Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
24. dec 2008

Huraaaaaaa Vianoce. A mysicka buntosi od pol siestej 😠 😠

Vsetkym zelam krasne a pokojne Vianoce 😵

http://www.vianocnyhit.sk/viewxmas.php?id=bbb2d...

inneska
24. dec 2008

krásne vianočné ráno...včera mi to nevydalo sa pripojiť(celý den som upratovala, nákupy, pošta a večer som padla unavená do postele), tak vám aspoň teraz poprajem...

Krásne pohodové vianoce, plné lásky, radosti a šťastia, aby ste ich prežili v kruhu ľudí, ktroých máte najradšej a sú vašemu srdiečku blízky...proste ich v pohode prežiť, aby po novom roku(príp. už teraz na sviatky) mohlo prísť sladké snaženíčko a na testíkoch objavili //...VESELÉ VIANOCE vám všetkým...a tiež mám vás moc rada a som rada, že som tu s vami...

bay
autor
24. dec 2008

Ahojky! Tak my mame Merry Christmas ako sa patri. Po veceri a teseni sa z darcekov som isla na WC a potom rovno na pohotovost, kedze som zacala spinit. Kym som sa dostala k doktorke, tak to uz aj celkom ustalo. Ale robila usg. MAternica zodpoveda 6tt, prcek, ako inak zaostava. Ale ma 2,5 co minule vytiahol az v osmom tt 😀 😀 To bude klacek 😀 Skratim to. Srdiecko bilo. Dostali sme Duphik 3xdenne a klud na lozku, takze idem do postielky a este raz. Stastne a vesele!!!! Aspon vam 😉

weja
25. dec 2008

krasny sviatocny den vam prajem 🙂
Bay - asi sa vam chcel maly prcek pripomenut 😉 chvalabohu, ze vsetko dobre dopadlo, tak len pekne oddychuj a papaj, nech fazulka rastie... a kedy ides na dalsiu kontrolu? dufam, ze do prace sa nechystas najmenej 2 tyzdne...

a ostatne holky - ako ste vianocovali? 🙂 ja som bola u nasich, s maminou sme varili a vzdy pred vecerou k nam pride teta s manzelom a sesternice a bratranci s detmi, to uz je skoro tradicia, takze nam ten den usiel, ani neviem ako 🙂 a o siedmej vecer uz dofrcal aj MM z roboty, takze sme sa tej vecere predsa len dockali, lebo od hladu sme uz skoro nevideli 😀
pekny zbytok dna 😉

sonicka07
25. dec 2008

babenky,ahojte. bayka,drzim palceky,ale bude to dobre. 2,5cm je dost. si pamatam,ze nase malo 3cm v 8tt,takze mne sa nezda,ze by zaostaval. ale pekne odpocivaj,,setri seba aj drobceka.
inak ja v noci som mala take akoby predmenstruacne pocity,som len trpla,ci zacnu kontrakcie,ale preslo to.
vcera som mala velmi stresovy den,lebo sme sa s muzom pohadali,co sa vobec nehadame cely rok,tak sme si to vynahradili 😒 takze sa nekonala ani spolocna vecera. miesto toho som sa prechadzala skoro hodinu po vonku a aj si poplakala ☹ . ale uz je dobre. teraz vari, chysta vsetko aj na veceru, ja som pobalila veci a ideme k sestre az do sob. sa uz velmi tesim. takze sa ozvem cez vikend. vy pekne vianocujte. papa,cmuk.

