Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
28. jan 2009

Leni, ty to tusim nejak siris.... Ma poobede tak zacalo naduvat. Och 😖

halienka
28. jan 2009

Bay, tak to som nechcela, len či to nebude tým, že tu v podstate všetky "prdkáme" na robotu 😀 😀

danka24
28. jan 2009

leni hej v pondelok som tu robila dobre ovzdusie zakaznikom 😀
bay chudinka .. co si pojedla .. 😀

bay
autor
28. jan 2009

Ale... skoda hovorit. kolegyne ma zatiahli do miestnej kantyny kde varia zle a draho ale nechela som ist sama 😅 tak som mala hovadziu polievku a bravcovy spiz.

halienka
28. jan 2009

Dani a zaberalo to? Kupovali zákazníci viac? 😅 Lebo mňa akosi obchádzajú, radšej sedia vedla v cukrárni a popíjajú kefíčko 😵

halienka
28. jan 2009

kafíčko 😀

weja
28. jan 2009

no vy tu mate ohromnu pracovnu moralku, ked doslova prdite na robotu 😀
zato ja som dnes nejaka moc akcna, stihla som toho dost porobit, tak som so sebou celkom spokojna... 🙂 o 16tej taham domov 😎

dnes ma MM narodkyyyy 😵 musim mu cestou z prace kupit aspon nejaku malickost, kedze darcek, ktory si objednal z netu este nedorazil...

Leni - aj ja by som si dala kafickooo... ale najskor asi az doma... uz som si dala totiz zavazok, ze hodinu pred odchodom z prace nebudem uz nic pit, lebo minule som vylogala naraz vyse pol litra caju a myslela som, ze tu cestu busom neprezijem bez ujmy 😅 uz mi bolo az do revu 😀

bay
autor
28. jan 2009

Aj ja chcem do cukrarne!!! Kto ma tam vezme??? 😀 😀 😀

halienka
28. jan 2009

Weji 😀 tak to sú kruté chvíle keď sa človeku strašne chce a nie je kde - mne sa stalo raz v autobuse keď sme sa vracali z dovolenky - debil šofér, nechcel ma pustiť do toho WC čo je v autobude ale ani mi nechcel zastaviť. Zastavil až keď som zo slzami na krajíčku na neho zvrieskla že sa bez problémov vyštím do uličky ak nezastaví 😀 To ale už bolo čisté zúfalstvo, lebo ja inak kričať ani neviem. 😀
Bay, poď ja ťa vezmem do cukošky, mám ju tu hneď vedľa, stále mi tu voňajú koláčiky a káva 😀

bay
autor
28. jan 2009

oki. o 15 min koncim v praci a vyrazam 😀 😀

m311293
28. jan 2009

Ahoj holky, už jsem vás stihla i přečíst.
Bay a vy v Bratislave nemáte cukráreň či čo, že až hentam do Považskej sa budeš trepať, kvoli koláčiku

Dnes jsem víc unavená než včera po odběrech, udělám těsto na palačinky a půjdu na chvíli zalehnout.

Weji, tady je ten link na knížky, na záložce Díla, najdeš seznam těch knih co jsou k přečtení a dá se i nějak přes autory, ale bylo to nějaké komplikované.
http://ld.johanesville.net/

m311293
28. jan 2009

už jsem na to přišla , dáš záložku autoři, vybereš podle abecedy,klikneš na Díla ( je to pod jménem, vedle životopisu) a tam jsou ty knihy zvýrazněny a když na to klikneš, buď se ti objeví celá kniha nebo úryvek.....jsou tam i věci v angličtině a ve fránině a já se pustím do malého prince ve francouzštině.

