Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

skybaby
15. apr 2009

ja si tiez nemyslim ze steniatko je k babatku ten najvhodnejsi doplnok, asi budeme mat co robit s babatkami + vychovavat k tomu steniatko, no neviem neviem
nebud smutna bay 😉

halienka
15. apr 2009

Bay, to som ani nevedela, že si dala myšičku preč 😕 prečo? 😕

bay
autor
15. apr 2009

Lebo ako tehula s nou nemozem behat agility a mam s nou beha, ale potrebuju trenovat a chodia tak 4krat do tyzdna na trening, takze sa ani neda, ze by som jej ju odniesla len na trening 😔 S ostatkom mama nebeha, len na dva preteky si ich chce pozicat 😉 😀 😀 Plus mysicka ma chore nozicky zadne - kolienka a uz ma vazne problemy chodit po schodoch, cize ju treba nosit, co som na zaciatku tehu nemohla, kedze boli zas raz problemy a teraz ked uz by som si na to trufla (ma sotva 6 kg) tak uz beha s mamou a ona sa tak tesi ze ju ma 😔 😔 Len ja vzdy placem ked odchadzam od mamy 😀 😀
Jani, neboj, moj rozum mi hovori vsetky proti, ale srdce pistiiiiii, aj ked aj to sa trosku pridava k rozumu. A este mam MK, ktory nedopusti aby princezna ostala doma 😉
Mysicka totiz bola moja a len moja, celou jej dusickou a srdieckom (a odlucenim trpime obe, aj ked ja viac, ona len par sekund ked odidem a kym dostane od mamy piskotik 😀 ). Cernoch miluje MK a je to cisto jeho pes. Ako mna pocuva, ma ma rada, beha so mnou, zlaticko, ale jej zivotny partner je MK 😠 A Bay miluje kazdeho, ona ako koker nie je viazana len na jedneho cloveka. Ved na mna po tyzdennej dovci vrcala a nechcela ist so mnou domov 🙄 Ona je cislo 😀 😀

skybaby
15. apr 2009

bay vy to teda mate poriadne vesele s tymi vsetkymi psikmi ale je to krasne ked sa clovek o niekoho stara 🙂 ja dufam ze ked sa prestahujeme do domu, tak sa mi podari od nasich doniest moju suchozemsku korytnacku, bude mat uz 11 rokov, len sa bojim aby jej ta zmena prostredia neuskodila
nasi maju aljasskeho malamuta, ktory je tak spolocensky a ma tak vsetkych rad, ze by sa aj zlodejovi potesil kedy sa s nim trochu pohral 😀

bay
autor
15. apr 2009

Heheheee, tak ja ucim Bay ako sa ma zachovat keby prisiel zlodej - zaliezt pod postel 😀 😀 😀

bay
autor
15. apr 2009

Este vas idem otravovat, ze zahlasujete za nasu princeznicku 😵 😵 😵 je tam trikrat a mozete hlasovat kazdu hodinu, takze smelo do toho, obcas sa pripomeniem 😀

http://www.cas.sk/pesroka?action=profil&id=5213
http://www.cas.sk/pesroka?action=profil&id=5212
http://www.cas.sk/pesroka?action=profil&id=5210

Pripadne tu: http://www.cas.sk/rubrika/941/pes-roka a do hladatna Pes roka dajte Amber a vyhodi vam to nasu princeznu 😉 😵

Dakujeme za hlasy 😵

m311293
15. apr 2009

ahoj holky, byla jsem u doktora na ATB to není jen viróza a já se tak těšila že si vezmu 2 dny dovolený.

Weji a Bay vaše rady kolem divadla jsou skvělé, ale tehle hry jsou založeny na slovních hříčkách, takže pantomima je nesmysl, a předabovat ten můj ječivý hlas, no nevím, nevím...... 😀 😀

já na pejsky nikdy nebyla to spíš kočky, měli jsme doma takový ty vesnický, co chytali myši, jako děcko jsem si je brávala do postele. Ale dnes už mi ani ty kočky nic neříkají.