halienka
25. dec 2008

Ahojte babulky, pekný prvý sviatok vianočný vám všetkým prajem 🙂 Ako tak čítam, tak ste mali podaktoré pestré vianoce 😝 Bayka, veru moja, len sa ty šetri, čo najviac kľudu, aj keď viem že sa ti to ťažko dodržuje, ale kôli prckovi sa premôž a vydrž, hlavne že srdiečko bije 😉 a všetko bude dobré 🙂
Sonička a prečo ste sa pohádali? Dúfam, že nie kôli upratovaniu a vareniu? Teda mne sa to stávalo prvé asi 3 vianoce ako som sa vydala, tiež som sa vždy na štedrý deň povadila s MM, ale to všetko z nervov, že som mala toho vela a myslela som si, že všetkomusí byť tip-top a nestíhala som to. Teraz už na to kašlem 😝 😀 hlavne aby bola pohoda. Ma to mrzí, že si mala také smutné vianoce, ale neboj, na rok to už bude o tisíckrát lepšie, lebo už len tie rozžiarené očičká prekryjú všetko a ostatné problémy sa potom človeku zdajú ako maličkosť. A tie bolesti, to už asi budú tí poslíčkovia, vraj to vie aj niekoľko týždňov pred pôrodom strašiť, proste maternica sa pomaly začína pripravovať 😉
Weji a vy tak dodržujete ten pôst? Ja by som to nevydržala, ja som musela jesť aj na obed, aj keď len niečo menšie, ale jedla som. A večerali sme chvalabohu už o piatej, takže vcelku fajn. Neviem ako u vás, ale u nás predsa len včera poobede začalo snežiť a snežilo aj trochu v noci. Moc toho snehu nie je, ale aspoň to nie je úplne holé a trošku ten vianočný večer naozaj vyzeral ako vianočný 🙂 Ja aby som mala o zábavu postarané, tak som tú mrchu čo ma strašila už od piatku, že už-už príde, dostala včera ráno, veď nech mi nie je náhodou smutno, že 😀 tak som celý štedrý deň bola na ibuproféne miesto alkoholu. Večeru a rozbalovanie darčekov sme strávili samozrejme zo svokrovcami a mojou mamou. Bolo celkom fajn, taký sme boli stále zarozprávaní, že sme si skoro zabudli darčeky rozbaliť, až sme sa na sebe smiali, že už sme všetci takí starí, že nás to už ani nevzrušuje 😀 Keby bolo medzi nami čo len jedno dieťa, tak by to vyzeralo celkom ináč (alebo aspoň 35-ročná švagriná, ktorá je v tomto stále ako dieťa 😀 ) No a keď naši poodchádzali, tak sa dovalila neposedná kámoška aj ďalší kámoš a do polnoci sme ešte kvákali. Takže takto to prebehlo u nás. 😎
Tak snáď už teraz bude trošku viac času a postretáme sa častejšie zas tu v našej témičke 😉

bay
autor
25. dec 2008

Som zabudla napisat mierku... 2,5 mm 😅
Na kontrolu idem 29.12., tak dufam ze dovtedy bude raz tolky. Min. 😵

halienka
26. dec 2008

Ahojte babky 🙂 No tu je ale ticho 😕 ste sa tak rozvegetili, že sa vám ani PC nechce zapnúť, čo 😅 😀 My sme mali včera návštevu, dnes zase ideme my na návštevu, ma s tých návštev tuším klepne 😝 😀 Som si myslela čo všeličo porobím a pre návštevy neni kedy. Každá sa pretiahne neskoro do noci, už chodím spávať po polnoci, a potom vstávam samozrejme o deviatej 😀 no a to som rada keď dačo uvarím 😀 Aj vy ste na tom tak, či stíhate aj niečo iné? 😅

m311293
26. dec 2008

Ahpj holky,

no Bay, ty si ale expert, asi si chtěla ověřit jestli doktoři pracují i na Vánoce, co? 🙂 No ale hlavně že je všechno v pořádku.

leni, pohlednice zatím nedošla, ale znám poštu, takže ji čekám příští týden.
Svátky jsme zvládli bez zapichnuté kosti v krku. A taky chodíme po návštěvách. Včera tradičně odpoledne u tety celá rodina z mojí strany. Dnes dopoledne u švagra, oběd u tchýně, před chvíli jsme dorazili. Snad si najdu chvilku na čtení. jen mi klesají víčka, tak nevím jestli raději nezalehnu.

