Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
30. jan 2009

No ked to vravis ty, tak to tak isto bude :D

sonicka07
30. jan 2009

bayka,pre mna bolo najkrajsie tehotenske obdobie okolo 20tt,ked uz bolo na mne vidiet ze som tehu a citila som sa dobre. na konci to uz bolo utrpenie,ale kedze je to koniec tak je to take viac motivacne ako tie nevolnosti na zaciatku.
zuzi,konecne si sa ozvala. branko je krasny chlapcek.
ktovie ci uz majka neporodila. dufam,ze da co najskor vediet.

evitkamalicka
30. jan 2009

ozaj pred vcerom nam dosla stolicka na papanie pre maleho, kuk do albumu..idem ho zobudit bo uz spi skoro 3 hodiny a chcem ist von

nada.hope
30. jan 2009

Ahojte babenky,................este sme aj s Majkou 2v1 aj ked obidve by sme pristali aby sa to uz pohlo 😵 😵 😵 ale nase zlaticka vedia kedy maju presne vykuknut na svet 😵 😵 😵
Dlho tu nebola nelinka, neciete ako sa maju aj s malickou?
Bay davaj si teraz pozor na rozne choroby aj psiky nejaku tu chripku asi mozu preniest nie?
Evitka Sonicka vase pokladiky su na spapanie, uz aby tu bol aj ten moj pokladik 😵 😵 😵 Uz sa neviem dockat a ked mam pravdu povedat zacinam mat pocit strachu z porodu , ake to bude a ci vobec budem vediet co a ako, myslite ze to pride samo? 😅 😅

nada.hope
30. jan 2009

Inac vsetky vas tu babenky pozdravujem a kazdej snazilke drzim palceky, aby to uz konecne prislo 😵 😵

bay
autor
30. jan 2009

Tak ja mam obedik za sebou a palacinku s gastanovo-visnovou plnkou v sebe. Standardne som si davala dve jednu gastanovu a jednu visnovu, ale teraz akosi tolko toho nenatlacim, tak to musim namixovat do jednej 😀

Nadi, psy sice chripku preniest mozu, ale tu nemaju 😉 a je vacsia sanca prenosu z cloveka na psa nez naopak... bo to by som ja musela toho psa riadne vyoblizovat 😝 😝 😝 😝 a to pride riadne nechutne aj mne. Ale veim ze niektory ludia to robia a potom sa cuduju ze su spolu so psom chory 😒

Nadi, no budem ti drzat silno palceky, nech uz mas pokladika pri sebe a neboj, porod zvladnes... Vsak kolko prvorodiciek to uz zvladlo, preco by si ty mala byt vynimka??? Ci si lava? 😠

m311293
30. jan 2009

Ahoj holky,
měli by sme nad sebou vážně zamyslet, bo čím dál častěji sme na druhé stránce. Bay má strach vypisovat aby si nepoblila klávesnici 😀 😀

Já to dnes v práci zapíchla už v 1 odpoledne, šli jsme s dětmi na pohár, za martinčino vysvědčení, tak jsme si dali zmrzlinový pohár a kefe a smažené banány v medovém těstíčku a banánová koktejl a opět jsem naslazená ža až...... venku je pěkná kosa a tak jsme zalezli pod deku a Tomík si hraje s lebkou 😀 😀

halienka
30. jan 2009

Ahojte babky, tak mne sa to vrobote poobede celkom rozbehlo, tak už som nestihla ani kuknúť.
Nadi, veru už to máš za pár 🙂 a uvidíš, pôrod zmákneš ľavou zadnou, ja tomu verím. 😅
Bay, Eliška, vy sladké ritky 😀 tak vy si takto sladíte ten život a ja si ho radšej osladím slaninou, to mi chutí viac ako nejaké palacinky 😀 ale nie, sem-tam si aj ja dám dačo sladké, aj keď nie moc často. A zmrzlinku môžem hocikedy 🙂
V nedeľu idem do Blavy, Bay, kúpim ti chleba 😀 Zajtra upratujem a poobede sa hádam stretneme s bráškom a malým Lukinom. Takže selkom fajn program na víkend. A vy ako babky, aké plány máte? 😅

