😕

sisipetka
27. júl 2009

Weji, tak to ti moc neporadim - bolo by fajn to uzivat od 1DC, kedze to ma vraj dobry vplyv na ovulaciu a tak. Ja by som si mozno do nejakej malej flasky odliala a pocas dna vzdy logla 😉 - aspon to nemusis nosit cele.

weja
28. júl 2009

dobré ránko 🙂 tu už včera nebolo nikoho??? 😕
Peti asi to urobím tak, že si to zoberiem so sebou... Peti a tebe to aj skrátilo cyklus, či nie?

skybaby
28. júl 2009

ahojte 🙂
vidim ze tu vsetkym chyba bay ktora neunavne prispieva, aj ja dufam ze si ju uzijeme lebo ked bude maly misko na svete asi to bude horsie
weji super ze si zohnala saty, ja mam podobny problem ako petka, v oktobri ma sestra svadbu a ja fakt netusim co si obleciem, uz som rozmyslala ze si dam nieco usit
inak baby su tu naozaj v prevahe 😉 vcera niekde v telke hovorili ze atraktivne pary maju vacsinou dievcatka 😀
leni dnes co najmenej debilnych zakaznikov
petka ten obed dnes plati?

halienka
28. júl 2009

Ahojte babky 🙂
Ja som bola včera taká unavená, že som sa vykydla celá aká som na gauč a dokiaľ som nešla spať tak som sa z toho gauča ani nepohla 😀 preto som už večer ani sem nemrkla 😝 😀
Sky, tak jeden ten najväčší debil tu bol znova aj dnes, ale som si povedal, že tento zákazník si nezaslúži aby som sa k nemu správala ako ku zákazníkovi a všetka slušnosť bokom. Tak na všetko nadáva a pritom furt sem chodí, lebo isto sme najlacnejší na ten typ siete ktorý chce 😀 Tak ale dnes som aj ja na neho nabliakala zo dvakrát pri tom objednávaní - už teraz mám des z toho že to u nás objednal, radšej by som aby si to objednal hocikde inde len nie u nás lebo s takými ľuďmi bývajú vždy len problémy. A ešte začal, keď som mu povedala že to bude mať za dva týždne, že či on má teraz čakať dva týždne, kto to kedy videl tak dlho, a že tie muchy a komáre 2 týždne nepočkajú. Tak ja som do neho spustila, že si to mal rozmyslieť a objednať už na jar, či tie muchy začali na svete existovať až teraz v polovici leta? Dobre vedel, že v lete bude mať muchy a komáre a on si príde sieť objednávať v polke leta a myslí si že ju mám tu hneď pripravenú v igelitke či čo 😀 . Debil. A reku ak sa vám nepáči choďte si to objednať inde. Tak sklapol 😀 😀 No ale to len tak aby som vás pobavila vám píšem, že aký blbci na svete existujú 😀
Sky, inak to si ma potešila s tým že atraktívne páry majú dievčatká 😎 😀 bože, teraz budem taká pyšná 😀

sisipetka
28. júl 2009

Ahojky kocky,
uz zarezavam..mame sefa a aj roboty je dost.
Jani plati o 12tej v hyde parku.
Weji, ja ani neviem co mi femigard robil - ja som bola troska komplikovanejsia, kedze mi vyskocili hormony stitnej zlazy, takze to bolo troska vaznejsie. Ale citala som kopu kociek, ze im to pomohlo a po 2 cykloch aj tehu boli 😉
Leni, tak prajem co najmenej debilov dnesny den a nieze budes prehnane pysna, bo Sonicke narastie pipik 😀

skybaby
28. júl 2009

no leni pekne s tym zakaznikom 😀
peti ok tesim sa a idem sa chystat 😉

weja
28. júl 2009

juj, vy máte dnes zase stretko? 😵
Leni, to som chcela aj ja napísať, že len aby Soničke ešte nenarástol pipík... 😀 ale keby aj - veď výnimka potvrdzuje pravidlo, nie? 😉

nada.hope
28. júl 2009

Ahojte zlaticka 😉 😉

nada.hope
28. júl 2009

Nie je tu nejako smutno, ked tu nie je Kamilka? a inac neporodila este , ja v jej tt som akurat mozno uz porodila 😵

nada.hope
28. júl 2009

A zasa nikto, to mi robite naschval, vsak? a akurat teraz ked mi nie je do spevu 😢 😢 😢 😢 😢 😢

halienka
28. júl 2009

babky nestrašte ma s tým pipíkom 😀 veď hádam sa tá amnio nemýli, potvrdené aj na sono, a inak kebyže ma vidíte tak by som vám určite atraktívna neprišla, bo tie vyrážky na tvári... 😖 Sonička si evidentne berie moju "krásu" 😀 😀 😀
Nadenka, prepáč, ke´d ty vždy tak zrovna dofrčíš, že človek je buď na obede, alebo mám zákazníkov a nemôžem 😝 a čo sa stalo že ti nie je do spevu? 😕 dúfam, že ste všetci v poriadku a zdravučkí

weja
28. júl 2009

ahoj Nadi, ja som bola tiež na obede... a čo sa deje...? 😕
Leni, otravní zákazníci už odfrčali?

halienka
28. júl 2009

No ešte teraz poobede tu bol jeden "zaujímavý", ktorý nechcel pocopiť, že predávame markízy vcelku a nie na súčiastky 😀 😀 ale potom to nejako pochopil a dal pokoj, aj keď ako vždy všetko mu prišlo drahé a všetko je v Polsku lacnejšie...to sú také typy čo všetko porovnávajú s polskom, ja nechápem, čo si to nejdú teda kúpiť do toho poľska 😀
Ale teraz je chvíľu kľud tak si to užívam 😀