bay
autor
26. dec 2008

Tak my sme vcerajsiu navstevu zrusili a prespala som cely den 😵
Dnes sme piekli morku. 11kg - polka. Prave navsteva odisla a ja konecne idem spinkat 😵
Zatial sa prcek sprava slusne, aj kedrano trapil rannymi nevolnostami desne a zabral az Sprite 😅 no tie bublinky v nom su fakt sila 😀 😀 😀 😀

m311293
26. dec 2008

Bay a jak dlouhou jste tu krůtu pekli? A pro kolik lidí?

bay
autor
26. dec 2008

Povodne pre osem, ale nakoniec nas bolo iba 5. No od pol deviatej do 12tej, ale poslednu pol hodinu nam to uz vyhadzovalo poistky (ruru mame elektricku). Ale kludne moze prist jest ste 10 ludi a stale nam ostane na tyzden masa... 😀 😀 😀

weja
26. dec 2008

ahojte 🙂
tak s tymi navstevami sme na tom podobne - za cele sviatky som si este doma nesadla s tym, ze si napr. v klude precitam knihu alebo casopis... bud je niekto u nas, alebo sa niekam chystame my... kto povedal, ze Vianoce su sviatky oddychu...?
dnes vecer sa chystam s kamoskami na Stefansku zabavu 😀 nejako sa mi ani nechce, ale to je mozno dobre znamenie, ze sa nakoniec zabavim... strasne dlho som sa nebola niekde vonku "zabavat", naposledy este pred tehu, co bolo niekedy na jar... a teraz na sviatky dofrcali vsetky kamosky domov, tak sa nas nazbiera nejakych 6-7 kusov... 🙂

Leni - aby si v tom nebola sama, tiez som vcera vecer dostala mrchu 😅 dnes sa akurat paradne rozbehla, takze som uz do seba naladovala 2 Ibalginy, aby som vladala nejako existovat 😝 pekny darcek na Vianoce 😖

no a este aby mi nebolo luto, ze som nejako dlho doma, tak mi volala sefka, ze mam prist v nedelu do prace, lebo po sviatkoch bude toho vela a v pondelok by som to nestihla vsetko dorobit... 😠 som jej chcela povedat, ze to viem hadam ja lepsie, ci to stihnem alebo nie... 😠 😠 no ale co uz, sefka je sefka, proste zavelila, tak treba ist... a navyse budem musiet robit aj 1.1., pre zmenu kvoli euru 🙄 ach jo... takze ma caka dlhy pracovny tyzden - od nedele az do soboty... 😖
pekny vecer 😉

halienka
26. dec 2008

Dobrý večer babky 🙂
Eliška,neviem či simi ty posielala pohľadnicu, ale ani mne tvoja ešte neprišla. Som myslela, že keď posielam s týždenným predstihom, tak v pohode, no ale asi nie 😝 😀 Inak je sranda veru, ako z roka na rok mi chodí čím ďalej tým menej tých klasických pohľadníc. Tohto roku miprišla už len jedna, od mojej starej mamy. Apotom mi chodia len v štedrý deň furt sms-ky a ja nemám šancu na ne odpovedať, lebo mám roboty vyše hlavy a obdivujem všetkých, ktorí stíhajú posielať sms-ky.
Bay, tak to si ani neviem predstaviť piecť 11kg morku 😕 ja som piekla najviac 2,5 kg kačku, síce v starej plynovej trúbe, ale bol to zážitok. A to sme na ňu boli tuším 7 ľudí a aj tak mi ešte zostalo. 😀
Weji, som rada že si ma nenechala v štichu s tou mrchou 😀 ale viac ma štve, že musíš ísť do tej roboty. Tí šéfovia sú tyrani, trochu volna máš mať a aj to ti pokazia 😖 Dúfam, že ti to bude aspoň rýchlo utekať. A na štefanskej zábave si to poriadne uži 😉 U nás v robote majú v paži ako sa vyrovnáme s eurom. Ešte šťastie že sme s MM dostali od svokra pod stromček eurobalíčky (svokor má normálne fantáziu 😀 ) aspoň budem mať v prvý týždeň čo ľuďom vydávať.
Našťastie dnes čo sme mali ísť na návštevu tak to padlo,tak mám volný večerm aj tak mám už rozbolené brucho z toho že už do seba samozrejme pchám piate cez deviate a moje črevo to už nezvláda. Už budem musieť zasa prejsť na svoju obvyklú dietnu stravu. 😖