tak jsem zjistila že příroda je uspíšena o 14 dnů. Ve Znojmě vždy na 1.máje kvetou sakury, a dnes jsem jela městem a kvetly už dnes. meruňky jsou po odkvětu, a jestli nepřijdou zmrzlí, tak si můžete přijet 😀 😀 , teď jedou broskve ( máme tady kousek sad) a třešně. jezdím takovou třešňovou alejí z ráce a voní to i přes okýnko. Teda pokud přede mnou nejede smradlavá avie, nebo JZD nerozváželo hnůj.
Znáte Murphyho zákon? Avia je nejrychlejší auto, v koloně jede vždy první.

skybaby
15. apr 2009

bay tak moje hlasy uz mate 🙂

bay
autor
15. apr 2009

Elis, najrychlejsie - avia a trabant 😀 ze na tom nejazdia formulu 1 😀 😀 njn. Zjavne si Elis nevezme nasho krasneho Atreja ☹ ale urcite by sa dal nahovorit na chytanie mysi 😀 😝
Jani diky 😉

skybaby
15. apr 2009

no tak idem si ja pre tu knihu, drzte palce 😉

m311293
15. apr 2009

sky, potřebuji právnickou radu, chceme revitalizovat panelák, ajeden blbeček nám to tady brzdí, můžeme ho žalovat pro něco? 😀 třeba za utracené náklady na projekt, nebo že jeho rozhodnutím nemůžu zhodnotit svůj majetek?

bay
autor
15. apr 2009

Alebo proste za to ze je blbecek 😀

skybaby
15. apr 2009

hm elis na to sa budem musiet pozriet, ale myslim ze mate nejake pravo ako spoluvlastnici sa branit, ale zajtra t ito pozriem ... myslim ze u nas je to tak, ze nie je treba suhlas vsetkych vlastnikov, stacia tusim nejake tri stvrtiny
huraaaaaa mame tehu knizku a vsetko je ok 😀 ja viem ze bay to vedela, ale ja som taka stastnaaaa, dalsiu poradnu mame o styri tyzdne 🙂

bay
autor
15. apr 2009

Jani, Bay treba pocuvat 😀 😀 😀

skybaby
15. apr 2009

dobre dobre mas pravdu 😀 idem to oslavit a opit sa mirindou 🙂 caute zajtra

bay
autor
16. apr 2009

Dobre ranko! Jeeeej, ze mirinda, to som nepila snad 10 rokov 😀

bay
autor
16. apr 2009

Tak uz sme v praci 😵 MK bol vcera uuuzasny a dal mi masage 😵 😵 To bolo take uzasneeeeeeeeeeeee. No potesilo ma to viac nez orgazmus 😀 (ale len v tomto obdobi 😉 plus na tutumutu nemam vobec chut, chudak MK 😔 njn. Musi trpiet pre svojho synceka aj on trosku 😀 ).
A boli sme pozerat postielku, tak berieme od jednej znamej. Krasna masivna. Ma trosku oskrety jeden roh, ale ten bude pri stene, takze neva 😀 a k tomu bue uuuplne vsetko dve perinky, hniezdo, baldachyn, kopa povliecok a cele ze 50 eur 😀 😀

weja
16. apr 2009

dobre ranko 🙂
v prvom rade - Sky, gratulujem k tehu knizke 😵 ale este viac k zdravemu drobcekovi 😵 😵 😵 a je si dr. isty, ze je tam len jedno? si pamatam, aky to bol sok, ked si niekedy v cca 16tt zahlasila, ze to budu dvojicky 😀 zaujimave, ze to nebolo dovtedy vidno... 😕 🙂

Elis, my mate takych blbeckov v panelaku tiez dost... 😖 tak ked sa vam s nim podari cosi spravit, budem si pytat radu, ako na to... 😀 tiez by sme chceli zateplovat, ale podla niektorych hlavne starsich "spolubyvajucich" je to uplne zbytocne 😠

