Nová Nádej 3. Pridajte sa

bay
20. dec 2008

Ahoj krasky!
Uz sme akosi velmi presli cez 10 000 prispevkov 😅
Tak hura do dalsieho pokracovania. Snad ma tu nenechate samu!!!
Takze vsetkym snazilkam zelam coskoro fazulku v brusku, tehulkam uspesne dotiahnutie k porodu a maminam, veeela trpezlivosti 😀 😀 😵 😀

A k dnesku. Zvladla som so psami dlhu prechadzku, potom obed u maminky, co to som popratala, zacala som piect 😠 (ze uz je na case 😀 😀 )

bay
autor
11. máj 2009

Jani 😀 😀 😀 s tym obchodom je to podraz 😠 😠 😠 A do Nitry asi do parku chodt nebudem, je to trooosicku od ruky 😀 😀
Idem kuchtit, bo MK pride za chvilu a ja uz umieram od hladu 😅 alebo som len nenazrana??? 😅 😀

skybaby
11. máj 2009

ja zistujem ze jem tak zo zvykju a vobec nie preto zeby som bola hladna 😀 ale v kazdom pripade dobru chut 😀 skoda ze taky nejaky park nie je v BA ☹

bay
autor
11. máj 2009

No tu tej peknej zelene moc nie je 😔 vsetko sa zastava 😠 😠 😠
Kto vie ci ja tiez nie som hladna len tak zo zvyku 😀 😀 😀

skybaby
11. máj 2009

no ja som este v robote ale si ma navnadila idem si urobit sunkovu rolku, rozumej do platku sunky si zabalim trojuholnik karicky 😀

m311293
11. máj 2009

ahoj holky, tak vidím že samé těhu jsou tady, tak si to tady žívejte. Když nic, tak tahle téma splnila svůj účel. proto jsme ji přece zakladali.
Já mám Tomíka nemocného, do 1 v noci záchvat kašle , pak jsem mu dala kodynal tak se sklidnil a ráno od 5 znova kašel. .....dr mi nic nedal, že je alergik, že je to alergický akorát sme se domluvili že zvýšime dávku Xyzalu, pak ještě jsme šli an krční, tam nic, volali jsme na alergologii, tak mu něco napíše.....Vypadá to že bude něco vdechovat. Museli jsme ho odvést na chalupu k prarodičům, já mám v práci peklo a volno si vzít nemůžu.

Zítra jdu darovat krev, tak mám volno.

skybaby
11. máj 2009

elis to ma mrzi ze je tom chory ☹ ale obdivujem ta s tym darovanim krvi, ja sa k tomu neviem dokopat ☹

barboreta
11. máj 2009

Baby ďakujeeeeem 🙂

m311293
11. máj 2009

sky , není to zase tak hrozný, a já ve svém věku, mám minimálně 3x ročně zdarma kompletní vyšetření krve.

m311293
11. máj 2009

Leni. když děláš nějaké pozvánky, nebo něco, co na to používáš? Který program? Microsoft Publisher, nebo něco jiného?

bay
autor
11. máj 2009

Elis, to on z alergie kasle??? 😨 Zas som sa nieco dozvedela, tak moc moc drzime palceky (A ze ich mam teraz hodne 😀 ) aby sa mu to co najskor zlepsilo a uz sa nevratilo!
Jani, ja si davam tu tvoju rolku casto, akurat ze bez sunky 😀 😀 a ty teraz dlho nebudes moct ist darovat krv, tak sa mozes odhodlaaaaaaaaaaaaaaaaaaavat 😀 😀 😀

danka24
11. máj 2009

ahojte co je tu nove??? 😵

danka24
11. máj 2009

barboretka blahozellaaam a prajem vam vela stasticka a zdravicka 😵 😵 😵

bay
autor
12. máj 2009

Tak ja som dnes vstavala uz pred siestou 😝 😀 Ale za to som v praci uz pred siedmou a pojdem snad skoro dom 😵 😵 Kedze mi dnes zas nefunguje system, tak mam menej prace, ale ak ho opravia poob, tak som v keli/y (kel nepapam, tak neviem ako sa pise). Vcera opravili problem o piatej poob. Som si dnes citala o tom mail a som sa dobre pobavila, ze to uz som bola domeno 😉 No ale ak to nerozchodia, tak si pojdem doob k Dr. po listocek k chirurgovi a asik rovno aj k tej dermatologicke 😅 (to som sa este nerozhodla, bo je to vyrazne lepsie).
Sa dnes chystam varit svieckovu, akurat ze som si zabudla kuknut co na to treba 😀 😀 tak budem v obchode improvizovat a kupim petrzlen, knedlu a nejaku sekanu 😅 mrkvu a smotanu uz mame 😉
MK zajtra odchadza na dva dni do Zagrebu ☹ Takze moze byt party! Kto pride?

