Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
12. aug 2009

Hmmm, usami som este jedlo netlacila 😝 🤐 Tak skusim tie okna kvoli vam a dam vediet 😝 ci do 24h od umytia to malo vplyv (neskorsi nebudem pripisovat oknam 😎 )

halienka
12. aug 2009

bay, to veru neviem koľko ich treba umyť, ale už mi to dve baby hovorili, že umyli okná a na druhý deň rodili 😀 Neviem či sa pri tom nejako tak žena ponaťahuje alebo čo, ale ono mne to inak príde aj dosť nebezpečné štverať sa po stoličke v takom štádiu. No zas na druhej strane keď už je človek ozaj zúfalý... 😀 😀
Peti, veď práve, pri tej sedavej robote máme to brucho furt akési stlačené a potom sa čudujeme že to do nás nejde. Mne sa už dokonca začína potiť priestor medzi prsiami a bruchom 😀 , o čom sa mi vždy mohlo len snívať, bo tie moje lentilky a vpadnuté brucho vždy... 😀 už mi tam vznikol riadny záhyb a samozrejme že sa tam spotím keď mi je moc teplo 😀
Nemôžem si pomôcť, mne je najlepšie na gauči 😀 pekne opretá v a s vyloženými nohami 😀 ja neviem prečo nemáme v robote gauč 😀

bay
autor
12. aug 2009

Kuchyna hotova 😀
Na kupelnu si netrufam, to by som sa musela splhat po vani a pri mojej sikovnosti by som si minimalne zlamala vazy. Aj ked to okno to potrebuje najviac. Ale to MK slubil po malovani ze ho umyje on (ostatne som ja) ale este si na to musim pockat asi par rokov... 😀 😀 😀

weja
12. aug 2009

no tu soooom.... po obede sa akosi nemôžem znova naštartovať... 😅
a teraz som skúšala hodiť pár fotiek na facebook a normálne úspešne 😀 vy na FB nie ste ani jedna? a neviem prísť na to, či tie fotky môžu prezerať aj neregistrovaní... 😕 skúsim ešte možno toho Picasa... len keby niekto za mňa urobil robotu, tak by som sa s tým pohrala aj celý deň... 😀
Bay, ty radšej na žiadne stoličky ani rebríky nelez, pri tvojom šťastí je to ozaj riskantné 😨 😉

bay
autor
12. aug 2009

Weji, ja som na FB 😉 a daju sa fotky z FB poslat link aj pre neregistrovanych mailom

weja
12. aug 2009

a čo sa tých špinavých okien týka, ja by som isto vyhrala súťaž o najšpinavšie 🤐 našu bytovku teraz totiž zatepľujú, takže sú parádne zaprášené a do toho aj pršalo, zostali na nich celé šmuhy prachu... 😝 no ale umývať sa mi ich nechce, kým neskončia, lebo za pár dní budú také isté... 😖

bay
autor
12. aug 2009

Uz iba spalnu 😎 Weji, stolickam sa vyhybam a nacahujem sa zo zeme... 😉

halienka
12. aug 2009

bay, to som ani netušila ako ťa inšpirujem tými oknami 😀 😀 no ak aj nič, aspoň budeš rada, že budeš mať aspoň na čas pokoj. Ak to nezaberie, tak zajtra umyješ znova 😀 😀 alebo môžeš prísť ku mne, u mňa sú tiež v strašnom stave. A tiež sa do nich nechytám, lebo sa tu stavajú dve novostavby hneď vedľa nás a u nás sa dorába, takže to nemá zmysel, až na jeseň 😀

sisipetka
12. aug 2009

Aj ja som na FB 😉
Kami, ty si to zobrala velmi rychlo, asi nechces aby sme vyhrali stavku a Misko si mohol potom sam vybrat 😉
Leni, ja o tom potenim pomlcim - pridem domov a cely spodok podprsenky mam vzdy tak premoceny, akoby som zmokla 😖 - a tie moje zahyby na tele, ze parada 😅 - objavila som dve velke sunky vzadu pod lopatkami smer brusko dopredu. JA len pevne dufam, ze brusko bude rast a brat si zasoby z tych suniek 😀