bay
autor
26. dec 2008

njn. nastastie morke sa vzdy venuje MK. Piect je to este ako tak v pohode. Ale skladovat ju v tej nasej malinkej mraznicke 😠 Tak je teraz uz prazdna 😀 😀 a mozem ist na nakup 😀

halienka
27. dec 2008

Čaute bambulky 🙂 Tak ako? Ja už zase makám na dome, drhnem okenné rámy a MM kúpelkové kachličky. Veď už bolo načase zas niečo robiť, z toho leňošenia ma pomaly začínalo bolieť celé telo 😀

m311293
27. dec 2008

Ahoj,
leni pohledy jsem posílala s týdenním předstihem, a ségře i kámošce do senca dorazili. Spíš to bude tím že máte novou adresu..

dnes jsem si odpočinula, nic jsem nedělala, jen jsme udělala žemlovku, četla jsem a koukala na televizu. Konečně jsem taky překonala syndrom skorého vstávání. Dnes jsem spala do půl 8, namísto do pěti.
Ale Leni nepřeháněj to s úklidem 🙂 on to za tebe stejně nikdo neudělá.

halienka
27. dec 2008

Ahoj Eliška 🙂 tak možno tá pohľadnica ešte dorazí 😉 Ja som syndróm skorého vstávania už prekonala pred vianocami, ale až moc, chodila som spávať až po polnoci a nebolo to dobré, som bola akási otreštená celý deň, tak sa teraz zase snažím dostať na normálne hodnoty, aby som chodila spať aspoň o nejakej jedenástej, potom už som v pohode, stačí vstávať o siedmej, pol ôsmej. Ja sa snážím to s upratovaním nepreháňať, ale ide to fest pomaly, na tých rámoch už hrubé čistenie prebehlo, ale zostali tam práve tie špiny zažraté, ktoré idú strašne ťažko dole. Tak sa pidlikám s jedným okienkom pol dňa. A okien mám 15 😀 tuším to nestihnem ani do konca dovolenky 😀 a to mám ešte na pláne malovať na steny (wallpainting) a urobiť známym zo svadobných fotiek fotokoláže. Ale nestresujem sa, čo stihnem, stihnem, a čo nie - neutečie 😀 hlavná je pohoda, klídek, tabáček 😉 No idem dačo na večeru urobiť, už mi škvŕka v žalúdku 😉 🙂

m311293
28. dec 2008

Ahoj, dnes jsem tady první.
teda nevím jak vám, ale po týdnu volna si neumím pžedstavit jít do práce. A to nechci vědět jak se mi nebude chtít po dvou týdnech.

Jo Leni, na baráku je si pořád co dělat, ale zima je dlouhá,tak na úklid doma máš dost času a pak přijde n a řadu zahrádka. Ale mně by z toho kleplo, jedno okno půl dne, mně tyhle piplačka nebaví, málem čistit zubním karčtáčkem a už vůbec taková okna. Do konce dovolené to jistě stihneš, ale to si ani neodpočineš. A co budeš malovat na zeď?