halienka
30. jan 2009

> E U T A N Á Z I A
>
> Včera večer sme s mojou ženou viedli trochu hlbší
> rozhovor o rôznych životných situáciách.: Prišla reč na
> eutanáziu.
>
> K tejto citlivej téme o voľbe medzi životom a smrťou som poznamenal
> :
> Nechcem aby si ma nechala žiť v takom stave, kde by som
> bol závislý na prístrojoch a živený tekutou stravou z nejakej
> fľaše
> Keby si ma niekedy takto videla, vypni tie mašiny čo ma držia
> nažive.
> Ona vstala, vypla telku, počítač aj chladničku a vyliala
> mi pivo do záchoda - no nie je pi.. !??
😀 😀 😀

trošku hrubý ale rehotalasom sa ako kôň 😀

m311293
30. jan 2009

Leni mám toho sladkého dost, takže by´t míváme v sobotu sladké, zítra jsou francouzské brambory. a můj plán je nedělat nic. Tady to je spíše sci-fi než plán, asi vyrazím do skříní na velký úklid.

A co budete dělat v Blave? Nákupy??

halienka
30. jan 2009

Hej, ideme mrknúť do Ikei a nejakých nábytkov, no idem tam aj preto lebo tu jedna kočka ponúkala na predaj Nutridrink za výbornú cenu (zostal jej po otcovi), a mne sa zíde keď ma preháňa a nič mi nechce poriadne stráviť. No a je z Blavy, tak sme to spojili. 🙂

bay
autor
30. jan 2009

Tak my sme stravili tri hodky u veterinarov, Arinka bola na infuzkach 😔 Mala take hnacky ze z nej az tiekla krv ☹

halienka
30. jan 2009

Bay, chudiatko Arinka ☹ a čo povedal doktor, z čoho to má?

lenka1987
30. jan 2009

ja cem baboo

halienka
30. jan 2009

Ahoj Lenka 🙂 to my všetky 🙂

lenka1987
30. jan 2009

no nemozu ich bociany nosit????

bay
autor
31. jan 2009

Leni, neviem, to som sa zabudla opytat 😅 ale dnes ideme "dopit" druhu polku flase. Najblbsie je ze nevie ake lieky jej moze dat, tak jj dal iba infuzku a psaciu smectu 😔 njn. ani tehu u psov nie je lahke. Atehu nevie potvrdit skor ako v pondelok 😎
A co robim takto v noci hore? Papam slaninku 😀 😀 😀 Zas budem cez den chciet spat.... 😝

halienka
31. jan 2009

Dobré ránko bambulky 🙂 No bayka, si už horšia ako ja, papať slaninku o pol štvrtej ráno 😀 😀 Dúfam, že ti aspoň chutila a po nej si isto dobre zaspala 😉 Ja som mala zas hororové sny 😝 ale to asi preto že som včera čítala o eutanázii a potom som chvílu pozerala nejaký krvák, sa mi to domiešalo v hlave. Tak mi treba.
Idem ja pekne krásne dnes upratovať, minulý víkend som neurobila takmer nič, tak snáď aspoň dnes niečo upracem 🙂

danka24
31. jan 2009

Dobre ranko krasavice..
no halienka mavam niekedy tiez hrozostrasne sny .. 🙂 a potom sa zobudim zo sna a nemozem zaspat bo sa bojim ze sa mi to bude zasa snivat...
Bay slaninka heeej tak skoro rano dufam ze si aspon na nas myslela pri tom .. hned by som si dala 😀

mery.maja
31. jan 2009

Ahojte kocky,

Soni ja a porodit?? 😀 ale kdeze ja uz zacinam mat pocit ze Nadka porodi skor nez ja ☹ sice je pravda ze ja by som sla do porodnice aj hned teraz ale moc ruzovo to zatial nevyzera.Doktorka mi v piatok v poradni povedala ze sa este len zacinam otvarat takze snad nebudem este aj prenasat 😝 😝

Bay ako ti to krasne ubieha uz tam mas 12tt 😵 len tak dalej a setri sa lebo som si tu minule citala ze si spadla alebo co,prosim ta davaj si pozor...

Doktorka mi vravela ze uz teraz mozem robit vsetko pre to aby sa babo narodilo tak MM mi dnes povedal ci nechcem ist napr.prekopat zahradu 😀 😀 😀 srandista jeden

sonicka07
31. jan 2009

nadka,neboj,ved ti povedia v nemocnici co mas robit 😉 ja som sa tiez bala,ci nebude cisarsky,ci budem vediet tlacit,ci bude babo ok... a vsetko dopadlo dobre,aj ked aj po porode to tiez nie je med lizat. ale uz som sa docela zotavila. tvoje obavy su normalne,urcite ich ma kazda prvorodicka. a das si epidural? ja urcite odporucam. inak aj kamaratka ma termin ako ty,tak budem drzat vsetky paste aj palce.
majka to uz ma za par. a ked sa otvara,tak to bude zachvilku. ved ja som az do vyvolavacky bola na 1-2cm.
a dnes mi manzel zahlasil,ze kedy spravime druhe babo? a ja ze myslis kedy budem pripravena na sex alebo na druhe babo? zatial ani na jedno ani na druhe. 😝