weja
12. aug 2009

Bay, no aká si ty šikovnica 😎 ako píše Lenka, keď nič iné, aspoň budeš mať čisto, keď sa vrátiš z pôrodnice... 😎
a ten link sa dá poslať len mailom, či môžem aj cez IP? 😕

bay
autor
12. aug 2009

Leni, ved som ich umyvala cca pred 2 mesiacmi 😠 😠
Tak uz ich mam umyte, aj pradlo vyprane a vyvesene. A uz dnes musim len oholit, kedze zajtra idem rodit 😀 😎 😀

bay
autor
12. aug 2009

Ked si kliknes na album, tak uuuuplne dole ti to napise link. Ten by mal byt verejny... 😅
Priklad: http://www.facebook.com/album.php?aid=63414&id=...

bay
autor
12. aug 2009

Nejak to pomenili 😝
Juuuj, to sme tolke na FB? 😨 A ze sme sa tam este nestretli 😀 😀 😀

sisipetka
12. aug 2009

no pozeram tie tvoje fotky, co si tym krpcekom robila 😅 - chudata, do vreciek a kochlikov ich tlacila 😀

sisipetka
12. aug 2009

a ten komentar 😀

bay
autor
12. aug 2009

A ake skvele psy z nich vyrastli 😀 😎 😀

weja
12. aug 2009

Bayyyyy, ty si geniálna, ja som také čosi o zdieľaní hľadala asi hodinu a ništ 😅
dobre, tak zajtra vám pošlem link, btw. pridala som si ťa medzi priateľov 😉 tak dúfam, že ma neodmietneš 😀 😠 😉

bay
autor
12. aug 2009

Spoznala som fotku 😀 😀 😀 😀

bay
autor
12. aug 2009

Weji, ale video som tam nahravala dva dni 😀 😀 😀 😀 😀

halienka
12. aug 2009

Tak ja teda na FB ešte nie som a stále rozmýšľam či áno alebo nie, bo už mám problém pamätať si všade tie heslá 😀 na ICQ, na Skype, Na Centrume na maili, na Googli na maili, na koňovi... 😝 no proste neviem 😀 Ale weji, keď hodíš link, foto si rada pozriem 😉 🙂

bay
autor
12. aug 2009

No ja si pamatam len na mail, FB a konika (bo v praci som nemala auto prihlasovanie a musela som ich pisat) Pri ostatnych len tipujem 😀 😀 A skype si vacne nepamatam aky nick som si tam vymyslela 😀

bay
autor
12. aug 2009

Vy ste dnes ale vzorne zamestnankyne 🤐

bay
autor
12. aug 2009

No uz asi nie ste vzorne zamestnankyne, ale uz ste doma alebo aspon na ceste (alebo sa aspon Leni balis 😉 )... papa

ellise
12. aug 2009

ahoj holky, koukám na fotbal.
Dnes jsem byla u obvoďáka, potřebuji si vyřídit zdravotní průkaz, včera jsem mu volala a říká mi : přiďte v poledne uděláme odběry" já reku že krev mi vezme, a prd, výtěr s prominutím, z prdelky to byl. blééééééé

jinak na FB nejsem, prostě nemusím být všude

sonicka07
12. aug 2009

bay,ty si este 2v1? drzim palceky. aj kamoska ma vtedy termin. ta bude mat tiez chlapca.
ja mam volno a dnes slavime tretie vyrocie sobasa. no,slavime je trosku prehnane. od rana upratujem a poobede som bola kupit orieskovu cokoladu.haha ale v piatok pride svokra na 10 dni a v ned planujeme spolocny obed v jednom hoteli pri mori. takze to by malo nahradit dnesne fiasko.