weja
28. dec 2008

ahojte 🙂
tak ja sa ozyvam z prace 😖 ale ide ma tu porazit, lebo primrzol nejaky vysielac na Chopku a programy nam idu asi tak, ze cakam aj 5 min., kym vykona jednu jedinu akciu 😠 😠 😠 takze to, co normalne robim pol hodinu robim dnes uz 3 hodiny 😠 uplne som vytocena, lebo takto to islo, ci vlastne neslo uz pred Vianocami, ale kedze su sviatky, tak sa kazdy na to vybodol... 😖 asi to dnes zabalim, lebo ma tu trafi slak... a potom tu budem asi aj spavat, kym to postiham... 😅 🙄 😠

ale stefanska zabava bola dobra, s MM sme si aj zatancovali znova po 100 rokoch 😀

sisipetka
28. dec 2008

ahojte krasky 🙂
Tak uz sa hlasim a ja a pekne som vas precitala 😉
Prepacte ze som vas troska rozcitila tym mojim vianocnym prianim,ale tak som to citila, eliska aj mne pri tom padali slzicky 😔 u nas sviatky prebehli pokojne. Az do vcera som tu mala maminu a psika. Boli sme aj po navstevach a teraz konecne lezim necinne v posteli 😉
Eliska dakujem za pohladnicu,moc ma potesila. Teraz mam vsetky vystavene v kuchyni,kedze u nas v rodine je zvykom si posielat pohladnice 🙂
Bay ty si ma ale vyplasila s tou pohotovostou,nech uz len to malicke poslucha lebo ho sama vytaham za uska 😵 n
Leni weji tak ta mrska bol nepekny darcek,ale v novom roku uz hadam budeme uspesne 😵 weji tak sa v robotke drz,ja sa vam ozvem zajtra z prace.dnes ideme pozriet nasho anjelika,potom do kina a chcem si pozriet jednu zimnu bundu ktoru chcem na preteky do svajciarska ,ale pred vianocami bola velmi draha tak dufam ze sa polepsili a dali aspon polovicnu zlavu 😀
Inac k mojej praci - sef bol pred vianocami este za mnou,ze nech si to s odchodom este rozmyslim a vraj urobime
vsetko preto aby som bola spokojna a kludne si mohla planovat rodinu 😝 tak to bude mat este zaujimavu dohru 😀
Pekny dnik a mam vas vsetky rada 😵

sonicka07
28. dec 2008

ahojte babenky. dufam,ze ste mali krasne vianoce. u nas bolo dost perne. uz dve noci som poriadne nespala. najprv v piatok mi zacali kontrakcie o 3 rano az do nejakej pol 9 a k tomu som zacala este aj krvacat. tak sme sa pekne pobalili a isli domkov od sestry. doma som si pobalila kufor a isli sme na pohotovost. kontrakcie som uz nemala,ale chcela som vediet,ci sa nahodou uz neotvaram a aj to krvacanie ma znepokojovalo. lekar ma vysetril aj uzv aj vaginalne. tolko sa vo mne rypal,ze doteraz ma boli brucho a vsetko,mam krce a krvacam este viac.
ale vcera bol krcok zavrety,a to krvacanie bola asi vraj zatka. povedal,ze po tom vysetreni budem asi trochu krvacat,ale uz je to nejak dlho. hlavne tie krce ma znepokojuju. je to ine ako vcera,to som mala take menzesove,ale dnes mam od 2 rana take pravidelne podbruskove krce. ledva chodim, vstavanie je pre mna hroza,hned ma vsetko rozboli. babo sa hybe dost,takze aspon to ma ukludnuje ale inak mam strach,ako to vsetko dopadne a kolko to este takto budem musiet znasat. do nemocnice uz nechcem ist,pokial nemam kontrakcie. dufam,ze to krvacanie prestane. este sa mi vyhodila aj opara,co som uz taka vycerpana a nevyspata. ale inak vianoce boli super u sestry. planovali sme u nich aj silvester,ale teraz sme uz presvedceni,ze uz nikde nepocestujeme, uz je to pre mna dost velka zataz. tolko odo mna. drzkajte mi palceky,lebo mi lepi...

