Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
25. aug 2009

Leni, tie cipky bol glycerin, tu ho davaju miesto klystyru 😉 Mala som zrazeninu v maternici, ale dostala som nejaku milu injekciu a ta to odplavila (bodaj by nie, ved zo mna aj lialo 😝)
Nellie, jasne ze pamatam.
Peti, tymi kopancekmi si mi pripomenula, ze maly ked ho doktor vytiahol tak ho nakopal, ze sa stazoval a ked ho sestricka merala a vazila, tak ju ocural 😀 😀 No dal im to tam riadne vyzrat 😀

danka24
25. aug 2009

ahoooj bayyyy tak ja sa tu rehnim poriadne si maska .. normalne som sa prebrala 😀 😀 som rada ze svinky ste doma a ze ste zdravuckyy 😵 😵 😵
peti my uz sme teraz bohate lebo mame sportovcov v brusku 😵 😵

bay
autor
25. aug 2009

Som rada, ze som pobavila 😀
No uz len aby ti drobci zacali zarabat.

Ach jaj. Ide mi prsia roztrhnut. Maly spi uz par hodin a ako ho poznam, tak keda sa zobudi, potiahne len trochu a zas zaspi a ja mozem explodovat 😔

evitkamalicka
25. aug 2009

ahoj bay, Misko je fesak 😵

danka24
25. aug 2009

bay tak ho skus zobudit alebo nastrkni mu do pusy bradavku 😀 😉

weja
26. aug 2009

dobré ránko 🙂
síce som posledná, ale aj tak si to neodpustím - vitajte doma!!!!!!!!!!!!!! 😵 super, že vás už pustili a že si na seba pomaličky zvykáte... 🙂 Miško je krááááááásny, taká malá bábika 😵 fajn, že sa už aj mliečko upravilo, tak všetko je na najlepšej ceste 🙂

bay
autor
26. aug 2009

Dobre ranko 😉
Viete kolko plienok treba na jedno prebalenie? 2 😝 Prebalit, poobliekat. Na to dietko hodi dalsi pridel cele znovu... 😅 🤐

danka24
26. aug 2009

ahojte hej ja som zabudla pochvalit 😠 napravujem MIsko je krasnuckyy juuuj 😵 😵 😵

mery.maja
26. aug 2009

Ahojte ,

Bay vitaj na MK....Misko nema chybicku 😵 no citala som si tvoj priebeh porodu a ta "svina velika"som prekvapena 😀 ale ty mu to vykompenzujes 😉

mery.maja
26. aug 2009

weji nebola si posledna 😉 ziadne strachy 😎

danka24
26. aug 2009

bayyy ahooj ty nespis? 😀 2 plienky ta co nevies predvidat? 😀

kukulik30
26. aug 2009

bay ..blahozelaaaaaaaaaaaaam k Misulkovi 😵 😵 😵 krasny chlapcek, nech sa vam drzi a pekne rastie drobcek 😵

weja
26. aug 2009

Dani, že predvídať... 😀 😀 a to sa pri malom dieťati vôbec dá? 😅
Bay a teraz si s Miškom sama, či je s tebou aj MM prvé dni?

danka24
26. aug 2009

wejka noa že sa daa 😀 ja som myslela ze bay ma taku schopnost 😀 😀 ved potom ti napisem v novebri ci sa da 😀 😉
akurat sme sa dnes s mm smiali ze ked budem rodit a on bude na zapadnom slovensku ze ako pridee.. a ja ze tolko este podrzim vnutri malu aby si to stihol 😀

sisipetka
26. aug 2009

pekne ranko kocky,
tak Misko vyzera, ze bude huncut po mamine 😀 ...tak pozdravujem ocina, ze maly sa podaril 😵

halienka
26. aug 2009

Dobré ránko babky moje 🙂 Bay, tak aj ja som už kukla fotečky, no krásny je Míšenko, ale ti poviem, veru veliký... 😅 😀 Keď som ho zbadala, tak som si povedala veru, bože ako ho len Bay mohla vytlačiť?! 😕 😅 😀 No nečudujem sa tej tvojej hláške na pôrodnej sále 😀 😀 A s tými plienkami, to vieš, že do čistého sa najlepšie čúra a kadí, tak to niekedy vyzerá tak akoby si počkal kým ho prebalíš a až potom to pustí vonku 😀 a ty môžeš znova. To inak robí aj náš kocúr, akonáhle sa mu vyčistí záchodík, tak hneď tam beží a rovno tam nakladie peknú kôpku 😀 Bay, tak ja som sa rozhodla, že glycerínové čípky nechcem 😀 😀