sisipetka
13. aug 2009

Dobre ranko kocky,
nie zeby som nevedela spavat, ale MM ma rano zobudil, ked mi daval pusu 😅 chudacik nechtiac, ale 100 x som mu hovorila, ze ked sa so mnou luci, tak nech sa nevonavkuje - ale az potom 😀 Ta vona zobudila aj nasu bobulku, uz ma opat futbalovy trening, aj ked tento sa mi zda po vecernom zapase zatial len ako strecing 😵
Eliska, pekne prekvapko od dr 😖
Soni, tak taketo vyrocie aj ja poznam, v poslednej dobe i meniny a narodeniny - nejako to nestihame, tak potom si vzdy urcime este extra termin a nieco vymyslime, aby sa nepovedalo 😎
Kami, hlas sa - ako dnes vyzerate po vcerajsom zatahu na okna 😉
Leni, Weji, Jani, Nadi - dobre ranko 🙂

bay
autor
13. aug 2009

Dobre ranko 😉
Okna bez efektu. Akurat co MK na to zahlasil super 😝 😠
Este ma aj MK nastval. Som mu minuly tyzden dala vediet ze dnes mam poradnu o pol 12 a ze potom by sme mohli ist na obed (robi kusok od mojho Dr.) a ze ok, ze si to napisal. Vcera kuknem jeho diar a teda neviem kam si to napisal ale ma stretnutia o 12, 13.30, 14tej. Takze obed s mangelkou sa rusi 😠 😠 😠
No a uz mam skoro 100cm v obvode. Chybaju mi uz len 3cm, ale vecer by som to isto vytiahla.
Elis, zakerak doktor 😠 😠 😠 😠

halienka
13. aug 2009

Dobré ránko babky 😉
Tak ja mám zas bomba noc za sebou a tuším aj deň bude taký 😖 Zas ma v noci zobudilo brucho, ja neviem, aj minule sa mi to stalo, normálne sa mi vytvorí v oblasti žalúdka taká hrča, akoby sa potrava nemohla dostať ďalej. Bolí to, tlačí a kyselinu mám až v krku. Uľaví sa mi až keď idem na veľkú, vtedy ten tlak povolí a hrča zmizne. Problém je že je to takto len v ležatej polohe, keď sedím je to lepšie. Lenže skúste spať posediačky 😖 No ak to nejako neprejde, budem musieť volať gastroenterológovi. No a aby nuda nebola, ráno pri raňajkách mi vypadla plomba, tá čo mi ju pred mesiacom zubárka robila 😖 Tak zajtra klušem k zubárke reklamovať. No a ešte do toho tu riadne prší a ani nevyzerá, že by chcelo prestať. Hotová depka. Dúfam, že som vám hneď zrána urobila dobrú náladu 😀 😀 😀
Eliška, ten doktor sa mi nezdá, načo mu boli výtery z prdelky? To som akosi nepochopila, veď to medzi nejaké základné vyšetrenia pri zdr. prehliadke nepatrí 😝 A robil ti ten výter on alobo si si ho robila sama? Lebo mňa vie (pri hnačkách) obvodná poslať aby som si ten výter na WC urobila sama, nerobí mi ho ona.
Peti, ja na MM zúrim vždy v noci, lebo on je do minúty a pol hore, keď sa ja zobudím a to hneď : Si hore? A ako ti je? Je ti niečo? A ja by som možno zachvíľu zaspala ale on ma tými rečami tak preberie, že potom už zas zaspať nemôžem. 😝 😀
Bay, tak stále nič? No ale veď ešte nie je dnešného dňa koniec, ešte to môže prísť 😉 🙂

sisipetka
13. aug 2009

Fu Leni, tazka to noc 😖 Ja sa neviem posledne dni poriadne vyprazdnit a tak mam zdurene brucho az to boli. No a v noci je to tiez najhorsie, hlavne ked sa chcem otocit na druhu stranu, tak tie creva riadne bolia ☹
A s tym MM to poznam 😀 - este som v sne a on sa zacne vypytovat, ci mi nema pomoct, ci som ok a pod 😉 - ale su zlati 😵
Kami, tak pruser s tym tvojim muzom - ako mohol na vas s Miskom takto zabudnut 😠 Tak este musis vydrzat do zajtra a my s Jankou ti ten obed vykompenzujeme 😎

bay
autor
13. aug 2009

Peti, klasikaaaaa, moj MK je schopny zabudnut vsetko a v rekordne kratkom case 😀 😀 😀
Leni nezavidim 😝 Ja som o pol druhej v noci musela spapat keksik bo mi bolo zle od zaludku. No ako na zaciatku tehu. Skvrkalo mi v zaludku a mala som pocit ze pojdem poobjimat misu. Nastastie sa vrucny vztah s misou nekonal 😅