Bay, mne sa neda pridat hlas ☹ skusim este doma, ale tu mi to nejde... 😠
a gratulujem k dobrej kupe postielky 😀

inak ja som strasne namotana na macky... 😵 nasi byvaju v dome so zahradou a od malicka sme ich mali stale aspon 3-4 kusy 😅 teraz uz zostal len Richard 😒 skratka macky su moja srdcovka, ale odkedy sa snazime o babo, tak sa snazim trochu ovladat a nechytat aspon kadejake cudzie 😀

bay
autor
16. apr 2009

Weji mna od chytania maciek oducil MK ked ma plieskal po rukach, ked som sa k nejakej blizila 😀 😀 No stara sa o mna 😀 Kedze mam na macky taku riadnu alergiu 😠
Inak uz mi ta alergia z min tyzdna ustupila KLOP KLOP KLOP a uz mi oci slzia len ked pridem do prace a ucim do pocitaca 😀 ale to bude alergiou na pracu 😀 😎 😀

halienka
16. apr 2009

Ahojte babky 🙂 Včera som sa už neozvala, lebo sa k nám sťahovala švagriná s frajerom, túto noc spali u nás prvýkrát aj s kocúrom 😀 Ten bol chudáčik v šoku z toho nového priestoru, len chodil, oňuchával a mňaukal, všetkým chcel porozprávať kde to len je 😀 Teraz sme šli všetci do roboty a nechali sme ho tam samého, tak dúfam, že nanájdeme všetko očúrané 😀
Weji, aj ja som viac na mačky ako na psy, ale ja som nič popri mojej mame, tá by najradšej kŕmila všetky sídliskové mačky a keby mohla tak si ich aj všetky vezme domov. 😀
Bay, dúfam, že sa mi podarilo dobre zahlasovať, a dúfam, že to vyhráte s princezničkou 😉 🙂
Eliška, a ešte ťa to hrdlo tak bolí? Inak mať hentakého blbca v baráku, to je dobre na nervy. Aj podla mňa to je nejako tak, že keď je väčšina za, tak sa môžu robiť zmeny. No to je tu na slovensku, neviem či v čechách to nemáte nejako ináč.
Sky, super, že je všetko v poriadku a tiež gratulujem ku knižke 😉 😵 Len sa ďalej takto pekne držkaj 😉

bay
autor
16. apr 2009

Leni dakujeeeeeeeem 😵 A ste nechali kocurovi cely dom alebo ste ho niekam chudaka zavreli?

halienka
16. apr 2009

No nechali sme otvorenú izbu v ktorej bude teraz bývať švagriná s frajerom a hornú aj dolnú chodbu a záchod, kde má aj on spravený záchodík. Môže behať po schodoch, neboj má pľacu dosť. Švagriná povedala, že keby bol zavretý v jedinej izbe tak to by nezvládol, ale keď mu už takto necháme aj chodbu, že môže s tej izby vybehnúť tak že to už je spokojný. 🙂

bay
autor
16. apr 2009

Tak to sa ma dobre. Nase tri psy maju len jednu izbu a on takto sam cele kralovstvo 😀

danka24
16. apr 2009

ahojte len leni prosim nechytaj toho kocura na ruky prosiim nehraj sa snim ..

bay
autor
16. apr 2009

Ahoj Dani, ako sa mate?

halienka
16. apr 2009

Dani prečo? Veď je očkovaný, tak dúfam... 😝 Ja viem že je tu riziko toxoplazmózy, ale on je odmalička v byte, von nechodí, tak dúfam, že nemal šancu niekde niečo nachytať.

bay
autor
16. apr 2009

Leni aj tak pre sitotu, po nom necisti jeho zachodik a umyvaj si poriadne ruky 😉 😉

halienka
16. apr 2009

No to ja určite po ňom čistiť nebudem, veď to nie je môj kocúr 😀 to nech si pekne robí švagriná 😉 😀 Veď sľúbila že ona bude aj všetky dlážky vysávať a umývať, tak MM je celý happy 😀 😀 😀 že dva mesiace bude mať veget 😀

bay
autor
16. apr 2009

No tak to chapem, ze sa tesi navsteve 😀 😀
Moj MK sa tesi ze ked konecne porodim tak budem moct zehlit, si mysli ze na to budem mat cas 😀 😀

danka24
16. apr 2009

bay ahojky som ti odpisala v grafoch.. no brusko zatial nefotim zatial len sadielko mam ale v 4mesiaci co je ochvilku sfotim dobre 😉 mame sa dobre negrckame takze v pohodicke a vela spinkame ked prideme s robotky a potom sa mi nic nechce robit...a vy sa ako mate?
leni bay ma pravdu .. 😉 istota je istota..