bay
autor
26. aug 2009

No tak som dnes rano uz predvidala a ze prebalim pocas kojenia pri striedani prsnikov... Vyslo. Maly sa pokakal pri prvom. Akurat ze druhu varku dal hned po nakojeni 🤐 😀 😀
Mk je teraz doma 😵 a pomaha 😵
Dani, nespim MK ma zobudil 😠
Ahoj Kuku, diky 😉
Leni, no keby si videla tie modriny co mam na bruchu od sestriciek ako ho tlacili... 😅

weja
26. aug 2009

Dani, ok, spýtam sa ťa v novembri 😀 😉
Leni, to robí aj váš kocúr??? ja že iba náš... 😀 😀 no sú to pôžitkári - kocúri aj Miško... 😀 😉

danka24
26. aug 2009

wejka 😉 bodaj by si na to zabudla 😀 😀
bay no vidis ide ti tu celkom dobre ked uz od teraz predvidas .. mas moj obdiv 😀 😉

weja
26. aug 2009

čo sa tých čípkov týka - asi to bude trochu od veci - ale mne tiež dali nejaké čípky na vyvolanie pôrodu - neviem aké, bolo mi to vtedy (a aj teraz) srdečne jedno, ale tiež som mala z toho také črevné problémy ako Bay 😝 a klystír som už nedostala, nebolo treba... tak neviem, čo to bolo, keď to malo taký účinok 😕

inak mne sa to zdá strašne drastickééééé, že ti niekto tak silno tlačí na brucho, aby dietko vyšlo... 😝 veď to musí byť hrozné, keď ešte aj modriny po tom ostávajú... 🤐

bay
autor
26. aug 2009

Je to sice drasticke, ale zas kazda pomoc sa hodila 😅 😅

halienka
26. aug 2009

mne pichali na vyvolanie pôrodu priamo do brucha do maternice nejakú látku, tak ako sa robí amniocentéza. A myslím, že z toho keď začali kontrakcie tak aj črevá začali pracovať a prehnalo ma dočista dočista. Nedávali mi žiadne čípky ani klystýr, nebolo treba.
Mne to tiež príde drastickés tým bruchom, ale holt pomáha to a robí sa to dosť často. Hlavne aby dietko vyšlo včas 😉 Teraz mi akurát jedna známa písala o kolegovi, ktorému sa v noci narodila dcéra a že pôrod bol taký rýchly, že on chcel byť pri nej len v čase bolestí a pri samotnom pôrode nemal byť, ale že nestihol ani odísť, len na neho rýchlo hodili plášť a dieťa už bolo vonku. Že ešte teraz je v šoku 😀 😀

halienka
26. aug 2009

Denisku už pustili z nemocnice dnes, už sa nám ozve 😉

danka24
26. aug 2009

tesime sa na denisku chudatko nase 😉 😵

weja
26. aug 2009

tak skoro ju pustia...???? 😕 😕 😕 ale doma jej isto bude lepšie... 😔
Leni, no to kolegovi verím, že je v šoku 😀 ale sranda, že to tak niekedy vypáli... a niekto sa na to chystá už niekoľko mesiacov dopredu, všetko chce fotiť, kamerovať... a nakoniec nestihne... 😅

nada.hope
26. aug 2009

Ahojte zlaticka..........
Wejka rozhodne nie si posledna a na dobre sa oplati cakat 😉 , neboj vsetko ide tak ako ma a na buduci rok........ ja tomu verim !!!......... aj vy budete mat doma o jedneho clena viac 😵........ a nemyslim tym svokru 😀
Inac Kami Misko pekne kaka, Ninka kakala vzdy iba raz denne, ale zasa moc nepriberala, ale teraz si to vynahradza kaka aj tri - styri krat, ale to budu zubky 😉

bay
autor
26. aug 2009

Aspon ze ju nebudu dlho trapit v nemocnici 😔 opora najblizsich a ich pritomnost su podstatnejsie 😵

bay
autor
26. aug 2009

No ked Misko v pondelok kakal len 3x za den, tak to bolo utrpenie 😔 Bol zly ako cert, nespal, ... no ani sa mu necudujem ved ho to muselo boliet bobacika mojho 😔
Teraz sa pre zmenu trapime so stikutkou. Ma ju aj niekolko krat za den 😢 😔 a pri tom nemoze spinkat....

sisipetka
26. aug 2009

Kamilka, troska ho to sice boli, ale je fajn, ze kaka 😉 Tolko mamiciek sa trapi s rektalnymi rurkami a ty to mas uplne, ze zadarmo 😵 Akurat, teda spotreba plienok rastie 😎 Posielam pusinku Miskovi....
...letim, bombardovanie pracovnymi emailami neuticha, treba sa ukryt 😀

halienka
26. aug 2009

babky a kolkokrát má také novorodeniatko kakať denne?
Peti, veru utekaj, hádam ťa tie maily nedostanú 😀
Ja som si trošku pochrapkala, a teraz idem variť kolienka 😉 🙂