bay
autor
28. dec 2008

Ahojky!
Tak a zajtra zas pracovny den 😒 😝
Sonicka, rzkam palce, aby si uz coskoro mala babenku v naruci 😉
Tak ja sa uz stvrty den premaham neist objimat zachodovu misu 😝 tak verim ze zajtra budu dobre spravy 😵
Ozvem sa zajtra. Pa-pa 😉

halienka
28. dec 2008

Ahojte babky, tak ja som sa dostala až teraz, zase bola návšteva, takže dnes som okrem nákupu, varenia chystania obloženej misy nič neurobila. 😝 Eliška, na stenu chcem namalovať nejaké rastlinky, kvety, alebo dačo také. Ešte to nemám domyslené presne. Vidíš, tak Peťke už tvoja pohľadnica došla a mne furt nič. No uvidíme, či náhodou zajtra nepríde 😉 A s tým oknommáš pravdi, niektoré úseky som drhla zubnou kefkou 😀 a aj tak to neni tak ako by som chcela, ale už to kašlem, možno to časom samé opadne 😀 😀
Weji, tak vidíš, bolo úplne zbytočné ísť do roboty v nedeľu, keď sa aj tak nedá poriadne robiť. Iba čo máš pokazenú dovolenku. 😖 Ešteže si si to na tej štefanskej užila 😉
Peti, s tou prácou to sa mne stalo skoro vždy keď som dala výpoveď, že zrazu potom začali aby som ostala a neviem aké výhody ponúkali. No ja akosi tomu neverím, možno na plate pridajú, to hej, ale ostatné veci neverím že sa zmenia, roboty budeš mať stále viac než dosť, pretože oni sú zvyknutí že tolko urobíš a vlastne aj preto by bol šéf radšej keby si ostala, lebo je zvyknutý že ti môže naložiť a ty to urobíš, lebo máš zmysel pre zodpovednosť. Zo začiatku sa bude možno snažiť ale myslím, že časom to bude to isté. Takže dobre zváž čo urobíš a či ti to aj vôbec stojí možno za ten zvýšený plat 😉 držím palčeky až máš túto dilemu čo najskôr vyriešenú či už tak alebo onak 😉
Soni, tak to ti strašne moc držím palce, aby to všetko dopadlo čo najlepšie, verím že máš strach, ale snáď ťa ten doktor dobre pozrel a vie čo robí, no ja mám tušáka, že to už asi nie je ďaleko. Tie bolesti čo teraz cítiš tiež prichádzajú v pravidelných intervaloch? To mi tiež pripadá ako by to už začínalo. No určite už teraz nikam nechoď, uvidíš ešte ako bude do rána, či sa to ukľudní alebo rozbehne. Budem stále na teba myslieť 😵 a držať palce, určite píš čo sa deje 😉 Neboj, všetko bude dobré, uvidíš 😉 🙂

halienka
28. dec 2008

Bay, aj tebe držím palčeky, ale keď ti je tak špatne, snáď bude všetko oukej. Len pekne odpočívaj 😉 pa

m311293
28. dec 2008

ahoj holky,
no Soni, zdá se že se to blíží, myslím že to bude kluk

Bay, to tě lituji já tohle vůbec neznám já v těhu zvracela jen jednou i to jen že jsem snědla 3 kg třešní na posezení 😀 😀

leni taky jsme měli návštěvu ale jen takovou krátkou, dělala jsem očka s kyselpi rybičkou, ty máme nejraději. Teď se tady nacpávám mangem a žlutým melounem a různým ovocem. Mňam.

zítra přijde na návštěvu žena od bratrance i s dvěma dětmi, to bude borčus, a v úterý jdu na Madagaskar 2

nada.hope
28. dec 2008

ahojte babenky, ako si tu nazívate?
Bayka davaj na seba pozor, malicka bublinka nech pekne rastie a hlavne ty sa setri, ziadne nahanacky s havkami 😉
Sonicka, tak za chvilu to budes mat za sebou a v rukach budes drzat pokladik, hlavne aby ste boli obaja zdravucki 😵
pozdravujem aj ostatne babenky, ked budem mat chvilu casu pozriem sa za vami aj cez den, ale nejako nestiham 😀 😀 😀 a pri sedeni ma dost boli chrbat ☹ 😵

weja
29. dec 2008

dobre ranko 🙂
Soni - tak drzime kazda vsetkych dvadsat prstov, nech vsetko dobre dopadne, strach by mala kazda, ale ked je babo take akcne, tak je to ok a mozno si uz aj prave v tejto chvili v porodnici 🙂 drz sa! 😉