sisipetka
12. máj 2009

dobre ranko kocky, tak ja tiez od 6.45 v praci a blizi sa chvila ked mi bude "blbje jak svini" - a to uz mam 2 x ranajky za sebou 😀
Eliska pofukaj Tomika i za nas, nech cim skor vyzdravie. A neboj, tato tema sa nezavrie, lebo mam pocit, ze ziadna kocka sa nechce presunut do vyssich levelov a tak tu pekne budeme trkovat aj s detickami na kolenach 😵
A na party dojdeeeeeeeeeeeem, priprav citrony!!! Ja som dnes tak prisla pekne nabalena do prace - chlebik, slane pochutiny z listkoveho cesta, actimel, jogurt, citron, citronova malinovka ....a to mam v plane len dopoludnia 😅 Bay, takze chystaj toho naozaj dost, lebo sme tu asi dost "nenapapane" 😵

weja
12. máj 2009

dobre ranko 🙂
tak tu je dnes taaaak strasne zamracene a hmla, ze nevidno ani na krok, skoro ako v jeseni... 😖 ale dnes som dosla autom, aspon sa nebudem musiet trieskat busom a potom pesi cez cele mesto, ak bude liat... 😝

Elis - a nema Tomik nabeh na astmu? 😕 ja som v detstve tiez tak chrchlala a urcili mi zacinajucu astmu, tak mi dali nejake lieky a spreje na vdychovanie, ale musim teda povedat, ze mne to nepomahalo a lepsie som sa citila, ked som ich vysadila...

Bay - uz sadam na vlak a frcim 😀 celkom pohoda, ked nejdu programy, co? 😀 akurat, ze ked ich potom spustia, clovek nevie, co skor... 😅

bay
autor
12. máj 2009

Ahojte, Peti ako ti ja zavidim. Ja som dnes rano za total blbca 😢 😢 😢 Som si dala na ranajky jogurtik, ze budem papat zdravo a odolam chlebiku s nutelkou (tazke ale zvladla som, nie ze by bol synacik nadseny 😅 ) ale ja som si dala ovocny jogrt a z tych mi je vzdy zle 😝 😝 Tak tu sedim za pocitacom, lejem do seba cajik a snazim sa to predychat, ze za chvilu dojde kolegyna, dame rychlo meeting a letim do kerfu na velkonakup desiaty!!! Johody a zemle a ak nieco nebudu mat, tak im tam necham bombu 😠 😠
Oki, kupim par kil citronov a limetiek 😉 a bude sa podavat citronada a mojito a jahodova zmrzlinka a svieckova 😀 a este je tam kopa jedla od nakupu takze pohodaaaaa 😉 chvilku vydrzime, aspon hodku-dve neustaleho jedenia 😀 😀

m311293
12. máj 2009

ahoj holky, tak už mám odběr za sebou, jsem o půl kila lehčí. nacpala jsem teď do sebe rohlík a salám co jsem nafasovala v nemocnici.

tady prší, tak mám aspoň důvod nechodit ven.Ale poo musím vyzvednou léky na tu alergii, něco za 700,-

Weji já nevím byli jsme na alergologii, 2x zatím ma Tomík prokázanou alergii na plísně a roztoče, krev mu brali teprve minuýlý týden, to nevím jak dopadlo. V rodině astma máme, i Marťa jednu dobu vdechovala.

Peti, ty se nezdáš, tolik jídla, asi bych praskla

halienka
12. máj 2009

Ahojte bambulky 🙂 ja som sa včera už nedostala, bo jednak mi obsadila PC švagriná a dvak som bola ospalá a nechcelo sa mi vôbec nič. No aj tak som mala noc zase hroznú, najskôr som do polnoci nemohla zaspať a potom spala som len po troškách a furt som sa budila 😖 Tak si ma viete predstaviť, ako dnes v robote vyzerám 😝
Eliška, a ja som ti mala aj nejaké logo robiť že? Teraz som si to uvedomila, ja sklerotik, čo si nenapíšem na to zabudnem. kľudne mi to v každom druhom príspevku pripomínaj, lebo ja som strašný sklerotik. Robím v Coreli - grafický program. Dúfam, že Tomíkovi sa to rýchlo polepší, ten kašel je ozaj už taký ako astmatický, ak to nie je z nejakého zápalu.
Babky, čo vy za žúr plánujete? 😀 Keď čítam tú kombináciu čo sa bude u Bay podávať, tak sa mi na jednej strane slinky zbiehajú. na druhej mi je jasné že by to so mnou nedopadlo dobre 😀 😀
Inak počasie je aj tu dnes naprd 😝

m311293
12. máj 2009

bay, dá se koupit i mražená směs po svíčkovou, už to máš i nakrájené

Leni, v pohodě, na to logo se až tak nespěchá.