halienka
31. jan 2009

Ahojte babky, mám upratané, aspoń základné veci, tak som vcelku spokojná 🙂 Mery.majka ahoj, tak ty to fakt máš už za chvíľku ako tak pozerám. Doktorka mala asi na mysli sexík a nie kopanie záhradky 😀 Ale ono to určite príde v správnu chvíľu, uvidíš 😉 A ja sa tiež prihováram za epidurál 🙂
Soni, tvoj muž tomu asi prišiel na chuť 😀 Asi je Tamarka moc dobručké bábatko, že ho to už láka mať ďalšie, také mejaké vrešťadielko nočné by ho raz dva odradilo 😀

bay
autor
31. jan 2009

Tak sa hlasim po tazkom dni...
No ta noc bola vesela... Ale co uz ked som sa musela napapat a mala som na vyber suche pecivo, banan a este tam bola slaninka 😀 😀 Tak to je vitaz jasny!!!Rano som stravila dalsie tri hodky s Arinkou na infuzke, ale dnes uz dostala dve konzervy speci stravy pre taketo pripady a teraz jej varim kuracie prsia a ryzu. O dvanastej sme dosli domov, to som padla ako mrtvy muz, len co som nieco spapala. O pol tretej ma MK zobudil a o tretej sme vyrazali na oslavu. Medzitym mi oznamil ze vecer ide s kamaratmi na veceru a pokecat, ... A ja ze a ja nesmiem? A on ze ja som myslel ze budes chciet doma ostat spat 😠 😠 tak to som ze ee, ze ja chcem ist. Tak ze oki. Stretko s kamaratmi bolo o pol osmej. O siedmej sme odchadzali z oslavy, este sme museli ist natankovat, no proste o pol som dorazila domov, kde som nemala dat co Arin jest, tak som do nej natlacila lieky, zavrela ich, isli sme do podniku, kde som si dala steak (ho robili hodinu, sice som si objednala prepeceny, ale toto uz podla mna bolo aj z porazkou kravy!!!!), zjedla som ho, nechala MK s kamaratmi tam a chcela som vediet ci ho mam prist vyzdvihnut, kedze VSETCI pili (a to tam jedny su autom 😒 ). A MK ze nie, ze on pojde s nimi a kamarat, co sme mu slubili odvoz si vezme taxik, potom ze vsak nakrm a prid a 5 dalsich alternativ a ostatok riesil, preco musim ist domov, ze ved ked ten pes nezral uz dva dni, tak ani dnes nemusi 😠 😠 no nasrali ma statne, este aj MK. Tak som sa nastvala, odisla domov a som zvedava ako sa ten moj dostane domov, bo nema kluce a ja ked si lahnem spat, tak teda mu dole otvorit nepojdem a ked odvoz nechcel, nevidim dovod nanho cakat... 🤐

bay
autor
31. jan 2009

A este mam na vas jednu veeeeeeeeeelku prosbu. Vyvarujte sa viet na moju osobu v zneni : DAVAJ SI NA SEBA POZOR!!! Nie ze by som si necenila vasu starostlivost... ale vzdy ked mi nieco take napisete, tak si nieco urobim. Aj dnes.... Mery mi to napise a ja som letela z gaucu. Len tak tak som to ustala... Este ze mi to dne nenapisala Lenka, bo to by som isto padla 😀 😀 😀 😀

bay
autor
1. feb 2009

Kde ste vsetky??? 😒

m311293
1. feb 2009

Ja som doma a ty si kde? 😀 😀

bay
autor
2. feb 2009

Tak rozne ale teraz na gauci 😀 😀 😀

weja
2. feb 2009

dobre ranko 🙂
vidim, ze aj vy ste mali vsetky perny vikend, kedze ste toho vela nepopisali 😀
tak pekny den prajem 😎 (tu v Jasnej zase sneziiii... 😝 🙄 )

danka24
2. feb 2009

dobre ranko tak prajem vam prijemny uzastny a malo pracovity tyzden 😀 😀 😀

bay
autor
2. feb 2009

JA som si dala teraz sprchu, umyla si hlavu a mam pocit, ze som zdolala mont everest ako som ustat a udychcana 😝