Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

danka24
2. feb 2009

bay takze si konecne cista 😀 😀 a dnes si doma???

bay
autor
2. feb 2009

jj, konecne cista, som sa chcela umyt vcera vecer, ale v nedelu nemame teplu vodu vecer, tak som to nechala na dnes, kedze som doma az do stredy 😀 😀 Akurat co mam poob nejake stretko ☹ ale to necham komp doma a budem sa tvarit ze vsetkemu rozumiem a nemusim tam byt cele tri hodky 😀 😀 😀

bay
autor
2. feb 2009

A som sa zabudla pochvalit, dnes ideme na USG pocitat steniatka 😵 😵 😵 😵 😵 Tak dufam ze max tri a nie ze budem mat rekordmanku 😠

danka24
2. feb 2009

bay ty si šikulka sa nezdas... 😀 a mas pracovne volno do stredy??

bay
autor
2. feb 2009

nie, homeoffice... Ale to vies ako pracujem..... za chrbtom pracovny komp a sedim na konovi 😀

danka24
2. feb 2009

tak to sa nezdas 😀 😀

halienka
2. feb 2009

Ahojte babky 🙂 Tak ja som sa dlho neozvala, boli sme v tej Blave včera a dorazili sme domov až o pol deviatej 😕 a to preto, že sme zháńali Bay chleba a čuduj sa svete v Ieki ani KIKE chleba nepredávajú 😀 Takže Bay, sorry, ten chleba som nezohnala 😀 😀 Ale nie, robím si srandičky.
No otrepali sme nejaké peniažky, ale čo som chcela som kúpila, takže som spokojná. Ale etda počasie tam bolo hnusné, u nás v Považskej vraj bolo celý deň slniečko. A počas toho ako sme boli v blave volala svokra, že prečo sme jej nepovedali, že by išla s nami. No bože zavaruj! prísne som to MM zakázala aby jej to povedal, toby som furt mala na podnose že to majú u nás na Tržnici lacnejšie 😀
Bay, a ako to vlastne v tú sobotu dopadlo s tvojim MK? keyd prišiel a čím si odomkol? 😅 A čo tvoja psíčia tehulka, je jej už lepšie?
Dnes by som aj ja brala homeoffice, som zle spala a oči mi tu klipkajú ako chorej vrane 😝 😀

bay
autor
2. feb 2009

No dobre priznavam,.... obcas sa mi ten pracovny aj da do sleep modu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka24
2. feb 2009

bay fakt??? tak to mas dobry homeofiice brala by som aj ja taky 😀 😀 😀

leni ahooj a co ste kupovali v ikei?

bay
autor
2. feb 2009

Leni, tak to je fajn ze si nakupila 😵 a ten chleba, no odpustam ti 😀 😀 😀 asi si budem musite upiect 😀
No MK mal stastie ako asi nikdy. Volal mi o polnoci, ci mu zhodim kluce z okna a to som bola asi 30s predtym na zachode, co som sa zobudila zas kvoli plnemu mocaku. No keby ma ten zobudil tak mu riadne vynadam.
Tehulka sa uz davno lepsie nemala. Dostava dvakrat denne papat - ryzu s kuracimi prsickami (sice do toho aj lieky, ale tvari sa spokojne, tak to v tom asi ani citit neni). Vonku sa nevenuje nicomu inemu len hladaniu maciek a noseniu aportov, takze uz bolesti nema 😵 nadalej pre istotu spava v posteli s nami, kedze ma stale zavedenu kani/ylu tak aby keby nahodou si ju chcela sama vybrat, by som jej v tom mohla zabranit, aj ked to by asi bola ticho ako partizan, tak neviem ako by som sa na to zobudila... Ale uziva si to riadne a hnedulam dava jasne najavo, ze ona je v posteli a oni nie 😎 Vcera uz nedostala dalsiu infuzku, tak som tie tri hodky prespala v posteli 😀 😀 A dnes jej ideme dat vybrat kani/ylu a na usg ratat drobcov 😵 Ze by som skusila ukecat veterinara aj na usg mojho? 😀 😀 😀 😀

bay
autor
2. feb 2009

No a kedze mame v praci obmedzenu kapacitu mailov, tak som si dnes zas (aj v piatok sa mi zadarilo) zablokovala posielanie mailov 😀 😀 to je tak na hodku rozchodit 😀

halienka
2. feb 2009

Dani, budeš sa smiať ale papierové škatule do komory na kadejaké serepitičky, tuto v považskej ich zohnať a v dobrej cene sa ani nedá. A tiež taký kvetináč obrovský na velký kvet som kúpila a 4 svietidlá do chodby, tyčky na uteráky...no a boli sme aj obzerať nábytok, až ma nohy boleli 🙂

danka24
2. feb 2009

no leni .. tie krabice su suprove su pekne a dobra cena... aj nam by sa zisli do satnika.. no a lampy sme si chceli tiez kupit len nie tie papierove ale trosku ine ale nemali.. a nabytok sme si tiez kupovali z ikeii takze su tam super ceny..
a tie kvetinace mi treba ... a tu maju dost drahe..