bay
autor
12. máj 2009

No u nas bolo rano o siestej krasne, slniecko, uzo a teraz fuci a hnusne je, tak ako pred dazdom 😠 😠

bay
autor
12. máj 2009

Nemozem byt az taky lenivec 😀 😀 😀 ale dakujeeeeeeeeeeeeeem 😉

weja
12. máj 2009

a mne sa dnes akosi nechce robit... 😀 co s tym teraz? asi by som mala ist domov... 😅
Bay, no co sa tyka varenia, tak si to kludne zlahcujem ako sa da 😀 ja totiz nie som ten typ, co s radostou stoji aj niekolko hodin nad sporakom... 😝

bay
autor
12. máj 2009

Tak to nie, ale ved zeleninka sa uvari aj bez mojej asistencie 😉

halienka
12. máj 2009

Ja som tiež taká lemroška, čo sa dá uľahčiť to si uľahčím 😀 MM sa na mne veľakrát smeje, že akú ja mám v tomto smere bohatú fantáziu, že si dokážem vždy vymyslieť niečo čo mi robotu uľahčí alebo aspoń spríjemní 😝 😀 Ale uznávam, že je to aj mojou lenivosťou 😀 😀

sisipetka
12. máj 2009

Mnam svieckova, tu som pratala do seba vcera 😀 Ale bez masa, to som cela ja 😅
Eliska, ja uz mam 3/4 ranneho desiatoveho balicka v sebe a myslim, ze o chvilu pokracujem. Akurat mi nechutia moje cajiky, co mam v sufliku - bylinky a tak. Avsak mam tu este lesnu jahodu z nasho stretnutia (hambim sa, este som ho nedopila) - ale idem sa pustit, mozne teraz padne uplne super. 😉
Weij, mozes prist aj ku nam troska navarit? Upracem si potom sama 😀
Leni, co sa tyka spania - tak ja to mam jeden den tak, ze spim ako medved a druhy den cumim do stropu uz od 3tej rano... 😝

bay
autor
12. máj 2009

Tak ja som teraz hore dvakrat za hodku 😉 vzdy prevalit na druhy bok a pokracujeme 😀 😀 ale kupodivu sa rano citim vyspana (prvu hodku) aj ked som kazdu chvilku hore 😀 😀

weja
12. máj 2009

Peti, ale ja to varenie tiez nejako nemusiiiim, radsej si to vymenme - navar ty a ja ti pridem upratat... 😀 a tie bylinkove caje sa aj tak myslim velmi v tehu neodporucaju, takze je aj dobre, ze ti nechutia... 🙂

bay
autor
12. máj 2009

Suhlas, Peti, tvoje telo ma viac rozumu ako ty 😀 😀 😀 😀

skybaby
12. máj 2009

babyyyy mne sa nic nechce, neviem ako tu vydrzim dnes 😠

halienka
12. máj 2009

No mňa dokonca s čajov teraz páli kyselina, takže to ako som si do roboty nosila vždy litrovú termosku čaju už padlo, teraz len niečo čo sa čo najviac podobá vode bez bublieniek a len s velmi jemnou príchuťou. 😝 😀
Peti, som rada že nie som sama s tým spánkom, mňa už išlo včera rozdrapiť od jedu, taká som bola unavená a nie a nie zabrať. Raz ma žrala kyselina, ke´d to konečne prešlo, zas som bola hladná a musela som jesť, keď som sa najedla a uložila začalo sa mi chcieť hrozne čúrať a musela som zase vstať a potom mi bolo strašné teplo a furt čosi. 😝 😀 Potom som konečne zabrala a o štvrtej ma zobudila nejaká vonková mačka pred našim domom začala revať ako malé dieťa, neviem či majú ruju alebo čo. Najlepšie som zaspala o pol šiestej, akurát že o pol siedmej som už musela vstávať. 😖