Peti - tiez som zazila, ze ked chcel z roboty niekto odist, naslubovali sa mu hory-doly, ale len malo z tych vyhod vydrzalo viac ako mesiac 😒 to je ta ich firemna politika... 😖 tak drzim palce, aby si sa dobre rozhodla... 😉

Bay - co sa tych nevolnosti tyka, neporadim ti nic, lebo z vlastnej skusenosti viem, ze na to nezabera absolutne nic... 🙄 dufam, ze ta to nebude dlho drzat... ale na druhej strane, ja som to rada znasala, lebo som vedela, ze vsetko je ok, ked 3x denne objimam wc misu...

Leni - na tie okna by som ani ja nemala veru nervy... 😅 ja taku "mravciu" robotu neznasam... ale mas pravdu, daco opadne isto aj samo... 😉 😀

Eliska - Madagaskar 2 odporucam, boli sme na tom s MM aj s kamaratmi a vsetci sme z toho boli nadseni 😵

m311293
29. dec 2008

Ahoj holky,

Wejka ty jsi dnes v práci? Já se ráda trochu poválím doma, ale už jsem dnes stihla zubaře, vypadla mi vložka, naštěstí zatím to moc nebolelo, ale znám svůj chrup 🙂 🙂

peti, těžké rozhodnutí, sama nevím co bych dělala, peníze nejsou vše, ale zase odejít můžeše vždy, ne. A potom neříkala si že tvůj muž dostal výpověď, nebo to byl někdo jiný? Možná než přidat prachy by to chtělo ubrat práce.

leni, co dnes děláš?
Bay, jak je tobě dnes, nemáš dnes sono? nebo UZv ( já už se v tom nevyznám)

bay
autor
29. dec 2008

Tak uz som v praci...
Sorry ze mi to tak dlho trvalo, ale Dr. zacal vysetrovat az o osmej. A potom som musela ist do prace a najprv sa troosku najest, aby zaludok mohol viac alebo menej protestovat (proste inak mu mohlo byt zle).
jj. Dnes som mala kontrolu u Dr. aj s usg. A prvykrat som isla z takehoto vysetrenia s 😀 😀 😀 skoro mi odpadla hlava jak som sa skerila. Aj Dr. sa na mne rehotal 😀 😀 a ludom v cakarni som hodne dvihla naladu. Tak v skratke. Drobcek narastol a dokonale zodpoveda 6+0tt 😀 😀 😀 Co dnes aj sme. Srdiecko bije o sto sest. a aj foto sme dostali, ho prilezitostne nascanujem a hodim do albumu, len dufam ze mi to v praci neobjavia 😀 😀
Co sa tych ATB co som brala tyka, tak Dr. povedal, ze keby o malo negativne ovplyvnit prcka, tak uz nam odisiel, ale kedze to boli take co sa v tehu mozu a je vsetko ok tak sa netreba bat. Vsetky vysetrenia kvoli minulemu nezdaru mame ok. Okrem genetiky, ktora este nie je. O dva tyzdne mam ist na krv na tehu knizku a 10.2. na screening. Dovtedy aj umriem od zvedavosti 😀 😀 😀
Ale 7.1. idem do jedneho zdravotnickeho zariadenia -pracovne! tak mozem skusit ci mi nespravia usg 😀 😵 ked ma tam maju radi 😉
Weji, ved aj ja sa z toho tesim ze mi je zle, len sa snazim neist blinkat, bo neviem kedy mozem aby som nevyhnala aj Duphik. A ten mam brat az tak do 10 tt 😉