bay
autor
2. feb 2009

Tak mi mame doma prave tie papierove lampy 😵 a mne sa moooc pacia

danka24
2. feb 2009

aj mne sa pacia bay ale su podla nas neprakticke... 😀 😉

bay
autor
2. feb 2009

Preco??? Ved ked sa ti prestanu pacit, tak sa daju lahko recyklovat 😀 😀 😀 😀 😀

danka24
2. feb 2009

bay 😀 😀 😀 si maska 😀

bay
autor
2. feb 2009

A to si ma este na zivo nevidela 😀 😀 😀 😀

skybaby
2. feb 2009

ahojte babulky, ja mam dnes nejaku depku ☹ asi to bude tym ze teraz by pipinky uz boli na svete a ked si pomyslim kolko nam teraz bude trvat kym otehu a potom prezit cele tehu ... ani sa mi do toho nechce ist ☹ ale nechcem vas nakazit blbou naladou a hadam ma to coskoro prejde a bude lepsie a bude sa mi chciet aj snazilkovat

bay
autor
2. feb 2009

Skybaby, hlavu hore 😉 Bude lepsie 😵 Ja sa snazim neratat ani kolko by mal prvy drobec, v kolkom tt by som bola s druhym ale je mi jasne ze si na narodky poplacem, co by som druheho dorbca rodila... 😔 Ale zas sa budem tesit na toho nasho augustoveho BYVOLA 😀 😀 skrizeneho s levom 😀 😀
Ale zas obcas aj slzicky vedia pomoct 😔

halienka
2. feb 2009

Bay, tak to je dobre že je už vtojej tehulke fajn 🙂 na to usg by som skúsila toho veterinára ukecať na tvojom mieste, nech aj teba pozrie 😅
Inak, dani, ja som už Bay videl a naživo, je to veselá potvorka 😀
Skybaby, nedivím sa ti, toto počasie je na depky ako stvorené, už aby začala jar, hneď nám bude všetkým veselšie. A ideš na IVF?

bay
autor
2. feb 2009

Aj MK tvrdi ze som cislo a truhlik, ale voci tomu truhlikovi sa obcas ohradim, tak vtedy som truhlica 😀 😀 😀

skybaby
2. feb 2009

dakujem babulky, ja verim ze bude lepsie ... asi je fakt blbe pocasie a tlak
bay ty mas tvoje kriticke obdobie asi uz za sebou a uz bude len supeeer august je podla mna na rodenie super, ja mam vo vseobecnosti radsej leto a teplo
leni nam sa podarilo po roku a pol prirodzene, tak teraz tomu davam tiez tak do konca roka a ked nic tak potom sa uvidi

bay
autor
2. feb 2009

No ved uvidim ako dopadnem dnes u vetosa 😀 😀 😀

halienka
2. feb 2009

Skybaby, tak to budem moc držať pčeky, určite sa to podarí 😉 Mňa to minule tiež zobralo, keď som si uvedomila, že moje mimi by malo už rok a behalo by po dome. No ale čo narobíme, musíme nejako kráčať ďalej a dúfať že bude dobre. 🙂

halienka
2. feb 2009

Bay, len aby tebe nenašiel tri 😀 😀 😀

evitkamalicka
2. feb 2009

ahoj babulky 🙂

skybaby
2. feb 2009

ja som vacsinou v pohode, len dnes mi to lezie na mozog, ale uz tym ze som vam to napisala sa mi ulavilo 🙂 leni a ty sa chystas na IVF?

bay
autor
2. feb 2009

Leni a ako postupujete s adopciou?
To by som sa az tak nehnevala 😀 😀
Ahoj Evitkovci 😵

evitkamalicka
2. feb 2009

co mate nove? my sme mali vcera 4 mesiaciky a doma uz mame hotove zive striebro, treba na neho davat vsade pozor, lebo uz sa prevracia a od vcera sa uz zacina pomaly dvihat do sedu, sice este mu to moc nejde ale pri jeho vytrvalosti to uz asi dlho nepotrva 😅