bay
autor
28. jan 2009

Elis, diky za link... KEd tu nikto so mnou nechce 😅

halienka
28. jan 2009

Ahojte babky, tak už som doma, bruško plné, osprchovaná, no hneď mi je lepšie. Dnes sme s kolegom vyfasovali fľašku polosuchého šardoné (neviem ako sa to presne píše, tak radšej napíšem ako sa to číta 😀 ). Tak sme uvažovali, že kedy ju vychlasceme 😀 ja som taký píč, že mi stačí pohárik a som opitá, takže jedine na fajront aby ma MM potom rovno vyzdvihol a zaviezol domov 😀 Tak vy idete čítať knižky cez internet? A ešte k tomu v angličtine a francúzštine? No totooo 😕 Dnes boli u nás dvaja manželia z firmy ohľadom reklamy z Frýdku-Místku, tak som na teba Elis myslela, keď som počúvala tú češtinu 😉

halienka
29. jan 2009

No babky, kdeže ste všetky 🙂 Dobré ránko všetkým prajem 🙂

bay
autor
29. jan 2009

Dobre ranko, ja mam dnes homeoffice, tak budik bol az o pol hodku neskor 😵 a vonku je krasne bielo 😵 😵 😵

weja
29. jan 2009

dobre ranko 🙂
Eliska - vdaka za link, vyzera to ozaj zaujimavo... dufam, ze sa k tym knizkam coskoro dostanem 🙂

Leni - ako to dopadlo vcera s tym vinom? zvladla si to? 😀
tak ste mi narobili chute s tymi kolacmi, ze som doma zozrala hned tri naraz 😵

aj tu uz druhy den sneziii... z okna to vyzera pekne, ale ja inak sneh moc nemusiiiiim... 😝 a tu v Jasnej este aj riadne fuka... 😖

bay
autor
29. jan 2009

No ja by som sa chcela ist sankovat, ale s mojou sikovnostou to radsej necham na buduci rok 😀 😀 😀
Kolegyne sa chystaju o mesiac na lyzovacku a ja nemozem a musim vymyslat hlupe vyhovorky preco nie ☹ 😖

halienka
29. jan 2009

Bay, no len pekne sedkaj na ritke 😀 sánkovačky si s malým bambulkom ešte užiješ až-až 😉
Weji, víno sme nepili, nechali sme na inokedy 😉
babky tu po snehu ani chýru ani slychu. A veru ja by som radšej aby aspoň trošku, lebo takto je to všetko také ponuré 😖 alebo nech už je jar a všetko sa zazelenie, ale to si ešte počkám. ja som zase dnes vstávala o pol hodinu skôr, lebo mám tovar. Ale teraz už je kľud 🙂

bay
autor
29. jan 2009

Vsak sedkam, MK ma ani so psami moc pustat nechce, len ked mam homeoffice tak ho mozme ist odprevadit k autu 😀 😀 aby si rano mohol prispat 😀

danka24
29. jan 2009

bay sanky tento rok odloz ... 😀 na dalsi rok budete sa traja sankovat no ked bude ovsem sneh ale keby nie tak pojdes k wejke na navstevu a budes sa sankovat v Jasnej 😀

leni dufam ze si sa neopila vcera z toho poharu vina 😀

bay
autor
29. jan 2009

Dani, ani nemam ake odlozit, bo ziadne nemama a MK by mi teraz isto nekupil, tak sa nebojte, nic nehrozi (teda so sankami) 😀 😀

halienka
29. jan 2009

Dani, včera sme nepili, ale inak ja som schopná sa aj z pohára vína opiť. Môj organizmus akosi nevie spracovať alkohol 😀

danka24
29. jan 2009

bay tak to sa asi s babami poskladam a kupime ti sanky 😀 😀 😀

leni tak ty si riadna pijacka ked uz ti staci aj 1 vypit pohar alkoholu a si opita.. 😀
a kde je petka?? som ju tu davno nevidela 😀

bay
autor
29. jan 2009

Vdakaaaaaaaa 😵 😀 😀
Leni, spravny pristup, alkohol je drahy 😉

danka24
29. jan 2009

bay vidis sme kamosky 😀 😀 😀 inac bay si doma?

bay
autor
29. jan 2009

Dnes ano, tak si naplno mozem uzivat konika 😀 😀 Ale zajtra zas do prace 😝

danka24
29. jan 2009

a preco mas dnes volno 😀

bay
autor
29. jan 2009

nemam volno, mam home office 😉 Takze na jednom kompe zapnute maily a na druhom konik 😀 😀 😀

danka24
29. jan 2009

supeer bayyy si šikulka 😀 sa nezdasss 😀